Opinie o Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. w Gdynia

ds Nowy wpis

Witam i przekazuję ewentualnym potrzebującym: - kolonoskopia - Pani w rejestracji poinformowała mnie, iż w Przychodni aktualnie nie ma opcji wykonania kolonoskopii w ramach NFZ + zapłacenie (350zł) za znieczulenie. Tak było do tej pory i taka informacja jest na stronie Przychodni. Rejestratorka stwierdziła. iż znieczulenie otrzymam pod warunkiem dodatkowego zapłacenia za kolonoskopię 400zł i mogę nie mieć skierowania. Żenada. - reumatolog - w dniu wczorajszym zarejestrowano mnie do reumatologa za rok tj. luty 2020r. - badanie densytometryczne - w dniu dzisiejszym zdecydowałam się na odpłatne badanie, ponieważ wymagane, ewentualne skierowanie od reumatologa mogę dostać za rok. Zapłaciłam 60 zł za badanie jedynie kręgosłupa, ponieważ badanie kości udowej możliwe byłoby pod warunkiem dopłacenia następnych 60 zł.,o czym nie byłam wcześniej poinformowana. Pani obsługująca maszynę wręczając mi wydruk bez opisu skierowała mnie do kogoś(?) kto go odczyta. bo ona się nie zna np. do reumatologa(?) - czyli odczytanie wydruku za rok. Jestem zniesmaczona, oszukana i niedoinformowana. bo z pewnością nie skorzystałabym z tych badań w tej przychodni. Ponieważ leczę się od 10 lat na osteoporozę, dotychczas korzystałam z badań w Przychodni przy ul. Warszawskiej w Gdyni (2 lata temu za badanie kości kręgosłupa i udowej wraz z opisem wyników płaciłam 70zł) , a w SYNEX-usie pełne badanie gęstości kości kręgosłupa i kości udowej kosztuje 40zł). Ponieważ jestem mieszkańcem Dąbrowy, chciałam sobie ułatwić, a tymczasem jestem tak bardzo zawiedziona. Przestrzegam!

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. w mieście Gdynia. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sojowa 22
    81-589 Gdynia
  • NIP: 9581364635 REGON: 192102295 KRS: 0000181516
Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o.