Gdynia

Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po

Damian

Uwaga na ta firme! pisza, ze daja umowe o prace a w rzeczywistosci dostajesz czesciowe zatrudnienie: umowa i zlecenie. Na umowe najnizsza krajowa, a zlecenie to platne ekstra. Bardzo nieprofesjonalne szefostwo, duzo wymagan wobec pracownika - bialego murzyna. Atmosfera pracy bardzo dziwna, szef krzyczy a pani szefowa ma bardzo luzne podejscie do pracy. NIE MARNUJ TAM CZASU!

Potwierdzam poprzednie komentarze. Odradzam prace w tej spółce.

niki

Uwaga na CNP!! Bardzo nieprzyjemne kierownictwo - mobbing wyzysk i poniżanie pracowników na każdym roku. Duża rotacja, nadmiar obowiązków. Nie polecam!!

koko

Potwierdzam powyższe i nikomu nie polecam

były pracownik

Zarówno organizacyjnie jak i pod względem atmosfery nie poleciłabym pracy w Spółce nikomu. Problem nie tkwi w pracownikach lecz w kadrze kierowniczej, która to nie posiada odpowiednich kwalifikacji i kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Braki w wiedzy i wykształceniu osoby na "wyższych stanowiskach" próbują zatuszować ciągłym przerzucaniem odpowiedzialności oraz przenoszeniem obowiązków na osoby zatrudnione na stanowiskach im podległych. Praca w firmie, to ciągły nacisk, presja i mobbing. Chwilami człowiek zastanawia się, czy przypadkiem nie pracuje na akord. Nadmiar zadań powoduje, iż pracownicy, nawet Ci najlepsi, nie wyrabiają się z zadaniami i wtedy szefostwo informuje, iż praca musi być zrobiona i zmusza się pracownika do zabierania pracy do domu i robienia charytatywnych nadgodzin. Jeśli w pracy stawiasz na rozwój,kreatywne myślenie i wzajemny szacunek, to omijaj CNP szerokim łukiem. Tutaj nie otrzymasz żadnych benefitów czy premii. W zamian za to traktowany będziesz jak trybik, który to automatycznie ma wykonywać coraz to więcej i więcej zadań, często bardzo absurdalnych i niezapisanych w umowie.

arek
@były pracownik 20.03.2017, 09:41

a co tam.. najlepiej klepnąć trójkę dzieci zgarnąć 500+ i w domu siedzieć. Praca jak każda inna w tej branży. Nie chcesz dymać fizycznie to trzeba mieć mocną głowę.

były pracownik
@arek 31.03.2017, 21:55

Arku, współczuję złych doświadczeń na rynku pracy i zaściankowych poglądów Jednak, nie każdy musi, jak to ująłeś - "klepnąć sobie trojkę dziec", by móc się utrzymać. Uwierz, wystarczy dobre wykształcenie, inwestycja w doskonalenie umiejętności i głowa na kark, aby nie "dymać fizycznie". Ponadto, praca fizyczna to żaden wstyd, więc nie wiem skąd te kolokwialne określenie. Fakt, mocna głowa w każdej pracy się przyda, jedna odporności na stres nie należy utożsamiać z odpornością na mobbing i wyzysk. Na tym zakończę naszą dyskusję i pozdrawiam serdecznie:).

@brzoza

Nie polecam- nie warto. Chodzi głównie o atmosferę w pracy- jak to się mówi "jaki pan taki kram". Właściciel firmy CNP gardzi każdym swoim pracownikiem, opierdala za najmniejsze przewinienie i robi to aby jak najbardziej upokorzyć pracownika. Byłam świadkiem jak później na zebraniu wyśmiewał jedną z pracownic, że ma wziąć coś na uspokojenie. Traktuje ludzi przedmiotowo. Co do pozostałych pracowników to nie jest lepiej, każdy rzepkę sobie skrobie. Przełożony wystawi swojego podpieczonego byle nie oberwać od Prezesa- pomimo tego, że błąd został popełniony z winy błędnych decyzji przełożonego. Co do rotacji to prawda-w umowie, którą otrzymasz od CNP jest zapis, że mogą rozwiązać z tobą umowę w każdej chwili. Zwolnią cię z byle powodu.

Pyk

Widać, że nie szanują pracowników ale i klientów również, bardzo nieterminowi i nierzetelni.

sergio

Szkoda gadać, mobbing, rotacja, zero szacunku do pracownika.Szef Witek to furiat i frustrat a do tego niezły kanciarz. Szkoda czasu i energii. Byłem świadkiem jak zmobbingował i doprowadził na skraj kilku pracowników, którzy z nerwicą odchodzili. Masakra ogólnie rzecz biorąc. Codzienność to krzyk, wymuszenie, obciążanie odpowiedzialnością. Szkoda czasu, lepiej szukajcie czegoś dalej, bo tu to jedynie nerwicy się dorobicie. Firma aż huczy od opowieści o mobbingowanych, poniżanych pracownikach.

Ż
@sergio 04.05.2016, 14:56

Wszystko prawda - mobbing, brak szacunku dla pracownika, ciągłe zmienne i nerwica.

Zostaw opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po