Prettl Polska
4 1533 2436 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Prettl Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stokrotka30 Nowy wpis
@Pytanie

I tak i Nie zależy jakie stanowisko ...

Wiktoria Nowy wpis
@Stokrotka30

Jak to? To, które stanowiska w Prettl są bardziej "uprzywilejowane" i mają szkolenia? I jeśli już to jak często się odbywają?

Lolaaaa

Hej Jak tam nowy kierownik na wtrysku Jeśli przyjde powiedzmy pierwszy raz to ktoś mnie szkoli na maszynie czy zostawia sam sobie ? Czy jeśli nie dostanę tej premi to ile mam kasy po odjeciu wszystkich tych dziwnych składek z 2800 zl mam 1300 ? Dziękuję za wszystkie od o wiedzi :)

iuyhiuyhi
@Lolaaaa

dwójeczka na rąsie

lolaaaa Nowy wpis
@Lolaaaa

Nie wiem skąd Wy bierzecie te 2800 pierwsze słyszę 2300 to i owszem ale 2800 ?No chyba że się podlizujesz to masz 2600

Nazwa działu: Produkcja

Witam Mam pytanie odnośnie pracy przy wtryskarkach przez agencję. Jakie są zarobki ? Czy premie 300 i 500 zł są w całości przyznawane? Dodam że mam doświadczenie pracy przy wtryskarkach.

lolaaaa
@Ciekawa

500 zł jest to premia frekwencyjna czyli jak pójdziesz na chorobowe , opieke na dziecko, urlop na żądanie to jej nie dostaniesz. Jeśli pracujesz cały miesiąc bierzesz urlop wypoczynkowy to normalnie ją dostajesz. Jeśli chodzi o te 300 zł to Ci nie powiem z tego co laski mówią to dostają je te osoby które się podlizują ...

Okidoki
Nazwa działu: Produkcja

Ten cały Prettl to jeden wielki (usunięte przez administratora) odradzam tam pracę

Zbigniew
@Okidoki

Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie o pracy w firmie Prettl Polska, jednak Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uzasadniona. Czy mógłbyś to zrobić? Chciałbym poznać, co konkretnie wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takiego zdania.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Jak wygląda praca na produkcji ?

TakNie3
Stokrotka30
@Pytanie

Tak jak wszędzie Dostajesz maszynę oglądasz detale pakujesz jak coś zauważysz co Ci się nie podoba to zgłaszasz kontroli ustawiaczowi I tyle żadnej filizofi w tym niema

Stokrotka30

Prettl poszukuje studentów I absolwentów na wakacje osoby chętne mogą się zgłaszać do kierownictwa zapraszamy :)

Tak1Nie4
M

Najlepsza zmiana na wtrysku to brygada "A" zamiast dwóch liderek to mamy sześć na zmianie nic nie robią tylko kawkę piją i papieroska palą!!! Żenada!

Tak12Nie
@M

Prawda

M2
@M

Same fakty, czasem się zastanawiam czy to fabryka wyrobów tytoniowych ...Liderka ze swoją świtą uważają się za jakąś elitę.

Staszek

Bardzo dobry pracodawca więc nie ma chętnych żeby korzystać z forum!!

Tak1Nie1
Bolo

Ochłapy na święta dadzą i premie konfidentom!!!

Miren
@Bolo

700 zl dla zarabiajacych najmniej to nie ochlapy,bez przesady.

cyk cyk będzie MOTOCYKL!
@Bolo

jak co roku...nic się nie zmienia,a może nie jestem na bieżąco?

tytyryty

Odradzamy prace na metalizacji. Pracują tam same księżniczki które donoszą, wydzwaniają do kierownictwa i mówią zmyślone rzeczy. pozdrawiam i uważajcie na osoby z tego działu. Pozdrawiam.

Tak14Nie

Trytyty
@tytyryty

Która zmiana?

Sławomir
@tytyryty

Jesteś pracownikiem firmy, że masz takie informacje? Czy nie lepiej porozumieć się ze współpracownikami i poprawić atmosferę w pracy? Napisz, czy pracodawca oferuje system premiowy, lub inne dodatki do wynagrodzenia? Czy firma Prettl Polska aktualnie szuka pracowników? Zainteresuje to użytkowników forum.

@Sławomir

Sławek, czemu kasujesz komentarze?

@Sławomir

Durniu

Nicky

Jak tam kaska na święta? Zadowoleni?

Kamyk

Witam mam male pytanie . Co się robi na dziale dekoracji ??

@Kamyk

Metalizuje i lakieruje detale.

Plotki

lolo

Mają już nowego kandydata

Lidia

@AAS, na forum GoWork.pl nie wolno nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Na przyszłość staraj się go przestrzegać. Firma szuka pracowników na stanowisko ślusarz narzędziowy o specjalności formy wtryskowe. Pracodawca oferuje interesującą pracę w firmie specjalizującej się w produkcji dla przemysłu samochodowego, możliwość wdrażania najnowszych projektów dla czołowych koncernów, wsparcie w rozwoju zawodowym, satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Tak1Nie1

j23
@Lidia

A mieli fajną narzędziownię tylko ją rozłozyli na łopatki

Pretlanka

Jak tam ludziska coś nowego ?może jakieś zmiany?żadnych nowych info?

Kotek

I co będą podwyżki? ?

????

Jaka fajna?? Nic nie robić

Lala

Ludzie dajcie sobie spokój atmosfera fajna!!!

Lidia

@Blondi, od czasu Twojego zatrudnienia w firmie mogło się wiele zmienić. Może obecni pracownicy mogliby wypowiedzieć się na temat atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Obecnie firma Prettl prowadzi rekrutację na stanowisko project manager. Zainteresowanym kandydatom oferują samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej, niech napisze więcej szczegółów. Zainteresuje to inne osoby szukające pracy.

LINC

Pracuje w prettlu od zeszłego roku. Zarobki trochę wyższe niż w innych firmach. Atmosfera pracy jest okropna. Czujesz się nikim. Kadra zarządzająca jest niesympatyczna, unosi się i wyzywa po całym zakładzie. To należałoby nagrać i zgłosić do inspekcji pracy. To podchodzi pod mobbing i jeszcze ich seksistowskie podejście do naszych polskich kobiet. Szukam nowej pracy.

Tak10Nie

Pytający
@LINC

A zglosiles już to do PIP?

Co wy na to?
@Pytający

Prettlanie a może zgłoszenie zbiorowe do biura pracy?

@LINC

Z jakiego działu Prettl jest duży?

@Ciekawa

Co masz na myśli? Nie zrozumiałem

Ta kadra????

@Ciekawa

Jeśli jesteś pracownikiem spółki to masz pojęcie

@LINC

Pojęcie mam ale warto posłuchać opinii innych

@Ciekawa

No napisałem opinię. Czytaj ze zrozumieniem

Ja się zwolniłem niedawno
@LINC

https://bydgoszcz.pip.gov.pl/pl/formularz/142 a to jest gotowy formularz ja już go złożyłem

Blondi
@LINC

Pracowalam tam jakies 8 lat temu atmosfera pozostawiala wiele do zyczenia ale wszedl wtedy system 4 brygadowy i trafilam na super ekipe ktora nie dala soba pomiatac

Lidia

@Pretlanka, dziękuję za Twoją opinię. Mogłabyś dodać jak wygląda atmosfera w pracy i czy relacje ze współpracownikami są koleżeńskie? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Piszesz o pakiecie socjalnym. Czy mogłabyś napisać co wchodzi w jego skład? Mam na myśli prywatną opiekę zdrowotną lub dofinansowanie do wypoczynku letniego. Dodając szczegóły zatrudnienia pomożesz innym osobom szukającym pracy.

5lat
@Lidia

Nie ma żadnej prywatnej opieki ani dofinansowań do urlopu. Najwyżej na święta jakiś ochlap rzucą.

Pretlanka

Tylko ten kto pracuje zna prawdę jak jest.Podwyżki. .....gdzie kto szans nie ma.Tylko kierownictwo ewentualnie żołnierze kierowników jakaś premia.Reszta operator nie ważne ile pracuje. Ty dzień miesiąc czy dziesięć lat magazyn montaż kontrola wszyscy taka sama stawka.Więc nie piszcie o premia ch.A socjalne to tez długa historia .A praca nie jest zła wystarczy słuchać szkoleń i pracować. Pozdrawiam pracujących

Tak6Nie

Była prettlanka
@Pretlanka

Zgadzam się, że praca nie jest zła. Robiła bym tu do dziś. Zwolniłam się bo mi przeszkadzały docinki na temat ubioru i wyglądu

Tak5Nie

Lidia

@Ala, jesteś zadowolona z pracy w firmie. Czy pracodawca zapewnia dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Na jakiego rodzaju umowę możesz liczyć? Czy pracodawca zapewnia solidne zatrudnienie i podpisuje umowy długoterminowe? @Panna Nikt, piszesz, że nie ma szkoleń i nowi pracownicy pracują bez odpowiedniego przygotowania. Czy rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić w tej kwestii? Odpowiadając na Twoje pytanie nie jestem pracownikiem firmy tylko moderatorem tego wątku i stąd wynikają moje pytania. Pomagam innym użytkownikom forum w uzyskaniu jak największej ilości informacji dotyczących przyszłego pracodawcy.

Lidia

@Sylwia, piszesz o mobbingu w firmie. To bardzo mocne słowa i poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Panna Nikt
@Lidia

Lidia, mdli mnie już od Twoich wpisów. Notorycznie się powtarzasz. Zdominowałaś forum, a i tak wszyscy Cię lekceważą. Daj sobie spokój. Firma jak każda inna w tej branży. Zarobki przeciętne. Wolne weekendy. Jedyny problem to brak szkoleń dla nowych pracowników i rzucanie ich na głęboką wodę - to akurat wymaga natychmiastowej zmiany...

Monia

Nie polecam tej firmy.

Ala
@Lidia

Ja pracuję i jestem zadowolona. Kasa zawsze na czas, z ludźmi idzie się dogadać, nie narzekam

Lidia

@Inna niż inni, proszę, żebyś się rozpisała, każda Twoja informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy. @Pracuś, jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Czy na Twoją opinie wpływa zbyt mała ilość pracowników, którzy powinni znajdować się na stanowisku pracy, a są w palarni? Czy mógłbyś poruszyć ten temat w rozmowie z nimi i dzięki temu poprawić sytuację? Czekam na Twoją opinię?

Sylwia
@Lidia

Stres, mobbing, brak organizacji pracy o ubikacji można zapomnieć, wykorzystywanie ludzi, kierownik to mściwy facet bez serca

Alan
@Sylwia

O którego kierownika chodzi?

Lalka
@Lidia

jak tam sytuacja w prettlu ? słyszałam, że sporo osób ze starej kadry odeszło.. to prawda że firma się wykrusza ?

Inna niż inni

Koniec końców. Burak i wiesniara dostali się do władzy.

Tak12Nie

Jan
@Inna niż inni

Czyli kto?

Tak10Nie

Lidia

@Inna niż inni, jeśli jesteś pracownikiem firmy dodaj więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich pracodawca wymaga od pracownika. Czy relacje z przełożonym są satysfakcjonujące? Firma potrafi docenić pracownika i daje mu szansę na awans lub podwyżkę? Pamiętaj, że to forum istnieje po to, żeby dodawać na nim informacje o pracodawcach i aktualnie trwających rekrutacjach. Nie ma na nim miejsca na komentarze nie na temat.

Inna niż inni
@Lidia

Gdybym się tutaj rozpisala.na temat to mogloby.miejsca zabraknąć

Pracuś
@Lidia

Ten zakład to jakaś porażka nie ma ludzi do zmian na śniadanie nie ma ciągle ustawiaczy wszystkich można spotkać na palarni lub na plotkach kierownik nie potrafi rządzić zakładem nasypowi to nawet po sobie sprzątać nie umieją myślą że są w domu. W domu (usunięte przez administratora) to w pracy to samo nie polecam tego zakładu

Tak7Nie

Jan

Co tam na ognisku?

Sridia

Bardzo ambitna praca xD Jak widzisz nie zdobywasz żadnych cennych informacji.

Zostaw opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie