Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Ciekawe kiedy tam pracowałaś. Ja mam całkiem inną opinie na temat tej firmy. Szef to furiat i tylko obiecuje godziwe warunki pracy i dobre zarobki. Jak przyjdzie co do czego to będzie mieszać pracownika z błotem i da nędzną pensje, a wymagania będzie mieć wielkie. Kiedy tam pracowałem to co chwile ludzie się tam zmieniali i tylko grupa 6 pracowników była tam stała nie licząc właściciela i jego żonki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gajowa 4
    85-087 Bydgoszcz
  • NIP: 9531018776 KRS: 0000091882
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bestel - Sp. z o.o.