Opinie o Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak w Warszawa

Aneta Nowak Nowy wpis

Aktualna oferta pracy mojego Biura Detektywistycznego DAMkA: Stanowisko: Pełnomocnik Przedsiębiorcy ds. detektywistyki w województwie mazowieckim. Dla Mieszkanki Warszawy z licencją detektywa. Doświadczenie nie jest wymagane. Roboty nauczymy. Zadania: Kierowanie działalnością detektywistyczną w województwie mazowieckim poprzez: zawieranie umów z naszymi klientami, wykonywanie czynności detektywistycznych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, tj. sprawozdania i załączniki dla naszych zleceniodawców, uczestniczenie w kontakcie z adekwatnymi instytucjami, np. z organami ścigania, itp. Rodzaj dokumentów: rodzajowe pełnomocnictwo i umowa zlecenie. Planowany czasookres współpracy: długoterminowo. Wynagrodzenie: 150,00 zł brutto za godzinę czasu pracy + zwrot kosztów poniesionych z tytułu zleconych do wykonania zadań. CV prosimy wysyłać na mejla: bddan2015@gmail.com

@Aneta Nowak

W ramach podanej powyżej oferty pracy zapraszam również Mieszkańców Warszawy z licencją detektywa.

Aneta Nowak

Witam wszystkich! Wszelkie zapytania odnośnie ofert pracy i/lub oferty firmy proszę przekazywać za pomocą danych kontaktowych znajdujących się w CEIDG. Numer NIP firmy, to: 9691513119. Pouczamy, że zniesławienie jest karalne. Pan Arkadiusz, który się tutaj wypowiada o nas w sposób zniesławiający, czyli przestępczy, jest nam doskonale znany. Dopuścił się wobec mnie wielu różnych przestępstw, a z tego, co widzę, to tylko się rozkręca. Kwestia czasu i odpowie za to wszystko. Wielce dał mi sprawę, prywatną, przedstawiając nieprawdziwą historię, myśląc, że nie dotrę do prawdy. Parasolem dla przestępców nie jestem. Ponadto, nadal zalega mi z zapłatą za sprawę, tj. w kwocie 2 500,00 złotych. Jeśli chodzi o knurowską Policję, to wszyscy w Knurowie mogą potwierdzić, że ów jednostka od lat nie pracuje prawidłowo, np. z prawdziwych pokrzywdzonych robi przestępców, umarzają sprawy, żeby ich nie rozwiązywać, choć da się rozwiązać, itp. Pozdrawiam :)

Aneta Nowak Nowy wpis

Odnośnie wątku kradzieży, który tutaj podnosi Pan Arkadiusz, to dopuścił się po raz kolejny zniesławienia wobec nas. Nie dopuszczamy się jakichkolwiek przestępstw. Klienci korzystający z naszych usług detektywistycznych muszą zapłacić za zleconą nam sprawę. Moje Biuro to firma, a nie instytucja charytatywna. Pan Arkadiusz używa nieadekwatnych słów odnośnie mojej firmy i nie zna się na naszej robocie.

Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak w mieście Knurów chciałaby zapoznać się twoją opinią na swój temat. Dodaj opinię i pomóż temu pracodawcy dokonać zmian na lepsze.

Aneta Nowak Nowy wpis

Aktualnie siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Szczegółowy adres jest podany w zakładce Kontakt.

Gregor

Może ktoś podpowie czy agencja działa bez zmian i czy jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika? Trudno znaleźć informacje.

Arkadiusz
@Gregor

Proszę uważać, to (usunięte przez administratora) Sprawa trafiła do prokuratury. Okradła wielu ludzi. Zapraszam do kontaktu. 511636808

@Gregor

Moje Biuro Detektywistyczne DAMkA istnieje i funkcjonuje od 1 października 2015 roku. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą z nami, to proszę o skorzystanie z informacji, które przekazałam w odrębnej opinii. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt. Zapraszamy!

@Arkadiusz

Tylko ja mogę udzielać informacji o mojej firmie. Pan nie jest upoważnioną ani uprawnioną osobą, że w tym zakresie nas reprezentować.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

Damka realizuje usługi detektywistyczne na terenie Polski, m.in. w Międzyzdrojach i okolicy (zachodniopomorskie). Zakres działalności to poszukiwania osób zaginionych oraz sprawy damsko – męskich. Aktulanie firma nie prowadzi rekrutacji. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i szkolenia oferuje ten pracodawca?

@Lidia

Jeśli pyta Pani o ofertę firmy w aspekcie Pani sprawy, to proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 609 108 694. Jeśli pyta Pani o ofertę pracy, to proszę o skorzystanie z powyżej podanych przez mnie informacji [w odrębnej opinii].

Czy do biura biorą tylko osoby z doświadczeniem?

@Marek

Wymagania mamy różne. To zależy od oferty pracy, w której są niezbędne informacje.

Arkadiusz

Uwaga (usunięte przez administratora) Proszę skontaktować się z komisariatem Policji w Knurowie. Sprawa jest w toku.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak?

Biuro Detektywistyczne Damka Aneta Nowak
  • Dworcowa 38A lok. 101