EURO TIM
3 37 46 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w EURO TIM?

anonim Nowy wpis

Antoni Nowy wpis

Przemysław ty naprawdę potrzebujesz lekarza. Twój przypadek w Polsce zna już połowa kierowców. Daj sobie już spokój. Ubliżanie, obrażanie i pomawianie publiczne to są sprawy karne, które mogą być dla Ciebie bardzo nieprzyjemne. (czy jest z nami administrator tego portalu???)

Jerzy

Nie placi pieniedzy ,a (usunięte przez administratora) moga pracowac za darmo,ich sprawa.Wisi z kasa dla kierowców od marca 2019r.

TakNie4
Cezary
@Jerzy

Mi płaci regularnie i tym z którymi pracuję. Nie rozumiem co to za żale. Ja Cię w pracy nie widziałem, może się pod kogoś podszywasz?

@Cezary

Być może @Jerzy ma nieco inne doświadczenia niż Ty. Tak czy inaczej 0 świetnie, że sam zawsze dostajesz w EURO TIM wynagrodzenie w terminie. Jestem ciekawa jeszcze jednej kwestii. Czy wspomniany pracodawca docenia tam w jakiś specjalny sposób tych pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych?

Wojciech Nowy wpis
@Jerzy

Przede wszystkim nie obrażaj nikogo w swoich opiniach, bo jest to po prostu słabe, a forum jest publiczne, więc każdy ma do niego wgląd. Zamiast tego, może napiszesz dlaczego pracodawca zalega z wynagrodzeniem? Inni pisali, że wypłata jest zawsze na czas, to jak to w końcu jest?

Fredi

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc to powinno być jakąś wskazówką!

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ola

Proszę o jakieś świeże opinie o pracy w biurze podróży Euro Tim.

@Ola

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Interesuje Cię może atmosfera panująca w firmie EURO TIM, powszechnie stosowany pakiet benefitów, czy może rodzaj zatrudnienia? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

TPM
@Ola

Biuro Podróży Euro Tim firma stabilna od 40 lat na rynku to już mówi samo za siebie... Wyjazdy starannie przygotowywane. Praca w dobrej atmosferze- zgrany Team w Euro Tim.

Aneta

@SLAWEK nie otrzymałeś na czas wypłaty czy w ogóle? Inni pracownicy mogli liczyć na uposażenie ze strony EURO TIM czy podobnie jak Ty mieli z tym problem? Daj znać, jak potoczyły się Twoje losy. Każda opinia będzie przydatna na tym forum.

TakNie

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w EURO TIM? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Rajmund K.

Jedna z najlepszych firm motoryzacyjnych w Bydgoszczy. Już kilka razy naprawiałem tam samochody i zawsze byłem zadowolony z jakości wykonanych prac i ceny stosunkowo umiarkowane. Zawsze otrzymałem rabat za wymianę opon części i naprawy bo robię u nich przeglądy rejestracyjne.Super pomysł. Gratuluję

Tak1Nie

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w EURO TIM? Podzielcie się swoją opinią!

Patryk

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie nowi często zaglądają po info!!

Aneta

@Radek G.rozumiem, że opowiadasz o współpracy z EURO TIM z punktu widzenia usługobiorcy firmy? To również bardzo ważna informacja, bo pokazuje, jaki stosunek mają klienci wobec firmy. Dla potencjalnego pracownika to również bardzo ważna informacja, bo świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku.

Radek G.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Eurotim, bardzo dobra i profesjonalna obsługa, zawsze współpracowałem z Panią Basią natomiast od tego roku autokarami zajmuje się młody mężczyzna, uśmiechnięty z dobrym humorem potrafi doradzić i pomóc podczas organizowania transportu.Ładne i gustowne duże biuro oraz nowoczesna flota autokarowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Eurotim. Moja ocena 9/10

Tak3Nie

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w EURO TIM zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam prezes zarządu firmy. Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jak często przeprowadzają Państwo rekrutacje? Jakie wymagania stawiacie przed kandydatami? Jakie formy zatrudnienia czekają na nowych pracowników? Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11072,wywiad-edward-niedbalski

Magda M

Ja korzystałam z warsztatu i okregowej stacji kontroli pojazdow, bardzo kompetentna obsluga, na warsztacie zadzwonili z wyceną i roznymi opcjami, a wczeniej diagnosta (taki z długą brodą) podczas przegladu równiez bardzo dokładny i sympatyczny. Pracownicy usmiechnieci, raczej pasjonaci niz niewolnicy! Ogólnie firma bardzo dobrze u mnie rokująca na przyszlość - oby tak dalej, godna zaufania i polecenia.

Magda M

lolek

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

Stefan

Witam, w sierpniu byłem na wycieczce w Chorwacji i muszę przyznać ,że takiej perfekcji już dawno nie widziałem. Kierowcy - wielka kultura i profesjonalizm a do tego uśmiechnięci i radośni mimo zmęczenia i upałów. Autokar - wygodny, zawsze czysty i w środku pachnący. Pilot (akurat własciciel firmy)- doświadczony profesjonalista,konkretny ale z humorem. Hotele - rodzinne, przyjazne i super dobre jedzenie . Przez 10 dni zwiedzania i wypoczynku nie mam zastrzeżeń a raczej pochwałę Gorąco polecam.

Tak3Nie

ewapolkowska1@wp.pl

Wynajmuję autokary z Euro- Tim od kilku lat. Jesteśmy zadowoleni z obsługi grup. Cenię współpracę z Panią Brazewicz i solidność w przygotowaniu ofert. Na podziękowania zasługują też kierowcy, z którymi jeździliśmy w trasy. Są kompetentni, kulturalni i uczynni. Szczególnie wyróżnić chcemy Pana Rafała, z którym podróżowaliśmy kilka lat temu do Niemiec, a w tym roku w Bieszczady. Dzięki niemu nastrój w grupie był pogodny, a wszystkie plany możliwe do zrealizowania. Cenimy też wygodę i komfort autokarów, którymi jeździliśmy. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej grupy. Ewa Polkowska- prezes TMKL" DOMAN" ze Ślesina

jt.

Jak nie macie nic do przekazania to nie wypisujcie głupot.

Mechanik

Pracowałem ponad rok w firmie jako mechanik i oferty pracy zawsze się znajdą w EURO TIM. Atmosfera i szefostwo są jak najbardziej w porządku a i na płace nie można narzekać jak na warunki polskie, że szczerze więcej się zarabia niż nauczyciele włoskiego w Bydgoszcz (usunięte przez administratora)

.d.p

Ja i moi pielgrzymi mieliśmy złe doświadczenie z wyjazdem i panem właścicielem.Dorota.

bozena czechowska

Chciala bym serdecznie podziekowac panu Edwardowi Niedbalskiemu,wlascicielowi firmy EURO TIM za bardzo ludzka postawe.Bylam uczestnikiem pielgrzymi do Medugorje w kwietniu.Z powodu zaniedbania z mojej strony nie dojechalam do szacunku celu.Bardzo milym zaskoczenieniespotykanej troski i starania o moj bezpieczny powrot do domum byl faky ze zworcono mi polowe kosztow pielgrzymki.Wyrazy szacunku i uznania dla pana Edwarda Niedbalskiego,ze dobro czlowieka,klienta jest najwazniejsze.Nadmienic jeszcze musze,ze ma Pan wspanialych pracownikow.Pan Jan Banach,opiekun i i spokoju kierownik wyjazdu wykazal tyle niespotykanej troski i starania o moj bezpieczny powrot do domu.Dziekuje tez kierowcom,ze wykazali tyle wyrozumialosci i spokoju w zaistnialej sytuacji.Sa profesjonalistami w swojej pracy,jezdza bezpiecznie i odpowiedzialnie co zauwazylam juz na samym poczatku pielgrzymki.Zcala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze dlanaprawde godna polecenia EURO TIM-u najwazniejszy jest czlowiek i jego poczucie bezpieczenstwa.Jeszcze raz Wszystkim dziekuje.Firma naprawde godna polecenia.Niewiele jest niestety firm dla ktorych tak wazny jest czlowiek.Z wyrazami wielkiego szcunku.B.Czechowska P.S.Napewno nie ostatni raz korzystalam z uslug tej firmy.pozdrawiam

kierowca

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Jest to firma rodzina. bardzo duża rotacja kierowców przed sezonem zatrudniają po sezonie zwalniają. Autokary są różne złe i dobre. Warsztat tylko do drobnych napraw choć i to nie zawsze im wychodzi. Biuro podróży ukierunkowane dla starszych ludzi pielgrzymi itp. atmosfera po wejsciu do biura jest grobowa jak w kościele. Starsza pani niby miła ale podejście jeszcze z tamtej epoki pewnie chce dociągnąc do emerytury albo powiazania rodzine. Nie polecam

Tak6Nie

bodzio

Euro TiM to firma założona w 1978 roku w Bydgoszczy. Skrót "TiM" oznacza Turystykę i Motoryzację, jako dwie główne dziedziny działalności firmy, która obecnie składa się m.in. biura podróży oraz wynajmu autokarów i busów a także z hurtowni części motoryzacyjnych, warsztatów naprawczych, okręgowej stacji kontroli pojazdów i myjni samochodowej.

dziadek

POTWIERDZAM Opinie.Pozdrawiam.

dziadek

bardzo fajna i miła obsługa mechanicy konkretni ceny konkurencyjne nawet ze spokojem pomyślą i doradzą jestem za .....

Cyryl

Bardzo niepolecam. Poproisiłem o wymiane kół, cena jak wszędzie. Felgi dokręcone zostały tak, że krzyżakeim od TIRa nie mozna było ich odkręcić, nakrętka antykradzieżowa miała być dokręcona ręcznie a zostala dociągnięta pneumatycznie. Dobrze, że koła odkręcałem bo malowałem bębny, a nie na drodze w celu wymiany po złapaniu "gumy". Tylko pomoc dorogowa by pomogła. To była ostatnia usługa jaką mi te KOWALE wykonali.

JustynaK.

Właśnie wróciłam z wycieczki z Euro Timem. Jestem bardzo zadowolona. Kierowcy (Pan Roman i drugi Pan (imienia nie znam)) są profesjonalistami. Bezpiecznie dowiezli Nas w każde miejsce. Przerwy podczas drogi tak często, jak było potrzebne. Jeśli tylko będzie możliwość pojadę z nimi jeszcze nie raz. Pozdrawiam ciepło

Kef

Korzystam z usług firmy juz wiele lat, na pewno polecam Okręgową stacje kontroli pojazdów i warsztat. Mają kilkunastu mechaników, a wiadomo co 2 głowy to nie jedna. Zawsze doradzą i podpowiedzą co i jak zrobić. Byłem też na 2 wycieczkach i raz bralismy z firmy autokar-Mercedes Tourismo, nowy, czyściutki i spoko kierowca. a pracownicy biura ok, starsza Pani z wynajmu to chyba rodzina jakas, ale dziewczyny i koleś widać że kompetentni Ogólnie jako klient polecam firme, solidna i uczciwa. Jako pracodawca - rozmów z kierowcami i mechanikami tez tak wnioskuje.

Syk

Praca ok, po 8 godzin. Wyjątkowo jak trzeba to kończy się robotę po godzinach ale za to wolne się dostaje gdy potrzebujesz. Życzę wszystkim takiego pracodawcy. Jest uczciwy i nie powiem nic złego choć pracuję tu długo.

Zostaw opinię o EURO TIM - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

EURO TIM