DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Opinie o DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Filtruj opinie po kryteriach:

Aneta
 Opinia

Jakie są wasze ostatnie doświadczenia związane z pracą w Deltatech? Czy od czasu poprzednich wpisów coś się w firmie zmieniło? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy, czy oferuje dobre warunki, szkolenia?

Aneta
 Opinia

Pracujesz w DELTATECH CONTROLS GMBH? Chętnie poznamy bliżej pracę w poszczególnych działach firmy. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

danio
 Opinia

technik' a nie ma możlwiosci przejsc do nich bezposrednio i skonczyc umowe a zgencja?

technik
 Opinia

Witam. W tej firmie przepracowałem dokładnie 3 dni na stanowisku technika. Stanowiska typu coś polutować coś poskładać to płacą najniższą krajowa , techniczne stanowisko w roku 2014 oscylowało w granicach 1800zł na rękę. Minusy : - praca przez agencje - brak klimatyzacji (może juz jest) - brak szacunku do człowieka - brak perspektyw na rozwój - brak szafek/stroju/organizacji itp Plusy : - częste nadgodziny (jeżeli ktoś lubi/potrzebuje) - robisz swoje masz spokój Odradzam prace w tej firmie, chyba że nie przeszkadza Ci praca X lat robiąc ciągle to samo.

duch Volanakisa

Nie.

Anonim
 Opinia

Hahaha! Jaki socjal? Zatrudniony przez Agencje Pracy Tymczasowej chcesz mieć socjal i dobre warunki zatrudnienia? Człowieku, opanuj się, obudź z tego snu. To nie jest firma marzeń, każdy szuka pracy gdzie indziej, a Ty chcesz się tam pchać?

leon
 Opinia

jeżeli chodzi o samą pracę to jest jak najbardziej ok.Zarobki jak wszędzie.

niezadowolony
 Opinia

zdjecie uzytkownika niezadowolony - 2015-02-21 14:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) DElTA TECH CONTROLS-nie proponuje zatrudniac sie w tym zakladzie,traktuja tu ludzi zle,nie szanuja nikogo,nie ma premi-moze tylko dla wybranych osob,kierownik tego zakladu dba tylko o siebie,ludzie sa zastraszani,zwalniani,przesuwani na inne dzialy,zatrudniasz sie za najnizsza krajowa,nie ma co liczyc na podwyzke,przedstawiajac swoje warunki nie masz co liczyc na dogadanie sie-pozostaje polozyc wypowiedzenie na stol. Linia BMW zenada,co tam z ludzmi robia ale nie tylko na tym dziale ogolnie w zakladzie mobinguja ludzi nie podoba sie to spadaj,pot ci po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci a i tak maja cie gdzies,Kierownik pozal sie Boze,liczy sie tylko jego zdanie-a ty choc bedziesz madrzejszy od niego i tak bedziesz tym glupim,ludzie boja sie odzywac dlaczego zadajcie sobie sami to pytanie...niektore wpisy opisane sa doslownie falsz i obluda prowadzi ten zaklad,ten kto donosi choc nie zawsze mowiac prade -utrzyma sie na stanowisku.Na cale szczescie mnie juz to omija nie musze w tym juz uczestniczyc patrzec na to jak traktuja w tym zakladzie ludzi.Zastanowcie sie zanim zlozycie do tego zakladu papiery..

jasiu
@niezadowolony 22.02.2015 18:45

czyli praca jako magazynier i operator wozka widlowego tez wyglada tak samo? wyzysk i praca ponad norme? aż tak zle jest w tym zakladzie i to prawda,ze od bramy Zachemu trzeba isc 2-3km pieszo,zeby dojsc???

new
 Opinia

Czy ktos moze napisac jak jest w dziale jakosci ? Czy kierownictwo jest ok?

jac
 Opinia

Czytam te opinie i się dziwię. Skoro tak tam źle, to dlaczego nikt do Inspekcji Pracy tego nie zgłasza? Przecież po to oni są. Wystarczy przez jakiś czas zbierać dowody (zdjęcia, nagrania) i sprawa załatwiona.

Nela
 Opinia

Witam! Mam pytanie - czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji? Czy są to 3 zmiany itp.? Jakie godziny pracy, jaka umowa? Zlecenie, o pracę? Jak daleko mieści się budynek? Chodzi mi o dotarcie na czas do pracy. Mieszkam na końcu miasta, aby tam dojechać muszę się przesiadać 3 razy + dojście, a słyszałam, że od bramy Zachemu trzeba iść do zakładu ponad 3 km... Więc nie wiem czy dotarłabym na czas do pracy, bez spóźniania się? Bo auta niestety nie posiadam.

Tak6Nie

mgr inż.
 Opinia

A inzynierowie jakości ? Czy jest OK ? Jaka jest atmosfera pracy, jakie godziny?

taka se
 Opinia

Witajcie Czy możecie mi napisać coś konkretnie o tym zakładzie pracy jak wygląda praca ile godz jakie zmiany jacy ludzie (chociaż tu pewnie tak jak w moim :P), i jaki dojazd jak nie mam samochodu? pozdrawiam i dziękuje

qwerty
 Opinia

hej ktosia ze stolowki wychodza okna tylko na dzial wysylkowy wiec oni tobie czesci nie wydadza. tylko narzekacie sie cieszcie ze akordu nie macie a ze czasami trzeba zostac i dostac za to pieniadze to nic zlego. wiem ze sa absurdy w firmie ale tak poza tym nie mozna narzekac. trzeba bylo sie uczyc

Opinia

gwiazdy ze spalonego teatru z blond gwaizda na czele machnac raczka wloski niuch niuch jaka jestem piekna :D bmw najgorsza linia wyzysk i co tu duzo mowic za najnizsza krajowa tak zapierniczac to sie w glowie nie miesci ale patrzac co sie dzieje na rynku lepsza praca i placa taka niz zadna!!!!!!!!

olomatys
 Opinia

i ta kontrola jakości, najlepsza jest zmiana gwiazd pod przewodnictwem pani blond, pachnę a robota zrobi się sama

ktosia
 Opinia

firma absurdu np przychodzisz do pracy ale okazuje sie że czekasz 3 godziny (i wtedy praca zastepcza na przetrwanie) bo magazyn nie miał jeszcze czasu wydać materiałów i to nic że potem musisz zostać na nadgodziny i nadrabiać bo przecież magazyn w tej firmie to święte krowy w oderwanym świecie .. a wystarczy spojrzeć z okna na stołówce żeby gołym okiem dostrzec jak bardzo są "zapracowani" ... ŻENUŁA !!!

lulu
@ktosia 23.05.2014 22:59

Hej Chyba nie były zbyt pochlebne skoro usunięte.?

ona
 Opinia

o BOŻE!!!! gdzie sa komentaże o panu z kitka? ja nie pracuje w dtc prawie rok i dziekuje bogu ze tak jest BMW no najgorsza linia w calym zakladzie wyzysk i tyle praca po 12h i niema ze nie mozesz.. latem pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci jakies 40 stopni chyba ze sie cos zmienilo musialabym byc niezla desperatka zeby wrocic do tej firmy!!! jedyny plus to normalne umowy....

emi
 Opinia

Kochani,a jak mogę się tam dostać?

twoj_osobisty_doradca_zawodowy
@emi 07.05.2014 11:03

Główną bramą Zachemu. Cały czas prosto. Za dziurami, przed wiaduktem ostro w lewo na ręcznym. Za zakrętem po prawej stronie parkujesz na miejscu parkingowym dla gości oznaczonym napisem "VISITOR". I oto jesteś przed firmą. Wchodzisz do holu głównego. Taka ładna dziewczyna, która w nim siedzi, da tobie formularz zgłoszeniowy do pracy. Później skieruje do magazynu odzieży roboczej. Pobierzesz fartuch lub t-shirt (w zależności co będzie na stanie w twoim rozmiarze) i buty ESD. Przebierasz się w szatni i do roboty!

egzul
 Opinia

witam, moze ktos podac jakiegos maila gdzie mozna wysla cv do dtc na magazyn

lala
 Opinia

ojj to chyba krótko śledzicie wpisy na tej stronie bo komentarze ( niektóre bardzo wartościowe - bo pokazujące co się działo) faktycznie poznikały. Tu już nie będzie dobrze. Zwalnia się tych co na prawdę przyczynili się do rozwoju DTC że znalazła się na takim a nie innym poziomie. A jak widać tę produkckę to aż dziwne że nikt jeszcze na tych sprzętach nie zginął! Atmosfera też sie już nie taka, każdy tylko sie pilnuje coby za dużo nie mówić w obecności brygadzistów.

były
 Opinia

Praca nie była zła ale otoczenie i zarządzanie to już masakra!!! (usunięte przez administratora)

Koleś
 Opinia

Jak czytam, że to super praca to mnie skręca... BMW to najgorsze gówno jakie można w tym syfie spotkać. Ludzie muszą zostawać po 12h pracy, gdzie w umowach nie ma o tym wzmianki - "bunt" i pracowanie po 8 równe jest zwolnieniu. Ci wyżej są mili, kiedy z Tobą rozmawiają, ale za plecami będą Ci obrabiać tyły jak się da. Tyczy się to również kolegów na pobliskich stanowiskach, bo chyba każdy tam jest fałszywy. Gadają na siebie wzajemnie tylko po to, by bronić własne tyłki. Atmosfera jaka tam panuje przez zaszczucie tych bezmyślnych i stworzonych tylko do pracy zombie jest okrutna... Zakład wyhodował sobie maszyny do roboty, zabierając im czas tymi dwunastkami i zajętymi sobotami. Ludzie nie mają nawet czasu pomyśleć o swoim nędznym życiu i dają się robić na czarno. Zastanawiający jest również fakt, iż pracują tam tak durni ludzie, bez ambicji i jakiejkolwiek przyszłości, że śmieszy ich ten stan sytuacji. Dajmy na ten przykład brak BUS'a, o który normalniejsi pracownicy pytali w okresie, kiedy zima doskwierała najbardziej i panowały jakieś silne anomalie pogodowe. Kierownictwo miało w dupie zdrowie człowieka, który musiał borykać się z oszkloną dwukilometrową drogą do tego gówna, gdzie na drodze leżało obalone kilkumetrowe wielkie drzewo... gdyby to spadło na człowieka?! Na stanowiskach słychać było tylko żarty, jakoby bydło nie zdawało sobie sprawy z zagrożenia, a może wiedzą, że ich życie jest nic nie warte - nie wiem. Dążę do tego, iż ludzie tam pracujący to w 99% hołota bez życia (chyba, że nazwiemy życie pracą), a kierownictwo to jak widać wykorzystuje. Wielokrotnie były wzywane osoby na dywanik, ale po co pomyślicie... by kablować na kompanów pracy. I jeśli ktoś tutaj pisze słowa typu "fajna praca" to znaczy, że nie siedział obok tych "ludzi", którzy nawet nie wiedzą jak używać mydła i nie próbował z nimi rozmawiać - nie da się. Rozmowa z nimi przypomina dialog z dzieckiem... Brygadzistka udaję miłą dla ludzi, ale liczy się tylko jej własne dobro i słychać tylko jak gada z tym łysym fajansiarzem... nie mam słów do tego syfu i cieszę się, że nie muszę już pokonywać tej długiej drogi do piekła. Co do pośredników, którzy oferują zatrudnienie w tym "zakładzie" to stanowczo odradzam tych (usunięte przez administratora) "Ludzie" narzekają, ale dają się dymać w dupska i udawać nieświadomych swojego marnego życia. Coraz więcej osób wybiera ucieczkę, a to już jakiś postęp... Nie zapomnę nigdy tych pustych spojrzeń i smutnych twarzy - nie chcecie tego.

humanista
 Opinia

Tak Rudy, Tobie studia humanistyczne na szczęście nie grożą.

LUZ
@humanista 04.02.2014 19:44

BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rudy
 Opinia

Nie wiem który to z mądrych panów kierowników/leaderów czy innych nie będę się zniżał do waszego poziomu wypisuje takie brednie ze ta praca jest super gdzie sie podziały inne posty jak jest naprawdę a to ze studiowaniem to juz popłyneliście studia humanistyczne i można sie rozwijać ile osób juz tak naprawde poleciało za niedyspozycyjność bo w sobote mieli wyklady cytując słowa kierownika od BMW "na wasze miejsca są tysiące za bramą" tylko że zwalniając się z tej firmy już mi robili pod górkę tą firmą dowodzą niekompetentne osoby oraz perfekcyjne panie domu dla których ważiejszy jest pyłek na puszce niż zadowolenie pracownika przestoje na brak materiału dwa dni ale urlopu i tak nie można wsiąść przestoje w głównej mierze wynikają sami pracownicy wiedzą z czego wynikają tą firmą powinna sie zainteresować inspekcja pracy bo odzywki kierownika podkreślam kierownika macie przyjść w sobotę do pracy bo jak nie do będą z tego konsekwencje wyciągnięte ciekawa metoda mobilizacji do pracy ogólnie ta firma do jedno wielkie dno nawet wrogowi bym jej nie polecił ale niestety tak się składa w Bydgoszczy ze nie ma pracy i oni to wykorzystują miejmy nadzieje tylko koledzy i koleżanki że któregoś dnia nagrania z odzywek kadry dowodzącej trafią do PIP-u jednym słowem dno dno dno i dziesięć metrów mułu poziom mistrzów leaderów i kierowników żenada nie wszystkich bo Ci kierownicy z prawdziwego zdarzenia którzy szanowali pracowników juz ich zwolnili więc ludzie sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcecie tam iść ja juz drugi raz tego błędu nie zrobi

Anonim..
 Opinia

Firma jako sama w sobie jest spoko. Praca, którą trzeba wykonać np na BMW jest super.Ktoś pytał o zarobki więc najniższa krajowa wpływa na konto co miesiąc :). Najgorsze to to, że człowiek który uczciwie pragnie pracować nie ma niestety takiej możliwości dlaczego??? Są osoby, które mimo swojej źle wykonanej pracy potrafią się wyprzeć lub zgonić na kogoś innego. Nawiązują nieszczere relacje z innymi osobami, są fałszywe i podstępne. Kierownictwo kieruje się zdaniem jakichś podrzędnych ludzi w swerze dalszego zatrudnienia. Więc jak uprzejmie nie donosisz to wylatujesz. Nie ma co być rzetelnym i uczciwym pracownikiem bo to i tak nic nie daje.

Ona
 Opinia

Jestem zatrudniona w DTC od paru miesięcy na stanowisku montera dla BMW. Nie zarabiam wiele, ale też nie mam się co dziwić sobie. Chciało mi się studiów humanistycznych to teraz mam za swoje. Praca którą wykonuję skomplikowaniem przypomina przygotowywanie kanapki. Ludzie przyjemni, ale czuć w powietrzu swoistą niechęć do managmentu. Powód - polaczctwo. Najlepiej - bez szkoły nic nie robić i chcieć 3k miesięcznie zarabiać. Firma jest nieprzyjazna osobom palącym, więc e-papieros też nie przejdzie na produkcji. Z mojej strony mogę powiedzieć, że taki sposób organizacji magazynu, to wg mnie nie jest najlepszy pomysł... Oraz pozdrowić lokalnego informatyka, bo zrobił kawał dobrej roboty.

dorcie20

nie jest az tak zle

Opinia

j czy wiesz jaka część osób zostaje w firmie DELTATECH CONTROLS GMBH SP.Z.O.O ODDZIAŁ W POLSCE? po jakim czasie można liczyć na umowę o pracę?

Opinia

kto mi jeszcze może coś powiedzieć o wysokości zarobków w firmie DELTATECH CONTROLS GMBH SP.Z.O.O ODDZIAŁ W POLSCE?

Zostaw opinię o DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTATECH CONTROLS GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.