Opinie o Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j. w Bydgoszcz

Btk Nowy wpis

Ta firma jest żenująca. Wstyd dla pracodawcy za słabe wynagrodzenia, słabą organizację, bałagan, stagnacja

Ryś Nowy wpis

Nie mogę polecić pracodawcy, głòwnie ze względu na bardzo niskie zarobki, najniźsza krajowa nie podniesiona od lat, mimo obietnic.

Obecnie coś dzieje się w firmie Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j. w miejscowości Bydgoszcz? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Janiny Porazińskiej 4
    85-791 Bydgoszcz
  • NIP: 5540090245 KRS: 0000285847
Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski sp.j.