Opinie o Kadry Cargo w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kadry Cargo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kadry Cargo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadry Cargo w Gdynia

anonim27

Dziś - tj. koniec września 2013 roku - każdy pracownik kadr jest zmuszony podpisać rezygnację z umów (z których mamy odprowadzany zus) na poczet umowy śmieciowych. Abstrahując już od stawki godzinowej i wypłacania wynagrodzenia do 25 każdego następnego miesiąca śmiem jawnie twierdzić, że jestem okradany. "Proszę natychmiast przyjechać podpisać nowa umowę bo stare będą nieaktualne" ... i co w zamian ? Podpisując wypowiedzenie poprzedniej umowy podpisujesz od teraz umowę z sekretarką z której jasno wynika - CYTUJE - stanowisko pracy - roznosiciel ulotek!! wynagrodzenie miesięczne 80 zł... i z tych 80 zł opłacany zus. Następnie podtykają pod nos druga umowę na której nie ma ściśle okreslonej stawki godzinowej i zajmowanego stanowiska a kwota brutto/netto to" cytuje: "do uzgodnienia z pracodawcą". Czyli pracując 200h moge dostać nawet 2 zł na godzinę zależnie od widzi mi się szefa. Okradani jesteśmy z każdej strony. Nie twierdzę, że ówczesna umowa jest dobra ale bynajmniej nie wychodzę na tym źle. Opłacony zus i wszystkie świadczenia z kwoty brutton zabierane 30 % i wiemy na czym stoimy ... a teraz? 2 umowy z których NIC DOSŁOWNIE NIC NIE WYNIKA. Tak się raczej nie postępuje. Uwaga albo superwizjer powinien się zająć polityką firmy...

GCT

(usunięte przez administratora) ciągłe zmiany umów na niekorzyść pracowników. O jakichkolwiek podwyżkach można zapomnieć. (usunięte przez administratora). Praca jest tak jak to planer sobie wymyśli, tzn dzisiaj pójdziesz na 8h i ani minuty dłużej a w trakcie pracy dowiadujesz się, że wszystko się przedłuży o godzinę lub dłużej i musisz zostać. Działa to też w drugą stronę przychodzisz na 8 a pracy jest na 4 i wracasz do domu... NIE POLECAM TEJ (usunięte przez administratora) FIRMY!!!

gdansk

syf nie maja roboty tylko ludza ..banda lobuzow chcesz to jedz na swoj koszt i wyzerke bedziesz mial wczasy

batonik

jestem "zatrudniony" - umiwa zlecenia w tej firmie od kwietnia. Dostałem do podpisania umowę z wynagrodzeniem 300zł brutto, nie dostałem innej umowy.Na rozmowach rekrutacyjnych obiecano wyngrodzenie 12 euro. nie wiadomo czy te zarobki sa realne i czy bedą podpisywane inne umowy, Czy ktoś miał już takie doswiadczenie i jaz tego wybrnął.

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Sztauer II

zajechany - 2013-02-06 14:19:27 teraz są international więc będą płacić w euro hahahahaha - Panu prezesowi hahahaDokładnie tak kolego, sytuacje jest dokładnie taka jak opisałeś, widze że pisałeś te opinię w 2012 roku, mamy już 2013, ja zatrudniłem sie u nich 2 miesiące temu i w sasadzie nic sie nie zmieniło, może poza jednym, mianowicie mamy dziś 18 kwietnia, a wypłaty jak nie było tak niema :/ Ogólnie lipa, obiecanki jakie słyszałem przed podpisaniem umowy, a rzeczywistość to bardzo duuuuża różnica. Dziś poszedłem na magazyn DCT na 8 rano, skończyłem o 15, jutro wolne więc drukuje CV i jutro rozglądam sie za porządną pracą. Pozdrawiam.

Sztauer

Tanku - 2013-03-27 11:12:49 po 1 - kara za nieobecnosc w pracy - 44euro nie 100 - jak sie zglosi z rana kary nie ma po 2 - kary za mieszkania, samochody? - owszem dla flej i brudasow. wystarczy sprzatac. w koncu to 2 dom na obczyznie. po 3 - pracuje w tej firmie od 3 lat i jakos zawsze wszystko mi sie zgadzalo w wiekszosci przypadkow dostalem wiecej niz w rzeczywistosci zarobilem. Jak ktos sie o swoje nie potrafi wyklucic to potem pisze takie bzdury. :)Co to za firma, skoro o swoje pieniądze trzeba sie wykłucać :/

Tanku

zajechany

Sztauer gdansk

Witam z chęcią wypowiem się na temat pracy jako sztauer w DCT gdańsk. Do największych minusów pracy zaliczyć można: - żeby być zatrudnionym musisz wykonać badania uprawniające do pracy na wysokości koszt to 170zł, musisz posiadać buty robocze (z blachą) ok 100 zł, za pierwsze ubranie robocze potrącają z pensji za letnie 75zł, zimowe 150 zł z tym że te które dostaniesz jako drugie jest gratis. - praca jest na telefon, niby we wtorek ustalany jest plan na cały tydzień ale często się on zmienia, jako nowicjusz pracujesz tylko 3-4 dni w tygodniu ! - stawka 10+2 zł premia na godzinę, od 6 do 12 godzin pracy na dobę, średnio będzie ok 9 h. Jeśli trafisz kilka dni pod rząd zmiany 12h to zapomnij o jakimkolwiek życiu poza pracą ! - niby pracujesz jako sztauer ale czasami jesteś oddelegowany do magazynów DCT a tu często pracujesz jak niewolnik przerzucasz kartony 20-30 kg, czasami zdarzają się 50 i więcej kg, nic dziwnego, że nikt ze starszych pracowników tam nie chodzi, jednak twoja odmowa skutkuje tym, że masz dwa tygodnie wolnego ! - zdarza sie mniej wiecej raz w tygodniu, że wykonujesz prace na wysokości ok 35m (w uprzęży + linka) ale mimo wszystko jest to bardzo niebezpieczne gdyż poruszasz sie po krawędzi kontenerów (zimą oblodzonej) ! - kolejnym minusem są obietnice twojego szefa, na ubrania zimowe część ludzi czekała do grudnia, obiecanych posiłków nikt jeszcze nie widział, natomiast podwyżka po 2-3 miesiącach pracy jest naprawdę niezłą bajką wciskaną każdemu nowemu pracownikowi, aby załapać sie na nowe rękawice musisz akurat tego dnia kiedy je dowiozą być w pracy, - wynagrodzenie otrzymujesz 15 każdego miesiąca jednak bez wyszczególnienia ile za co, raport miesięczny ZUS RMUA musisz odebrać osobiście w siedzibie firmy. - jestes zatrudniony na umowę zlecenie, nigdy nie zostaniesz stałym pracownikiem tej firmy gdyż co dwa lata zmieniana jest nazwa i dzięki temu nikogo nie zatrudniają na stałe, zresztą praca jest na tyle prosta, że średnio pojętny człowiek nauczy się jej w jeden dzień dlatego też nie opłacalne jest trzymanie starych pracowników którym muszą więcej płacić ! (nie ma tam przyszłości). - ponadto przez okres 6 miesiecy po zrezygnowaniu z pracy w kadrach cargo nie możesz starać sie o zatrudnienie na terminalu kontenerowym DCT Gdańsk co moim zdaniem powinno być docelowym punktem starań każdego kto chciałby wiązać jakąś przyszłość z podobnym zawodem. -tragiczny dojazd jeśli ktoś porusza się komunikacją miejską, Przejdźmy do plusów: - całkiem dobra opcja dla studenciaków żeby sobie dorobić, - wykonujesz głównie nieskomplikwane i proste czynności przeważnie nie musisz sie spieszyć, najcieższe w tej pracy jest samo stanie na kei, (chyba ze mocujesz kontenery na statku lub jestes na magazynie to jest ciężko). - wymogiem do zatrudnienia jest jedynie sprawność fizyczna i brak lęku wysokości. Wnioski każdy powinien wyciągnąć własne

sztauer

stevedore - 2012-09-10 10:26:54 nie interesuja się pracownikiem, byleby z twojej stawki godzinowej jaka placa terminale kontenerowe starczylo im na wyplaty dla biurowych pind!!!te babska traktuja cie jak smiecia gdy pojedziesz do biura cos zalatwic np jakies zaswiadczenie. jakby tam za kare siedzialy, a ty musisz (usunięte przez administratora) w porcie na telefon na ich pensyjki. to takie troche niewolnictwo XXI w.!lubisz pracowac jak dziwka na telefon to prosze bardzo tylko ze one wiecej zarobia hehe.srednio polecam, praca moze byc tak na chwile do momentu znalezienia czegos stalego, lepszego.to po (usunięte przez administratora) tam jestes.kazdy robi to co lubi.

stevedore

nie interesuja się pracownikiem, byleby z twojej stawki godzinowej jaka placa terminale kontenerowe starczylo im na wyplaty dla biurowych pind!!!te babska traktuja cie jak smiecia gdy pojedziesz do biura cos zalatwic np jakies zaswiadczenie. jakby tam za kare siedzialy, a ty musisz dymac w porcie na telefon na ich pensyjki. to takie troche niewolnictwo XXI w.!lubisz pracowac jak dziwka na telefon to prosze bardzo tylko ze one wiecej zarobia hehe.srednio polecam, praca moze byc tak na chwile do momentu znalezienia czegos stalego, lepszego.

hubers pakowacz

daremna firma,(usunięte przez administratora),im dluzej pracujesz mniej zarabiasz,do kazdej umowy aneks i dodatkowe koszty ze strony pracownika....pozdrawiam

miski

Porzadna firma co ma strone od dwoch lat under construction huehuehue

....przezyj to sam.....

malusia - 2011-12-19 15:06:26 C18 - 2011-11-18 16:39:18 złodzieje obóz pracy i to wszystkie te firmy kadry polskie cargo itd. wszystko to samo z ludzi głupków robią nie wyjeżdżajcie z tej firmy ludzie a już napewno nie do Austrii do kurczaków jedno wielkie oszustwo i za wszystko kary od 20 euro w wzwyż.....święte słowa a korek to już szczyt bezczelności nic nie robi zamiast być dla ludzi jest przeciw nim kary 20 euro?? 100 to jest ulubiona cyfra koordynatora umowa 40 godzin tygodniowo tyrasz po 50-60 i jak zejdziesz wcześniej to wspomniana 100 kary jeden wielki syf...PROJECT MANAGER W PRZEMYŚLE DROBIARSKIM Miejsce pracy: Gdańsk Nr ref.: PMPD/01/2012 Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie koordynacja pracy pracowników produkcyjnych w przemyśle drobiarskim na terenie Austrii. Jej głównym obowiązkiem będzie codzienny nadzór na produkcją i weryfikacja umiejętności pracowniczych zatrudnionych osób. wielka szkoda ze nie dodano tego ze taki koordynator zapycha od 6 00 rano do samego wieczora nawet do 23 00 na produkcji fizycznie jak kazdy w tym [usunięte przez moderatora] !!!!! TAM taki KOORDYNATOR TO JAK KAPO !!! Tyle ze obrywa z kazdej strony za pol roku to \\\\\\\"wrak\\\\\\\" wysiada psychicznie i fizycznie oprocz koordynatora nr.1 ktory stosuje mobing w pracy .Zgadzam sie z wczesniejszym mowca tak jest jak napisal jedno wielkie oszustwo zawsze siada system i godziny nie pasuja ale robic musisz bo inaczej ENDE pozdrawiam

malusia

C18 - 2011-11-18 16:39:18 złodzieje obóz pracy i to wszystkie te firmy kadry polskie cargo itd. wszystko to samo z ludzi głupków robią nie wyjeżdżajcie z tej firmy ludzie a już napewno nie do Austrii do kurczaków(usunięte przez administratora)za wszystko kary od 20 euro w wzwyż.....święte słowa a korek to już szczyt bezczelności nic nie robi zamiast być dla ludzi jest przeciw nim kary 20 euro?? 100 to jest ulubiona cyfra koordynatora umowa 40 godzin tygodniowo tyrasz po 50-60 i jak zejdziesz wcześniej to wspomniana 100 kary jeden wielki syf...

C18

(usunięte przez administratora) to wszystkie te firmy kadry polskie cargo itd. wszystko to samo z ludzi głupków robią nie wyjeżdżajcie z tej firmy ludzie a już napewno nie do Austrii do kurczaków (usunięte przez administratora) i za wszystko kary od 20 euro w wzwyż.....

wieczne niezgadzjace sie wyplaty, operatorzy nawet po 30 godzin ciaglej pracy na sprzecie,cala firma jedno wielkie dno!

anonim1

Dzieki takim firmom będzie się zwalniać długoletnich pracowników bo za dużo zarabiają.A ci którzy zostaną zarobią wielkie G bo mają małe stawki a o dorobieniu po godzinach mogą zapomnieć.Ludzie z K C mieli miec takie same uprawnienia.Nieprawda.Pracują lżej niż stali pracownicy. Gówniana firma.

hehe pan prezes i jego mały świat , żałość jak się obudzi będzie za późno

praca na telefon...nic nie masz za to ze jestes non top gotowy do podjecia owej pracy, o kazdej godzinie, albo jak nie bedziesz odbieral tel swojego prywatnego bo nie masz czasu masz inne plany to o premii juz zapomnij nie masz jej bo szef se nabil bo ma za malo i nie odbiera tel jesli chodzi o Twoja niezgadzającą sie prawie zawsze kase i godziny pracy to samo usłyszysz w biurze jesli wogóle odbiorą tel oszukują jak sie da wyzyskują ale wiedzą i tak swoje i wiedzą jak wyjść na swoje i człowieka wykorzystać i zeszmacić nie polecam obiecują cuda wianki a jak co do czego to bedziesz to mieć niby jak zaczneis regularnie chodzić ale od 1 nastepnego miesiaca hehehe śmieszni są w umowie masz co innego a co innego mówi Ci przez telefon bo zalezy stawka od kogos widzi mi się i od twojego odbierania tel a umowa jest zlecenie takze nie musisz odbierac a jesli chodzi o prace na gwalt ze juz musisz byc wtedy wie gdzie Cie znaleźć i albo idziesz zmina w zmiane czyli załóżmy pd 14 30 jestes i konczysz 22 30 i na rano z powrotem 6 30 do 14 30 i z powrotem na 22 30 do 6 30 a nieraz nie ma nic tydzien lub miesiace....pieniedza i stawki te same od 4 lat nie robią sobie z tego nic że wszsytko poszło do góry i ze bycie pod telefonem te zcos powinno kosztować, aha i za prace w niedziele świątek piatek sobote świeto nocke masz tą samą stawke przpraszam świeto nieraz jest podwojnie ale nie warto isc wazniejsza rodzina caly rok nie szlo zarobić to w swieta nie potrzeba sie rzucać,,, bo i tak wyjdą na swoim i nie masz nawet polowy stawki normalnej za godzine pracy w zwykly dzien od tego co bierze prezes od firmy w ktorej kadry cargo są (zalozmy ma 40zl a ty masz ok 15 lub 16 minus podatek 11 zl na czysto lub mniej) smiech na sali zeby nie miec 100zl na reke z 8 godzin pracy przy tych cenachw sklepach i na stacji... żerują na twoich plecach....i szkolą non top nowych ludzi bo nikt nie zostaje dlugo...

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry Cargo - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kadry Cargo?

Kandydaci do pracy w Kadry Cargo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kadry Cargo