Irlandia

Opinie o Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski

Agnieszka

Firma organizuje wyjazdy do Wielkiej Brytanii: http://eplc.pl/wielka-brytania/ oraz Irlandii: http://eplc.pl/irlandia/ Kto w takim razie może podzielić się swoimi doświadczeniami z Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski? Jesteście zadowoleni ze współpracy?

Rzeszow

Witam czy ktoś pracował w tej firmie i może powiedzieć coś o nich bo mam zamiar wyjechać na zbiory truskawek i malin i innych prac które zapewniaja w Angli i Irlandi

Dawid

Popdpisuję się pod pytaniem Kaśś ktoś wie ? mają oferty na pracownika sezonowego w Anlgii i Irlandii

kaśś

Czy ktoś może napisać cokolwiek na temat tej firmy?!

geth

Hej wszystkim. Dla ludzi, którzy muszą zarobić to świetna okazja. Aktualnie szukają kogoś na stanowisko kierowcy autobusu w Dublinie. 15 Euro na godzinę prowadząc autobus to nie są małe pieniądze, a można też dorobić wykonując na miejscu inne prace.

Zostaw opinię o Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski - Irlandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingw. i Wydaw., R.Sobiechowski