Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o. w Bydgoszcz

jestem zadowolony z pracy w Finako, jesli ktos uczciwie pracuje -nie kręci kombinuje a przede wszystkim nie kradnie to pracuje mu sie dobrze. Jeśli przychodzi damulka blizniaków do pracy bez szkoły i chciała by pachniało jak w perfumeri a przypominam to octownia to co ona tam szuka. Ogolnie pamiętam że zawsze robiła zament i zostawiała bród wokól siebie i każdy musiał za nią sprzątać bo ona ma małe bliżniaki i musi jechać do domu.

sawu Nowy wpis
@pracownik

Wypowiem sie jako konsument tej firmy.Mieszkam kilkadziesiat kilometrow od Pruszcza pomorskiego w strone Gdanska.Jesli chodzi o wyroby waszej firmy sa poprostu kapitalne,mam 2,3 ulubione pozycje i je czesto kupuje rowniez z tego powodu aby wspierac polskie firmy.Mialem w swoim zyciu stycznosc ze spozywka i wiem ze jest to ciezka branza,dlatego bardzo doceniam prace jaka wykonujecie.Ze swego doswiadczenia wiem ze 70 proc opini pracowniczych na goworku o pracodawcach oraz pracownikach sa prawdziwe.Problem Polski oraz polakow jest mentalnosc oraz stosunek przelozonego do pracownika,moim zdaniem skandaliczny.Niestety jest to bardzo smutne ale prawdziwe

Więcej takich zakładów Nowy wpis
@sawu

Uważam, że atmosfera w pracy ok. Każdy pracownik traktowany jest sprawiedliwie. Pracujemy na różnych stanowiskach, nie ma wyzysku ani lepszych czy gorszych. Każdy jest traktowany równo. Uczciwie pracuje i mam za tą pracę zapłacone. Kiedy potrzebuje wolne, coś załatwić, zwolnić się nigdy z tym nie ma problemu. W piątki często wychodzimy wcześniej do domu i mamy za to zapłacone. Przerwa trwa 25 minut, w trakcie pracy dodatkowy płatne dwie przerwy kilku minutowe więc naprawdę jest spoko. Jak w każdym zakładzie pracownik (usunięte przez administratora) który został złapany na kradzieży albo kombinatorka która więcej przebywała na zwolnieniach lub opiece bo miała małe bliźniaki nie napisze dobrej opinii tylko napluje na pracodawcę czy kierownika. To pierwszy zakład w którym pracuje i widzę kierownika tak zaangażowanego w swoją pracę. Wymaga ale robi razem z nami. Zawsze tak było. Tylko osoba o niskiej kulturze bez odwagi aby podpisać się pod opinią negatywną z imienia i nazwiska czuje się ważna i bezkarna pisząc w internecie.

Bello Nowy wpis

Żal czytać że pracownikom jest źle bo wyroby są wspanialë..wspaniałe smakowo najlepsze na rynku.... Przydałaby się reklama w telewizji...

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.?

Alicja

Ktoś napisał, że wynagrodzenie jest za małe w stosunku do ilości pracy, to co takiego tam się robi i ile zarabiacie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy naprawdę jest tak ciężko? Czy mogę prosić o opis pracy? Pozdrawiam serdecznie..

Spójrz na wypowiedź wyżej

Agnieszka
@Anonim

Jest o niebo lepiej niż u sznajdrowskiego. Niebo powtarzam!

Bunia
@Anonim

Tak jest ciężko niema się co oszukiwać.Zbyt małe wynagrodzenie w stosunku do ilości pracy

Witam. Jeżeli chodzi o pracę w tej firmie to odradzam każdemu. Dlaczego? Po pierwsze smród niesamowity, brud i przede wszystkim HAŁAS. Maszyny z prlu cały czas się psują. Facet, który je naprawia ciągle mówi, że się pracownicy je psują, wiecznie z jego ust lecą same ku..wy. Na posadzce leżą kable, które notorycznie są oblewane woda. Tempo pracy, jakby na akord człowiek pracował. Starzy pracownicy to kapusie i lizi (usunięte przez administratora) A młodzi przychodzą i zaraz odchodzą. Pani brygadzistka jest bardzo cwana, uwielbia kłamać, skłócać ludzi. Jak zacznie na hali śmierdzieć, albo jak jest za gorąco (latem ponad 30stopni okna zamknięte) lub jak jest za zimno (zima nie ma żadnego ogrzewania tylko jakas rakieta na ropę i smród na całą hale) to ucieka od razu do góry na kawkę.(usunięte przez administratora) Jak chce ktoś mieć zdrowy kręgosłup, słuch i żyć w spokoju to niech się 3ma z dala od tego zakladu i od P. Aleksandry. ????

Alicja

Wspomniałeś, jakie są warunki pracy w Finako. Czy pracodawca nagradza Wam je w jakiś dodatkowy sposób? Częstym rozwiązaniem są premie od osiągniętych wyników bądź finansowanie dojazdów do pracy. Jestem ciekawa, jak to wygląda w tym przedsiębiorstwie.

@Alicja

Nie ma tam czegoś takiego jak premia. P. Aleksandra ciągle mówi, że pracownicy dostaną premie, ale to jej robienie z człowieka de.bila. Tam ciągle wszystko jest za wolno, za Malo. Finansowanie dojazdu do pracy hm. Lizi du. py dostaja dodatek jakiś na dojazdy, ale oczywiście dostaja takie pieniądze na rękę, nie na konto czy do wypłaty uczciwie.

Rzeczywiście pracuje się 8h? Tak jak mówią? Czy jest to po prostu takie gadanie?

Aleksandra

Podejrzewam że podziękowano Ci w ostatnim czasie za współpracę. Twoje ego zostało urażone a ty nie potrafisz sobie z tym poradzić. Zapewniam że pani kierowanik nie pije kawy i cały czas siedzi na produkcji..... Więc przekaz informacji jest do weryfikacji ???? każda osoba zatrudniona zna zakres obowiązków i warunki pracy....pozostaje mi tylko życzyć powodzenia i więcej empatii

@Aleksandra

Tak tylko powiedzmy wprost ta firma to fikcja ponieważ część załogi pracuje na czarno bez badań. To nie mieści się w głowie ze taka osoba pracuje przy żywności. Ogólnie jedna wielka żenada. Kwestii pani A..... Nie będę poruszał bo szkoda czas i słów. Jedynym jej zainteresowaniem jest pan J.... Nie polecam i nie pozdrawiam.

Xyz

Boże ludzie wy dopiero przejrzeliscie na oczy ? Ta firma.poeinna byc dawno zamknieta. Praca bez unowy 2 lata....gdzie jest sanepid i inspekcja pracy....

Alicja

Z Twojej wypowiedzi wynika, że u tego pracodawcy nie ma żadnego systemu premiowania i pracownicy nie mogą liczyć na motywację finansową np. za dobre wyniki pracy. To bardzo ważna informacja, także dziękuję. A czy macie w Finako jakiś pakiet socjalny?

Klaudia

to prawda z przerwa ?

K.

Jestem zadowolona z pracy w tym zakładzie, wiem co mam robić za to mam zapłacone. Atmosfera jest przyjemna a praca jak to na produkcji nie ma nudy. Przerwa trwa 25 minut za co jest zapłacone, jeśli chcesz się zwolnić lub potrzebujesz wolne nie ma problemu.

Arek

A przerwa jest platna?

Ja z pracy w tym zakładzie byłam zadowolona, oczywiście trzeba pracować ale nie ma wyzysku i krzywdy dla pracownika. Kiedy pracownik chcial wolne nie bylo problemu pieniadze terminowo kazdy wie co ma robic. Praca trwaod poniedziałku do piątku od 6:00 do: 14 a przerwa trwa 25 minut

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Finako Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zenon

Tam nie ma procesu rekrutacji... Pani pseudo kierownik nagania ludzi z łapanki... Najpierw na czarno bez badań i umów...

@Zenon

Po jakim czasie w takim razie otrzymuje się umowę?

Jarek

Kto płaci ten wymaga i oczekuje realizacji. Zawsze można zmienić pracę i zbyteczny jest ten hejt.

obserwator

Dokładnie jedna wielka ściema. Trzech rządzących i każdy nie zna się na swojej robocie. Bród, smród i ubóstwo. Na ścianach wszechobecny grzyb (aż czarno). I tam kontrole nie docierają??? A przecież mają tam HACCP. Maszyny z czasów późnego Gomułki, żadna nie ma dozoru technicznego i wiecznie coś nie działa. Wielka rotacja ludzi głównie na staże z urzędu pracy, albo na czarno. Ogólnie pracownik się nie liczy "Baczność będziesz (usunięte przez administratora) Ale jest jeden plus w tej firmie, mianowicie wypłata zawsze na czas i zapłacone zus-y. Ogólnie nie polecam zdrowie też jest ważne a tam ciężko o zdrowie psychiczne i fizyczne.

Aneta
@obserwator

Ja chyba wiem kim jesteś ! podobno wywalili cie za złodziejstwo, tak mówią koleżanki. Byłam pacowniczką finako. Była to moja druga praca. Trzeba pracować jak wszędzie ale przy spożywce zawsze coś sobie można przegryźć. Szefostwo jak to szefostwo. Co do maszyn to widocznie tylko na takie ich stać. Podobno pracowałeś parę lat. jak ci było tak żle to trzeba było szukać innej pracy . Czytam twój tekst i jestem zbulwersowana tym twoim typowo robolskim pluciem w pracodawcę. Zresztą cały pruszcz ma cie za złodzieja . Wszystko jasne.

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Finako Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne.

Rico

No myślę że użytkownik "obserwator" jasno określił tą firmę. Napisał plusy i minusy tego zakładu oraz wyraził swoją opinie końcową. Bardziej czytelnej opini na "NIE" nie umiem sobie wyobrazić .

Brak słów, muszą mieć uklady z sanepidem, że jeszcz enie zamknął tego przedsiebiorstwa. Bród smród a pracownic jak śmieci !

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Finako Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.
  • Gdańska 103
    85-022 Bydgoszcz
  • NIP: 5540308419 REGON: 90041463 KRS: 0000195737

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Finako Sp. z o.o.