Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

Olga

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie da się napisać? W każdej firmie może być gorszy czas!

@Olga

To nie jest kwestia gorszego czasu, tylko całkowitego braku kompetencji, kultury i człowieczeństwa ze strony całego zarządu.

Bleeeee
@Olga

Tak ja jestem. Nic dobrego, tylko depresja, mobbing i wyzysk.

@Olga

Olga, Zapewniam, iż poniższe komentarze nie są spowodowane "chwilowym kryzysem" w Spółce. Wystarczy porównać daty komentarzy- pierwszy z 06.2016 r. Dziś mamy już 03.201 8r. i nikt do tej pory nie napisał o CNP nic dobrego. Daje do myślenia, prawda? Jednak jeśli chcesz przekonać się sama, to aplikuj. Jednak zapewniam Cię, że prędko zweryfikujesz zasadność naszych komentarzy. Pozdrawiam

@Olga

Niestety, ale pozostali mają rację. W tej firmie największym problemem jest szefostwo, które kompletnie nie szanuje ludzi. Pogarda, wyższość, wyśmiewanie są na porządku dziennym. Szef potrafi swoją kobietę (szefową) obrażać i wyzywać przed pracownikami, tak że ta po zebraniu płacze. To chyba wiele mówi o tym człowieku, prawda? Jak ktoś wcześniej napisał - pracownik w tej firmie to biały murzyn. Poniewierany, besztany i psychicznie nękany przez szefostwo.

SC

Nie polecam firmy nikomu. Szefostwo całkowicie nieprofesjonalne, szef podbudowuje swoje ego poniżając pracowników w bardzo dotkliwy sposób. Panie Prokurentki korzystając z wolnej chwili zamykają się w pokoju i na głos obgadują wszystkich pracowników, na tyle głośno, że każdy wie co owa Pani o nim myśli, oczywiście wyśmiewającego. Jak ktoś pisał wcześniej, cały zarząd nie ma jakichkolwiek kwalifikacji i pokazuje to na każdym kroku, obrażanie się na pracowników czy strzelanie fochów, kiedy np pójdą na zwolnienie lekarskie bądź wezmą urlop na żądanie to w tej firmie norma. Ciągłe zmienne również zaliczone są do standardów tej firmy. Przychodzisz jednego dnia do pracy i dostajesz jedne wytyczne od szefa, a następnego są one już nie ważne i zastąpione kolejnymi, oczywiście jedne wytyczne wykluczają kolejne, no i tak w kółko. Restrukturyzacja panuje w tej firmie bez przerwy, przez co pracownicy niejednokrotnie sami nie wiedzą co w końcu leży w kompetencjach ich pracy. Ciągłe dorzucanie obowiązków oczywiście bez dodatkowej kasy. No i co najważniejsze, zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika - powtarzam słowa z poprzedniego wpisu, pracownik to w tej firmie jedynie biały murzyn. Wszyscy w tej firmie są wykończeni wiecznymi zmianami, nerwówką i dorzucaniem pracy, którą wcześniej miał ktoś inny, " ale skoro odszedł to Ty robisz za trzech, oczywiście za darmo". Można by rzec, że jest to mała rodzinna firma, która wykończy psychicznie prędzej czy później każdego, ponieważ albo odpowiadasz im jako pracownik dlatego zawalą Cię półdarmową pracą i poniżaniem przez szefa, albo nie odpowiadasz im jako pracownik dlatego przy pierwszej lepszej okazji wyrzucą Cię na zbity pysk bez jakiegokolwiek wyjaśnienia i w bardzo perfidny sposób. Nie mam o tej firmie do powiedzenia nic dobrego i nie polecam pracy nikomu, zatem nawet jeśli już długo szukasz pracy to radzę od razu odpuścić, ponieważ gwarantuję, że nawet jeśli zdecydujesz się na tą firmę mimo złych opinii, to widząc atmosferę tam panującą zrezygnujesz po trzech dniach, co wrażliwsi zrezygnują z płaczem. Gorąco pozdrawiam tych najwytrwalszych - jednak znalazłam jeden pozytyw tej firmy, atmosfera między pracownikami jest zajebista, można liczyć na każdego w zdrowiu i chorobie!

ona
@SC

Nie wszyscy pracownicy są tacy pomocni, ale przynajmniej w opiniach o zarządzie się zgadzają. I cała prawda - zarząd bezczelny, bez szacunku do pracowników, z ogromnymi wymaganiami, ale bez jakiegokolwiek przygotowania do efektywnego zarządzania firmą i pracownikami.

Damian

Uwaga na ta firme! pisza, ze daja umowe o prace a w rzeczywistosci dostajesz czesciowe zatrudnienie: umowa i zlecenie. Na umowe najnizsza krajowa, a zlecenie to platne ekstra. Bardzo nieprofesjonalne szefostwo, duzo wymagan wobec pracownika - bialego murzyna. Atmosfera pracy bardzo dziwna, szef krzyczy a pani szefowa ma bardzo luzne podejscie do pracy. NIE MARNUJ TAM CZASU!

Potwierdzam poprzednie komentarze. Odradzam prace w tej spółce.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
niki

Uwaga na CNP!! Bardzo nieprzyjemne kierownictwo - mobbing wyzysk i poniżanie pracowników na każdym roku. Duża rotacja, nadmiar obowiązków. Nie polecam!!

koko

Potwierdzam powyższe i nikomu nie polecam

Zarówno organizacyjnie jak i pod względem atmosfery nie poleciłabym pracy w Spółce nikomu. Problem nie tkwi w pracownikach lecz w kadrze kierowniczej, która to nie posiada odpowiednich kwalifikacji i kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Braki w wiedzy i wykształceniu osoby na "wyższych stanowiskach" próbują zatuszować ciągłym przerzucaniem odpowiedzialności oraz przenoszeniem obowiązków na osoby zatrudnione na stanowiskach im podległych. Praca w firmie, to ciągły nacisk, presja i mobbing. Chwilami człowiek zastanawia się, czy przypadkiem nie pracuje na akord. Nadmiar zadań powoduje, iż pracownicy, nawet Ci najlepsi, nie wyrabiają się z zadaniami i wtedy szefostwo informuje, iż praca musi być zrobiona i zmusza się pracownika do zabierania pracy do domu i robienia charytatywnych nadgodzin. Jeśli w pracy stawiasz na rozwój,kreatywne myślenie i wzajemny szacunek, to omijaj CNP szerokim łukiem. Tutaj nie otrzymasz żadnych benefitów czy premii. W zamian za to traktowany będziesz jak trybik, który to automatycznie ma wykonywać coraz to więcej i więcej zadań, często bardzo absurdalnych i niezapisanych w umowie.

arek
@były pracownik

a co tam.. najlepiej klepnąć trójkę dzieci zgarnąć 500+ i w domu siedzieć. Praca jak każda inna w tej branży. Nie chcesz dymać fizycznie to trzeba mieć mocną głowę.

@arek

Arku, współczuję złych doświadczeń na rynku pracy i zaściankowych poglądów Jednak, nie każdy musi, jak to ująłeś - "klepnąć sobie trojkę dziec", by móc się utrzymać. Uwierz, wystarczy dobre wykształcenie, inwestycja w doskonalenie umiejętności i głowa na kark, aby nie "dymać fizycznie". Ponadto, praca fizyczna to żaden wstyd, więc nie wiem skąd te kolokwialne określenie. Fakt, mocna głowa w każdej pracy się przyda, jedna odporności na stres nie należy utożsamiać z odpornością na mobbing i wyzysk. Na tym zakończę naszą dyskusję i pozdrawiam serdecznie:).

ona
@arek

Żeby jeszcze z zarobków w cnp można było się utrzymać... niedoczekanie! I za żadne pieniądze nie polecam znoszenia upokorzeń w tej firmie (od siedmiu boleści). Jak się wychodzi po ośmiu godzinach pracy biurowej z cnp, to człowiek czuje się bardziej zmęczony niż jakby dymał fizycznie. Totalne wypompowanie psychiczne.

@brzoza

Nie polecam- nie warto. Chodzi głównie o atmosferę w pracy- jak to się mówi "jaki pan taki kram". Właściciel firmy CNP gardzi każdym swoim pracownikiem, opierdala za najmniejsze przewinienie i robi to aby jak najbardziej upokorzyć pracownika. Byłam świadkiem jak później na zebraniu wyśmiewał jedną z pracownic, że ma wziąć coś na uspokojenie. Traktuje ludzi przedmiotowo. Co do pozostałych pracowników to nie jest lepiej, każdy rzepkę sobie skrobie. Przełożony wystawi swojego podpieczonego byle nie oberwać od Prezesa- pomimo tego, że błąd został popełniony z winy błędnych decyzji przełożonego. Co do rotacji to prawda-w umowie, którą otrzymasz od CNP jest zapis, że mogą rozwiązać z tobą umowę w każdej chwili. Zwolnią cię z byle powodu.

Pyk

Widać, że nie szanują pracowników ale i klientów również, bardzo nieterminowi i nierzetelni.

sergio

Szkoda gadać, mobbing, rotacja, zero szacunku do pracownika.Szef Witek to furiat i frustrat a do tego niezły kanciarz. Szkoda czasu i energii. Byłem świadkiem jak zmobbingował i doprowadził na skraj kilku pracowników, którzy z nerwicą odchodzili. Masakra ogólnie rzecz biorąc. Codzienność to krzyk, wymuszenie, obciążanie odpowiedzialnością. Szkoda czasu, lepiej szukajcie czegoś dalej, bo tu to jedynie nerwicy się dorobicie. Firma aż huczy od opowieści o mobbingowanych, poniżanych pracownikach.

Ż
@sergio

Wszystko prawda - mobbing, brak szacunku dla pracownika, ciągłe zmienne i nerwica.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia

• Jak się pracuje w Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

1.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • ul. Nasypowa 1A lok. 6
    81-177 Gdynia