Opinie o Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. w Katowice

Gdynia Nowy wpis

Wszystko powyższe prawda, plus jeśli chodzi o sklep w Gdyni to menager (usunięte przez administratora)w opór, nie da się tak pracować każdy odchodzi cały czas. Już nie jeden pracownik kończy na L4 od psychiatry ze względu na upadające zdrowie psychiczne. Ludzie boją się iść do pracy a szkoda bo miejsce ma klimat i naprawde można by było zbudować stałą fajną ekipe ale niestety nie z obecnym menago. Nie wiem czy problem jest wyżej ale z tego co wiem sklepy cex w innych miastach nie mają takiego problemu. Od czasu mojego zwolnienia około rok temu widzę że nic się nie zmieniło.

Administrator Nowy wpis

Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Andrew Nowy wpis

Bardzo duże wymagania a w zamian najniższa krajowa, nie wiem jak na innych stanowiskach bo tam wydaje się super. Testy, szkolenia w domu, straszny (usunięte przez administratora) w sklepie a premie mimo wymagania wyników, groszowe (chyba 200 brutto).

Purh

Obiecują niewiadomo co ale glowny szef to straszny sciemniacz. Na rozmowie o prace w sumie o nic mnie nie pytali tylko zachwalali jaka to firma jest super. Wymagaja bardzo duzo, szkolenia testy, w. zamian nic. Zalosne premie mimo ze szef bajerant obiecuje kokosy. Ciezka glupia praca. Wszedzie (usunięte przez administratora) i balagan. Zdecydowanie odradzam chyba ze jestes menadzerem/szefem wtedy zyjesz jak paczus w masle i nic nie robisz :) Na plus atmosfera(o ile na sklep nie przyjdzie akurat szef, wtedy gada jakies coachingowe bzdury) i znizki na gry, chociaz taniej kupic od kllienta

Zostaw merytoryczną opinię o Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o.?

Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o.
  • Konstantego Damrota 6
    40-022 Katowice
  • NIP: 2050004314 REGON: 243706306 KRS: 0000535751

Complete Entertainment Exchange Polska Sp. z o.o.