3D Expert Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o 3D Expert Sp. z o.o.

czapka niewidka

A oni jeszcze istnieją? Ludzie szukajcie sobie normalnej pracy, legalnej z umową

bruno
użytkownik zarejestrowany

to się podziel tą wiedzą o firmie @ lakjhu, mnie to bardzo interesuje ta firma i jako potencjalny pracownik chciałbym coś o nie się dowiedzieć

et.

mendy

ra

Mnie bardziej interesuje czy zawsze jest praca dla mnie, czy szef zawsze wypłaca pensję na czas a nie to czy jest miły na rozmowie kwalifikacyjnej, mnie nikt nie musi słodzic, wykonuję dobrze swoją pracę i chcę za nią zapłatę tyle ile mi się należy

lunar

długi mają wszędzie gdzie się da. kombinatorzy i oszuści.

-dy-

Chodziło oczywiście o te opinie pozytywne, wszystkie opinie pozytywne o tej firmie pisze szefostwo

na szczęście były pracownik

długi, długi i jeszcze raz długi. Firma nie bez powodu przenosi się z miejsca na miejsce. Pracownicy muszą się prosić o swoje pieniądze, zaległe wypłaty dostają w ratach, a kiedy upominają się o swoje słyszą tekst "jaka praca, taka płaca". Obiecująca branża, bardzo fajna i zgrana ekipa, niestety wszystko psuje bezczelne kierownictwo oporne na pomysły innych. NIE POLECAM :)

byłypracownik

oczywiście ta ostatnia opinia jest napisana przez samego szefa, i kolegą twoim nie jestem zapamiętaj to sobie

oszukany

jesli chodzi o 3d Expert z ul.Glinki 146(w chwili obecnej okolice os.Lesnego) to sie zgadzam.Roboty nie ma,pomysłow brak a jak sa to na 1 dzień haha. dług za długiem,nie płaci czynszu za wynajem biura to go wyjebutali z Glinek,nie pLaci pracownikom zaległych wynagrodzen.A ci co pozostali to oczywiscie żyja nadzieja ale jak to u nas sie mówi "nadzieja matka głupich"Szkoda mi tylko tej dziewczyny o imieniu P.... która robi zamowienia przez internet bo wykształcona a siedzi za marne grosze,których tez nie dostaje na czas.Reszty mi nie żal bo fałszywi i kase dla siebie biora.Wiadomo o kim mowa!!!Podobno juz skargi w PIP wpłynęły,zobaczymy co z tego wyniknie.

majev

jak oni się jeszcze uchowali? dług za długiem i to nie tylko wobec pracowników!

ha ha ha koń by się uśmiał tą firmę prowadzi niepoważny człowiek który ludziom mydli oczy. nie dajcie się nabrać bo szef to doskonały aktor umie tylko nieźle bajerować i obiecywać i pomylił się z powołaniem powinien aktorem albo jeszcze lepiej politykiem oni też tak kłamią i obiecują

byłypracownik

co takiego? od 1500 do 3000 zł ? O jakich pieniądzach mówisz? Chyba nie w tej firmie, jeszcze nigdy tyle kasy nie zarobiłam w tej firmie bo z pracą tam kiepsko,trochę pracy jest potem zastój i nie ma nic następnie troszkę coś tam jest, ta śmieszna firma zieje pustką tak jak portfel szefa bo i na wypłaty dla pracowników nie ma.

Jesli chodzi o ta firme 3D Expert,która figuruje na ul.Glinki 146 w Bydgoszczy to odradzam.Dług,za długiem.Pracownicy nie otrzymuja wynagrodzenia na czas,a jak juz otrzymaja to w ratach(2lub nawet 3)Klienci przeważnie nie zadowleni,same skargi lub zwroty.Brak organizacji pracy o ile ona w ogóle jest.Ja osoboscie zrezygnowałem sam bo nie bylo pracy i oczywiscie kasy tez nie moglem sie doprosić.Wstyd!!!!!

tony

słaaaaabi są

hma

racja, że "szef firmy powinien się dobrze prezentowac, umiec się ubrac i pachniec dobrą wodą, to samo można powiedziec o sekretarce która powinna modnie się ubierac, nie w żadne stare, brudne adidasy, swetry i polary z minionej epoki"... kto widział szefostwo, wie o czym mowa. a durne komentarze chyba miały odwrócić uwagę od złej sławy tej firmy.

Rammek

Czekam na okulary już 3 miesiące. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i również ich nie otrzymałem. Jutro idę złożyć sprawę na Policję. Nigdy wiècej nie zrobię tam zakupów :/ Nie odbierają również telefonów :/

fa
@Rammek 24.03.2015, 13:08

No skąd ja to znam, okulary nie zrobione na czas! Dodam jeszcze że duża partia zrobiona była nieestetycznie, odklejała się lub była krzywo przyklejona

bbb

co ty wandzia za bzdury wypisujesz że niby kto wyleciał z tej śmiesznej firemki co? przede wszystkim nikt nigdy nie wyleciał bo każdy zobaczył jak tu jest i sam nogę dał, taka ważna jesteś a ludziom na czas płaciliście i wszystkie rachunki popłacone?

przystojniak

Kultura pracowników biurowych, a zwłaszcza sekretarki, wpływa pozytywnie na odbiór firmy. Znajomość reguł savoir-vivre daje poczucie swobody i jednocześnie uwalnia od stałej niepewności czy postępujemy właściwie. Od kultury pracowników zależy też dobra atmosfera w pracy, co jest niezwykle ważne. Dobrze wychowany człowiek stosuje zasady savoir-vivre zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym. A od siebie dodam że szef firmy powinien się dobrze prezentowac, umiec się ubrac i pachniec dobrą wodą, to samo można powiedziec o sekretarce która powinna modnie się ubierac, nie w żadne stare, brudne adidasy, swetry i polary z minionej epoki oraz zadbac o modną fryzurę.

ej wandzia smakuje ci rozcieńczony yogurcik ??? bo ty byle co jesz i byle co gadasz

σтωαятα туℓкσ dℓα cιєвιє.♥

tak tak ta cała wandzia to cwaniaczka a w sobotę znowu jajecznicę przypaliła! szanowny panie dyrektorze jeśli w tym miesiącu nie dostanę dawno obiecaną podwyżkę to nie powiem kogo widziałam jak w zeszłym tygodniu pakował sobie do torebki trzy serki topione kremowe z pieczarkami!!! ot co!!!

eustachy

To skandal! Pupilka kierownika może na przerwie wypalić całego papierosa a my tylko po pół!

Mechanik

- A mi zwieracze, hehehehe

znacie to?

Przychodzi baba do mechanika samochodowego i już na wejściu robi mu loda. Po wszystkim mechanik pyta - A pani co? - A ja nic, hamulce mi puściły.

Wandzia

A mi się miło pracuje. Obibokom nigdy i nigdzie nie będzie dobrze. Wszyscy wiedzą kto wypisuje tutaj te bzdury, dziwne że aktywnosć niezadowolenia wzrasta jak ktos wyleci bo się nie sprawdził. I mi jogurt smakuje !!!

sierżant
@Wandzia 04.03.2015, 16:14

Ty "Wandzia" jeszcze nie wyleciałaś? Ciekawe co byś zrobiła bez tej roboty? Czym byś karmiła swoje młode he he zawsze piszesz "obiboki" a największym obibokiem jesteś ty :)

pomoc kuchenna ------

Osobiście widziałam jak kucharka rozcieńczała jogurty maślanką i dawali to do obiadu.

gronostajjj

Byłem u nich przedstawicielem handlowym , mialem dostac służbowe audi, a zamiast tego dostałem opla, telefon miał być wodoszczelny, ale jak mi wpadł do kibla to się popsuł, więc nie był wodoszczelny. Są bezczelni, jak tak można?

Anasturcja

Moja siocha robiła u nich 2 lata na produkcji, zapieprzała po 8 godzin dziennie i ani razu orgazmu nie miała!!! W życiu bym do nich do roboty nie poszła.

%%%%%%%%%%%%%%%%% LEONARD %%%%%%%%%%%%%%%%%

Zlikwidowali przerwy na drugie śniedanie, ostatnio zapowiedzieli że zniosą przerwę obiadową i zabronią nam palić papierosy! Dobrze że oddychać wolno.

kobieta pracująca

Sprzątaczki w tej firmie nie otrzymały za ubiegły rok 13-tej pensji, to skandal! Na święta dostałam 3 ręczniki frote.

mopik

nie tylko ja potwierdzam, że to ludzie nieuczciwi do szpiku kości!

były_pracownik

Nigdy ale to nigdy nie podejmujcie starań by pracować w tej oszukańczej firmie!!!!

%%%%%%%%%%%%

Ludzie, wy się tylko nie dajcie zrobić w bambuko bo jak sami się nie upomnicie o swoje to kasy już nie zobaczycie.

o3

oszuści!

#ver.

nie polecam

mllio

widać niewiele się zmieniło. bankruci z długami, którzy lecą na przekrętach. amatorzy na dodatek a nie eksperci!

Siedlce

A ta firma szuka teraz przedstawiciela handlowego na działalności gospodarczej. Ma ktoś spostrzeżenia z takiej współpracy z tą interesującą firmą?

jug
@Siedlce 24.10.2014, 10:20

Człowieku nie pakuj się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Poszukaj czegoś innego , bo tu tylko stracisz - nerwy i kasy nie zobaczysz pewnie szybko. Z dala od takich firm , gdzie tylko kombinują i cwaniakują. SZCZERZE NIE POLECAM

xhol
@jug 29.10.2014, 08:12

przedstawiciel handlowy brzmi dumnie. odradzam współpracę z nimi i jak poprzedni autor odpowiedzi radzę szukać czegoś innego. chcą kogoś wydymać jako akwizytora, który ma wciskać ludziom jakiś szajs za marne prowizje. kombinatorzy i tyle.

ernest

Profesjonalna strona internetowa, szybki kontakt, rzetelne i konstruktywne rozwiewanie wątpliwości. Do momentu wpłacenia gotówki za projekt. Miało być za 3 dni, wyszło za trzy tygodnie. Miało być docięte pod wymiar było wycięte w prostokąty. 0 przeprosin, 0 wyjaśnień, 0 efektu 3d. Ot tacy fachowcy z Bydgoszczy z atramentówką Epsona na zapleczu :) B2B - Bydgoszcz to Business...

qwerty

Składki jak już płacą to żenująco niskie. Wszystko po kosztach. Te ich umowy to smiechu warte.

K.M.

Ostatnia opinia wcale mnie nie dziwi...( usunięte przez administratora ). Zawsze są duże plany i pomysły ale niestety nic z tego nie wychodzi. Prawdą jest też to , że niestety nie ma tak dużego zapotrzebowania na jednorazowe okulary 3D jak szef twierdzi. Nie jest to absolutnie firma rozwojowa.

PT

Firma 3D Expert Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo bardzo rozwojowe nastawione na nowe technologie. Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Produkcja okularów 3D oraz materiałów reklamowych nie odbywa się obecnie w sposób ciągły ale firma bardzo inwestuje w marketing i niebawem ta sytuacja biorąc pod uwagę ogromne zapotrzebowanie rynku z pewnością się zmieni. Moje wynagrodzenie nie jest obecnie na wysokim poziomie ale mam umowę uzależnioną od obrotów i staramy się wraz z zespołem by marka 3D Expert stała się powszechnie rozpoznawalna. Firma ostatnio rozszerza swoją działalność o produkcje filmowe i fotograficzne oczywiście w 3D.

mm

informatyk - 2013-09-17 20:23:43 Ktoś pytał o pracę na etacie w charakterze grafika. Ja pracowałem na etacie pół roku jako informatyk ale było to przed ponad rokiem, pózniej trafiła mi się okazja wyjazdu i pracy za granicą. Raczej miło wspominam współpracę, na pewno nauczyłem się ciekawych rzeczy i co do kasy, to kokosów moze i nie bylo, ale i nie mogę potwierdzic sytuacji o jakich ktos tu pisał z produkcji. Ja kase dostawałem na konto i raczej była na czas. Na produkcję trafiały różne osoby, jednym się podobało, innym nie, jak w każdej firmie. Oni chyba dostawali na akord, to jak ktoś mało zrobił to mało dostał. coś kręcisz. na produkcji była godzinówka. Byłeś tam informatykiem i wiesz co się na produkcji działo? ''w biurze'' dziewczyny tez za duzo nie zarobiły. wszyscy raczej do ręki dostawali kase.

informatyk

Tara

Ja miałam 3 umowy i nigdy nie bylo zadnych problemów. Robota raczej nie nalezala do cięzkich ale na produkcji tam nie mozna liczyc na umowe o pracę, bo jets tylko sezonami, ale warto się załapac.

Czy pracuje/pracował ktoś w tej firmie na stanowisku grafika 2D/3D ?poszukują obecnie pracowników. Chciałbym poznać opinię na temat pracy w biurze, pracowników, wynagodzenia. Zastanawiam się czy warto próbować skoro powyższe opinie nie są zbyt przychylne, lecz z tego co wnioskuję dotyczą produkcji aniżeli biura,

O2

Nawet dziecko potrafiące czytać domyśli się, że te bzdury wysysa z palca jedna i ta sama paniusia (nienaganny styl, interpunkcja, ortografia) - wywalona z tej i poprzednich firm za symulowanie pracy, ( usunięte przez administratora )wyżej niż głowa, za to zero wyników i efektów. Obibokom nigdzie się nie płaci.

qqq
@O2 03.08.2013, 13:27

Jak tak można bezczelnie pisać na pracowników że to obiboki,jeżeli wszyscy pracują na pełnych obrotach. Szef wpienia się na pracowników że musi wypłacić uczciwie zarobione pieniądze i dlatego tak wypisuje. A ciekawe jak ma płacone ta pani która godzinami siedzi przed komputerem?

twix

A mnie i moje koleżanki to bardzo źle potraktowano w tej firmie. p [usunięte przez administratora] zadzwoniła kiedyś do mnie ok godz 15-tej z pytaniem czy mogę teraz przyjść bo jest coś bardzo pilnego do zrobienia, oczywiście odmówiłam bo ile bym zarobiła przyjeżdżając na parę godzin, 2 bilety no nie kalkulowało mi się. Za jakiś czas znowu do mnie zadzwoniła że jest większe zlecenie, ucieszyłyśmy się z koleżankami że sobie zarobimy ale w trzecim dniu p [usunięte przez administratora] podziękowała nam, że mamy już sobie iść do domu i że oni już sobie sami dokończą w swoim gronie i że zadzwonią kiedy będzie wypłata. A w trakcie robienia tego zlecenia p [usunięte przez administratora] naopowiadała nam że będzie SUPER ZLECENIE na MILION OKULARÓW!!! A wszystko po to żeby nas zachęcić do pracy żadnego takiego zlecenia było. Za jakiś czas ta [usunięte przez administratora] znowu do nas dzwoniła że coś wpadło ale tym razem odmówiłyśmy wszystkie albo nie odbierałyśmy telefonów. Jak jest taka mądra to niech sobie robi sama. Tak nas bezczelnie potraktowano, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez administratora]!

KR

Witam, to nie jest praca na stałe jak mnie zapewniano, to praca na telefon. Jeśli wpadnie zamówienie to dzwonią a to się rzadko zdarza. Ja byłam tam z koleżanką na 1 dzień, i jak zobaczyłyśmy karty pracy innych pracowników to na drugi dzień już się tam nie pokazałyśmy. W jednym miesiącu miały wpisane 4 dni pracy, taki tam mają "nawał" pracy:)

mmr

A ja kilka razy pracowalam na produkcji i zawsze dostalam tyle ile bylo uzgodniuone. Wcale nie placą mało, nbo w tydzien zarobilam tyle ile w kilku innych firmach w miesiac.

ł
@mmr 22.05.2013, 08:28

Sugeruję 10 razy zastanowić się zanim zaczniecie pracę w tej firmie. Wszystkie komentarze na temat tej firmy są prawdziwe. ( usunięte przez administratora )Omijać szerokim łukiem.

np
@ł 04.12.2013, 15:46

Żenujący komentarz, żenującego pseudopracownika, który dostał etat, ubezpieczenie i szansę zdobycia ciekawego doświadczenia na starcie swojego młodego zawodowego życia i któremu wcześniej nikt jeszcze takiej szansy nie dał. Jeśli ktoś nie potrafi z tej szansy skorzystać, niestety... wypada. Zamiast swoje frustracje wylewać na firmie zastanów się, czy znajdziesz taką, która będzie ci płacić za nic. Albo załóż firmę i zatrudnij samych takich jak ty.

Zostaw opinię o 3D Expert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3D Expert Sp. z o.o.