Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

pirlii tirli

I znowu kasują informację o prezesie i autorce podręcznika do romantyzmu, informacje o tym, że są oskarżeni za naruszenie praw autorskich. Dlaczego? przecież prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a i tak większość zainteresowanych o tym wie. Poza tym, proszę pamiętać, że dla Operonu umowa to jedno, a praktyka wydawnicza to drugie. Jeżeli ktoś ma podobne doświadczenia w tej materii proszę o tym napisać, może wydrukują.

pirli tirli

Oskarżenie z powodu naruszenia praw autorskich!!!!

Tadek
@pirli tirli

A co ma Prezes do tego? Autor odpowiada za to co napisał? Czy nie?

Tadek

W stan oskarżenia z powodu??

Darek

Cóż byłem tam prawie 3 lata , początek jeszcze w złotym okresie koniec to pewnie w 3 czy 4 transzy masowych zwolnień. Firma kierowała się zawsze zdaniem wszech panującego prezesa zaś zamiast poszukać kasy na inwestycje czy pracowników to wolała wydawać małą fortunę na usuwanie komentarzy na go-work...

GSK

Rekrutacja, to jedna wielka ściem. Nie marnujcie swojego czasu! Robią ją tylko po to bo muszą, a i tak nie mają zamiaru nikogo zatrudnić.

Montana

Czemu zniknęło cześć komentarzy?

Czy tutaj wpisy dają roboty? Czy to lenistwo czy po prostu poziom wpisów pokazuje poziom siły roboczej w Polsce.

Samson

Jeśli tak to podaj link do oferty pracy.

gazela

Odwiedziłam... brak słów.

i'm not a robot

prosta sprawa, tu jest malo, bo 95% postów odpłatnie skasowana (z tego slynie ten serwis) a ze ta firma jeszcze istnieje... kiedyś zajmowała 4 piętra i trochę na parterze - tez wszyscy sa na jedym pietrze nie zatrudniaja bo nie ma gdzie ich posadzić najzwyczajniej a istnieją chyba tylko z przyzwyczajenia niektórych nauczycieli którzy po prostu zapomnieli ze są inne wydawnictwa jak aktualny rzad wywali gimnazja to nie wiem kto wytrzyma pisanie kolejnych ksiazek pod kolejny program, oni tego już nie udzwigną

Lukasz

Przecież to jest forum o Operonie jako pracodawcy a nie wydawcy podręczników czy publikacji przygotowujących do matury. Dane mi było pracować w tej firmie spory kawałek czasu i na podstawie wiedzy w ten sposób zdobytej mam chyba prawo być zdziwiony, że ta firma wciąż istnieje. Galwanizacja tego trupa przyniosła nadspodziewanie dobre efekty, pełen szacunek dla Zarządu (sic!) i kadry kierowniczej (sic!) wydawnictwa Operon.

ragnar

ha ha ha ha stabilne zatrudnienie..... przy 10 fali zwolnien ..... buhaha ja rozumiem moderacje serwisow ale w 3miescie Operon wszyscy znaja - raczej od negatywnej strony

żarcik

dobry żarcik

larum

Ale cisza na forum, to chyba taka przed burzą i dużym buuuuuuum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do karol

no i własnie dla tego ze tam wpadałeś to wszedłeś na to forum i poczułeś nieodparta chec podzielenia sie swoja opinia ze swiatem... buhaha ludzie to już przesada, kto to pisze (ewidentnie w godzinach pracy)? pisownia tez powala 'jej i jej koleżanką' (sic!). no analfabetyzm się rozwija nawet w wydawnictwach...

sulik

I była zdziwiona swoim zdziwieniem, proponuję zacząć się dziwować, że świat taki piękny i szkoda tylko, że tylu w nim Łotrów i Gałganów

jagoda

odnośnie procesu o naruszenie praw autorskich: Nosił wilk razy kilka ponieśli, i poniosą tego którego jeszcze nie ponieśli, i wilka. Niektórzy liczą na bezkarność, ale się przeliczą. Idzie bowiem NOWE!!!!!!!

pat

A co z tym procesem o naruszenie praw autorskich wie ktoś coś na ten temat?

kopyto

endzej - super logika. 'gdzie indziej jest po stokroc słabiej' - dawno sie tak nie usmialem. Tak, takie straszenie na pewno pozwoli zatrzymac pracownikow. To ja ci powiem , ze gdzie indziej jest po stokroc lepiej - z umowami o prace na czas nieokreslony, kartami multisport, medicoverem, owocami do biura,premiami, kompetentnymi przelozonymi, trudna ale dajaca satysfakcje praca, rzeczywistym wplywem na rezultaty i przedewszystkim normalna atmosfera swiadomie kreowana przez zarzad.

Nick McKornick

To nie ala, tylko Justyna L., PRowiec próbuje ratować przed smrodem na forum swojego chlebodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon