Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Zbychu

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ????????????????????

Brygadzista

MASZ RACJĘ PODPISAĆ LISTĘ I ŚCIEMNIAĆ JAK CI ZE STAŁĄ A NAJNIŻSZA SIĘ NALEŻY TAK JAK SZEFOSTWO BIERZE 500 +

Eryk

SŁYSZELIŚCIE O PODWYŻCE 10% to wielkie nic !!! NIE MA SENSU SZARPAĆ NIECH PŁACĄ NAJNIŻSZĄ.

Dzień wypłaty! Szanowna Dyrekcjo jak żyć? Wstyd aby przy 3 zmianach 2000 nie zarobic

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Asia

CIEKAWE JAK BY ONI ŻYLI ZA TAKIE PIENIĄDZE ???

Olek

MASZ RACJĘ Z LUDZMI SIĘ NIE LICZĄ !!!!

Olek
@Olek

Z TYM 500 + TO MACIE RACJĘ BIORĄ A LUDZI MAJĄ. W NOSIE !!!!!

Pracownicy

WYSTARCZY PODPISAĆ LISTĘ OBECNOŚCI I NIECH DOPŁACAJĄ LUB SAMI TYRAJĄ Z TYMI CO MAJĄ PENSJE STAŁE !!!!!

@Pracownicy

To już dawno by firma upadła.... Nikt nas nie docenia a w nas siła człowiek chodzi na 3 zmiany za 13 zl/h - tylko tygodnia nocek życzę przepracować i może by docenili chociaż trochę

Mistrzuala

Ale 500+ biorą bo się należy. A podwyżki to drga sprawa

Mistrzu

Tu się liczą tylko z tymi co mają stałą i tak naprawdę mało co robią! !!!

Krzychu

Podwyżek nie ma i nie będzie skoro redukcja dotyczyła tylko akordowcow. Teraz trzeba utrzymać bordowe zielone i błękitne fartuchy bo tam zwolnień nie było

Alordowoec

JUŻ DWA MIESIĄCE MINEŁY A O PODWYŻKACH NIC NIE SŁYCHAĆ PRACA TO TOTALNY WYZUSK LUDZI

Elcia
@Alordowoec

Jak ludzie siedzą cicho to będzie tak kolejne miesiące - bo wygląda na to że ustawa ich nie obowiązuje....

Zadowolony

Drodzy właściciele czy my akordowcy do najniższej krajowej mamy sobie wyrobieniem 100%+ dorabiać bo luty to miesiąc że za 13 brutto na h nie jesteśmy w stanie wyrobić najniższej????

ROMEK

TAK MASZ RACJĘ ŻE NAM NIE PODNOSZĄ PENSI ALE MŁODZI WŁAŚCICIELE BIORĄ OD PAŃSTWA 500 + WSTYD I HAŃBA

Droga Dyrekcjo -kiedy beda podwyzki?Praca na zmiany w akordzie za 14 i 13 zl to juz kpina....

Ona

Byłam umówiona w poniedziałek w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa była dzięki agencji pracy. Po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej, miałam mieć telefon z agencji, aby uzupełnić formalności do całkowitego zatrudnienia. Byłam pytana, czy jestem zainteresowana pracą przez Pana Krzysztofa(bodajże brygadzista). Po kilku godzinach "nagle nie byli zainteresowani". Wysoce niepoważni.

Mokweusz
@Ona

Dosyć dziwna sytuacja. Skoro rozmowa przebiegła pozytywnie, to jakim cudem zmienili zdanie. Może agencja pracy dała ciała

Wasili

Zmieńcie prace jak Wam nie pasuje, proste.

Kujawiak

Wyzysk ludzi,źle traktowanie,kosmiczne wymagania

Krzysztof

Ciekawe co zrobią na koniec roku jak najniża podskoczy do 3000 zł bo narazie są bardzo oporni na temat .Już prawie koniec miesiąca a oni mają ludzi za nic tylko głupie tłumaczenia o slabej kondycji firmy

Tyracz

Praca na akord a wyciągasz zaledwie najniższą normy z kosmosu zaledwi wyrobisz na kilka godzin

Ala

Jeśli chodzi o pensje to jesteśmy w czasach starożytności a wymagania bardzo duże ????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.