Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

ja w sumie nie mialam wyjscia i pracowac musialam wiec sie tam zahaczylam ale nie narzekam, to ile sie zarobi tak naprawde zalezy od tego jak sie pracuje, bywaja lepsze i gorsze miesiace ale jedno trzeba przyznac - ludzie tam sa super!!

gumiś

ja tam nie narzekam jest jak jest czasem gorzej czasem lepiej ale najwazniejsze ze pieniadze jakies sa i nie siedze w domu przed tv caly dzien

CC

przecież mówię, że czekamy na ambitnych młodych ludzi... heh

Viki

jakoś się nie zapowiada bo właśnie dostałam umowę o pracę :DDDDDD

Trendsetter

Było miło. Babka zadawała pytania dot sprzedaży, pytała i doswiadczenie i co bym zrobił jak by klient nie chciał kupić. Jak ktoś ma doświadczenie to płacą 10 zł/h. Zapowiada sie ok.

nie było dziwnych pytań

logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
CC

i tak trzymaj! prędzej czy później wrócisz do ulotek... Chociaż nie, czekamy na ambitnych ludzi :-)))

zośka

pracowalam w wakacje na ulotkach ale godnych pieneidzy nie da sie tam zarobic.piatki swiatki stoisz i rozdajesz, deszcz, slonce, niemilosierny upal a ty nadal stoisz i tak prawie codziennie, wyplaty byly mizerne. Teraz przenioslam sie do telemarketingu i przynajmniej zarabiam godne pieniadze a i warunku sa calkiem niezle :))) pozdrowionka dla wszystkich z ekipy bydgoskiej :)))))))))))))))))))))))))))))))

janosik

jak dla studenta to chyba jedyne obok roznoszenia ulotek sensowne zajecie. Na roznoszeniu ulotek placa ci groszową prowizję od ulotki a w call center dają prowizje zlotowkowa, co komu sie oplaca pozostawiam jego kalkulacji

navkol

no i właśnie po części dzięki temu stado studentów nie kradnie mleka spod drzwi innych ludzi tak jak to bywało dawniej :/

Ciężko? No jak już znajdziesz siedzibę to masz z górki :-) Kiedyś mówiło się że przyjmują każdego...

witam! mam pytanie, czy teraz przyjmuja do ctdp i jesli tak, to czy trudno jest sie tu dostac? dzieki z gory za odp :)

rikota

wow no jak to przeczytalam to ciesze sie, ze przynajmniej u nas tak nie ma.

goreta

Ja pracowalam jako telemarketerka w pewnym wydawnictwie i nie miałam żadnej podstawy a tylko prowizje od sprzedaży, tak więc bywało, że siedziałam po 8h za darmo... Dlatego w szoku jestem , ze w tej firmie dają takie warunki. Jesli dostajecie stałą podstawę plus jeszcze całkiem dobra jak na telemarketing prowizję to znaczy, ze firma jest dosc uczciwa w porownaniu do innych

bullserv

No to powiem Ci, ze jakas firma chce cie ostro porobic i proponuje warunki jak w kopalni [usunięte przez moderatora] W normalnej firmie masz stala podstawe, zazwyczaj okolo 1300zł plus prowizja od sprzedazy, to okolo 30zl od telefonu ( nie wiem jak jest na laptopach), no wiec suma sumarum miesiecznie wychodzi nienajgorzej. Tak jest przynajmniej w ctdp, ale z tego co wiem to inne firmy opieraja sie wlasnie tylko na prowizji, wiec normalnych pieniedzy raczej nie da sie tam zarobic.

zielonka

Właśnie wróciłam z rozmowy kwalifikacyjnej na telemarketera i mam pytanie do osób, które pracowały w taki sposób, ile średnio miesięcznie można zarobic, mi zaproponowali stawkę 10zł od podpisanej umowy. Czy to jest w ogóle opłacalne? Z tego co wiem z reguły dostaje się stałą podstawę, a ilośc umów zalicza się juz do prowizji. Proszę o odpowiedz !!!

fantom

Coś mi tu smierdzi, najpierw uczepiłeś się jakiegos kolesia co wyrazil swoje zdanie ze mu jest tam ok, pojechałeś z nim a pozniej zacząłeś swój wyklad to ze tobie nie było dobrze w tej firmie nie znaczy ze innym tez tak było, wiec zejdz z kolesia i daj zyc innym bo maja takie samo prawo jak ty do pisania na tym forum. Zenada. a pozniej piszesz ,ze telemarketing można lepiej zorganizowac i cos tam jeszcze o strukturze, ze wiesz to z doświadczenia. Powiem krotko smierdzi mi to wpisem konkurencji .

mika

weszłam na to forum i widzę, że tu same pierdy byłych pracowników, niczego z tego forum się nie dowiem :/ ide poczytać Fakt, wyjdzie na to samo :D

czesio

"woził wilk (na wózeczku) razy kilka, powiozą i wilka". Doświadczenia jakie jesteś w stanie zebrać w telemarketingu przydadzą się w marketingu jak stukanie młotkiem przyszłemu architektowi. Powodzenia!

Bartek

Satysfakcja z tego jest nie mniejsza niż ta, którą Ty przeżywasz pisząc na tym forum takie rzeczy. Pracuję w telemarketingu już od ponad roku, uwierz żaden z tych klientów nie jest upośledzony umysłowo, chce to bierze nie to podziękuje. Wiesz kto oszukuje? firmy, które biorą za coś siano i znikają. My wykonujemy swoją pracę, dzięki temu mam za co pójść z kumplami na piwo albo zapłacić za stancję. A i jeszcze jedno, jestem teraz na piątym roku i planuję zahaczyć się w marketingu, a bez doświadczenia- uwierz nie ma szans w dzisiejszych czasach na dobrą pracę. Początki są trudne i jak widać na tym forum, nie każdy sobie radzi- ale dla mnie ważnejest żeby mieć jakiekolwiek doświadczenie wiec jadę sobie na tym wózeczku

hiha

Nie mogę satysfakcja z tego, że uda się sprzedać . Gratuluję!

...

okolo 400 za godziny

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Toruń

• Jak się pracuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Kandydaci do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska