iTV24

Bydgoszcz

Opinie o iTV24

monia

Pragnę ostrzec ludzi, którzy w jakikolwiek sposób będą chcieli się z tą firmą związać. Do potencjalnych pracowników: ta pani, która uważa się za szefową to jakiś szczyl. uważa się za lepszą od wszystkich i to widać po 2 minutach rozmowy. ja odradzam. jakieś[usunięte przez moderatora], że dostanie się ileś tam procent od sprzedaży, czyli jest to 8-10%. Ciekawe tylko od jakiej kwoty ?? 100-200 a może 300 zł. Czyli to będzie w najlepszym przypadku 10 - 20 - 30 zl. od sprzedanego jakiegos produktu. no coz mi sie nie wydaje aby to byla praca na ktorej mozna sie utrzymac :) okres probny i w ogole. horror. omijajcie to z daleka wystarczy sobie policzyc. przypuscmy ze macie 1000 zl (dla latwego liczenia) czynszu. w najgorszym przypadku to musicie sprzedac 100 produktow czyli 5 dziennie. pracowalam kiedys w podobnej firmie i wiem ze nie jest to latwe. ludzie nie chca wydawac pieniedzy na cos niepotrzebnego :) jak sie wam uda 5 w tygodniu sprzedac to dobrze ale to jak mowie w przypadku 10 zl za umowe. w przypadkach pozostalych sami sobie policzcie. nie wiem czy widzieliscie ich strone. ja to obejrzalam. moze sie nie znam ale nie jest porywajaca. nieciekawa, zle zorganizowana. sam sport. i polityka gdzies sie przewija. sorry :) co mam sprzedawac ?? rowery :D czy bryloczki z obecnymi politykami ?? dno a nawet jeszcze gorzej. uwazajcie na ta firme

Zostaw opinię o iTV24 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iTV24