Slican Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Slican Sp. z o.o.

Opinie o Slican Sp. z o.o.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Slican Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Witek

To super pracodawca a jeśli jeszcze są niezadowoleni to myślę, że już powinni zwolnic miejsce innym.

Gogo
@Witek 20.02.2018 22:14

Zgadzam się z opinią Witka, jesli nie podoba się komuś niech szuka lepszych warunków

Fiołek

Slican to najlepsza firma w Bydgoszczy . Szefostwo wspaniałe , sprawiedliwe , pensje przeciętne ale socjal rozwinięty- no są tacy pracownicy którzy chcieliby nic nie robić i mieć pensję prezesa.

jojo
@Fiołek 08.08.2017 15:06

dokładnie tak, nie pracować , robić dobre wrażenie i zarabiac

Pracuję w firmie kilka lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca ciekawa, a najważniejsze rozwijająca umiejętności techniczne i poszerzająca wiedzę. Zarobki można określić jako zadowalające, w zależności na jakim stanowisku się pracuje i jak wynegocjowano umowę. Każdy może popsioczyć na pensje, ale to są kwestie z góry ustalane, a nie jakieś niespodzianki. Atmosferę określę przynajmniej jako dobrą. Kiedy trzeba jest cisza i skupienie, a pożartować i porozmawiać nikt nie zabrania. Ciekawe comiesięczne dodatki socjalne :), a i na święta paczek nigdy nie zabraknie. Część kierownicza bardzo w porządku, chyba niezależnie od działu. Nie ma wewnętrznych konfliktów i spięć. Najważniejsze że ludzie są dla siebie przyjaźni, bo z racji ilości spędzanego w pracy czasu jest to podstawa.

xxxx

Nowi pracownicy wchodzą na głowe szfostwu i nikt tego nie widzi,a ze stażem pracownicy tyrają-czas zrobić porządek z paniami "młodymi" i panami też.Zrobić redukcje pracowników bo za dużo tam pracuje,w godz.pracy wychodzą na zakupy.

jojko

beznadzieja,nie ma dyscypliny,dobrze zarabiają dupowłazy-ludzi zagnac do roboty bo nudza sie,czy sie lezy czy pracuje to/..........

szefostwo nie szanuje pracownikow z dlugim stazem pracy-stawiaja na mlodych niekoniecznie solidnych, mlody to głowa do "góry" przychodzi na g.8 do pracy a wychodzi o 15 a powinien pracowac 8 godzin-wiec wiadomo sa rowni i rowniejsi.

anonymous

W Slicanie nie zawsze chcą słuchać twoich pomysłów. Dosyć hermetyczne środowisko pracy (ludzie mają po kilka lat stażu pracy), w którym ciężko jest się przebić komuś nowemu "z ulicy". Raczej drętwa atmosfera pracy. Jeśli chodzi o kasę to tak jak wszędzie czyli zależy ile wynegocjujesz.

esofter

Da sie ale nie od razu. Jak chcesz dlugo pracowac to jest dobry wybor. Nie wysypują ludzi jak jest zniżka projektów.

spec

Czy da się zarobić więcej niż 3k pln jako programista/elektronik ?

PRACUJE SIĘ DOBRZE W TEJ FIRMIE,MIŁA ATMOSFERA,SZEFOSTWO SPRAWIEDLIWE-ORGANIZOWANE SA WYJAZDY INTERGRACYJNE-WIĘCEJ TAKICH FIRM-POLECAM PRACOWAĆ W SLICANIE.

Firma bardzo w porządku. Cieszę się z pracy jaką moge wykonywać ;)

taki jeden

Tym na górze to dobrze i kasa zawsze się zgadza, a my zwykli pracownicy możemy sobie pomarzyć. A rynek coraz mniej nas lubi (ciekawe czemu i dzięki komu?)

PRACOWNIK

Polecam tą firme-teraz gorzej zarabia się ale ogolnie na rynku jest cięzko,szefostwo jest w porownaniu z innymi w porządku.Ludzie sami nie wiedza czego chcą.

Nie rób tego - Gluchy to tyran , przez niego juz jeden dobry czlowiek ma kwatere 2 na 2 na 2 . (usunięte przez administratora) tylko ze zawalu zerca mozna dostac.... tak slyszalem ... a z moich prywatnych doswiadczen to powiem tylko ze kiepsko placili i atmosfera po wuju....

Zostaw opinię o Slican Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slican Sp. z o.o.