Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po o rekrutacji.


Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

baner wywiady
Elżbieta Nowy wpis

Napiszecie jak rozmowa teraz przebiega? Widziałam, że około rok temu dwie Panie tu zaczęły debatę ale na jej rozpoczęciu się skończyło.. Co z rozmową? Jak przebiega i z kim jest prowadzona? Mnie również interesowałaby praca biurowa, odniesiecie się do aktualnej atmosfery? Sporo nowych osób przystąpiło do was czy raczej stabilny skład jest i stąd ta cisza? Co z zarobkami?

Monika Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Wszystkie zle opinie są sprzed kilku lat czy ktoś może napisac jak się tam teraz pracuje ? Czy coś się zmieniło?

Olga Nowy wpis
@Monika

Też to zauważyłam :/ Czekam az jakis pracownik sie wypowie.. aplikowalas na jakies stanowisko? Albo myślisz o jakimś konkretnym?

Monika Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Olga

Wyslalam CV do pracy w biurze I czekam na rozmowę kwalifikacyjną No i się właśnie zastanawiam. A Ty byłaś już na rozmowie ?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

B

Nie taki diabeł straszny :)

12
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ryszard

@... Możesz rozwinąć tą jakże skąpą wypowiedź? Idealnie może nie jest ale grunt, że jest dobrze.

2
...

Moja subiektywna opinia, omijać szerokim łukiem.

Antoni

@galaxy Masz w zupełności rację - to od ludzi zależy, jak dana firma będzie prosperowała. Ale czy oby na pewno zarząd Biura obsługi CNP radzi sobie aż tak źle, jak to utrzymujesz? Może udałoby się poprawić sytuację w przedsiębiorstwie, unikając tak drastycznych rozwiązań. Co o tym sądzisz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antoni

@galaxy Rozumiem, dobrze jest jednak poznać rozmaite punkty widzenia na podobne aspekty. Dlatego dziękuję Ci za Twoją opinię o firmie Biuro obsługi CNP. Dalej jesteś tam zatrudniony, czy postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą? Co zatem, Twoim zdaniem, mogłoby niejako wpłynąć na znaczną poprawę warunków pracy w tym przedsiębiorstwie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
galaxy
@Antoni

Chyba wymiana całego zarządu z Panią prokurent. Jeśli nie szanuje ktoś ludzi, zespołu i ekipy to jak ma być dobrze? To ludzie tworzą firmę a nie zarząd.

Antoni

@Formerinsider Dziękuję za Twój wkład w tę dyskusję. Sposób, w jaki opisujesz specyfikę pracy w firmie Biuro obsługi CNP raczej do niej nie zachęca. Naprawdę nie wychwyciłbyś jakichś pozytywnych stron zatrudnienia w tym miejscu? Może zatem będzie ono najbardziej odpowiednie dla osób, poszukujących jedynie pracy tymczasowej. Jak to widzisz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
galaxy
@Antoni

Nie ma żadnych pozytywnych stron, wszystko, co opisuje @Formerinsider jest prawdą. Kombinowanie z dwoma umowami na najniższą i zlecenie, ciekawe co zrobią od stycznia, jak najniższa wyniesie 1700, obniżą zlecenia? Przemiał ludzi nieziemski, nikt się do nikogo nie przyzwyczaja, bo po co jak nie wyleci, to odejdzie. Szkoda czasu na takie pseudo firmy. Szefostwo, czy nawet kadra bez wiedzy i kwalifikacji jakichkolwiek. Osoba bez matury ma większą wiedzę od nich. Generalnie porażka pod każdym względem.

Formerinsider

Brak szkoleń, żadnego przysposobienia do pracy. Do pracy przyucza Cię pracownik starszy stażem, najczęściej taki, który sam ma nawał obowiązków, więc gdy ktoś Ci pomaga to nawet przy dobrej woli często MUSI to robić 3 po 3, bo sam by się nie wyrobił - a rozliczany jest wtedy z tego co on ma do zrobienia, jak i z wdrożenia świeżaka. Efekt-drugiego, trzeciego dnia każdy wymaga, żebyś radził sobie sam, często mając bardzo odpowiedzialną funkcję. Za tym idzie presja, stres i frustracja, bo wsparcie od innych jest niewielkie. Tutaj oczywiście przytyk do kierownictwa, bo w takich firmach to oni powinni zapewniać wdrożenie nowych i wsparcie dla starszych pracowników, ale znacznie prościej jest po prostu przerzucić odpowiedzialność na niższe stanowiska, samemu rozliczając innych. Generalnie jedna z tych firm, co u siebie widziałabt najchętniej Ukraińca, który bez gadania i oczekiwań będzie robił "tak, żeby było dobrze" za minimalną, a potem wypad, bo następni już zaraz dostaną pozwolenie na pracę. Zapewne gdyby nie zajmowali się ubezpieczeniami tylko działali w budowlance to tak by to wyglądało.

Antoni

@Bleeee Dziękuję Ci za rady. Ja długo tam pracowałeś, że masz aż tak złe mniemanie o CNP? Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada aktualne i rzetelne informacje dotyczące tego pracodawcy, niech się z nami nimi podzieli. Może w ostatnim czasie firma wprowadziła jakieś zmiany i teraz warto tam aplikować? Zachęcam do dyskusji.

2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antoni

@Xyz To dobrze, że Cię przyjęli. Z czego wynikają Twoje obawy? @Jerzy Niestety, nie widziałem, żeby firma Biuro obsługi CNP poszukiwała w ostatnim czasie nowych pracowników. Nie oznacza to jednak, iż jest tak w rzeczywistości. Radzę Ci się skontaktować bezpośrednio z firmą i zapytać o ewentualny wakat https://system.cnp.pl/index.php?m=Main&f=Main&s=4u32pzk8716bblwguhi50ank3hblt5fc&id=26

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bleeee
@Antoni

Hahaha poczytaj to sie dowiesz skad obawy ???????????????? blagam... Ja radze uciekaj gdzie pieprz rosnie, firma nic nie warta, dorobisz sie co najwyzej nerwicy i dlugiej recepty z psychotropami ...

Antoni

Zastanawiająca jest ta cisza na forum, bo Biuro obsługi CNP zdaje się funkcjonować w sposób normalny. Może ktoś z Was jednak orientuje się, jak wygląda sytuacja pracy w tej firmie na chwilę obecną? Poszukują nowych ludzi do pracy? Zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, gdyż uwagi w niej zawarte mogą pomóc osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xyz
@Antoni

Szukają osób do pracy. Byłam dziś na rozmowie i mnie przyjęli... Jednakże trochę się boję iść tam pracować ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Xyz

No widzę, wieczna rekrutacja trwa. Powodzenia życzę ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Antoni

@Gguh, a jak oceniasz warunki pracy w CNP poza warunkami finansowymi? Jak wygląda atmosfera w firmie, czy pracownicy mają możliwość rozwoju poprzez szkolenia? Czy jest perspektywa awansu? @Kasia, w komentarzu odradzasz podejmowanie pracy w firmie. Wspomniałaś o tym że pracowałaś w firmie, ale Twoja opinia byłaby bardziej użyteczna dla pozostałych pracowników gdybyś zawarła w niej więcej konkretów - osoby nie znające CNP mogą nie zrozumieć co chciałaś przekazać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Antoni

Atmosfera jest w porządku jedynie wśród współpracowników. Ale też nie może być za dobra, ponieważ cytuje słowa prezesa " nie jestes w tej pracy po to aby być szczęśliwym i się uśmiechać". Także cieszysz się tylko po kryjomu i nie za dużo. Szkolenia wyglądają tak, że uczy Cię starszy stażem pracownik wszystkich szczegółów. Nie dostajesz żadnego kwitka, certyfikatu czy czegokolwiek, że się nauczyłeś, jeśli o to ci chodzi. A awanse wyglądają w ten sposób, że przychodzi szefowa, mówi " X od dziś jesteś kierownikiem. Zarządzasz Panią Y,W i Z. " Za tym awansem nie idzie żaden aneks do umowy ani nic takiego, także formalnie twoja pozycja się nie zmienia. Podwyżka owszem, 100 zł do zlecenia. A obowiązków dochodzi cała masa. Wszystko, że tak brzydko powiem jest na gębę.

Anons
@anonymous

Czyli nie polecasz podjęcia pracy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
forex4
@anonymous

@anonymous 11.04.2018 15:28 - a czym dokładnie zajmuje się CNP czy to jest typowa kancelaria odszkodowawcza?

Antoni

@anonymous, dziękuje Ci bardzo za Twoją merytoryczną wypowiedź na temat warunków pracy w firmie CNP. Byłbyś w stanie opowiedzieć nam, jak dokładnie wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej prezentuje się szefowa, bądź osoba odpowiedzialna za rekrutacje nowych pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Gdynia i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina

Czy jest powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lutka

nie ma w tej firmie zadnych pozytywów??? moze zarobki? Ile można tam zarobić

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gguh
@Lutka

Na umowę o pracę dostajesz minimum narodowe, a pozostałą kwotę na umowę zlecenie na 6/12 miesięcy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Gguh

Jak wyżejna UoP najniższa krajowa, reszta w innej firmie na zlecenie i nie są to wcale kokosy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Ile zarobisz? Najniższa krajowa na umowie o pracę i jakieś 200-400 zł na zleceniu. No kokosów z tej pracy nie ma. Do tego wieczne kombinowanie z tymi dwiema umowami. Ludzie, szanujcie się. Poszukajcie czegoś normalnego. Ta firma na prawdę nie warta jest nawet przejrzenia ogłoszenia o pracę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olga

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie da się napisać? W każdej firmie może być gorszy czas!

anonymous
@Olga

To nie jest kwestia gorszego czasu, tylko całkowitego braku kompetencji, kultury i człowieczeństwa ze strony całego zarządu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bleeeee
@Olga

Tak ja jestem. Nic dobrego, tylko depresja, mobbing i wyzysk.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia
@Olga

Olga, Zapewniam, iż poniższe komentarze nie są spowodowane "chwilowym kryzysem" w Spółce. Wystarczy porównać daty komentarzy- pierwszy z 06.2016 r. Dziś mamy już 03.201 8r. i nikt do tej pory nie napisał o CNP nic dobrego. Daje do myślenia, prawda? Jednak jeśli chcesz przekonać się sama, to aplikuj. Jednak zapewniam Cię, że prędko zweryfikujesz zasadność naszych komentarzy. Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Olga

Niestety, ale pozostali mają rację. W tej firmie największym problemem jest szefostwo, które kompletnie nie szanuje ludzi. Pogarda, wyższość, wyśmiewanie są na porządku dziennym. Szef potrafi swoją kobietę (szefową) obrażać i wyzywać przed pracownikami, tak że ta po zebraniu płacze. To chyba wiele mówi o tym człowieku, prawda? Jak ktoś wcześniej napisał - pracownik w tej firmie to biały murzyn. Poniewierany, besztany i psychicznie nękany przez szefostwo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po?

  Zobacz opinie na temat firmy Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po
1.3/5 Na podstawie 41 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Nasypowa 1A lok. 6
  81-177 Gdynia
 • NIP: 5921500415 REGON: 191430347
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po
Przejdź do nowych opinii