Opinie o DTM System Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DTM System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DTM System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTM System Sp. z o.o. w Bydgoszcz

K.W

Solidna firma. Przepracowałem tam kawałek czasu, więc mogę się wypowiedzieć . Standardowe i przyjazne warunki pracy oraz uczciwa płaca CO NAJWAŻNIEJSZE adekwatna do umiejętności, chyba nie nikt nie liczy na to ze na produkcji będzie zarabiał 15 k na rękę?!Masz wykształcenie i doświadczenie to dostaniesz tam dobre pieniądze i kropka. Nie mam złego słowa do powiedzenia. Robią solidny sprzęt, przestrzegaja procedur i to sie liczy. Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników.

Były frezer
@K.W

nie ośmieszaj się. Kto w tej narzędziowni zarabia dobre pieniądze oprócz Arka? No nikt. A od kiedy za wykształcenie płacą? Myślałem że za wiedzę i pracę. O wykształcenie nikt już nie pyta bo to o niczym nie świadczy. W tej firmie liczy się tylko (usunięte przez administratora), jacek i adam potwierdzą własnym (usunięte przez administratora) Zresztą przecież nie ma tam nikogo kto by pracował od początku zaledwie kilkuletniego istnienia firmy. Ba, nawet ci co kilka lat wytrzymali (współczuję) to i tak odeszli bo arek tylko obiecywał i obiecywał. Podwyżka w sierpniu, potem w grudniu, styczniu i tak lata lecą a pensja frezera równa jak na kasie w Biedronce. Został tylko ten co z mamą mieszka. A tak w ogóle to żałosne że dałeś się namówić na komentarz, czyżby ktoś ci obiecał dodatkową premię? No bo wykształcenia chyba nie masz z tak słabo rozwiniętą opinią XD Jeszcze tu zajrzę bo zrobiło się ciekawie.

były frezer
@Były frezer

zgodzę się z tym, ze jedyne czego potrzeba to doświadczenie i wiedza. Mimo, że Arek powiedział, że mnie nauczy/czą to nie wyniosłem zbytniej praktyki. Tak naprawde to tylko jeden mnie czegoś nauczył. Dobrze, że juz nie muszę się użeraćz tym Adamem. Ten to ma swój świat. Zastanawiam się jak daleko głową siedzi w (usunięte przez administratora) Arka, żeby ten nowy tam prace miał. Chyba codziennie mu pucuje tam na górze. Zawsze jak wchodzi to drzwi są zamykane i odziwo Iwona jest gdzies na papierosie na przykłąd. Z resztą ten zakłąd to czysta (usunięte przez administratora) wchodzenia w tam gdzie słonce nie dochodzi Arkowi. Kto głebiej siedzi ten ma lepiej. Co to by było gdyby wszyscy odeszli? wszyscy dosłownie. Roztrzepany Arek by sie (usunięte przez administratora) Dziwne zasady panują w tej narzędziowni. Jesli macie troche szacunku do samego siebie to dajcie sobie spokój i nie szukajcie tam pracy na frezarkach. Lepiej czyścić (usunięte przez administratora). One nie są wykonane co do setki XD

Byłypracownik Nowy wpis
@K.W

Zgodzę się zarobki bardzo marne, ciągle krzyki i (usunięte przez administratora) ze strony menadżera Arka który wgl się nie zna na robocie. W ciągu 5 lat istnienia narzędziowni przemiał ludzi w ciągu roku do 5 osób. Bardzo słaba zrobiona robota, wszystko po terminie. Arek zwykły (usunięte przez administratora) żaden menadżer.. nie polecam.

Zainteresowany Nowy wpis

System pracy od poniedziałku do piątku, a jakie zmiany I na ile mogę liczyć na początek

. Nowy wpis
@Zainteresowany

zależy na jakie stanowisko? zmiany: rano, popołudnie, nocki.

Czy w DTM System Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wiadomo

Typowy januszex, szefostwo - rodzina, a reszta... na produkcji kto w doope grubemu Sebie wchdzi jakos sie trzyma. Główny czopek Leszek i jego (usunięte przez administratora) $$ słabe, ale jak nie ma sie nic innego (w tym ambicji) :) to mozna sie na chwile złapać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DTM System Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Słaby sprzet

Paulo
@anonymous

Dobry sprzęt, za przystępną cenę . W Polsce nie ma lepszego sprzętu w tej kategorii cenowej. Firma dba o jakość. Zawsze , można zareklamować towar, a reklamacje są szczegółowo rozpatrywane pod kontem wyeliminowania błędu w przyszłości. Zadowolenie klienta jest dla firmy najważniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o DTM System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DTM System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTM System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTM System Sp. z o.o.?

DTM System Sp. z o.o.
  • Brzeska 7