Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Jednak niewiele tej radości

Popcorn stygnie, liczyłem na więcej...

lulu

Niektórzy autorzy wytaczają im procesy, niedługo może być ciekawie.

inne

nie pracuję i nie pracowałem w Operonie, ale znam ten rynek i znam Operon od innej strony. Niestety to, co powyżej to szczera prawda. Wiem, że nie płacą od jakiegoś czasu. (usunięte przez administratora)

Tyle radości

Ale póki nie płacili innym, a Ty swoja kasę dostawałeś, to oczywiście polecałeś? Widzę, że robi się ciekawie (czasem wpadam poczytać), no to rozkręcajcie się, a ja idę po popcorn :-D

Zenon

Wsip będzie płacił odprawy ? Szkoda, że tylko tym, którzy są na etacie. Repy są na WDG, a umowy o współpracy są(usunięte przez administratora)warte.I tak jest w każdym wydawnictwie (oprócz wszpwn - tam są etaty).

karamba

@pracowalam - różnica jest taka ze WSiP ogłosił zwolnienia grupowe, prowadzi konsultacje i będzie płacił odprawy - tak robi normalna firma. A nie zastraszał ludzi, żeby brali zwolnienia za porozumieniem stron, nie informując ich ze nawet do zasiłku dla bezrobotnych nie będą mieli prawa...

pracowalam

@wydawn - nie wiem czy zartujesz czy to taki pusty tekst, ale pracowalam tam i było różnie. Do dzis pracują tam ludzie świetni, którzy lubią swoja prace, mam z niektórymi nadal kontakt, ale i mnóstwo wspanałych ludzi odeszło/zostało zwolnionych. Nie sądzę, żebym znalazła takich jeszcze gdzieś. Socjalu nie ma, ale pamiętam ze to jakos specjalnie nam nie przeszkadzało, choć pewnie lepiej by było, gdyby był. Reszta - poczytaj sobie, po to jest to forum, ale też bierz pod uwagę, że tu pisza ludzie, którzy maja żal i wydaje się, że im dalej w czasie, tym ostrzej atakują albo pisze konkurencja. Nie zwolnili mnie, sama odeszłam, bo bywało róznie i niepewność z dnia na dzień wykańczała, ale temat za mną. Co do zwolnień, to ciężko się pracowało z myślą, że ktoś może zostać zwolniony, ale jak widać ostatnio – nawet kura znosząca złote jajka będzie zwalniać grupowo, wiec nie sądze, żeby operon był jedyny. Tam się to wydarzyło wcześniej, na inne wydawnictwa przyjdzie czas. Chociaż nikomu tego nie życze i współczuje ludziom ze wsipu :(

Q

czytać nie umiesz... przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

morit

Właśnie Operon odmówił wypłaty wynagrodzeń przedstawicielom w terenie. Obietnica od kierownika, że może za 2 tygodnie!!!

Hehehe

624 Oceny i półtorej gwiazdki. Nie ma na Pomorzu firmy z równie kiepskimi ocenami. Sam sobie odpowiedz czy nie może być tak źle...

CV

Ulałd: dobre - Operon w CV za czasów największych zwolnień działał totalnie w drugą stronę - chyba nadal tak działa

byly pracownik

Kiedyś pracowałem (kilka miesięcy temu), więc uważam że moja opinia nie jest pisana na "gorąco". W firmie tak jak każdą należy spojrzeć na kilka aspektów. Jeśli chodzi o współpracę z kolegami to naprawdę bardzo dobrze wspominam, wyposażenie biur w sprzęt (komputery, ekspres do kawy itp) uważam, że bardzo ok. Jeśli chodzi o szefów to tu dużo gorzej. Podjęcie jakiejkolwiek decyzji graniczyło z cudem (tylko zwolnienia przychodziły bardzo łatwo). Całymi dniami przesiadują w biurze zarządu, tylko oni wiedzieli co tam robią. Działy IT, marketing, sprzedaż, centrum obsługi klienta i księgowość są prawie całkowicie "odświeżone" nowymi tańszymi pracownikami i uszczuplane. Jeśli ktoś zastanawia się czy zmienić pracę to radzę się mocno zastanowić, bo wielu pracowników było "zatrudnianych" na około 2 tygodni i potem zwalnianych z różnych błahych powodów.

hehe

szok: ano gdzie indziej jest jak w bajce :)

szok

Ludzie przestańcie zgrzędzić. Czasy ciepłych posadek dawno się skończyły! Rynek pracy jest otwarty, jeśli uważacie że w Operonie jest tak źle to idźcie i sprawdźcie inne miejsca - może tam będzie jak w bajce.

lulu

staszku, płacą, było dużo więcej wpisów, które zniknęły. Operon jako pracodawca - umowy śmieciowe, zero premii, zero benefitów, pensje bardzo średnie. zwolnienia z dnia na dzień bez wytłumaczenia, zwolnienia bez sensu (IT) i potem szukanie ludzi na wariata. nikt już nie chce dla nich pracować więc poszli na outsoucring pracowniczy z sii, każdy kto może ucieka :IT, księgowość, redakcja , kto tam pracuje to wie. Pozdrowienia dla guru i wyznawców

ubawilem sie

system za grubo ponad 150 tys to duzo? :))) oni juz wpip wdali kasy na usuwanie wpisow z tego forum :) kto uwierzy ze tu bylo tylko 130 wpisow? no chyba ze te forum to masz 130 wpisow :) a czy beda istnieli - oni sami sobie zadaja takie pytanie rok w rok a jak padną to z wielkim hukiem

sympatyk

Operon wdraża system controllingowy Solemisa więc niedługo, jak w mordę strzelił, stanie się liderem rynku wydawnictw edukacyjnych w Polsce, nie ma innej opcji (wszak ten system to grubo ponad 150 tys. zł). Wśród kierowników w firmie wielkie poruszenie, szefowe zacierają ręce, że mogą się wykazać przed Guru...

do lulu

poczytaj ze zrozumiem, pani weszla bo jej kolezanka wspolpracowala z nimi, czytaj ze zrozumieniem specjalisto od marketingu szeptanego PS. naprawde wizyty przedstawicieli nie ruszyly? ciekawe....

Lulu

Może już starczy tego szeptanego marketingu w powyższych postach. Czemu nauczycielka miałaby wchodzić na forum o pracodawcach??? A wizyty przedstawicieli sie jeszcze nie zaczęły. Tak czy inaczej wracając do tematu w Operonie pracuje sie bardzo zle, zamieniają umowy o prace na smieciowki i zwolnienia dalej trwają. Do rks to nie jest jedno z najwiekszych wydawnictw już od jakiegoś czasu, ale ty na pewno o tym dobrze wiesz

hannn

i jeszcze do rks - nie wiem, czy upadaja czy nie, ale jak teraz przeczytałam sobie wpisy od początku, to widać, że od 2 lat jakoś sie te wróżby nie spełniają. Tym bardziej myślę, że jesli coś było nie tak, to nie w takim wymiarze, jak tu pisza, a do tego sie zmeniło. Dla jasności - nie korzytsam z ch podrecznikow, bo decyzje podejmujemy w maju, ale na pewno biore ich pod uwage.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon