EURO TIM

Bydgoszcz

Opinie o EURO TIM

Patryk

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie nowi często zaglądają po info!!

Aneta

@Radek G.rozumiem, że opowiadasz o współpracy z EURO TIM z punktu widzenia usługobiorcy firmy? To również bardzo ważna informacja, bo pokazuje, jaki stosunek mają klienci wobec firmy. Dla potencjalnego pracownika to również bardzo ważna informacja, bo świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku.

Radek G.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Eurotim, bardzo dobra i profesjonalna obsługa, zawsze współpracowałem z Panią Basią natomiast od tego roku autokarami zajmuje się młody mężczyzna, uśmiechnięty z dobrym humorem potrafi doradzić i pomóc podczas organizowania transportu.Ładne i gustowne duże biuro oraz nowoczesna flota autokarowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Eurotim. Moja ocena 9/10

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w EURO TIM zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam prezes zarządu firmy. Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jak często przeprowadzają Państwo rekrutacje? Jakie wymagania stawiacie przed kandydatami? Jakie formy zatrudnienia czekają na nowych pracowników? Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11072,wywiad-edward-niedbalski

Magda M

Ja korzystałam z warsztatu i okregowej stacji kontroli pojazdow, bardzo kompetentna obsluga, na warsztacie zadzwonili z wyceną i roznymi opcjami, a wczeniej diagnosta (taki z długą brodą) podczas przegladu równiez bardzo dokładny i sympatyczny. Pracownicy usmiechnieci, raczej pasjonaci niz niewolnicy! Ogólnie firma bardzo dobrze u mnie rokująca na przyszlość - oby tak dalej, godna zaufania i polecenia.

Magda M

lolek

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

Stefan

Witam, w sierpniu byłem na wycieczce w Chorwacji i muszę przyznać ,że takiej perfekcji już dawno nie widziałem. Kierowcy - wielka kultura i profesjonalizm a do tego uśmiechnięci i radośni mimo zmęczenia i upałów. Autokar - wygodny, zawsze czysty i w środku pachnący. Pilot (akurat własciciel firmy)- doświadczony profesjonalista,konkretny ale z humorem. Hotele - rodzinne, przyjazne i super dobre jedzenie . Przez 10 dni zwiedzania i wypoczynku nie mam zastrzeżeń a raczej pochwałę Gorąco polecam.

ewapolkowska1@wp.pl

Wynajmuję autokary z Euro- Tim od kilku lat. Jesteśmy zadowoleni z obsługi grup. Cenię współpracę z Panią Brazewicz i solidność w przygotowaniu ofert. Na podziękowania zasługują też kierowcy, z którymi jeździliśmy w trasy. Są kompetentni, kulturalni i uczynni. Szczególnie wyróżnić chcemy Pana Rafała, z którym podróżowaliśmy kilka lat temu do Niemiec, a w tym roku w Bieszczady. Dzięki niemu nastrój w grupie był pogodny, a wszystkie plany możliwe do zrealizowania. Cenimy też wygodę i komfort autokarów, którymi jeździliśmy. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej grupy. Ewa Polkowska- prezes TMKL" DOMAN" ze Ślesina

jt.

Jak nie macie nic do przekazania to nie wypisujcie głupot.

Mechanik

Pracowałem ponad rok w firmie jako mechanik i oferty pracy zawsze się znajdą w EURO TIM. Atmosfera i szefostwo są jak najbardziej w porządku a i na płace nie można narzekać jak na warunki polskie, że szczerze więcej się zarabia niż nauczyciele włoskiego w Bydgoszcz (usunięte przez administratora)

.d.p

Ja i moi pielgrzymi mieliśmy złe doświadczenie z wyjazdem i panem właścicielem.Dorota.

bozena czechowska

Chciala bym serdecznie podziekowac panu Edwardowi Niedbalskiemu,wlascicielowi firmy EURO TIM za bardzo ludzka postawe.Bylam uczestnikiem pielgrzymi do Medugorje w kwietniu.Z powodu zaniedbania z mojej strony nie dojechalam do szacunku celu.Bardzo milym zaskoczenieniespotykanej troski i starania o moj bezpieczny powrot do domum byl faky ze zworcono mi polowe kosztow pielgrzymki.Wyrazy szacunku i uznania dla pana Edwarda Niedbalskiego,ze dobro czlowieka,klienta jest najwazniejsze.Nadmienic jeszcze musze,ze ma Pan wspanialych pracownikow.Pan Jan Banach,opiekun i i spokoju kierownik wyjazdu wykazal tyle niespotykanej troski i starania o moj bezpieczny powrot do domu.Dziekuje tez kierowcom,ze wykazali tyle wyrozumialosci i spokoju w zaistnialej sytuacji.Sa profesjonalistami w swojej pracy,jezdza bezpiecznie i odpowiedzialnie co zauwazylam juz na samym poczatku pielgrzymki.Zcala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze dlanaprawde godna polecenia EURO TIM-u najwazniejszy jest czlowiek i jego poczucie bezpieczenstwa.Jeszcze raz Wszystkim dziekuje.Firma naprawde godna polecenia.Niewiele jest niestety firm dla ktorych tak wazny jest czlowiek.Z wyrazami wielkiego szcunku.B.Czechowska P.S.Napewno nie ostatni raz korzystalam z uslug tej firmy.pozdrawiam

kierowca

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Jest to firma rodzina. bardzo duża rotacja kierowców przed sezonem zatrudniają po sezonie zwalniają. Autokary są różne złe i dobre. Warsztat tylko do drobnych napraw choć i to nie zawsze im wychodzi. Biuro podróży ukierunkowane dla starszych ludzi pielgrzymi itp. atmosfera po wejsciu do biura jest grobowa jak w kościele. Starsza pani niby miła ale podejście jeszcze z tamtej epoki pewnie chce dociągnąc do emerytury albo powiazania rodzine. Nie polecam

bodzio

Euro TiM to firma założona w 1978 roku w Bydgoszczy. Skrót "TiM" oznacza Turystykę i Motoryzację, jako dwie główne dziedziny działalności firmy, która obecnie składa się m.in. biura podróży oraz wynajmu autokarów i busów a także z hurtowni części motoryzacyjnych, warsztatów naprawczych, okręgowej stacji kontroli pojazdów i myjni samochodowej.

dziadek

POTWIERDZAM Opinie.Pozdrawiam.

dziadek

bardzo fajna i miła obsługa mechanicy konkretni ceny konkurencyjne nawet ze spokojem pomyślą i doradzą jestem za .....

Cyryl

Bardzo niepolecam. Poproisiłem o wymiane kół, cena jak wszędzie. Felgi dokręcone zostały tak, że krzyżakeim od TIRa nie mozna było ich odkręcić, nakrętka antykradzieżowa miała być dokręcona ręcznie a zostala dociągnięta pneumatycznie. Dobrze, że koła odkręcałem bo malowałem bębny, a nie na drodze w celu wymiany po złapaniu "gumy". Tylko pomoc dorogowa by pomogła. To była ostatnia usługa jaką mi te KOWALE wykonali.

JustynaK.

Właśnie wróciłam z wycieczki z Euro Timem. Jestem bardzo zadowolona. Kierowcy (Pan Roman i drugi Pan (imienia nie znam)) są profesjonalistami. Bezpiecznie dowiezli Nas w każde miejsce. Przerwy podczas drogi tak często, jak było potrzebne. Jeśli tylko będzie możliwość pojadę z nimi jeszcze nie raz. Pozdrawiam ciepło

Kef

Korzystam z usług firmy juz wiele lat, na pewno polecam Okręgową stacje kontroli pojazdów i warsztat. Mają kilkunastu mechaników, a wiadomo co 2 głowy to nie jedna. Zawsze doradzą i podpowiedzą co i jak zrobić. Byłem też na 2 wycieczkach i raz bralismy z firmy autokar-Mercedes Tourismo, nowy, czyściutki i spoko kierowca. a pracownicy biura ok, starsza Pani z wynajmu to chyba rodzina jakas, ale dziewczyny i koleś widać że kompetentni Ogólnie jako klient polecam firme, solidna i uczciwa. Jako pracodawca - rozmów z kierowcami i mechanikami tez tak wnioskuje.

Syk

Praca ok, po 8 godzin. Wyjątkowo jak trzeba to kończy się robotę po godzinach ale za to wolne się dostaje gdy potrzebujesz. Życzę wszystkim takiego pracodawcy. Jest uczciwy i nie powiem nic złego choć pracuję tu długo.

Zibi

Tu się nie płaci za obecność tylko za wiedzę chęć do pracy i umiejętności. Pracuję w Eurotim-ie kilka lat i nie zamierzam zmieniać firmy. Zasada jest taka im więcej zrobisz więcej zarobisz. Dobra atmosfera, ale pracować trzeba.

Jak dla mnie ok. Zaprawiam auto moje i żony. Nigdy się nie zawiodłem. Tanio i fachowo. Polecam

Byłem już 3 razy obsługiwany w biurze. Miła obsługa już od wejścia.Dziewczyna uśmiechnięta skierowała mnie do właściwej osoby-załatwiłem fachowo temat i zadowolony byłem z wykonanej wycieczki.

Marzena

Generalnie to ja jestem zadowolona z obsługi w tej firmie, korzystałem z naprawy samochodu i wynajmu autokaru na wycieczkę do Berlina. Byłem zadowolona, nie mam zastrzeżeń do pracowników, bo widać że się angażują. Miałam przyjemność spotkać w biurze wynajmu szefa tej firmy, i jak na moje oko super gość, nawet pogadaliśmy chwilę. Pani o której mówicie, tylko wynajęła mi autokar. A pracownicy w biurze, faktycznie jacyś skupieni tacy.. Jak piszecie, że solidna firma, to się widać, może przykładają do pracy. Ja z czystym sumieniem polecam.

Zbyszek 38

Jesli chodzi o dzialalnosc warszatu, czy sklepu to naprawde wielki plus. Jesli chodzo o autokary takze mimo ze sa niektore wysluzone ale jakos sie staraja. Jesli chodzi o Pani (usunięte przez administratora)..no to juz jest starsza kobieta i na pewno nalezy jej juz sie odpoczynek choc naprawde to ona ta firma rzadzi a nie nikt inny. Najbardziej szkoda ze tylu fajnych kierowcow odeszlo z tej firmy bo naprawde super sie z nimi na wyjazdy z dziecmi jezdzilo a jesli chodzi o pracownikow biura to coz. Widac ze latwej pracy nie maja te kamery ktore sa wszedzie umieszczone jak sie wchodzi i gdy rozmawiaja z klientem staraja sie mowic cicho by nikt nie slyszal. Biuro podrozy ogolnie godne pochwaly ale brak w nim werwy i zycia.

Pedro 40

Ja naprawiałem 3 samochody w warsztacie i zawsze chlopaki mi wszystko dokładnie zrobili i doradzili wiec wszytsko ok, a ostatnio bylem na wycieczce z tego biura do Włoch i też zadowoleni wróciliśmy wiec oczywiście całą firmę oceniam jako fachową i solidną. A co do pracowników bióra podróży, ja miałem przyjemność z Panią(usunięte przez administratora) rozmawiać i było naprawde miło i sympatycznie. Wiec moze tamta otmosfera to już nieaktualne ?

Zosia 35

Witam. Ogólnie pewnie że lepiej jak pracownicy pracują ale z drugiej strony tam rzeczywiście jest jakieś takie zasępienie. Chociaż nie można powiedzieć złego słowa na temat pojazdów czy kierowców bo są naprawdę uprzejmi, no cóż fakt Pani która wynajmuje już młodością nie grzeszy ale to nie znaczy, że jest zła, poprostu zasłużyła sobie na odpoczynek. O pracownikach nie wypowiadam się bo nie znam, ale fakt że bardzo sztywno podchodzą do osób wchodzących do biura. Jednak jeśli chodzi o fachowość to jedna z najlepszych firm w Bydgoszczy

Natalia

Moim zdaniem, jakie jest nastawienie do świata, tak się go odbiera. Ja, kiedykolwiek odwiedzam to Biuro, wychodzę w dobrym nastroju. Szybka i miła obsługa, pozytywne kolory, w tle przyjemna muzyka.. a trafiłam tam przypadkiem, gdy moje auto było naprawiane w warsztacie.

Blick

Myślę ,że to dobrze jak pracownicy pracują . Czy lepiej jest jak popijają kawkę,opowiadają kawały,śmieją się ,czytają gazety a klient czeka na załatwienie sprawy.

ON 45

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to męczarnia... wynajmuję od nich autokary i wchodząc do biura i widząc tę starszą Panią która niby miła i sympatyczna a tak naprawdę na każdym kroku skroi z klientów każdy grosz. Pracownicy zawsze siedzą zasępieni pogrążeni w swoich fotelach, nic do siebie nie mówią nie uśmiechają się.... poprostu jak się wchodzi wygląda to na jakiś (usunięte przez administratora). Ale autobusy są OK. Kierowcy też bardzo fajni. Ale kadrę biurową uważam że czas już zmienić.

Kamień

Bardzo solidna i uczciwa firma transportowa.Wynajmuję od nich autokary- zawsze dobra obsługa. Mają też biuro podróży, warsztaty samochodowe i sklep motoryzacyjny. Polecam

Zostaw opinię o EURO TIM - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO TIM