Opinie o Slican Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slican Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Slican Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slican Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mała Nowy wpis

Hej. ;) widziałam, że jeszcze w zeszłym roku były potrzebne dwie księgowe do biura przy Konopnickiej. Do teraz tak jest ze wykształcenie kierunkowe jest potrzebne ale doświadczenie już nie? przynajmniej tak zrozumiałam z opisu więc się zainteresowałam

waldin77 Nowy wpis

Zdecydowanie NIE polecam! Chciałem zakupić na firmę 50 dysków HDD SATA2, 2,5" ale żeby się upewnić, czy są dobre, poprosiłem o 2 szt. do testów. Pan Waldemar NAR. powiedział, żebym wysłał mu zamówienie mejlem poza Allegro! ( teraz wiem dlaczego!) Pierwsza przesyłka : zamiast 2,5" przysłał 3,5". Ustaliliśmy telefonicznie, że dośle dobre a tych nie muszę odsyłać. I znowu szok! kolejna paczka za pobraniem, czyli nie dotrzymuje słowa! A w środku? Zamiast SATA 2 są dyski Sata 3! No i oczywiście Pan Waldemar Nar. nie chce uznać reklamacji i twierdzi, że towar zgodny z zamówieniem! Po prostu bezczelność i arogancja! Nigdy więcej żadnych transakcji z SLICAN! A zwłaszcza transakcji poza Allegro!

waldin77 Nowy wpis
@waldin77

Powiem krótko - piszący te paszkwile na mój temat / a zarazem na temat firmy Slican nie miał nawet odwagi się podpisać. Dlaczego? Bo to wszystko kłamstwa - od początku do końca! Było Dokładnie odwrotnie! To ja, Waldemar N. ( waldin77) kupowałem na Allegro od użytkownika "Olczano" dyski i historia, którą próbował mnie zniesławić, to tak, jakby spojrzeć w lustro - było dokładnie na odwrót! Dla pragnących zweryfikować prawdę na ten temat mam do wglądu korespondencję mejlową z tamtego okresu. Tym bardziej, że pracuję w Dziale Zakupów i nic nie sprzedaję na Allegro, tylko kupuję! A dlaczego dopiero teraz odpisuję na tę "opinię"? Dlatego, że nie wiedziałem o jej istnieniu i ktoś ze znajomych po latach natknął się na nią. Zwykle przechodzę do porządku dziennego nad paszkwilami, bo w życiu na co dzień mamy do czynienia z różnymi ludźmi... Jednak nie pozwolę, by czyjeś kłamstwa miały jakikolwiek wpływ na dobre imię firmy w której pracuję prawie 30 lat! Waldemar N jest tylko jeden w firmie Slican, więc zainteresownych serdecznie zapraszam do weryfikacji prawdziwości moich słów.

Ok tu od lat cisza… na stronie maja ofertę dla Programisty PHP. Jakoś super rozwinięta po treści nie jest, nie mam pojęcia nawet ilu lat doświadczenia wymagają. Ciekaw mimo wszystko jestem tego jak mogą tu w zasadzie płacić, czy wiecie? chce porównać stawki a ich nie podają wprost

Witek

To super pracodawca a jeśli jeszcze są niezadowoleni to myślę, że już powinni zwolnic miejsce innym.

Gogo
@Witek

Zgadzam się z opinią Witka, jesli nie podoba się komuś niech szuka lepszych warunków

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Slican Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Elektronik - Programista?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Fiołek

Slican to najlepsza firma w Bydgoszczy . Szefostwo wspaniałe , sprawiedliwe , pensje przeciętne ale socjal rozwinięty- no są tacy pracownicy którzy chcieliby nic nie robić i mieć pensję prezesa.

jojo
@Fiołek

dokładnie tak, nie pracować , robić dobre wrażenie i zarabiac

Pracuję w firmie kilka lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca ciekawa, a najważniejsze rozwijająca umiejętności techniczne i poszerzająca wiedzę. Zarobki można określić jako zadowalające, w zależności na jakim stanowisku się pracuje i jak wynegocjowano umowę. Każdy może popsioczyć na pensje, ale to są kwestie z góry ustalane, a nie jakieś niespodzianki. Atmosferę określę przynajmniej jako dobrą. Kiedy trzeba jest cisza i skupienie, a pożartować i porozmawiać nikt nie zabrania. Ciekawe comiesięczne dodatki socjalne :), a i na święta paczek nigdy nie zabraknie. Część kierownicza bardzo w porządku, chyba niezależnie od działu. Nie ma wewnętrznych konfliktów i spięć. Najważniejsze że ludzie są dla siebie przyjaźni, bo z racji ilości spędzanego w pracy czasu jest to podstawa.

xxxx

Nowi pracownicy wchodzą na głowe szfostwu i nikt tego nie widzi,a ze stażem pracownicy tyrają-czas zrobić porządek z paniami "młodymi" i panami też.Zrobić redukcje pracowników bo za dużo tam pracuje,w godz.pracy wychodzą na zakupy.

jojko

beznadzieja,nie ma dyscypliny,dobrze zarabiają dupowłazy-ludzi zagnac do roboty bo nudza sie,czy sie lezy czy pracuje to/..........

szefostwo nie szanuje pracownikow z dlugim stazem pracy-stawiaja na mlodych niekoniecznie solidnych, mlody to głowa do "góry" przychodzi na g.8 do pracy a wychodzi o 15 a powinien pracowac 8 godzin-wiec wiadomo sa rowni i rowniejsi.

W Slicanie nie zawsze chcą słuchać twoich pomysłów. Dosyć hermetyczne środowisko pracy (ludzie mają po kilka lat stażu pracy), w którym ciężko jest się przebić komuś nowemu "z ulicy". Raczej drętwa atmosfera pracy. Jeśli chodzi o kasę to tak jak wszędzie czyli zależy ile wynegocjujesz.

esofter

Da sie ale nie od razu. Jak chcesz dlugo pracowac to jest dobry wybor. Nie wysypują ludzi jak jest zniżka projektów.

spec

Czy da się zarobić więcej niż 3k pln jako programista/elektronik ?

PRACUJE SIĘ DOBRZE W TEJ FIRMIE,MIŁA ATMOSFERA,SZEFOSTWO SPRAWIEDLIWE-ORGANIZOWANE SA WYJAZDY INTERGRACYJNE-WIĘCEJ TAKICH FIRM-POLECAM PRACOWAĆ W SLICANIE.

Firma bardzo w porządku. Cieszę się z pracy jaką moge wykonywać ;)

taki jeden

Tym na górze to dobrze i kasa zawsze się zgadza, a my zwykli pracownicy możemy sobie pomarzyć. A rynek coraz mniej nas lubi (ciekawe czemu i dzięki komu?)

PRACOWNIK

Polecam tą firme-teraz gorzej zarabia się ale ogolnie na rynku jest cięzko,szefostwo jest w porownaniu z innymi w porządku.Ludzie sami nie wiedza czego chcą.

Nie rób tego - Gluchy to tyran , przez niego juz jeden dobry czlowiek ma kwatere 2 na 2 na 2 . (usunięte przez administratora) tylko ze zawalu zerca mozna dostac.... tak slyszalem ... a z moich prywatnych doswiadczen to powiem tylko ze kiepsko placili i atmosfera po wuju....

Zostaw merytoryczną opinię o Slican Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Slican Sp. z o.o.