Tabemax

Białe Błota

Tabemax
3 110

Opinie o Tabemax

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Zytka Twoja wypowiedź w dalszym ciągu nic nam nie mówi. Mogłabyś zatem jeszcze raz wypowiedzieć się o firmie Tabemax w sposób merytoryczny? Myślę, że inni użytkownicy forum będą Ci za to wdzięczni.

Zytka

Palacze siedzą w klatce jak małpy w zoo i wszyscy ich obserwują

Agata

@Zytka Co konkretnie chciałaś przekazać użytkownikom forum poprzez swoją wypowiedź? Jest ona mało zrozumiała, więc może byś ją nieco rozwinęła? Być może w ten sposób pomożesz osobom, które chcą aplikować do Tabemax. @Gorąco Czy Twoja wypowiedź odnosi się do sytuacji w firmie? Pracujesz albo pracowałeś tam?

Gorąco

Klimy nie ma..a raczej nie czuć.. to może by chociaż wodę dali? Bo dystrybutor z wodą sie ksztusi cos ostatnio

Zytka

Cały czas chodzą jak święte krowy !!dyrekcja miała rozliczać i nie mogą sobie poradzić. Kto zabroni na stałej chodzić nie przejmują się niczym

Agata

@anonymous Co konkretnie masz na myśli? Twoja wypowiedź zdaje się raczej niewiele mówić użytkownikom forum o specyfice pracy w Tabemax. Bardzo bym Cię prosiła, abyś zatem ją uzupełnił. Czy pracujesz albo pracowałeś w wyżej wymienionej firmie? Co możesz nam powiedzieć o warunkach pracy tam panujących? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji.

anonymous

Ciekawe czy opiszą nas za dodatkową noc

Agata

@Ala @Gotowa @Zo Wasze komentarze zdają się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli o pracy w Tabemax. Może jednak posiadacie jakieś aktualne informacje, które dotyczą tego pracodawcy i zechciałybyście się nimi z nami podzielić? Wasze uwagi mogą okazać się pomocne dla osób planujących wysłanie do nich CV.

Zo

Hej dziś daje rade

Gotowa

No wiesz dziś kasa za przyjazd byle do 13

Ala

Wczoraj cały dzień na kacu a dziś zobaczymy?

Agata

@Stefan Masz rację, każdy ma wybór. Pracujesz może w Tabemax? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie, jaka panuje tam ogólna atmosfera wśród pracowników? Twoje zdanie może okazać się pomocne dla innych użytkowników, dlatego zachęcam do aktywności. @Ala Proszę, rozwiń swoją wypowiedź, gdyż poprzednia nie do końca jest jasna. Pracujesz w tej firmie?

Ala

Dalej spacery nic się nie zmieniło stała pensja cały czas tylko chodzą

Stefan

Nikt na siłę nie trzyma w firmie

Andrzej Buła

I jak tam ranna zmiana bez palenia? Daliście radę? :O

Ala

Może w końcu zabiorą się za nich !

Alek

Tak pensja stała to można chodzić i czas szybciej mija !

Andrij

Może w końcu przestaną łazić i zaczną pracować

Vladimir Zapierdalaczkis

Dojdzie do tego, że będziemy szczać i (usunięte przez administratora) ze stoperem w ręku.

Nie paląca ale wychodząca

Czegoś tu nie rozumiem. Niech mi ktoś proszę wytlumaczy. Zakaz palenia od maja ...ok rozumiem,ale dyrekcja powiedziała, że przez palaczy tracą kasę. Że sobie podliczyli że są stratni..hmm JAKIE KURNA STRATNI?!! LUDZIE ZAPIERDA-LAJĄ NA AKORDZIE I TO POWINNA BYĆ ICH WOLA CZY SE PÓJDĄ ZAJARAĆ CZY NIE?! Poza tym... Usiądźcie z pośladami na 8h i nie wstawajcie to od razu zrozumiecie czemu wychodzi się na te 5min . Ja nie palę ale musze czasem wyjść i chociażby sie przewietrzyć. To już tez mi nie bedzie wolno rozprostować kości i zaczerpnąć powietrza?!!!Na hali duchota. Walka o wiatraki. A wiatraki nie zastąpią powietrza ( ps . Te czarne duże wiatraki to jakaś porażka, ledwo dmuchają i to od początku jak byly kupione) Czlowiek musi wstać na kilka minut !!!! Nie róbcie dyrekcjo (usunięte przez administratora) ! A tak ogólnie to milego dnia wszystkim życzę :)

ASIA

PANI PAKOWACZKA BYŁA NA KONTROLI JAK SOBIE GÓRA RADZI

Filip

Jak się zaczyna pracować to z zasady dają najniższą. Trzeba pokazać co się potrafi

reel

Czy to prawda, ze w tej firmie zarobki kulaja sie kolo 1650zl na reke? Trzy zmiany? Troche to smieszne. Chyba tylko desperaci tam pracuje. Jak to wyglada na prawde?

anonymous

Ale agi o co tobie chodzi

Agi
@anonymous 05.04.2018 19:21

O to , że niektóre osoby czepiają się czy ktoś napisał bezbłędnie opinie, ale nie zauważają już treści i przekazu. Zamiast naśmiewać się i kogoś poprawiać może trzeba zdać sobie sprawę , że nie wszyscy mieli z ortografii 5+, niektórzy mają dysleksję...a niektórzy są poprostu głuchoniemi i piszą nieskładnie bo tak właśnie sie nauczyli. Napisałam poprzedni komentarz z błędami żeby udowodnić, że mimo błędów da się zrozumieć mój wpis. Wiec to nie opinia jest problemem tylko ludzie są złośliwi i czepiają sie bezsensu błędów ortograficznych zamiast skupić się na treści.

Agi

Po piersze.zamijcie śie lódzie sobom . Pszyjźć do pracy .zrobici swoie i do domó. Nieh karzdy patży na siebie. Po drógie. Czy ktoś mimo mojich błenduw nie zrozómiał treści? ???? Bo ówarzam rze czepianie sie o pisownie lódzi nie ma sensó. Jak kogoś boli to nieh nie czyta.

Pracownicy

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CAŁEJ FIRMY .

Olo

Bardzo śmieszne

Obserwator

Zawiść ludzka nie ma granic. Nie ma ludzi lepszych i gorszych. Każdy ma to, co sobie wypracował. Może warto skupić się na pracy, być może ktoś Was w końcu dostrzeże, po kilkunastu latach przekladania płytek na testerze. A jeśli nadal będziecie mieli problem, polecam maść na ból (usunięte przez administratora)

ZGADZAM SIĘ JEŚLI CHODZI O PANIĄ PAKOWACZKO - KONTROLERKĘ UWAŻA SIĘ ZA LEPSZĄ OD NAS !!!

Elektronik

Uważajcie na panią z kontroli która uważa się za wielkiego fachowca i elektronika a przecież większość kariery zajmowała się pakowaniem a teraz nie pogadasz ! Czepia się o byle co !!!

Zostaw opinię o Tabemax - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabemax