Slican Sp. z o.o.

Adres: M. Konopnickiej 18, 85-124 Bydgoszcz

NIP: 5540232202 KRS: 0000099007

Slican Sp. z o.o.
5 1 17 5 1

Opinie o Slican Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Slican Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Witek
 Opinia

To super pracodawca a jeśli jeszcze są niezadowoleni to myślę, że już powinni zwolnic miejsce innym.

Tak2Nie

Gogo
@Witek 20.02.2018 22:14

Zgadzam się z opinią Witka, jesli nie podoba się komuś niech szuka lepszych warunków

Fiołek
 Opinia

Slican to najlepsza firma w Bydgoszczy . Szefostwo wspaniałe , sprawiedliwe , pensje przeciętne ale socjal rozwinięty- no są tacy pracownicy którzy chcieliby nic nie robić i mieć pensję prezesa.

jojo
@Fiołek 08.08.2017 15:06

dokładnie tak, nie pracować , robić dobre wrażenie i zarabiac

Opinia

Pracuję w firmie kilka lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca ciekawa, a najważniejsze rozwijająca umiejętności techniczne i poszerzająca wiedzę. Zarobki można określić jako zadowalające, w zależności na jakim stanowisku się pracuje i jak wynegocjowano umowę. Każdy może popsioczyć na pensje, ale to są kwestie z góry ustalane, a nie jakieś niespodzianki. Atmosferę określę przynajmniej jako dobrą. Kiedy trzeba jest cisza i skupienie, a pożartować i porozmawiać nikt nie zabrania. Ciekawe comiesięczne dodatki socjalne :), a i na święta paczek nigdy nie zabraknie. Część kierownicza bardzo w porządku, chyba niezależnie od działu. Nie ma wewnętrznych konfliktów i spięć. Najważniejsze że ludzie są dla siebie przyjaźni, bo z racji ilości spędzanego w pracy czasu jest to podstawa.

Tak3Nie

xxxx
 Opinia

Nowi pracownicy wchodzą na głowe szfostwu i nikt tego nie widzi,a ze stażem pracownicy tyrają-czas zrobić porządek z paniami "młodymi" i panami też.Zrobić redukcje pracowników bo za dużo tam pracuje,w godz.pracy wychodzą na zakupy.

jojko
 Opinia

beznadzieja,nie ma dyscypliny,dobrze zarabiają dupowłazy-ludzi zagnac do roboty bo nudza sie,czy sie lezy czy pracuje to/..........

Tak1Nie

Opinia

szefostwo nie szanuje pracownikow z dlugim stazem pracy-stawiaja na mlodych niekoniecznie solidnych, mlody to głowa do "góry" przychodzi na g.8 do pracy a wychodzi o 15 a powinien pracowac 8 godzin-wiec wiadomo sa rowni i rowniejsi.

Tak3Nie

anonymous
 Opinia

W Slicanie nie zawsze chcą słuchać twoich pomysłów. Dosyć hermetyczne środowisko pracy (ludzie mają po kilka lat stażu pracy), w którym ciężko jest się przebić komuś nowemu "z ulicy". Raczej drętwa atmosfera pracy. Jeśli chodzi o kasę to tak jak wszędzie czyli zależy ile wynegocjujesz.

esofter
 Opinia

Da sie ale nie od razu. Jak chcesz dlugo pracowac to jest dobry wybor. Nie wysypują ludzi jak jest zniżka projektów.

spec
 Opinia

Czy da się zarobić więcej niż 3k pln jako programista/elektronik ?

Opinia

PRACUJE SIĘ DOBRZE W TEJ FIRMIE,MIŁA ATMOSFERA,SZEFOSTWO SPRAWIEDLIWE-ORGANIZOWANE SA WYJAZDY INTERGRACYJNE-WIĘCEJ TAKICH FIRM-POLECAM PRACOWAĆ W SLICANIE.

Opinia

Firma bardzo w porządku. Cieszę się z pracy jaką moge wykonywać ;)

taki jeden
 Opinia

Tym na górze to dobrze i kasa zawsze się zgadza, a my zwykli pracownicy możemy sobie pomarzyć. A rynek coraz mniej nas lubi (ciekawe czemu i dzięki komu?)

PRACOWNIK
 Opinia

Polecam tą firme-teraz gorzej zarabia się ale ogolnie na rynku jest cięzko,szefostwo jest w porownaniu z innymi w porządku.Ludzie sami nie wiedza czego chcą.

Opinia

Nie rób tego - Gluchy to tyran , przez niego juz jeden dobry czlowiek ma kwatere 2 na 2 na 2 . (usunięte przez administratora) tylko ze zawalu zerca mozna dostac.... tak slyszalem ... a z moich prywatnych doswiadczen to powiem tylko ze kiepsko placili i atmosfera po wuju....

Zostaw opinię o Slican Sp. z o.o. - Bydgoszcz