Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

cd

Ale o co chodzi?

wow

Można mieć dystans do siebie i do ludzi, do wszystkiego, nie użalać się, śmiać, mieć pozytywne myśli- dobry pomysł to jak ktoś mi w mordę da to mam się uśmiechnąć i powiedzieć dziękuję. Niezłe nastawienie do pracy, chyba tylko dla studentów dziennych, którzy pracują w wakacje, bo Ci z drugiej zmiany to bez porównania, mają inne warunki tak samo Ci z Bydgoszczy.

st

Dzięki za odpowiedź ;) Czyli pracując od 16 do 20 ile da się zarobić - z 600 zł?

all

5 zl na reke, + od 20 do 50 zl prowizji

Trendsetter

Było miło. Babka zadawała pytania dot sprzedaży, pytała i doswiadczenie i co bym zrobił jak by klient nie chciał kupić. Jak ktoś ma doświadczenie to płacą 10 zł/h. Zapowiada sie ok.

nie było dziwnych pytań

logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
stawka

Ile? 5 zł brutto na godzinę?

....................

no Malwina narazie nie masz co zarzucic swojej koordynatorce bo jestecie jej pierwsza grupa to jeszcze sie nie wdrozyla ogolnie jest wporzadku ale wiem ze ludzie sie zmieniaja :DD nie no meczaca (psychicznie)ta praca ale wazne ze nie ma terroru nieraz jest cisniecie ale terroru nie ,choc niektorzy tak to nazywaja bo np inaczej interpretuja to co sie do nich mowi trzeba miec dystans a nie wszystkim sie przejmowac i uzalac...

malwina

Jakie bzdury... pracuje w tej firmie od ponad 2 tygodni... fakt.. z początku było ciężko bo po prostu nie miałam w tym doświadczenia ani wiar, że ktokolwiek może kupić cokolwiek przez telefon z takim rozwiązaniem. Aż w końcu sprzedałam pierwszy telefon i jakoś idzie. Praca w handlu jest trudna, wyczerpująca psychicznie itp itd. Co do koordynatorów... Ja mam bardzo fajną koordynatorkę, podziwiam ją za cierpliwość i że nie robi jazdy ze względu iż na tablicy widnieje najgorszy wynik ;D [usunięte przez moderatora] . fakt.. 5zł na godzinę brutto to trochę mało. Ale od sprzedaży idzie także kasa, jakieś 16 zł na rękę, no i jeśli się nie opuści żadnego dnia pracy w miesiącu to jest dodatkowa stówa ;) ogólnie warto spróbować! ;D

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Każdy może robić co zechce, więc umowę można podpisać i zerwać ją nawet po 2 h jak będzie się miało ochotę. Głupie po co zaczynać pracę.

zk

teoretycznie możesz, ale to trochę bezmyślne, żeby podpisywać umowę i zaraz rezygnować, nie uważasz? to lepiej w ogóle się zastanów czy chesz pracować! ja cały czas pracuję i jest ok:) ale po miesiącu pracy stwierdzam, że praca w sprzedaży jest jednak trudna.. trudniejsza niż myślałam :( ale za to jaka satysfakcja, gdy uda się kogoś przekonać!

mam pytanie czy jesli zaczne tam pracowac, podpisze umowe zlecenie, to moge w kazdej chwili odejsc? w sensie nie podoba mi sie, wstaje mowie "nara" i po prostu koniec? jak to wyglada?

bu

daj znać jak było na rozmowie

Angela

Idę dziś na rozmowę. Zagadam z nimi o waszych fatalnych opiniach nt. koordynatorów i rotacji i z góry powiem, że o niekorzystnym aneksie nie ma mowy ;) ciekawe co mi powiedzą. Pewnie: proszę wyjść. Spoko. Ominie mnie taka "praca". Ale jeśli wciskacie kit... no to będzie żenada. Niedługo wracam ;)

ja mam tam isc na romowe, ale po waszych opiniach to strach? isc czy darowac sobie?

konsultantka

Nie wiem o co chodzi tylu ludziom.Ja pracuję w CTDP i nie marudze.Jest Fajnie!A jeśli chodzi o koordynatora Przemka to myśle że jest spoko.Złego słowa nie mogę o nim powiedzieć a miałam przyjemność z nim pracować.Piszę po to żeby pozytywnie nastawić tych którzy mają zamiar do nas dołączyć:)

idz , zawsze mozesz w kazdym momencie zrezygnowac jak cos nie bedzie Ci odpowiadac, wg mnie terror juz przeszedl :)

niezdecydowana

za jakiś czas mam isc na rozmowe w tej firmie, napiszcie czy wogole tam isc czy lepiej szukac innej pracy?

########%%:D

[usunięte przez administratora] to dziwny czlowiek wogole i zmienny jak pogoda,a ta praca faktycznie na krotko juz nie chodzi mi o kordynatorow bo nacisku takiego nie mamy zadko jak sie ktos czepia (pomimo ze ciagle malo) no teraz jest bardzo malo klienci nie odbieraja albo nie chca a na plusa sa nastawieni jak pies do kota w wiekszosci... konsultanci sa najfajniejsi , ej przodownicy pracy ! "Samsung Cookie S3310" ;p

czarna. pracuje tu pół roku . jest ciężko żeby zarobić to trzeba sie starać . nie ma nic za darmo mój koordynator jest ok.to prawda jest nacisk na nas i słowa napieramy ciśniemy to norma, koordynatorzy od tego są. w kazdej pracy wymagaja tu psychicznie naciskaja ale idzie wytrzymać.

A czemu anonimie:) uwaŻasz, że [usunięte przez administratora] CHodził na wagary?!Wszyscy łącznie z tobą wiedzą, Że taki argUment jaki pRZytoczyłeś to argUment bezsilnego impotenta intelektUalnego. Nie będe Ukrywał, Że z ortografi nie jestem najmocniejszy:). Co to jednak ma do RZeczy? Zdaje sobie sprawe, Że nie wszyscy tam są najbystRZejsi, ale chyba właśnie oni w iększości sie tUtaj wypowiadają tak negatywnie i nie CHodzi mi o instytucjonalne wykształcenie tylko o najzwyklejszą bystrość, ktÓra Przejawia sie u ludzi najróżniejszych grUp społeczncyh, tak jak jej brak. Ja osobiście CHce sobie dorobić do stUdiOw i ta praca mi odpowiada. Są ludzie, ktÓrym nie odpowiada i poprosU rezygnują. Są teŻ tacy z ktÓrych sie rezygnUje. Ta praca nie jest dla wszystkich. Jeden sobie poradzi lepiej, inny goRZej. Jednak takie jeczenie i robienie z igieł wideł jest Żałosne. Lądują tam teŻ tacy co są po stUdiach i o dziwo pomimo, Że potrafią ładnie pisać, bo nie wagarowali nie są w stanie sie wykazać kreatywnością i dystansem do pracy. Lata edukacji w naszym systemie wykastrowały ich intelektualnie. Jak nie poprowadzisz takiego za rączke to będzie jak dziecko we mgle. MoŻesz poprawić moje błędy. Nie kożystałem z Żadnego programu więc jakieś będą. Powiem tylko, że prawdopodobieństwo, że bedziesz tak jęczał w każdej pracy jest blisie 100%(bez względu na warunki).

ja juz pracuje tam póltora miesiąca, i jestem zadowolona.Moza bezproblemu sprzedac lapka, jerzeli gadasz zgodnie z instrukcjami kordynatora.Jeżeli chodzi o zarobki to są spoko, ja w tym miechu wyciągneok 2000, a niby jest kryzys. A jerzeli chodzi o kordynatora to ja mam spoko- mowa o łukaszu, [usunięte przez administratora] tez znam i tez jest spoko, a jerzeli chodzi o kierowniczke to juz kilka razy cos odwaliłam a ona za każdym razem mi pomogła z uśmiechem na twarzy.Umowę o prace można przeczytac, zabrac do domu, a chyba logiczne jest ze nie mozna wynośić danych klietów spoza firmy, w kazdej pracy sa jakies zasady.Mi się podoba , jest spoko .

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Toruń

• Jak się pracuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Kandydaci do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska