Pack Truck

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pack Truck

Szanowni Państwo!
Zapraszamy do kontaktu!

Opiekun klienta ds. transportu (bez doświadczenia)

Szanowni Państwo! Nasza firma ciągle się rozwija, w związku z tym poszukujemy nowych pracowników bez doświadczenia na stanowisko opiekuna klienta do spraw transportu. Poniższej znajduje się link bezpośrednio przenoszący do naszej oferty na portalu OLX. Zapraszamy do kontaktu! Opiekun klienta ds. transportu (bez doświadczenia) https://www.olx.pl/oferta/praca/opiekun-klienta-ds-transportu-bez-doswiadczenia-CID4-IDKp0q4.html?bs=olx_pro_listing

Julia

Pracuję w tej firmie ponad 1,5 roku. Praca jak i kierowniczka są wymagające, jak to praca. Firma pracuję na wynik, bo to jest firma sprzedażowa, za co płaci i to płaci w terminie. Nikt nie będzie trzymać osoby, która nie zarabia dla niej, albo nie przestrzega regulaminu, bo przecież to nie jest charytatywna działalność. Ale dokładnie wiem i widzę, że szansę dają każdemu. Kto chce, to na pewno tu się odnajdzie. Biuro jest w pełni wyposażone i znajduje się w centrum miasta, praca w godzinach 7.30 - 15.30. Oprócz tego chcę powiedzieć, że fajnie mi się współpracuje z tą ekipą, mamy dużo wspólnych imprez i wyjazdów.

Robert F

Witam, Pracowałem w tej firmie niecały rok i pracowałbym dłużej gdyby nie mój wyjazd za granicę. Praca jak i Pani Dyrektor są wymagające ale tylko dlatego żeby zrobić dobry wynik co przekłada się na dobre wynagrodzenie premię i przelew na czas ;) Atmosfera była jak najbardziej w porządkua także praca z młodym zespołem. Dodatkowo wiele wspólnych imprez wyjazdów które motywują do działania. Lokalizacja biura w samym centrum a godziny pracy bardzo wygodne.Szczególnie polecam dla osób które chcą się rozwinąć zawodowo!

SM
@Robert F

A możesz napisać co konkretnie wymagają, są to realne rzeczy? Ile można zgarnąć premii jak już osiągnie się spoko wyniki? Macie ustalone miesięcznie targety, które trzeba wykonać? Jeśli tak to napisz na jakim aktualnie poziomie.

KASA Nowy wpis
@SM

Przecież wiadomo każdemu,który chce pracować jako spedytor,z czym wiąże się ta praca.Pozysk klientów i najwyższa marża!!!!Kasa się liczy,tutaj też.Zrobisz plan to Ciebie nie besztają,nie robisz.....wypad.Atmosfera była spoko. Właściciele Pani M. i Pan P. fajni ludzie, wypłata na czas.

PB Nowy wpis
@KASA

A jak w szczegółach przydziela się plan do danej osoby? Każdy ma taki sam, czy jest zróżnicowanie ze względu na poziom doświadczenia powiedzmy? I czy wypad za jego niezrealizowanie następuje od razu w miesiącu, w którym się nie powiodło, czy są i inne metody prócz zwolnień, jak weryfikacja planu, dodatkowe szkolenia?

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Pragnę opowiedzieć o moich doświadczeniach z półtora roku pracy w biurze firmy Pack Truck. Polecam ją bardzo wszystkim potencjalnym pracownikom, z doświadczeniem oraz bez. Dlaczego polecam? Ponieważ każda osoba pragnąca rozwoju i stabilnego zatrudnienia może być pewna terminowych wynagrodzeń wraz z premiami adekwatnymi do wyników, kompleksowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz wszelkiej pomocy ze strony młodej i zaangażowanej kadry kierowniczej. Pack Truck to firma sprzedażowa, o której stałym sukcesie decyduje solidna praca nowych i starszych stażem pracowników wraz z kadrą kierowniczą, udowadniając codziennie jak osiągać efekty w wymagającej branży spedycyjno-transportowej. Osoba która potencjalnie liczy na odsiedzenie przepisowych godzin pracy biurowej bez wkładu wysiłku i uczciwej pracy rozczaruje się i zrezygnuje. Osoba która szuka rozwoju, nabycia doświadczenia, kreatywności, oraz pracy w pozytywnej atmosferze, pozostanie na długo w naszej firmie. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy biurowej mogę zapewnić, że nie ma żadnego miejsca pracy bez czynników stresujących i mobilizujących, natomiast firma Pack Truck która zmienia stres w pozytywną walkę o wspólny sukces, okazuje wyjątkowe podejście dzięki poświęceniu i wytrwałej pracy kadry kierowniczej. Nie samą pracą człowiek żyje - nasza firma zapewnia mnóstwo bonusów dla pracowników, między innymi w formie imprez towarzyskich w najlepszych lokalach i restauracjach, konkursów z realnymi i cennymi nagrodami, spontanicznych eventów rekreacyjnych. Pack Truck to coś więcej niż tylko praca, rozwój zawodowy i szansa na atrakcyjne wynagrodzenie - to aktywne spędzanie czasu w pozytywnej atmosferze, okazja do poznania ciekawych ludzi, przygoda w dynamicznej branży spedycyjnej przy organizacji transportu na terenie między innymi Polski, Europy, Wielkiej Brytanii, Skandynawii. Czekamy na Was!

Pracownik Nowy wpis

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą, z całą pewnością poleciłbym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą, kto szuka wyzwania. Szybka komunikacja, expresowe wykonanie zadań mi się podoba nie każdy pasuje do zespołu bo są czarne owce które przychodzą nie po to by pracować, a plotkować i udawać że pracują. A to firma spedycyjna. Dyrektorka, kierownik dla mnie spoko młode ambitne dążące do celu- jest zadanie i działają by go osiągnąć, mile Panie z Adhd, które motywują- jest w nich aż urok. Praca nie dla każdego. Moming jak w każdej firmie pojęcie mi nie znane a używane przez tych co nic nie robią. Polecam każdemu kto chce zarabiać nie boi się wyzwań:)i ciętego języka. Młody zespół

Pack Truck wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Opiekun Osób Starszych.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pack Truck. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun klienta ds. transportu?

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą, płatności zawsze są na czas. POLECAM

@Anna

Dziękujemy za współpracę!

Damian

Z dwa tygodnie temu poinformowano na forum, że jest rekrutacja na Opiekuna klienta ds. transportu. Tak samo zresztą, jak 4 m-ce temu, kiedy szukano 3 kandydatów. Można wiedzieć, na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę i cóż to za kwota, opisana w treści oferty, jako zadowalające zarobki? Jaka szansa, że pierwsza umowa zostanie przedłużona, o ile od razu nie jest zawierana na czas nieokreślony?

@Damian

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie firmą Pack Truck! W związku z dynamicznym rozwojem firmy powiększamy zespół i przyjmujemy średnio 3 nowych pracowników na okres próbny co 1-2 miesiące. Pierwsza umowa jest zawierana na okres próbny (max 3 miesiące), kolejna na 12 miesięcy. Podstawa wynagrodzenia zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata, ustalana jest indywidualnie. Progi premiowe są stałe dla wszystkich pracowników na jednakowym stanowisku. O tym, czy umowa zostanie przedłużona decyduje, czy dana osoba wypadnie pozytywnie i nabędzie podstawowych umiejętności na okresie próbnym. Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

EU

Jest teraz możliwość, żeby wysłać papiery na opiekuna klienta czy nie ma wolnego wakatu? Bo tu widzę jakąś ofertę z 2022 ale nie wyświetla się już nawet, jak się w to kliknie. Naprawdę mi zależy na pracy w branży, a tu w okolicy niestety ostatnio nie ma w czym przebierać, mówiąc delikatnie.

@EU

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie firmą Pack Truck. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko "Opiekun klienta ds Transportu". Zapraszamy do udziału i złożenia CV. Pozdrawiamy

Widzę, że znów prowadzą rekrutację na stanowisko spedytora i chcę w związku z tym się udzielić. Rekrutację prowadzi bardzo pozytywna Pani, w skrócie opowiada obowiązki, zadaje jakieś proste pytania odnośnie poprzednich stanowisk pracy oraz pyta od kiedy jestem dyspozycyjna i jak widzę swoje zarobki. Nie dostałam tej pracy, o czym byłam powiadomiona we wskazanym przez nią terminie.

LW
@Marta

Chodzi Ci o te ofertę dla opiekuna transportu, która od tygodnia jakoś teraz wisi? Tez na nią właśnie patrzyłem, ale nie wiedziałem czy iść czy nie. wybacz ze spytam, ale dosłownie każdy punkt z wymogów spełniałaś? Zastanawiam się po prostu o jakie doświadczenie może w takim razie chodzić. I to oznacza, że nie było żadnej scenki ani niczego w ten deseń? widzę, że odporność na stres jest podkreślana

@LW

Tak, opiekun ds transportu. W transporcie nigdy wcześniej nie pracowałam. Bardziej ogólnie mi pasowała ta praca, no i lokalizacja jest dla mnie jak najbardziej pasująca. Żadnych scenek ani nic podobnego nie było.

Poszukiwano osoby na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Czy ktoś był w firmie Pack Truck na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3200 PLN?

sekretariat

Dzień dobry, poszukujemy nadal osoby, ale na stanowisko Opiekun klienta ds. transportu. Pozdrawiamy

xxx
@sekretariat

Dzień dobry. Widziałem to ogłoszenie. Widziałem też, że można sobie wybrać między zleceniem, a umową o pracę i że zespół jest młody oraz zgrany wg. Waszych słów. Proszę może coś więcej napisać, jak to robicie, że osiągacie efekt pracy zespołowej? Pisaliście o spotkaniach integracyjnych. Kiedy było ostatnie i czy to są jakieś wypady na miasto na pizzę, czy również coś w plenerze, zwłaszcza kiedy jest lato?

@xxx

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Do tej pory, organizowaliśmy spotkania integracyjne nad morzem, w Mielnie, w hotelu “Cukrownia Żnin”, loty paralotnią, wspólne wyjścia na kręgle, kulig razem z ogniskiem. W ramach konkursu nasi pracownicy mieli wspólny wyjazd do Turcji. Oprócz tego mieliśmy imprezy w naszym biurze, na które zapraszaliśmy sushi mastera. Nie obywa się i bez wspólnych wyjść na miasto czy do klubu. Tradycyjna wigilia firmowa odbywa się w najlepszych restauracjach naszego miasta. Już mamy fajny pomysł na kolejne spotkanie, ale nie zdradzam szczegółów. Pozdrawiamy

Spedytor

Jestem spedytorem i lubię tu pracować. Szukam klientów i ogarniam przewóz towarów. Fajnie się dogaduję z ludźmi i lubię rozwiązywać problemy. Czasem praca jest stresująca, ale coś za coś. Nie ma lekko, ale warto się starać. W zespole jest super klimat i można się uczyć nowych rzeczy. Kasa też jest spoko. Po pracy czasem imprezujemy razem i się bawimy.

Klaudka
@Spedytor

A nowych rzeczy to jak można się uczyć? Jakieś szkolenia są na bieżąco czy po prostu od tych starszych stażem pracowników? Okres wdrożenia jak tutaj wygląda, ktoś opisze?

@Klaudka

Miło nam, że interesujesz się możliwościami rozwoju w naszej firmie. U nas zawsze można się uczyć nowych rzeczy, ponieważ oferujemy regularne szkolenia. Możesz też liczyć na wsparcie i pomoc od doświadczonych spedytorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Okres wdrożenia trwa 3 miesiące i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i zdolności każdego pracownika. Na początku otrzymasz opiekuna, który wprowadzi cię w zakres obowiązków i pomoże ci zapoznać się z zasadami pracy w firmie oraz przeprowadzi wstępne szkolenie. Potem będziesz miał możliwość samodzielnego wykonywania zadań pod nadzorem swojego przełożonego. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, zawsze możesz się do niego zwrócić.

Ogólnie ok mi się tam na razie podoba, ludzie spoko, kasa zależna od wyników i wpływów od klientów więc trzeba cisnąć. ale naprawdę można się wkrecic w tą robote

Agata

Podstawa też tak jak mówisz? W sensie zależna od wyników w pracy. To jaka tam jest umowa właściwie, gwarantują podstawę czy wynagrodzenie prowizyjne?

@Agata

Witaj Agata! W naszej firmie podstawa wynagrodzenia oraz prowizja jest zależna od wyników w pracy, co w dużej mierze zależy od zaangażowania pracownika i jest kluczem do sukcesu!

Jacek
@Pack Truck

Cześć :) Jak to ustawiliście, że nie tylko prowizja ale i podstawa jest uzależniona od wyników pracy, można poznać szczegóły? I czy pracując u Was miałbym umowę o pracę?

@Jacek

Witaj Jacek! Zatrudniamy pracowników głownie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, jeżeli jednak jesteś studentem i wolałbyś pracować na umowie zlecenie, to dajemy taką możliwość. Wynagrodzenie podstawowe różni się na okresie próbnym oraz po nim, wszystko wyjaśniamy na rozmowach rekrutacyjnych. Premia natomiast jest zależna od miesięcznego wyniku sprzedaży i jest wypłacana razem z wynagrodzeniem zasadniczym. Im większy wynik sprzedażowy osiągniesz, tym wyższą dostaniesz premię. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Szanowni Państwo!
Zapraszamy do kontaktu!

Opiekun klienta ds. transportu (bez doświadczenia)

Aktualność
Nasz konkurs dobiegł końca!
Tak jak pisaliśmy wcześniej, na początku kwietnia wyłoniliśmy pięciu zwycięzców. Za ich trzymiesięczny trud, wysiłek, zaangażowanie, zostali nagrodzeni 4-dniową wycieczką do Turcji. Razem z przełożonymi polecieli wypocząć do jednego z większych kurortów wypoczynkowych, do miasta- Alanya. Jest ono położone w południowej części Turcji, nad morzem śródziemnym. Na naszych zwycięzców czekał piękny 5-gwiazdkowy hotel Granada Luxury Beach Avsallar z basenem, SPA, fitnessem. Był on idealnym miejscem na odpoczynek, regenerację i rozrywkę.
Nasza firma dostrzega, docenia i nagradza wysiłki naszych pracowników.
Życzymy dalszych sukcesów w pracy i do zobaczenia w kolejnych konkursach!
AsiaKasia

Trochę obawiałam się po opiniach tutaj, ale zgłosiłam się na rozmowę i wrażenia raczej pozytywne. Spoko rozmowa, konkretna, nowoczesne biuro. Odpowiedź do końca tygodnia, więc czekam.

Magdalena
@AsiaKasia

No super, że mowa o rekrutacji. O jakie stanowisko konkretnie chodzi? I co do samej rozmowy, to jakie pytania padały? Czy było zadanie rekrutacyjne jakieś? Nowoczesne biuro, czyli open space?

AsiaKasia
@Magdalena

Na opiekuna klienta, na OLX wysłałam CV. Na drugi dzień już dzwonili. Pytali o ostatnią pracę, co się robiło, czy coś wiem o transporcie i spedycji, ile chciałabym zarabiać na okresie próbnym i po nim. Raczej standardowe pytania. Zadania żadnego nie było, a biuro znajduje się w nowym biurowcu i z tego co widziałam pracują w jednym pomieszczeniu, głównie młode osoby widziałam.

@AsiaKasia

Macie już odpowiedzi z tej rekrutacji? Czy na tej rozmowie podali stawkę i ofertę umowy? Czy tylko pytali ile byś chciała?

@Lidia

Witaj Lidia! Odpowiadając na Twoje pytanie, rekrutacja na stanowisko Opiekun klienta ds. transportu odbywa się następująco. Spośród otrzymanych aplikacji wyłaniamy kandydatów, z którymi kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Pierwszą rozmowę, czyli pierwszy etap rekrutacji, przeprowadza rekruter, który na podstawie informacji zawartych w CV, stara się poznać kandydata i jego motywacje. Dodatkowo postanowiliśmy wprowadzić krótki test, w którym sprawdzamy podstawowe umiejętności potrzebne na danym stanowisku. Przystąpienie do niego jest oczywiście dobrowolne. Następnie, w ciągu kilku dni, kandydat otrzymuje informację zwrotną, czy zakwalifikował się do drugiego etapu rekrutacji, na którym ustalane są warunki zatrudnienia, w tym między innymi rodzaj umowy, propozycja wynagrodzenia oraz progi premiowe.

Agata
@Pracodawca

Krótki to znaczy ile trwa? Mam nadzieję, że zadanie pochłania racjonalną ilość czasu. Bo jest darmowe tak, firma za nie nie płaci? I proszę o informację jeszcze, ile czasu na cały proces właściwie muszę poświęcić?

@Agata

Witaj Agata! Test trwa około 10 minut, a jego celem jest lepsze poznanie potencjalnego pracownika. Jest on elementem procesu rekrutacji, a nie pracą samą w sobie. Przystąpienie do rekrutacji i samego testu jest dobrowolne, dając jednocześnie możliwość pozyskania kandydatów, którzy znajdą "swoje miejsce" w naszej firmie.

Aktualność
Wraz z początkiem Nowego Roku 2023 został ogłoszony w naszej firmie konkurs wewnętrzny.
Przez okres trzech miesięcy nasi pracownicy będą ze sobą współrealizować w kategoriach sprzedaży i obsługi klienta. Na początku kwietnia wyłonionych zostanie pięciu pracowników z najlepszymi osiągnięciami, a nagrodą będzie wycieczka zagraniczna!

Trzymamy kciuki!

Nowa

Nie spodziewałam się tak stresującej pracy. Po miesiącu już nie wydawało się tak straszne jak piszą. Lubię moją prace, a to dlatego ze sprawia mi dużo satysfakcji. Kasa dobra i co ważne na czas!!! Zasady jak w każdej innej.

Osoba

Praca na open space, brak konkurencji, bez znajomości branży można podjąć pracę, na początku ciężko, ale można pytać kierownicy i dyrektorka pomagają, kasa na czas, dobra lokalizacja

Seba

Kiedyś tam pracowałem Co czytam to stek zawistnych bzdur Dr. wymagająca ale z duża wiedzą Praca nie dla wszystkich Ludzie się po prostu nie nadają

@Seba

Serio według Ciebie się nie nadają? To inaczej, co trzeba w sobie mieć, żeby sprostać warunkom tutaj według Ciebie?

Seba
@Lidia

Odporność na stres i łatwość nawiązywania kontaktów. To nie praca dla Ciebie jezeli boisz się telefonu w okresie próbnym i dużego stresu

@Seba

Bać to nie wiem czy bym się bała, pewnie wyszłoby w praniu. Ale to chyba jakoś tutaj jednak czymś wspierają, żeby ten stres obniżyć?

@Lidia

Witam, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W odpowiedzi na pytanie pragniemy zapewnić, że nasza kadra kierownicza jest zawsze do dyspozycji pracowników w momencie wystąpienia wątpliwości lub sytuacji losowych, związanych z organizacją i przebiegiem transportu.

Ciekawe czy te wszystkie negatywy piszą ludzie którym za to płacą agencje reklamowe i konkurencja? Coś zadziwiająco dużo tutaj tych negatywów, a wszystkie na jedno kopyto. Praca wymagająca dania również czegoś od siebie i tyle w temacie.

Fama
@Nowy

Oczywiscie ze trzeba dac z siebie duzo.Pracowalam. tutaj lecz nie chce ocenuac tych ludzi.Dyraktorka wiedze ma i nic poza tym.Zero szacunku do innych.Jak wiatr zawieje.Jak ktos juz pisal szefowa spoko.Sprobujcie i sami ocencie.Ja neutralnie podchodze do pracy tutaj ,ale juz bym nie chciala tutaj pracowac.Za duzy stres.Reszta jak w kazdym korpo.

Bronisław
@Fama

Czym tak się stresowałaś? Tylko relacją z dyrektorką czy było za dużo obowiązków? A jak płacili za twoich czasów? Kasa chociaż coś rekompensowała?

Fama
@Bronisław

Kasa dobra i na czas.Stres jak zawsze w każdej pracy,Tylko właśnie te humorki dyrektorki.Ale spróbuj,może Tobie to będzie odpowiadało.

Igga
@Bronisław

Dobrze tu płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pack Truck - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pack Truck?

Zobacz opinie na temat firmy Pack Truck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pack Truck?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pack Truck