Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

mati

Praca w tym zakładzie to jakaś kpina. Traktują człowieka jak zwykłe popychadło. Osobom, którym zaproponowano pracę tu - stanowczo odradzam. Nowe osoby zazwyczaj rezygnują w ciągu tygodnia. Liderka w zależności od humoru traktuje Cię jak śmiecia, strach o coś zapytać, przydałby się jakieś szkolenie z bycia empatyczna osobom, bo to jak traktują drugiego człowieka jest jakimś żartem. Bycie miłym naprawdę niewiele kosztuje. :)) Inni pracownicy pomagają i jak ktoś ma mało pracy to zmieni na wyjście do toalety/papierosa. Niestety jest wiele maszyn, których nie można zostawić i często bywało, że doświadczyłem tylko jednej przerwy (15 min) na zjedzenie śniadania przez cały dzień, bo poza tym nikt mnie nie zmienił. Liderka jako osoba uprzywilejowana może sobie wychodzić na papierosa co 1-2h oraz siedzieć na przerwie śniadaniowej 30 min. Pracownicy, którzy długo tam pracują również mogą sobie pozwolić na częste wychodzenie na palarnie. Ustawiacze są zawaleni często pracą i z wielkim problemem podchodzą do maszyny (nie wszyscy, ale kilku takich jest) albo trzeba na nich czekać i lecą braki. Potem cała wina spoczywa oczywiście na operatorze wtryskarki, bo jak to tyle braków. Ogólnie operatorom wtryskarki obrywa się za wszystko. Szkoda na mojej psychice oraz niesmak do tej firmy pozostanie. Bycie dobrym liderem nie oznacza, że trzeba kogoś traktować jak worek treningowy. Poza tym podpisuję się pod opiniami niżej.

@mati

Mati możesz mi napisać na produkcji np starszy pracownik jaki ma staż? Czy wszyscy są nowi?

Gabi

Może ktoś mi napisać ile dostaje wypłaty na czysto zatrudniony przez agencję pracy z góry dziękuję

@Gabi

Najniższa plus 500zl premi netto plus ok140 zł dodatku nocnego

@Gabi

2400 zł

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Prettl Polska?

ogniska są

Myszka

Hej możecie mi napisać czy na produkcji są trzy zmiany czy czterobrygadówka? I jak weekendy? Dzięki

@Myszka

hej tak są 3 zmniany weekendy wolne chyba że są nagodziny

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Kara

Widzę że często jest ogłoszenie na OLX że do pracy przyjmują u was., może ktoś mi napisać czy pracuje ktoś u was powyżej 3 lat czy jakiś czas i się zwalnia?

Jakie są mocne strony pracodawcy Prettl Polska?

Mocne strony- żadne, brak szkoleń, pięknie tylko mówią i opowiadają. Nic z siebie nie dają, a prezes to pomyłka zakładowa.

p[o[o[

pensja na czas

Dokładnie

Wojtek

Jaki jest wymagany ubiór i czy jest zapewniany przez firmę ?

lilaa
@Wojtek

Taaaaa odzież roboczą dostaniesz kiedyś nowe osoby ubierają co chcą

@Wojtek

Może dostaniesz po 6miesiach pracy ale to nie każdy

Rozczarowana.

Zgadzam się z ostatnimi opiniami. Nie polecam również pracy na montażu, ponieważ wydział ten to totalna porażka. Najwyższa władza chyba nie wie co się tam dzieje. Narzędzi do pracy żadnych a maszyny poprostu złom. Przykre to bo gdy zaczynałam tam pracę to naprawdę nawet nieźle się tam pracowało.

Pracuje tam już jakiś czas i moje zdanie jest słabe o tej firmie. Brud, łazienki w stanie opłakanym, halas jest ale to zrozumiałe chodzą maszyny więc nie będzie cicho. Liderka wydziera się na pracowników, nie szanuje ludzi bo myśli ze jest nie wiadomo kim, ale sorry każdy jest rowny i nie ma wyjatków. Byłem świadkiem sytuacji gdzie nowa osoba dostala opierz za to samo co robią inni pracownicy w większości Ci stali, wiec słabe to było z jej strony, bo z jakiej racji? Albo wszyscy albo nikt proste i logiczne zatem brawo za pokazanie klasy :)

Karo

Odnośnie nie szanowania pracownika to dziś zaczynając poranna zmianę, liderka z nocnej zmiany wrzeszczała na pracownika że wyszedl wcześniej, a większość pracownikow starych czekała już przy czytniku do odbicia, a oberwało się komu innemu więc widać jaka jest polityka firmy

Mrs

Z całego serca nie polecam pracy w tym zakładzie brak kultury dla pracowników normy nie wiadomo skąd brak szkoleń najlepiej żeby pracownik przyszedł do pracy wszystko umiał wyrobił normę i jeszcze pomagał komu innemu na maszynie nie polecam!!!

Lola
@Mrs

Mrs a gdzie byłeś/byłaś montaż czy wtrysk ?

Mrs
@Lola

tu i tu,

Beti

Czy może ktoś mi napisać jak dokładnie wygląda praca przy wtryskarkach kobiet, co należy do obowiązku, dostałam propozycję pracy przez agencję

@Beti

wypisywanie dokumentów oglądanie detalu zgłaszanie usterek ustawiaczom i kontroli jakośći sprzątanie stanowiska

@LOla

Dzieki za informacje ????

@lola pracujesz tam?

@Michał

tak

Lidia

Non stop ogłoszenia przez agencje pracy dla tej firmy daje dużo do myślenia. Nie wspominając o pracy w tej firmie. Rotacja pracowników mówi sama za siebie.

@Lidia

A czy Ty tam pracowała lub pracujesz? Byś mogła mi coś napisać jak atmosfera i praca na produkcji? ????

@Beti

Ja tam pracuje Atmosfera zależy od zmiany Praca jak praca dużo zależy na kogo trafisz nie jest ciężka jak już pracowałaś na produkcji to powinnaś wiedzieć jak to jest

Nowa

Dostałam propozycje pracy przy Wtryskarkach, możecie mi napisać jak wygląda praca, czy dogadam się z kobietami bo czytając komentarze aż boję się przyjść pozdrawiam

Zaniepokojony.

Wszyscy rozpisują się na temat działu wtrysku i dekoracji. A ciekawe jaka opinia o dziale montażu.

Nowy pracownik

Zostałam zatrudniona na następnego dnia nikt nie odbierał ani nie odpisywał na wiadomości. Totalny brak szacunku dla pracowników. Czekałem/łam prawie godzinę pod firma i zero kontaktu do dzisiaj.

lola
@Nowy pracownik

Czemu pod firmą trzeba było wejść do zakładu nawet z ochroniarzem skoro zostałaś zatrudniona

Aaeuro agencja

Gorszego dna nigdzie nie widziałem. Śmiech na sali, tragikomedia

memento

Brak szkoleń,brak szafki,brak zwykłego szacunku do człowieka,na wtryskarkach nikt Cię nie zmieni nawet,nie możesz iść do toalety(co jest złamaniem zasad kodeksu pracy)nowy człowiek ma 5 minut i już ma robić idealne detale jak stary doświadczony pracownik.Z pozytywów to wypłata na czas,ciepło na hali(nawet gorąco),dobry dojazd autobusem

Majster

Witam,Czy na hali produkcyjnej obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa?

lilaa
@Majster

tak

ciekawa

Przez jaką agencje pracy można zatrudnić się w tej firmie na stanowisku montażu ??

lili
@ciekawa

job

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska