EURO TIM
counter
3 37 51 5 1
Jerzy

Nie placi pieniedzy ,a (usunięte przez administratora) moga pracowac za darmo,ich sprawa.Wisi z kasa dla kierowców od marca 2019r.

Tak1Nie4
kierowca

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Jest to firma rodzina. bardzo duża rotacja kierowców przed sezonem zatrudniają po sezonie zwalniają. Autokary są różne złe i dobre. Warsztat tylko do drobnych napraw choć i to nie zawsze im wychodzi. Biuro podróży ukierunkowane dla starszych ludzi pielgrzymi itp. atmosfera po wejsciu do biura jest grobowa jak w kościele. Starsza pani niby miła ale podejście jeszcze z tamtej epoki pewnie chce dociągnąc do emerytury albo powiazania rodzine. Nie polecam

Tak6Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w EURO TIM?

Jerzy

Pracodawca mocno wierzacy czlowiek (az dziw bierze) jest ******** .Wyszukuje jakichkolwiek problemow ,aby tylko nie zaplacic kasy i tak juz wisi kilku kierowcom .Przemkowi, Darkowi .Potrafil nawet zmienic uczciwego kierowce w trakcie jazdy po Europie tylko dlatego ,ze on sie upomnial o zalegle pobory .Pozbawil go wszystkiego co mial i posiadal w autokarze ,po prostu ukradl kierowcy napoje ,rzeczy osobiste .Cezary ,Wojtek to teraz napiszcie jak jest na prawde .Spotkanych kierowcow na Skandynawii tez prosze o opinie taka jaka wystawili pracodawcy w rozmowach na parkingach.

TakNie1
Rafał Nowy wpis
@Jerzy

Pracuję w EUROTIMie kilkanaście lat jako kierowca autokaru. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem ,nawet teraz w okresie pandemii.Znam wszystkich kierowców a Jerzy nigdy nie tu nie był zatrudniony. Na Skandynawii jeździł (usunięte przez administratora), który kilka razy uszkodził Tourismo i zbierał mandaty na Skandynawii i niech się cieszy ,że tylko został zwolniony bez ponoszenia konsekwencji prawnych. (usunięte przez administratora)

Roberta Nowy wpis

A ja myślę, że trzeba samemu dobrze pracować i wówczas nie byłoby kłopotu bo mamy dobrego pracodawcę.

Tak1Nie4
Cezary
@Jerzy

Mi płaci regularnie i tym z którymi pracuję. Nie rozumiem co to za żale. Ja Cię w pracy nie widziałem, może się pod kogoś podszywasz?

Tak2Nie1
@Cezary

Być może @Jerzy ma nieco inne doświadczenia niż Ty. Tak czy inaczej 0 świetnie, że sam zawsze dostajesz w EURO TIM wynagrodzenie w terminie. Jestem ciekawa jeszcze jednej kwestii. Czy wspomniany pracodawca docenia tam w jakiś specjalny sposób tych pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych?

Wojciech
@Jerzy

Przede wszystkim nie obrażaj nikogo w swoich opiniach, bo jest to po prostu słabe, a forum jest publiczne, więc każdy ma do niego wgląd. Zamiast tego, może napiszesz dlaczego pracodawca zalega z wynagrodzeniem? Inni pisali, że wypłata jest zawsze na czas, to jak to w końcu jest?

TakNie1
Jerzy Nowy wpis
@Wojciech

Czlowieku otrzasnij sie ,zlote gory w sezonie ci obieca ,podpisze kazda umowe o prace jaka sobie zazyczysz ,tylko co pozniej ,gdzie ty zyjesz. Zauwaz kogo glaska ,a kim sie wysluguje .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Jak ze studentami w EURO TIM? Chętnie zatrudniają?

Antoni

Przemysław ty naprawdę potrzebujesz lekarza. Twój przypadek w Polsce zna już połowa kierowców. Daj sobie już spokój. Ubliżanie, obrażanie i pomawianie publiczne to są sprawy karne, które mogą być dla Ciebie bardzo nieprzyjemne. (czy jest z nami administrator tego portalu???)

Fredi

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc to powinno być jakąś wskazówką!

Tak2Nie
Ola

Proszę o jakieś świeże opinie o pracy w biurze podróży Euro Tim.

@Ola

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Interesuje Cię może atmosfera panująca w firmie EURO TIM, powszechnie stosowany pakiet benefitów, czy może rodzaj zatrudnienia? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

TPM
@Ola

Biuro Podróży Euro Tim firma stabilna od 40 lat na rynku to już mówi samo za siebie... Wyjazdy starannie przygotowywane. Praca w dobrej atmosferze- zgrany Team w Euro Tim.

Aneta

@SLAWEK nie otrzymałeś na czas wypłaty czy w ogóle? Inni pracownicy mogli liczyć na uposażenie ze strony EURO TIM czy podobnie jak Ty mieli z tym problem? Daj znać, jak potoczyły się Twoje losy. Każda opinia będzie przydatna na tym forum.

TakNie

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w EURO TIM? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Tak2Nie

Rajmund K.

Jedna z najlepszych firm motoryzacyjnych w Bydgoszczy. Już kilka razy naprawiałem tam samochody i zawsze byłem zadowolony z jakości wykonanych prac i ceny stosunkowo umiarkowane. Zawsze otrzymałem rabat za wymianę opon części i naprawy bo robię u nich przeglądy rejestracyjne.Super pomysł. Gratuluję

Tak1Nie

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w EURO TIM? Podzielcie się swoją opinią!

Patryk

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie nowi często zaglądają po info!!

Aneta

@Radek G.rozumiem, że opowiadasz o współpracy z EURO TIM z punktu widzenia usługobiorcy firmy? To również bardzo ważna informacja, bo pokazuje, jaki stosunek mają klienci wobec firmy. Dla potencjalnego pracownika to również bardzo ważna informacja, bo świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku.

Radek G.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Eurotim, bardzo dobra i profesjonalna obsługa, zawsze współpracowałem z Panią Basią natomiast od tego roku autokarami zajmuje się młody mężczyzna, uśmiechnięty z dobrym humorem potrafi doradzić i pomóc podczas organizowania transportu.Ładne i gustowne duże biuro oraz nowoczesna flota autokarowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Eurotim. Moja ocena 9/10

Tak3Nie

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w EURO TIM zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam prezes zarządu firmy. Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jak często przeprowadzają Państwo rekrutacje? Jakie wymagania stawiacie przed kandydatami? Jakie formy zatrudnienia czekają na nowych pracowników? Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11072,wywiad-edward-niedbalski

Magda M

Ja korzystałam z warsztatu i okregowej stacji kontroli pojazdow, bardzo kompetentna obsluga, na warsztacie zadzwonili z wyceną i roznymi opcjami, a wczeniej diagnosta (taki z długą brodą) podczas przegladu równiez bardzo dokładny i sympatyczny. Pracownicy usmiechnieci, raczej pasjonaci niz niewolnicy! Ogólnie firma bardzo dobrze u mnie rokująca na przyszlość - oby tak dalej, godna zaufania i polecenia.

Magda M

lolek

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

Stefan

Witam, w sierpniu byłem na wycieczce w Chorwacji i muszę przyznać ,że takiej perfekcji już dawno nie widziałem. Kierowcy - wielka kultura i profesjonalizm a do tego uśmiechnięci i radośni mimo zmęczenia i upałów. Autokar - wygodny, zawsze czysty i w środku pachnący. Pilot (akurat własciciel firmy)- doświadczony profesjonalista,konkretny ale z humorem. Hotele - rodzinne, przyjazne i super dobre jedzenie . Przez 10 dni zwiedzania i wypoczynku nie mam zastrzeżeń a raczej pochwałę Gorąco polecam.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o EURO TIM - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

EURO TIM