Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Teraz to kierownik nawet premii zabrać nie może!!! Są naliczane odgórnie. Cała prawda zabrać kierownikom premię!!! oni maja ok 1000-1200zł a pracownik 250

bąk

U was też kierownictwo nic nie robi tylko siedzi w swoich pokojach kierowniczych i udają że zamówienia robią?- UWAGA!!! - cały dzień!!!Jedynie to rano na obchód raczą wyjść na sklep i później zakupić sobie drugie śniadanie i to jest ich codzienna wizyta na sklepie , raptem 30 mim przez całą zmianę!!! A może by tak kierownictwu połowę premii poobcinać i rozdać na pracowników? Nie brakowałoby rąk do pracy i pracownicy by do tego inaczej podchodzili!! A tak to hrabiostwo siedzi w pokojach i misje wymyśla i się nabijają z pracowników któremu więcej dać misji bo wszystko nieraz słyszałem na własne uszy!!! Śmiech....w innych sklepach jak kierownik chce aby pracownik pracował to sam świeci przykładem i zapieprza na sklepie a nie wyżywa się na pracownikach...a dyrektor ...o nim to wogóle szkoda się wypowiadać!!!!Żal....

IREK
@bąk

ŚWIETA RACJA TO CO NAPISAŁES ,ZABRAC PREMIE KIEROWNIKOM NIECH ZARABAIAJ TAK JAK MY ,TO ZOBACZYMY JAKIE MINY BEDE MIELI A W DODATKU SMEJA SIE KOMU ZABRAC PREMIE A KOMU NIE DAC ,TO JETS TZW,KARA BYŁES GRECZNY TO DOSTANIESZ

Zenada. Ludzie dostaja podwyzke, ktora jak sie okazuje nie jest podwyzka a ucieciem pensji. Pan "operacyjny" "mimo trudnej sytuacji w firmie" wykazal sie wielkim sercem i ukradl ludziom wynagrodzenie. WSTYD !

No i jak tam??? zadowoleni z wypłaty?? Ja jestem 105zł do tylu!!!!

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
buu

a ktoś mi powie czym zajmuje sie referent BOK/kasjer?!

klon
@buu

Referent BOK/kasjer robi wszystko na sklepie!!!!!!!!!!!! kasuje jak kasjerzy, wykłada towar jak spożywka, lata co 5 minut na BOK na kliknięcia i ma włazić do (usunięte przez administratora) klientom, ma przyjmować reklamacje,zwroty, wysłuchiwać narzekań na sklep i obsługę, ma przepraszać na "Zośkę" że mu za grubo kiełbasę pokroiła a oprócz tego ma się znać na alkoholach, przestawiać stojaki dwa razy dziennie gdy każe kierownik a później z powrotem dyrektor, jak każdy ze spożywki ma swój dział i ma pilnować dat!Ma robić paczki okolicznościowe, pakować prezenty. Ma pilnować plakatów, ulotek, gazetek...i ma latać na każdą zachciankę kierownika spożywki, dyrektora i kierownika BOKU. I to wszystko za kasę że się płakać chce!!!Coś jeszcze chcesz wiedzieć czy odpowiedź cię już zadowoliła?

klientka

Witam, często u Państwa w Almie Modlniczka robię zakupy i mogę zaobserwować jak dobrze pracuje obsługa. Jednak ostatnia sytuacja skłania mnie do nie robienia juz u Państwa zakupów. A mianowicie dotyczy to kierowniczki Marta Urbańczyk-Kadula. Będąc przy kasie wykładając zakupy, widziałam ja obsługa pracuje, przyszła powyższa kierowniczka Pani Urbańczyk (udało mi się dowiedzieć dane od ochrony) i zaczęła na nie strasznie krzyczeć (nie zwracając uwagi na klientów stających w pobliżu). Słyszałam m.in takie słowa "że nic nie robią, dostaną za to naganę, póki ona tam jest to będzie tak jak ona chce itp". Chciałam zwrócić uwagę i wręcz prosić Państwa o usunięcie tej Pani z tego stanowiska. Kobita nie ma pojęcia jak rozmawiać z pracownikami, kiedyś podobna sytuacja miała miejsce i ta Pani (zapamiętałam po rudych włosach) jak krzyczała na osoby pracujące przy warzywach, gdzie dookoła pełno klientów a co najważniejsze takie traktowanie pracowników. Jestem strasznie poruszona zachowaniem tej kobiety, po pierwsze podejściem do pracownika, krzyk, obelgi itp a co ważne nie mając konkretnych argumentów i nie umiejąc budować poprawnych zdań. Jak na razie nie mam zamiaru już więcej widzieć takich sytuacji i tej Pani. Nie będę korzystać z Almy w Modlniczce mimo że zawsze miło się tam robiło zakupy. Powiadomię również znajomych o sytuacji jaka mnie spotkała. Może kiedyś wiedząc iż tą kobietę tam już nie spotkam znowu zacznę rozbić tam zakupy regularnie jak zawsze. Pozdrawiam.

ona
@klientka

Popieram wypowiedź, ta kobieta nie umie rozmawiać i zarządzać ludźmi, ona się do wszystkiego wtrąca a o niczym nie ma pojęcia. Zachowuje jak dyrektor marketu !!

buu

a ktoś mi powie czym zajmuje sie referent BOK/kasjer?!

Tak to jest kwota brutto!!! I wcale nie mówie że jest ok, wręcz odwrotnie !!! Ale co mamy zrobić???????????????? I wiem że to jest wyzysk...wiec nie bardzo wiem o co ci choodzi??????????????

fg
@ja

Sorry to była odpowiedź na post Czesia

U nas nawet kasjer operacyjny nie ma 2000 zł podstawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie wiem w jakiej almie podstawa 2000zł , bo napewno nie w naszej!!!

nerw
@ja

może nie operujcie kwotami, bo scyzoryk się w kieszeni otwiera, w naszej Almie 2 tysiaki ani 2070 nikt nigdy nie widział

fg
@ja

Dodaj moze,ze to brutto, wiec mnie proszę nie rozsmieszaj. To jest wyzysk a Ty mowisz wszystko ok. Szkoda,ze prezesik zarabia stukrotnosc Twojej pensji . Jak mozna tak pieprzyc. Przez takich ludzi jak Ty dalej beda nas traktowac jak murzynow.

iks
@ja

co w naszej almie podstawa 2000 bu ha ha chciałbym taka miec podstawe ale to w marzeniach

krzysiunia
@ja

witam ja pracowałam w środkowej Polsce u nas pracownicy na kasach boku w magazynie rozliczeniach i na spożywce dostali 1780 zł brutto,obsługa tradycyjna 1900 zł brutto, jeśli chodzi o kierowników to niestety nie wiem , ale nie którzy zastępcy po 7 latach pracy mają w dalszym ciągu 1900 zł brutto to jaka to jest sprawiedliwość czym różni się zastępca od pracownika np.piekarni a i jeszcze jedno nie daj borze się zwolnisz to jeszcze zabiorą ci premię delikatesy to w nazwie

ha ha
@ja

komu dorzucili to dorzucili, ja pracując 10 lat w almie jestem co najmniej 200zł w (usunięte przez administratora) bo premia 250 BRUTTO to tylko pic na wodę, 50 to wszystko co wyciagniemy...

Czesiu

Też pracuję w Almie, więc nie przesadzajcie. Pracownicy na sali i na serwisach dostawali do tej pory 1800 plus 180 premii uznaniowej. Teraz podstawa 2000 lub 2070 i premia do 250 (realnie około 150). Wiem, że to nie są nie wiadomo jakie pieniądze ale fakt, że trochę dorzucili.

Pracowników mniej, roboty dwa razy tyle, oni wszyscy chyba zwariowali, w głowach im się poprzewracało, jak można tak ludzi wykorzystywać!!!! PRESTIŻOWY SKLEP.....prestiżowy, ale tylko w cenach dwa razy wyższych niż w innych sklepach.

yhm

halo ? halo ? PODWYŻKO ? gdzie jesteś? aaaa tu w obowiązkach ! a obiecywali, że pensje będą wyższe... no tak takie rzeczy tylko w Almie ...

aha

I wtedy to będą luksusowe delikatesy, a my na pewno będziemy uśmiechniętymi Paniami z reklamy...A propos zarobków. Ostatnio otwieram Gazetę Wyborczą-Prezes, Rzeczpospolita-Prezes i reklama wina, którego cena zakupu u dostawcy to ok 5-6 zł.Kasa idzie na takie rzeczy...a nie na Nas ludzi, którzy pracują na dobrą opinię tej firmy... BO na pewno nie robi tego Centrala.

Obowiązków przybywa a pieniędzy ubywa....takie rzeczy tylko w Almie!!!

serwis

I prawdopodobnie nie będzie już serwisu sprzątającego z zewnątrz...

elwira

dziwne podziały wprowadzono do almy maskara .kazdy pracuje tu cięzko i kazdy ma kontakt z klientem ale góra która pracuje przy biurku nie widzi tego przeciez .Grunt ze on ma kase i zarabia

mom

A za ogrom pracy w grudniu przy paczkach, gdzie aż się w głowach kręciło czasem od pracy, bo limit nałożony przez centralę trzeba było wyrobić to UWAGA : "50 zł premii brutto....". Ciekaw jestem ile dyrektor dostał premii za nasze paczki?

pa

I ciągłe tłumaczenia, że obroty maleją, straty są duże, mały obrót z zestawów prezentowych. A kto to ma wszystko robić i kiedy...Kiedy ktoś zrozumie, że do pracy to są potrzebni ludzie, którym trzeba zapłacić, szanować ..to zostaną na dłużej-będą ogarnięci z asortymentu i w swoich obowiązkach. A klienci nie będą non stop pytać, dlaczego mamy tak dużą rotację pracowników...

ktoś

Ty masz przynajmniej te 13 zł do przodu, bo my 20 zł do tyłu....

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market