polmarine service

Gdynia

Opinie o polmarine service

Tomasz

Witam.....ja zrobiłem 3 kontrakty w tej firmie jako steward......myślę że akurat z dobrymi kucharzami......ale niektórzy kapitanowie to istotnie byli......wielka szkoda że tak się stało.....

Olo Manolo ze Szczecina

Firma padła dzięki NASZYM Kapitanom , którzy w białych rękawiczkach okradali załogi z prowiantu. a na dodatek przesyłali paszkwile do Greka na członków załogi. Przykład kpt. Piosik, oraz słynny Sołtys. Ci to potrafili dbać o wyżywienie załogi. Osobiście schudłem tylko 14kg ( przez 4 miesiace ) a spodnie trzymałem na lotnisku w garści.

rumcajs

nie byla zła firma płaciła normalnie na czas ustalony najgorsza opinie robili kucharze którzy oszukiwali marynarzy i nie potrafili gotować lub sie im nie chciało wielu nas żałuje ze juz polaków nie zatrudnia grek i wżoł ukraijnców i filipów sami sobie poniekont na to zasłuzylismy

Zostaw opinię o polmarine service - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmarine service