Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Jeee

Czy tak kurde ciężko podejść dyrekcji do pracowników i pogadać z nimi? Czy tak kurde ciężko technologom podejść i zmierzyć czas jak się o to prosi? Zakład pierwszy wyciągnął łapy po środki oferowane przez rząd w dobie kryzysu. A mimo to zabierają ludziom jubileuszowki. Innym dali ,drugich olali.Nie dziwię się że jak zatrudniali to nie było prawie wcale chętnych. A co do czego przyjdzie się robota ruszy to wtedy im się oczy otworzą jak ludzie będą odchodzić. Bo teraz siedzą bo ciężko znaleźć pracę w dobie pandemii . A jak jedna osoba tutaj się czepia o anonimowość to najpierw niech sama się podpisze imieniem i nazwiskiem

Miłośnik załogi TBX

Witam serdecznie, Uważam że, gdyby pod każdą napisaną w tym wątku publicznie opinią była konieczność podpisania się prawdziwym imieniem i nazwiskiem, ten dział byłby prawie pusty. Dziwią mnie wypowiedzi o sprawach, o których nie macie zielonego pojęcia. Ludzie pracują w gorszych warunkach i za gorsze pieniądze a czasy są trudne żeby tak wybrzydzać (Chyba że masz (usunięte przez administratora) kwalifikacje to przepraszam, co tutaj robisz?). Jeżeli jest Ci źle to szukaj i następnie zmień zakład pracy. Jeśli natomiast jest dobrze, zostań i nie płacz w anonimowych postach. Moje podsumowanie: "Nie rzucaj gównem, bo może się odbić" Zagadka na dziś: Ile wynosi rezystancja dwóch rezystorów, o wartości 2 omów, połączonych równolegle, oraz jaką wartość otrzymamy przy połączeniu tych samych rezystorów w układzie szeregowym? *utrudnienie - nie korzystamy z google Pozdrawiam

Daria

dostałam oferte pracy do tego zakładu powiedzieć jak atmosfera w zakładzie i zarobki

Zawiedziona. Nowy wpis

Droga Dyrekcjo.Pracuje w tej firmie nie rok, nie 5 , ale parę lat temu miałam 10lat. Skandalem jest dla mnie to że zarabiam najniższą krajową w porywach do 100zl więcej(oczywiście ze względu na pożyczkę też mam odejmowane od najniższej). Szukacie ludzi do pracy na nadgodziny to może najpierw dajcie nam takie podwyżki żebyśmy mogli sobie zarobić na nadgodzinach a nie dorobić do najniższego wynagrodzenia. Zmieńcie też w końcu tą politykę że na dole zarabiają krocie a góra same ochłapy. Jak tak dalej będzie to sami będziecie musieli robić na stanowisku. Żebym ja zarabiała mniej od nowego pracownika? To jest skandal. Jeśli się nie zmieni nic do grudnia to ja dziękuję szukam nowej pracy gdzie będę jako pracownik doceniona.

Do zawiedziona Nowy wpis
@Zawiedziona.

Nikt Ci nie każe przychodzić na nadgodziny żeby do najniższej dokładać, nie opłaca się nie przychodź, to nie jest obowiązkowe... Twierdzisz że na dole zarabiamy krocie? Przyjdź na dół popracuj trochę np. na dziale BLOCK.. Pomachasz trochę młotkiem to Ci się odechce takiego gadania, wytrzymasz max jeden, dwa dni... Tak jak wszyscy co przychodzili z góry na dół, albo tak jak nowi przychodzą, jeden dzień i ich nie ma.... Praca góra a dół dwie różne sprawy, tu nie ma siedzenia, tylko trzeba robić... Ludzie teraz nie chcą pracować a szczególnie młodzi przychodzą i na start chcą krocie zarabiać i najlepiej nic nie robić. Dopiero w grudniu chcesz odejść, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, mało zarabiasz? większe oczekiwania? ja już bym odeszła...

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Xyz Nowy wpis

Zero szacunku do ludzi. Szczególnie arogancki kierownik W.L, (usunięte przez administratora) który ma chamskie odzywki i traktuje ludzi z wyższością. Zdecydowanie nie polecam.

Daria

Jo Anna
@Daria

Na jakim stanowisku? Jaką umowę oferują, itp.?

Pracownica
@Daria

Jak do kontroli to nie polecam. Odpowiedzialność duża A śmieszne pieniądze.

@Jo Anna

Jak jaką umowę... Umowa pewnie przez agencję jest, teraz inaczej na początek zakład nie zatrudnia tylko przez agencję

Cezary D
@Ola

Środkowym palcem pozdrawiam cały tabemax...

Siedzę obok i widzę
@Pracownica

Hhhaaa dobre sobie, całymi dniami na telefonach. Jaka odpowiedzialność? Poniosłaś konsekwencje złych decyzji? 50 cz 100 zł raz na rok za palenie głupa. Gdyby nie to że M jest waszą przełożoną połowy z was by nie było lub być nie powinno.

Niuniek
@Siedzę obok i widzę

Siedzę na telefonie i co? Słucham audiobook to źle? Skupiam się na pracy słuchając książkę. Nie mam czasu czytac. A przynajmniej odwracam uwagę od hałasu. Mi na przykład audiobook pozwala skupić się na pracy

Siedzę obok i widzę
@Niuniek

Czytaj ze zrozumieniem i nie udawaj głupa co innego telefon w łapie a co innego słuchawki!!!!

Niuniek
@Siedzę obok i widzę

Głupa to ty palisz skoro zamiast pracować patrzysz co ludzie robią

@Daria

Cześć, zaciekawił mnie twój wpis i chciałam o coś dopytać. Napisałaś, że dostałaś ofertę pracy do tego zakładu. A możesz powiedzieć, na jakim stanowisku będziesz pracować w Tabemax? I co ci zaoferowali na rozmowie - powiedz, jeśli możesz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pytanie za 100 pkt

Czy Panie sprzątające nie mają obowiązku noszenia maseczek jak inni pracownicy?

Ktoś

Ciekawe czy ten zajączek co nam 2 lata temu obiecali będzie? Hahha

@Ktoś

Oni przez ostatni czas potrafią tylko i wyłącznie obiecywać.. I na obietnicach się kończy hahaha

Nina
@Ktoś

Hahaha!!!!Właśnie jednego widziałam,(usunięte przez administratora)..jak najdalej od firmy...a niby fundusz socjalny w firmie jest,!!!

życzliwość
Kandydat

Może ktoś w końcu zainteresowałby się tę panią z administracji która ciągle wychodzi wcześniej z pracy.

Ola

CZAS MYŚLEĆ O PODWYSZCE OD NOWEGO ROKU A NIE ŚCIEMNIAĆ DO KWIETNIA !!!!!

Dree
@Ola

Najniższa rośnie to i podwyżka będzie.

@Dree

Rzeczywiście, podobno pensja minimalna ma wzrosnąć w tym roku. Ja chętnie dowiem się czegoś więcej na temat warunków zatrudnienia w Tabemax. Wspomniałeś o pensji minimalnej, a czy macie też jakiś system premiowy?

@Beata

Premia jest 200PLN brutto. Ale jak nie wyrobisz sobie najniższej to ta premia jest wliczana do dopłaty do najniższej krajowej. Więc Ci co się wyrabiają nie mają się co cieszyć ze najniższa idzie w górę... Dla nich każda podwyżka najniższej to zarówno podnoszona poprzeczka do wyrobienia jej.

Stefek Burczymucha
@Ola

Musisz wyrobić 100% w miesiącu żeby dostać najniższą. Czas rozglądać się za czymś lepszym

Czy pracodawca Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Uu
@Pytanie

Jeszcze jak

Ktoś tam

Ja jestem ciekaw co tym razem będzie za tłumaczenie jeśli nie będzie talonów. Rok temu nie dali bo kryzys. Była mowa o zajączku. Na zająca nie dali bo covid.... A teraz co będzie? Czy nas mile zaskoczą?Ja rozumiem kryzys, covid itp. Ale my też mamy rodziny i kokosów przez małą ilość godzin nie zarabiamy. Jedziemy na najniższej już drugi rok. Może w końcu zadbać o pracowników ? Zadowolony pracownik= lepsze wyniki w pracy= więcej pieniędzy dla firmy=zadowolona dyrekcja.Proste? Pozdrawiam Dyrekcję i liczę na jakiś odzew i info dla pracowników.

Mamba
@Ktoś tam

Na maseczki im było żal a talony dadzą? Nie wydaje mnie się.

Szczęśliwy pracownik mający pr
 Problem
@Ktoś tam

Prawda jest taka że pracujemy w większości za min więc nie pytajcie i nie proście o talony. Od lat to samo efekt taki sam czyli środkowy palec. Jeśli chcieliby szanować pracownika to nie tylko od Święta. Uszanujcie to że pensja minimalna to wszystko co pracodawca musi dać a reszta jak się nie podoba to sory!!!

e

Za co złapali tego informatyka?

DORWALI INFORMATYKA A CAŁA ZAŁOGA CIERPI

Wookash

A wiadomo co odwalił?

Zbychu

KOMU PRZESZKADZA. KORZYSTANIA Z TELEFONU ? JEDNA FIRMA A RÓŻNE ZAKZY GÓRA DÓŁ

Jeee

Paweł
@Jeee

Jubieluszuwki to ostatnia dodatkowa premia dla stałych pracowników. Kurcze szkoda bo kiedyś było inaczej,szanowali pracownika .Dla nowych pracowników którzy kiedyś będą chcieli przyjść tutaj do pracy. Tutaj nie ma niczego talonów na święta, funduszu socjalnego, karty multisport, wczasów pod gruszą. Poprostu w większości stanowisk pensja minimalna i koniec.

Miłośnik załogi TBX

Mariuszek
@Miłośnik załogi TBX

Zagadka raczej pozbawiona sensu. Rozumiem jeszcze, gdyby zawierała ja wiem, prawa Krichhoffa, czy też wyliczanie impedancji zastępczej układów RLC przy prądzie o przebiegu sinusoidalnym, wraz z liczbami zespolonymi albo np. zagadki z algebry Bool'a., czy coś np. z magentyzmu, albo chociażby dobieranie punktów pracy tranzystora. Te powyższe zagadnienia, wraz z pierwszą zagadką, to warunek KONIECZNY, do wykonywania pracy, polegającej na montażu elementów o odpowiednie miejsce, odpowiednio zaginając końcówki, nie uszkadzając przy tym np. elementów SMD. Jeśli się tej wiedzy nie posiada, praca jest NIEMOŻLIWA, podkreślam, NIEMOŻLIWA. Oczywiście, że w tej piramidzie zakładowej, są stanowiska, gdzie wiedza z tytułu elektroniki jest potrzebna i bez tego ani rusz. Co do retoryki, że gdzieś jest gorzej, to prawda, ale czy właśnie na tym tylko ma polegać rozwiązywanie problemów społecznych/ekonomicznych? Przecież można pójść dalej w tę retorykę np. typu "a w Mozambiku ludzie wody nie mają, a tu proszę, wody pod dostatkiem, nie narzekajcie". Nie będę rozwijał tego wątku, bo temat rzeka. Zresztą, ja nie mam wiedzy na temat jak zakład stoi finansowo. Wydaje mi się jednak, że przez długie lata w miarę ok ale załoga tego nie odczuwała (oprócz wyżej w tej piramidzie). Obecnie, rzeczywiście może nie być różowo i raczej tak jest. Odczuwałem i nie tylko ja, iż za stanowczo za mało ludzi było zatrudnionych w szeroko rozumianej administracji, planistów, czy innych istów, technologów. To raczej ludzie o wysokich, nawet nie boję się tego słowa użyć, bardzo wysokich kwalifikacjach. Ja to odczuwałem, jako raj. Nic nie brakowało, zawsze było wszystko na czas, żadnych zgrzytów czasowych, czy innych. No może czasami, no ale jeśli były mocne niedobry kadrowe, to ciężko mieć o to pretensje. Co do anonimowości, ma to dobrą stronę, jeśli chodzi o kadrę zarządzającą, której zależy na rzeczywistym obrazie, tego co się dzieje w zakładzie. Niewygodne, ciężkie tematy raczej byłby pomijane, gdyby był nakaz podpisywania się imieniem i nazwiskiem. Elementarna wiedza. Natomiast zgadza się, iż jakaś część postów, jest śmieciowa, niewarta głębszej analizy. No cóż, nie ma nic za darmo. Pozdrawiam

Mariuszek
@Mariuszek

Zapomniałem dodać. Szkoda, iż ktoś, kto kryje się za Miłośnikiem, nie podpisał się imieniem i nazwiskiem. No może chociaż imieniem, no ale do tego trzeba mieć cojones a nie tylko od innych tego wymagać.

Miłośnik Mariuszka
@Mariuszek

Witam, Dziękuje za odpowiedź. Źle zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi. Chciałem być obiektywny najbardziej jak to możliwe. Nie chciałem nikogo obrazić, a jedynie dać wyraz niezadowolenia z tego co tutaj przeczytałem. Zagadka miała mieć symboliczne znaczenie odnośnie osób, które mają niesamowicie duże oczekiwania i ból (usunięte przez administratora) w stosunku do ich umiejętności. I tak masz rację, bez wiedzy można tutaj pracować. Denerwuje mnie jednak to co widzę na tym forum, czyli: kwas, obrażanie, plucie na innych, fałsz, awantury, wyciąganie brudów, jeżdżenie po innych. Ktoś wejdzie teraz, przeczyta i co sobie pomyśli o zakładzie? Że jakaś patologia... Zero konkretnych i rzetelnych odpowiedzi, jedynie ból, płacz i narzekanie. Pozdrawiam

Miłośnik miłośników
@Miłośnik Mariuszka

"Źle zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi" - zrozumiałem, to co było napisane i tyle. Zagadka, to jakieś pomieszanie z poplątanym a jak jeszcze dochodzi do tego mityczna symbolika, (znana tylko autorowi), to już galimatias gotowy. Co do "niesamowitych" oczekiwań, no ja miałbym wątpliwości co do niesamowitości. Ludzie tyrają na 3 zmiany, na ogół starają się wykonywać to w miarę ok, czyli UCZCIWIE i za uczciwą pracę, powinno być w miarę sensowne wynagrodzenie. Niesamowite to byłoby to,, gdyby oczekiwać wynagrodzenia na poziomie prezydenta RP.

Miłośnik Miłośników.
@Miłośnik Mariuszka

No może dodam coś z pozytywów, mianowicie ogólnie rzecz biorąc atmosfera w pracy jest przyzwoita. Kierownictwo, nadzór nie stoi z batem nad pracownikami, nie wydzierają się. Można się dogadać, na tyle na ile jest to możliwe. Nie trzeba się spowiadać, iż wychodzi się np. do toalety. Ogólnie panuje tzw. zdrowy rozsądek. Bywają sytuacje nerwowe, no ale gdzie ich nie ma? Dużo rzeczy organizacyjnych, można by poprawić, ale to już inny temat. Pozdrawiam

Porażka
Klient

Zdecydowanie nie polecam tej firmy nikomu. Zero szacunku dla pracowników. Zero bonów na święta, zero wczasów,karnetów jak w innych firmach, zero zero i jeszcze raz zero. Kto odejdzie to tylko sobie polepszy. Tbx tonie. Zero wdzięczności dla pracowników. Przyda się kontrola. Niech pogadają z pracownikami. Się sami przekonają

Ziutek
@Porażka

Za to mamy czterech dyrektorów... to musi kosztować a ty o bonach marzysz hihi. A tak na marginesie, wystarczył by jeden ale dobry. Jak to mówią ryba psuje się od głowy i tak mamy całą masę niekompetentnych ludzi w kadrach i na kierowniczych stanowiskach, powypychana rodziną i znajomymi przechowalnia. Ci ludzie są bierni lub udają że się znaja. Np mamy 4 technologów których wogole nie widać na produkcji. Puste etaty. Oszczędności sa, ale nie tam gdzie trzeba, np oszczędza się na serwisie maszyn na których pracują ludzie, są jak za PRL dosłownie "na drut" naprawiane. Takie zarządzanie nie zaowocuje i tak dziwne że jeszcze dyszy. A Socjal w tej firmie to już sięgnął dna, nie ma już nic dla pracownika a składki na socjal są odprowadzane. Dziwię się że ludzie tak cicho siedzą i dają się tak "doić".

@Porażka

Ja do ,Pana Witka czy pan jest jakiś ułomny czy panu się nie chce piesze bo już też mi się nie chce pracować dla pana nie użyje wielkich liter nie zasługuje pan na to ps. Jakby co to jestem pod tel.no mówił pan że szybko można znaleźć pozdrawiam ???? wielka fanka

ktoś

zawsze będą lepsze i gorsze stanowiska więc jesli ktoś pracuje na tym lepszym stanowisku ,to wtedy ktos inny musi pracowac na tym gorszym .

Ktoś 1
@ktoś

A myślałem że każda praca jest odpowiedzialna??? I takie różnice w stawkach? Każde stanowisko jest częścią procesu więc nie ma gorszego czy lepszego wszyscy pracować muszą na efekt końcowy i każdy chce za swoją pracę godnej zapłaty!!!

Ktos2
@ktoś

Ot złota myśl ! Zapewne stanowisko to lepsze????

Ktoś 1
@Ktos2

Niestety nie! Stawka ok 15 zł mnie nie zadowala więc chce godnej podwyzki za swoją pracę!

Ktos3
@Ktoś 1

Czyli sugeruejsz ze kontroler optyczny ktory de facto dostaje najwiecej selekcji za jeden glupi blad i monterka z fali po ktorej wiecznie ktos poprawia i jej sie za to nie obrywa powinni zarabiac tyle samo????? Zdajesz sobie sprawe ile osob pracuje w tej firmie z wyksztalceniem elektronicznym na stanowiskach za 15zl?????

Ciekawy
@Ktos3

Ja chętnie się dowiem ile jest takich osób bo z tego co mi wiadomo w kontroli optycznej brak takich ludzi a oni za 15 nie pracują

Ciekawość to pierwszy stopień.
@Ciekawy

Przyjdź i usiądź (usunięte przez administratora) na optycznej dostaniesz parę bombek to Ci się odechce po tygodniu robić za taką stawkę nawet... Takie głupie puste gadanie ''bo oni nie robią za 15pln'' Licz się z tym że to najbardziej selekcyjny dział....(usunięte przez administratora)

Sonia
@Ciekawość to pierwszy stopień.

No właśnie gdyby na optycznej faktycznie pracowali ludzie z wykształceniem elektronicznym to tyle selekcji by nie było przyjdź na montaż i zamontuj też byś uciekł po tygodniu co niektórzy z optycznej nie wiedzą jak się nazywa detal który muszą ewentualnie uzupełnić a jak im się nie chce albo o zgrozo nie umiała to buch na naprawy a monterka musi sama wszystko zamontować nie stety.

Ktos Coś
@Ciekawość to pierwszy stopień.

Spokojnie po co te nerwy i takie słownictwo?! Szanujmy się trochę!

Stasia

Kolejne święta i kolejne rozczarowanie . Obietnice bez pokrycia ! Niestety dyrekcja obiecuje a ani gwiazdora ani zajączka! Przykro! Mimo wszystko wesołych świąt!

@Stasia

Dokladnie,tragedia .Liczył ktoś między tymi lepszymi a gorszym sortem 800 różnicy!!!. Sprzątaczka, ustawiacz,naprawiacz ,falowy,brygadzista i cała reszta tez gorszego sortu.Praca na trzy zmiany,ten wpis jest moim ostatnim wpisem ,mam nadzieje ze wszyscy zrobicie to samo i podejmiecie taką samą decycje. Mimo wszystko dziekuje za atmosferę, wspaniałych, wartościowych ludzi najbardziej mi żal no ale cóż za, minimalna na trzy zmiany nie będą robiła.Dziekuje za przepracowane lata,mimo wszystko życzę Wam zeby przypomnieli sobie ze to dzięki Wam maja kase,choć osobiście w to nie wierzę! Smacznego i dużego stołu ze smacznym posiłkiem, usmiechu i zadowolenia z zycia kochana dyrekcjo!!

Haha
@Beata

Sprzątaczka,ustawiacz,naprawiacze,falowy ma stałą pensję to o czym mowa? Większość z nich na ławce siedzi

Ala

Hyba mamy szczęście pracownik bez wirusa

Sonia

Moim zdaniem doceniono tylko wybrane operacje na których pracują ludzie na akordzie więc nie ma z czego tak się cieszyć bo z tego co wiem nie wszyscy skaczą z radości, wręcz przeciwnie.Docenienie do wyrównania do najniższej krajowej to jakiś kpina w czasach gdzie wszystko drożeje.Ja niestety nie czuję się doceniona Ale gratuluję że Ty zostałeś doceniony masz farta.

Sonia ma rację! Jest lepsza wiesz dlaczego bo siedzi i sumiennie stara się wykonać swoją pracę za którą nie jest sprawiedliwie wynagrodzona i (usunięte przez administratora) żeby tacy na stałej mogli odpoczywać w pracy przy kawce i telefonie i mieli odpowiednio zapłacone. A takich jak Sonia nikt nie słucha...

Olek
@Pracownik

Zastanawiam sie ile jeszcze razy ktoś napisze o tych na stałe, proszę po raz kolejny są mozliwosci powiadomienia o takich ludziach.Jest wiele osób które uczciwie pracują i sa na pensjach stalych.Dlaczego Cię to tak boli nie jesteś w stanie sie odważyc sie i poprostu powiadomić czy poprostu to tylko ludzka zawiść jest w Tobie bo tak to wygląda!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 116 ocen.
Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.