Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

NICKY

Lata lecą, a stosunek do pracowników w Operonie nadal bez zmian. Toksyczna klika klakierów prezesa, zachwycająca się każdym jego bezsensownym pomysłem, żeby tylko utrzymać swój stołek, zwolnienia z dnia na dzień bez żadnego wcześniejszego sygnału (tylko dlatego, że wymyślono nowy sposób na oszczędności), ciągła atmosfera stresu, brak możliwości rozwoju - jakim cudem to wydawnictwo utrzymuje się tyle lat na powierzchni (poziom publikacji też leci na łeb, bo nikt o to nie dba) - pozostaje zagadką.

Niby opinia sprzed prawie polowy roku, czy przez taki okres może się cos zmienić? I w ogóle kiedyś jedna Pani pytała o to czy marketing działa a właśnie w tym okresie szefa do niego szukali. O co wtedy mogło chodzić? I czy do dziś sytuacja opanowana? Nie było rotacji?

Czy w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

@NICKY

Nie znam się na szczegółach, jest szansa na objaśnienie z jakich przyczyn będzie to niekorzystne? I jeśli faktycznie tak jest to jak to wychodzi, że ktoś się na to decyduje? Odnosząc się jeszcze do jakichś niekorzystnych warunków to coś jeszcze tego typu występuje?

Zastanawiam się zy do dziś możliwa jest praca sezonowa, widzę po prostu to stwierdzenie sprzed miesięcy ze przyjmowane były osoby na czas urlopu a potem im dziękowano za współpracę. Teraz można się przyjąć na parę miesięcy po prostu? na jakie stanowiska zazwyczaj tak biorą?

Anie Nowy wpis

Zatrudniają na czas urlopów pracowników a gdy wracają z urlopu-mowia Ci do widzenia. Nie polecam,straciłam cenne 2 tygodnie.

Zuzka Nowy wpis

Hejka, i co tam, czy temat Pań sprzątających się wyklarował? Była opinia odnośnie tego, że występowały spore rotacje, nie wiem na ile faktycznie tak było ale czy sytuacja się poprawiła? Moja mama niedługo będzie szukała pracy i badam okolicę. W tym przypadku jakiej atmosfery można się spodziewać? I czy pracownicy administracyjni mają większą styczność z biurowymi?

Zainteresowana

Ktoś wie dlaczego sprzątaczki co chwilę się zmieniają? Jeśli rotacja jest duża, to zazwyczaj coś z miejscem pracy jest nie tak.

NICKY

Nie, obecnie czynione są zakusy na wypchnięcie pracowników etatowych, nawet na najniżej płatnych stanowiskach, na B2B

@NICKY

Powód tego stanu rzeczy jaki by miał być? i właściwie co konkretnie rozumiesz poprzez to "wypchnięcie"? masz na myśli oferowaną formę umowę dla nowszych pracowników? co z aktualnymi?

@Dominika

Mam na myśli sugestywne namawianie aktualnych pracowników na przejście na niekorzystny dla nich kontrakt. A powód zawsze ten sam - oszczędności dla Operonu

@NICKY

Jak często w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 16 kwietnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Król Jeziora

szkolenia pracownicze - nie, ale bogaty rozwój wewnętrzny jest

Firma Wydawnictwo Pedagogiczne Operon prowadzi rekrutację na stanowisko Szef Kuchni. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Król Jeziora

Stanowisko na Szefa Kuchni od lat jest zajęte. Jeden jest Szef Kuchni i jego trzeba słuchać.

Pan Wiesio

Firma jak każda organizacja na świecie ma swoje wady i zalety. Do zalet zdecydowanie zaliczam możliwość uczestnictwa w projektach na styku biznes/IT realizowanych przy pomocy metodyk, które są w tej chwili używane przez czołowe firmy na świecie, niekoniecznie z branży edukacyjnej. Kanban, zarządzanie łańcuchem wartości, OKR'y (jeśli ktoś wie co to jest). Bardzo dużym plusem jest też możliwość podejścia do realizacji swoich zadań w sposób wygodny dla każdego, firma oferuje elastyczny czas pracy. Narzekacze oczywiście zawsze się znajdą, w szczególności w grupie tych nierozumiejących głównych celów firmy.

@Pan Wiesio

no super. argumentacja bez kompletnego sensu. Jeżeli tylko w Operonie skutecznie by prowadzono projekty za pomocą tych metodyk, to wydawnictwo byłoby liderem na rynku wydawnictw edukacyjnych. A fakty są takie, że jest na szarym końcu... Korzystać z metodyk to każdy może ale liczą się efekty. a tych w Operonie brak. Chaos i miernota. Nie polecam. Uważajcie bo firma marna i produkty marne.

Bank
@Pan Wiesio

Bzdury,Operon dawno stracił swój sens

Kleks

Ty tak na poważnie ? Buhahahahahhahaha

Irydion

Bo to tandeta i tyle

@Pan Wiesio

Pan wynajęty?Czy marketing działa?

Ganesh
@Pan Wiesio

Piękna próba relatywizowania metodą radzieckiej dyplomacji. To znaczy jest lepiej, lub gorzej, na pewno są plusy, ogólnie nie najgorzej. Tylko…. Ze to kompletna nieprawda. Ta organizacja to w moim doświadczeniu królestwo niekompetencji, chaosu, zastraszenia , bardzo słabych warunków pracy i ogólnie polskiego januszexu w najgorszym tego słowa znaczeniu. Najlepszy jest fragment o narzekaczach nierozumiejących celów firmy. A jakie są te cele ? Czy prezio je komunikował ? Wyslał mailing do ludzi ze strategią ?zrobil również hall i przedstawił jasną wizję ? Ludzie nie chcący pogodzić się z mentalnością (usunięte przez administratora) i feudalizmu i zarządzaniem przez zastraszanie przez ludzi bez elementarnych kompetencji to narzekacze ? Serio ??? Najlepsze ze tych celów to już chyba ani nauczyciele, ani autorzy, ani rynek nie widzi. Podoba mi się tez ’styk biznes/IT’ . Jaki biznes ??? Gdzie ??? IT - znaczy te apki w phpie co czasem działają, a czasem nie ? Powodzenia wszystkim i omijać szerokim łukiem.

Helena
@Ganesh

Ok. Opisałeś zarządzanie... A jak z kasą? Dobrze chociaż płacą? Ile mniej więcej oferują na początek? I na jakiej umowie?

Izabela

Widziałam ich dawne ogłoszenie na Senior Fullstack Developer. Jestem ciekawa jak wygląda rekrutacja? W sensie ile trwa i czy rekrutację prowadzi osoba z HR czy przełożony?

Adam dewastator

Nie podoba mi się jakość i trudność egzaminów próbnych zwłaszcza z języka angielskiego. Uważam, że był distinguished

gość z 8 klasy

Zadania z książki z polskiego są useless

@gość z 8 klasy

Mówisz? A podaj kilka tych bezużytecznych treści to może chociaż wezmą na to poprawkę. ;)

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Jesteście w stanie podać jakieś widełki na stanowiskach managerskich? Pozdrawiam serdecznie :)

Niezadowolona klientka

Witam. Zanim zamówicie podręczniki z tego wydawnictwa upewnijcie się że są odpowiednie gdyż wydawnictwo zwroty książek przyjmuje ae pieniędzy już nie oddają (usunięte przez administratora)

@Niezadowolona klientka

Dobry wieczór, GoWork to forum, na którym użytkownicy wymieniają się swoimi opiniami o pracodawcach. Myślę, że bardziej skuteczny będzie bezpośredni kontakt z Operonem i wyjaśnienie tej sytuacji. A wracając do istoty tego forum - jak zarobki na poszczególnych stanowiskach?

Klient
@Niezadowolona klientka

Mam ten sam problem ale nie podaruję sprawa wyląduje w sądzie i mediach

xXx

Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń do Operona. Czy ktoś coś wie co się tam obecnie dzieje? Czy firma dobrze się trzyma? Jak wygląda temat zatrudnienia. na stale kogoś szukają czy tak na chwilę.

xXx

Grafik poproszę o więcej informacji. co oznaczają "bardzo ciekawe warunki pracy"?

Lidia
@xXx

Niestety, ogłoszenie dotyczące tej oferty pracy nie jest już aktualne. Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w chwili obecnej poszukuje już jedynie Redaktora materiałów merytorycznych. A może to właśnie Ty postanowiłeś aplikować i dlatego ogłoszenie nie widnieje już w sieci? Zechcesz nam zdradzić, co postanowiłeś? Serdecznie zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

Milo
@xXx

Czy ktoś wie czy warto tam pracować?

Hanna
@Milo

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon aktywnie działa na polskim rynku publikacji edukacyjnych już od wielu lat. Nieustannie dokładają tam starań, aby spełniać zróżnicowane oczekiwania środowiska nauczycielskiego i zaspokajać potrzeby edukacyjne uczniów. Można byłoby zatem sądzić, iż praca w takim miejscu byłaby ciekawym doświadczeniem. Aktualnie poszukują Managera ds. analiz i planowania produkcji oraz Menadżera projektów edukacyjnych: https://pracodawcy.pracuj.pl/wydawnictwo-pedagogiczne-operon-sp-z-o-o,19910 Które z tych stanowisk byłoby dla Ciebie odpowiedniejsze?

zabawne
@Milo

hahahhaaha.A chcesz dostac kase?To sie nie decyduj

Klient
@Hanna

Szkoda że klientów mają w przysłowiowych 4 literach. Bałagan w papierach

4am

czy prezio i obstawa dalej rzucaja zlotymi myslami z ksiazek typu 'jak zostac milionerem', ktore mozna kupic na orlenie :) albo fascynuja sie simonem sinkiem ? i rozwiazuja problemy pytaniem 'why?'. Czegos podobnego jak tam w zyciu nie widzialem i mam nadzieje ze juz nie zobacze :)

Jakub
@4am

Twój wpis jest dla mnie trochę niezrozumiały. Jest to wątek poświęcony Wydawnictwu Pedagogicznemu Operon i informacjom o warunkach pracy w tym miejscu. Czy Tobie coś jest może wiadomo w tej właśnie kwestii? Szukam informacji w tym zakresie i fajnie by było czegoś się właśnie dowiedzieć. Będziesz tym, który mi o tym napisze?

4am
@Jakub

A czego byś chciał się dowiedzieć ? Wydaje mi się ze mój wpis w rzeczywistości bardzo dużo powiedział o kulturze organizacyjnej panującej w tej organizacji. Co do warunków były raczej słabe. Jeżeli chodzi o umowy to dominowały śmieciowki. Nie wiem jak jest teraz ale z innych wpisów wynika ze chyba dużo się nie zmieniło. A z tym simonem sinkiem i reszta to nie zart.

Kulik

Ktoś kto siebie szanuje nie powinien w ogóle tracić czasu i energii na ta firmę. Nie dość ze nieobliczalny Prezes to jeszcze z wianuszkiem pseudo Dyrektorów wokół co to będą tylko mu przytakiwać dla świetego spokoju. No i ze strachu. Koszmar. Zreszta rotacja ludzi mówi sama za siebie. Tam nie ma miejsca dla rozumu.

Ann

Nie polecam,mila atmosfera to przykrywka.Jeden drugiego by wygryzl. Dobosicielstwo.Tyrasz jak wol,obiecuja Ci gruszki na wierzbie.Wszyscy mili,kochani....a donosza.

Czy jest możliwość w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon pracy na część etatu?

nick

mysle ze tak bo zaraz cie zwolnia

Anka

Jeden dobosi na drugiego zeby utrzymac prace.Narobisz sie i Cie zwolnia.Powodzenia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon