Opinie o Polmarine Service w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Polmarine Service, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polmarine Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmarine Service w Gdynia

Marta Nowy wpis

@witek dlaczego nie ma tej agencji?

Administrator Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w polmarine service?

Witek Nowy wpis
@Administrator

Przecież już nie ma tej agencji.

Tomasz Nowy wpis

Witam.....ja zrobiłem 3 kontrakty w tej firmie jako steward......myślę że akurat z dobrymi kucharzami......ale niektórzy kapitanowie to istotnie byli......wielka szkoda że tak się stało.....

Olo Manolo ze Szczecina

Firma padła dzięki NASZYM Kapitanom , którzy w białych rękawiczkach okradali załogi z prowiantu. a na dodatek przesyłali paszkwile do Greka na członków załogi. Przykład kpt. Piosik, oraz słynny Sołtys. Ci to potrafili dbać o wyżywienie załogi. Osobiście schudłem tylko 14kg ( przez 4 miesiace ) a spodnie trzymałem na lotnisku w garści.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rumcajs

nie byla zła firma płaciła normalnie na czas ustalony najgorsza opinie robili kucharze którzy oszukiwali marynarzy i nie potrafili gotować lub sie im nie chciało wielu nas żałuje ze juz polaków nie zatrudnia grek i wżoł ukraijnców i filipów sami sobie poniekont na to zasłuzylismy

Zostaw merytoryczną opinię o Polmarine Service - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polmarine Service