Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO TIM w Bydgoszcz

Pytanie Nowy wpis

Czy EURO TIM zatrudnia studentów?

Jerzy

Pracodawca mocno wierzacy czlowiek (az dziw bierze) jest ******** .Wyszukuje jakichkolwiek problemow ,aby tylko nie zaplacic kasy i tak juz wisi kilku kierowcom .Przemkowi, Darkowi .Potrafil nawet zmienic uczciwego kierowce w trakcie jazdy po Europie tylko dlatego ,ze on sie upomnial o zalegle pobory .Pozbawil go wszystkiego co mial i posiadal w autokarze ,po prostu ukradl kierowcy napoje ,rzeczy osobiste .Cezary ,Wojtek to teraz napiszcie jak jest na prawde .Spotkanych kierowcow na Skandynawii tez prosze o opinie taka jaka wystawili pracodawcy w rozmowach na parkingach.

Rafał Nowy wpis
@Jerzy

Pracuję w EUROTIMie kilkanaście lat jako kierowca autokaru. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem ,nawet teraz w okresie pandemii.Znam wszystkich kierowców a Jerzy nigdy nie tu nie był zatrudniony. Na Skandynawii jeździł (usunięte przez administratora), który kilka razy uszkodził Tourismo i zbierał mandaty na Skandynawii i niech się cieszy ,że tylko został zwolniony bez ponoszenia konsekwencji prawnych. (usunięte przez administratora)

Roberta Nowy wpis

A ja myślę, że trzeba samemu dobrze pracować i wówczas nie byłoby kłopotu bo mamy dobrego pracodawcę.

Jerzy

Nie placi pieniedzy ,a (usunięte przez administratora) moga pracowac za darmo,ich sprawa.Wisi z kasa dla kierowców od marca 2019r.

Cezary
@Jerzy

Mi płaci regularnie i tym z którymi pracuję. Nie rozumiem co to za żale. Ja Cię w pracy nie widziałem, może się pod kogoś podszywasz?

@Cezary

Być może @Jerzy ma nieco inne doświadczenia niż Ty. Tak czy inaczej 0 świetnie, że sam zawsze dostajesz w EURO TIM wynagrodzenie w terminie. Jestem ciekawa jeszcze jednej kwestii. Czy wspomniany pracodawca docenia tam w jakiś specjalny sposób tych pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych?

Wojciech
@Jerzy

Przede wszystkim nie obrażaj nikogo w swoich opiniach, bo jest to po prostu słabe, a forum jest publiczne, więc każdy ma do niego wgląd. Zamiast tego, może napiszesz dlaczego pracodawca zalega z wynagrodzeniem? Inni pisali, że wypłata jest zawsze na czas, to jak to w końcu jest?

Jerzy Nowy wpis
@Wojciech

Czlowieku otrzasnij sie ,zlote gory w sezonie ci obieca ,podpisze kazda umowe o prace jaka sobie zazyczysz ,tylko co pozniej ,gdzie ty zyjesz. Zauwaz kogo glaska ,a kim sie wysluguje .

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EURO TIM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter w Dziale Budowy Struktur
Bydgoszcz
ARP E -VEHICLES Sp. z o.o.
logo firmy Tynkarz z doświadczeniem lub bez IRLANDIA
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(337 opinii)
logo firmy Serwisant rowerowy
Hrappka.pl
(21 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Antoni

Przemysław ty naprawdę potrzebujesz lekarza. Twój przypadek w Polsce zna już połowa kierowców. Daj sobie już spokój. Ubliżanie, obrażanie i pomawianie publiczne to są sprawy karne, które mogą być dla Ciebie bardzo nieprzyjemne. (czy jest z nami administrator tego portalu???)

Fredi

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc to powinno być jakąś wskazówką!

Ola

Proszę o jakieś świeże opinie o pracy w biurze podróży Euro Tim.

@Ola

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Interesuje Cię może atmosfera panująca w firmie EURO TIM, powszechnie stosowany pakiet benefitów, czy może rodzaj zatrudnienia? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

TPM
@Ola

Biuro Podróży Euro Tim firma stabilna od 40 lat na rynku to już mówi samo za siebie... Wyjazdy starannie przygotowywane. Praca w dobrej atmosferze- zgrany Team w Euro Tim.

Aneta

@SLAWEK nie otrzymałeś na czas wypłaty czy w ogóle? Inni pracownicy mogli liczyć na uposażenie ze strony EURO TIM czy podobnie jak Ty mieli z tym problem? Daj znać, jak potoczyły się Twoje losy. Każda opinia będzie przydatna na tym forum.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w EURO TIM? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Rajmund K.

Jedna z najlepszych firm motoryzacyjnych w Bydgoszczy. Już kilka razy naprawiałem tam samochody i zawsze byłem zadowolony z jakości wykonanych prac i ceny stosunkowo umiarkowane. Zawsze otrzymałem rabat za wymianę opon części i naprawy bo robię u nich przeglądy rejestracyjne.Super pomysł. Gratuluję

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w EURO TIM? Podzielcie się swoją opinią!

Patryk

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie nowi często zaglądają po info!!

Aneta

@Radek G.rozumiem, że opowiadasz o współpracy z EURO TIM z punktu widzenia usługobiorcy firmy? To również bardzo ważna informacja, bo pokazuje, jaki stosunek mają klienci wobec firmy. Dla potencjalnego pracownika to również bardzo ważna informacja, bo świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku.

Radek G.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Eurotim, bardzo dobra i profesjonalna obsługa, zawsze współpracowałem z Panią Basią natomiast od tego roku autokarami zajmuje się młody mężczyzna, uśmiechnięty z dobrym humorem potrafi doradzić i pomóc podczas organizowania transportu.Ładne i gustowne duże biuro oraz nowoczesna flota autokarowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Eurotim. Moja ocena 9/10

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w EURO TIM zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam prezes zarządu firmy. Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jak często przeprowadzają Państwo rekrutacje? Jakie wymagania stawiacie przed kandydatami? Jakie formy zatrudnienia czekają na nowych pracowników? Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11072,wywiad-edward-niedbalski

Magda M

Ja korzystałam z warsztatu i okregowej stacji kontroli pojazdow, bardzo kompetentna obsluga, na warsztacie zadzwonili z wyceną i roznymi opcjami, a wczeniej diagnosta (taki z długą brodą) podczas przegladu równiez bardzo dokładny i sympatyczny. Pracownicy usmiechnieci, raczej pasjonaci niz niewolnicy! Ogólnie firma bardzo dobrze u mnie rokująca na przyszlość - oby tak dalej, godna zaufania i polecenia.

Magda M

lolek

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

Stefan

Witam, w sierpniu byłem na wycieczce w Chorwacji i muszę przyznać ,że takiej perfekcji już dawno nie widziałem. Kierowcy - wielka kultura i profesjonalizm a do tego uśmiechnięci i radośni mimo zmęczenia i upałów. Autokar - wygodny, zawsze czysty i w środku pachnący. Pilot (akurat własciciel firmy)- doświadczony profesjonalista,konkretny ale z humorem. Hotele - rodzinne, przyjazne i super dobre jedzenie . Przez 10 dni zwiedzania i wypoczynku nie mam zastrzeżeń a raczej pochwałę Gorąco polecam.

ewapolkowska1@wp.pl

Wynajmuję autokary z Euro- Tim od kilku lat. Jesteśmy zadowoleni z obsługi grup. Cenię współpracę z Panią Brazewicz i solidność w przygotowaniu ofert. Na podziękowania zasługują też kierowcy, z którymi jeździliśmy w trasy. Są kompetentni, kulturalni i uczynni. Szczególnie wyróżnić chcemy Pana Rafała, z którym podróżowaliśmy kilka lat temu do Niemiec, a w tym roku w Bieszczady. Dzięki niemu nastrój w grupie był pogodny, a wszystkie plany możliwe do zrealizowania. Cenimy też wygodę i komfort autokarów, którymi jeździliśmy. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej grupy. Ewa Polkowska- prezes TMKL" DOMAN" ze Ślesina

Zostaw merytoryczną opinię o EURO TIM - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EURO TIM?

Zobacz opinie na temat firmy EURO TIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO TIM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EURO TIM