3D Expert Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o 3D Expert Sp. z o.o.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja 3D Expert Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Bydgoszcz oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

czapka niewidka

A oni jeszcze istnieją? Ludzie szukajcie sobie normalnej pracy, legalnej z umową

bruno

to się podziel tą wiedzą o firmie @ lakjhu, mnie to bardzo interesuje ta firma i jako potencjalny pracownik chciałbym coś o nie się dowiedzieć

et.

mendy

ra

Mnie bardziej interesuje czy zawsze jest praca dla mnie, czy szef zawsze wypłaca pensję na czas a nie to czy jest miły na rozmowie kwalifikacyjnej, mnie nikt nie musi słodzic, wykonuję dobrze swoją pracę i chcę za nią zapłatę tyle ile mi się należy

Jeśli nie byłeś pracownikiem tej firmy to po co się wypowiadasz, nie wiesz o co chodzi a na rozmowie kwalifikacyjnej każdy pracodawca jest miły

lunar

długi mają wszędzie gdzie się da. kombinatorzy i oszuści.

-dy-

Chodziło oczywiście o te opinie pozytywne, wszystkie opinie pozytywne o tej firmie pisze szefostwo

na szczęście były pracownik

długi, długi i jeszcze raz długi. Firma nie bez powodu przenosi się z miejsca na miejsce. Pracownicy muszą się prosić o swoje pieniądze, zaległe wypłaty dostają w ratach, a kiedy upominają się o swoje słyszą tekst "jaka praca, taka płaca". Obiecująca branża, bardzo fajna i zgrana ekipa, niestety wszystko psuje bezczelne kierownictwo oporne na pomysły innych. NIE POLECAM :)

byłypracownik

oczywiście ta ostatnia opinia jest napisana przez samego szefa, i kolegą twoim nie jestem zapamiętaj to sobie

oszukany

jesli chodzi o 3d Expert z ul.Glinki 146(w chwili obecnej okolice os.Lesnego) to sie zgadzam.Roboty nie ma,pomysłow brak a jak sa to na 1 dzień haha. dług za długiem,nie płaci czynszu za wynajem biura to go wyjebutali z Glinek,nie pLaci pracownikom zaległych wynagrodzen.A ci co pozostali to oczywiscie żyja nadzieja ale jak to u nas sie mówi "nadzieja matka głupich"Szkoda mi tylko tej dziewczyny o imieniu P.... która robi zamowienia przez internet bo wykształcona a siedzi za marne grosze,których tez nie dostaje na czas.Reszty mi nie żal bo fałszywi i kase dla siebie biora.Wiadomo o kim mowa!!!Podobno juz skargi w PIP wpłynęły,zobaczymy co z tego wyniknie.

majev

jak oni się jeszcze uchowali? dług za długiem i to nie tylko wobec pracowników!

ha ha ha koń by się uśmiał tą firmę prowadzi niepoważny człowiek który ludziom mydli oczy. nie dajcie się nabrać bo szef to doskonały aktor umie tylko nieźle bajerować i obiecywać i pomylił się z powołaniem powinien aktorem albo jeszcze lepiej politykiem oni też tak kłamią i obiecują

byłypracownik

co takiego? od 1500 do 3000 zł ? O jakich pieniądzach mówisz? Chyba nie w tej firmie, jeszcze nigdy tyle kasy nie zarobiłam w tej firmie bo z pracą tam kiepsko,trochę pracy jest potem zastój i nie ma nic następnie troszkę coś tam jest, ta śmieszna firma zieje pustką tak jak portfel szefa bo i na wypłaty dla pracowników nie ma.

Jesli chodzi o ta firme 3D Expert,która figuruje na ul.Glinki 146 w Bydgoszczy to odradzam.Dług,za długiem.Pracownicy nie otrzymuja wynagrodzenia na czas,a jak juz otrzymaja to w ratach(2lub nawet 3)Klienci przeważnie nie zadowleni,same skargi lub zwroty.Brak organizacji pracy o ile ona w ogóle jest.Ja osoboscie zrezygnowałem sam bo nie bylo pracy i oczywiscie kasy tez nie moglem sie doprosić.Wstyd!!!!!

tony

słaaaaabi są

hma

racja, że "szef firmy powinien się dobrze prezentowac, umiec się ubrac i pachniec dobrą wodą, to samo można powiedziec o sekretarce która powinna modnie się ubierac, nie w żadne stare, brudne adidasy, swetry i polary z minionej epoki"... kto widział szefostwo, wie o czym mowa. a durne komentarze chyba miały odwrócić uwagę od złej sławy tej firmy.

Rammek

Czekam na okulary już 3 miesiące. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i również ich nie otrzymałem. Jutro idę złożyć sprawę na Policję. Nigdy wiècej nie zrobię tam zakupów :/ Nie odbierają również telefonów :/

fa
@Rammek 24.03.2015 13:08

No skąd ja to znam, okulary nie zrobione na czas! Dodam jeszcze że duża partia zrobiona była nieestetycznie, odklejała się lub była krzywo przyklejona

bbb

co ty wandzia za bzdury wypisujesz że niby kto wyleciał z tej śmiesznej firemki co? przede wszystkim nikt nigdy nie wyleciał bo każdy zobaczył jak tu jest i sam nogę dał, taka ważna jesteś a ludziom na czas płaciliście i wszystkie rachunki popłacone?

przystojniak

Kultura pracowników biurowych, a zwłaszcza sekretarki, wpływa pozytywnie na odbiór firmy. Znajomość reguł savoir-vivre daje poczucie swobody i jednocześnie uwalnia od stałej niepewności czy postępujemy właściwie. Od kultury pracowników zależy też dobra atmosfera w pracy, co jest niezwykle ważne. Dobrze wychowany człowiek stosuje zasady savoir-vivre zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym. A od siebie dodam że szef firmy powinien się dobrze prezentowac, umiec się ubrac i pachniec dobrą wodą, to samo można powiedziec o sekretarce która powinna modnie się ubierac, nie w żadne stare, brudne adidasy, swetry i polary z minionej epoki oraz zadbac o modną fryzurę.

ej wandzia smakuje ci rozcieńczony yogurcik ??? bo ty byle co jesz i byle co gadasz

σтωαятα туℓкσ dℓα cιєвιє.♥

tak tak ta cała wandzia to cwaniaczka a w sobotę znowu jajecznicę przypaliła! szanowny panie dyrektorze jeśli w tym miesiącu nie dostanę dawno obiecaną podwyżkę to nie powiem kogo widziałam jak w zeszłym tygodniu pakował sobie do torebki trzy serki topione kremowe z pieczarkami!!! ot co!!!

eustachy

To skandal! Pupilka kierownika może na przerwie wypalić całego papierosa a my tylko po pół!

Mechanik

- A mi zwieracze, hehehehe

znacie to?

Przychodzi baba do mechanika samochodowego i już na wejściu robi mu loda. Po wszystkim mechanik pyta - A pani co? - A ja nic, hamulce mi puściły.

Wandzia

A mi się miło pracuje. Obibokom nigdy i nigdzie nie będzie dobrze. Wszyscy wiedzą kto wypisuje tutaj te bzdury, dziwne że aktywnosć niezadowolenia wzrasta jak ktos wyleci bo się nie sprawdził. I mi jogurt smakuje !!!

sierżant
@Wandzia 04.03.2015 16:14

Ty "Wandzia" jeszcze nie wyleciałaś? Ciekawe co byś zrobiła bez tej roboty? Czym byś karmiła swoje młode he he zawsze piszesz "obiboki" a największym obibokiem jesteś ty :)

pomoc kuchenna ------

Osobiście widziałam jak kucharka rozcieńczała jogurty maślanką i dawali to do obiadu.

gronostajjj

Byłem u nich przedstawicielem handlowym , mialem dostac służbowe audi, a zamiast tego dostałem opla, telefon miał być wodoszczelny, ale jak mi wpadł do kibla to się popsuł, więc nie był wodoszczelny. Są bezczelni, jak tak można?

Anasturcja

Moja siocha robiła u nich 2 lata na produkcji, zapieprzała po 8 godzin dziennie i ani razu orgazmu nie miała!!! W życiu bym do nich do roboty nie poszła.

%%%%%%%%%%%%%%%%% LEONARD %%%%%%%%%%%%%%%%%

Zlikwidowali przerwy na drugie śniedanie, ostatnio zapowiedzieli że zniosą przerwę obiadową i zabronią nam palić papierosy! Dobrze że oddychać wolno.

Zostaw opinię o 3D Expert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3D Expert Sp. z o.o.