Opinie o Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski w Gdynia

Małgorzata Nowy wpis

Polecam. Porządna konkretna firma, obsługa na wysokim poziomie miło tam się wraca. Warto zlecać im prace graficzne są ponadczasowe niebanalne bardzo oryginalne. Nie zrobisz tu nic od ręki, na dobre projekty potrzebują paru dni. Na prawdę warto.

WeronikaGD Nowy wpis

Jako klientka drukarni Trójwizja, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Trójwizja zawsze spełnia moje oczekiwania pod względem jakości i terminowości. Piotr, moje stałe wsparcie w firmie, oferuje mi najlepsze rabaty, co przyczynia się do konkurencyjności mojej oferty.

Marcel Nowy wpis

Jako były pracownik drukarni Trójwizja, mogę śmiało powiedzieć, że moje doświadczenie w tej firmie było bardzo pozytywne. Przez sześć lat pracy miałem możliwość poznać wiele aspektów związanych z drukarstwem, a także rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Jednym z największych atutów Trójwizji jest profesjonalizm i wysoka jakość usług. Firma zawsze stawiała na doskonałość i dbało o to, aby każde zlecenie było wykonane z najwyższą starannością. Personel był świetnie wyszkolony i zawsze służył pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Podsumowując, moje doświadczenie w drukarni Trójwizja było bardzo pozytywne. To miejsce, gdzie miałem okazję rozwijać swoje umiejętności, pracować z profesjonalnym zespołem i dostarczać klientom produkty najwyższej jakości.

Kamil Nowy wpis

Rzetelnie i profesjonalnie. bardzo konkurencyjne ceny. Wykonany sklep internetowy został uruchomiony po miesiącu prac bardzo dziękuję za tak dobrze skoordynowaną pracę. Raz się sparzyłem w konkurencji która za każde dosłownie rozmowy podwyższała ceny i z kwoty 10tys zł urosła do 25 gdzie zmiany dotyczyły tylko grafiki która nie spełniała moich oczekiwań. Trójwizja od samego wstępu zaprezentowała projekt idealny, przekraczający moje wyobrażenie nie było żadnych poprawek i od razu przystąpili do wdrożenia. Fajne pomysły, pomocne pytania i w miesiąc sklep został uruchomiony. Rada dla przyszłego Klienta, nie testuj innych bo chytry dwa razy traci. Dla jasności wycena na 13tys zł i taka została do końca, sklep się zwrócił w 3 miesiące i myślę o kolejnym.

Firma Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Klientka

Profesjonalny personel, służą fachową wiedzą, bardzo dobra jakość druku, zawsze miła obsługa. Korzystam często z ich usług w zakresie druku katalogów i akcydensów, nigdy się nie zawiodłam. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Martyna

Polecam. Współpracujemy od ponad 4 lat, sprawdzony partner w zakresie reklamy.

Mike

Obsługa bardzo słaba, 2 gości siedzi i się obija żartując i nie zwracając uwagi na klientów, ogólnie nie polecam.

Właściciel
@Mike

Nie ma możliwości nie obsłużenia Klienta jeśli wejdzie do biura. Nie da się nie zauważyć że ktoś czeka. Więc to chyba jakaś pomyłka. Dwie osoby były w biurze i nikt Pana nie obsłużył... to nie jest możliwe. Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia staramy się by jakość obsługi była jak najwyższa.

@Mike

Bardzo dobra obsługa, Panowie znają się i doradzają. Polecam nie tylko ze względu na obsługę ale również najlepsze ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski - Gdynia

• Jak się pracuje w Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Graficzno-Reklamowa Trójwizja Piotr Białaszewski
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Cyprysowa 1A lok. 9
    81-521 Gdynia