Viton s.a

Bydgoszcz

Opinie o Viton s.a

wełek

Witajcie. Jakoś ostatnio nie mam szczęścia do nowych firm do których trafiam. Ostatnio jednak trafiłem tutaj i mam nadzieję , że tym razem historia potoczy się inaczej. Słyszałem o nich wiele pozytywnych opinii.

X

Ja bardzo miło wspominam prace w Vitonie, sporo się nauczyłam, właściciele byli sympatyczni. Były premie na święta, premie za dokonania, dobre warunki płacowe - dzięki pracy tam uzyskałam kredyt na mieszkanie. I pomimo tego, że zwolniona zostałam (moje stanowisko przestało być potrzebne) miło wspominam ten czas.

edziu

Jeśli kroś lubi pracę pełną nieoczekiwanych i nerwowych decyzji to plecam. Ja się cieszę, że już mnie tam nie ma, teraz pracuję w normalnej firmie.

XYZH

nie zgodzę się z opinią! pracowałam tam ponad rok i mam o szefostwie dobrą opinię, pomimo iż mnie zwolnili z powodu kryzysu, Ci co ich obrażają sami mają coś na sumieniu

Zostaw opinię o Viton s.a - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viton s.a