Opinie o Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. w Gdynia

Trtyytre Nowy wpis

Śpieszmy się kochać pracowników GSD bo tak szybko odchodzą.

Iwona Nowy wpis
@Trtyytre

Ty też byłeś pracownikiem? Jak tak, to co było powodem Twojego odejścia? Dobrze by było aby inni też podzielili swoje zdanie niżej w komentarzu

Nick Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Debilny szef, płaca żałosna, wyprzedają miejsca magazynowe innym firmom i nie mają gdzie składać tego drzewnego szajsu. Nie polecam.

Były Nowy wpis

Najbardziej merytoryczną opinią w tym momencie zdaje się być pytanie, dlaczego admin usuwa wszelkie negatywne opinie o GSD? Po co więc wystawiać rzeczowe opinie, skoro są usuwane? Polska mentalność, w 100% uczciwość naciągnięta do granic.

Fredro
Kandydat

Możesz coś więcej o pracy w tej firmie napisać,jakie warunki,zarobki,atmosfera itp ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o..

Fredro
Kandydat

Możesz coś więcej o tej pracy napisać ? Jaka płaca ,warunki ,dodatki itp ?

Paweł

Czy ktoś wie czy sprawdzaja angielski na rozmowie ?

AH

Ma ktoś opinie na temat warunków pracy w tej firmie. Obecnie szukają do pracy pilarza na piłę formatową. Ogłoszenie pojawia się już od dłuższego czasu więc zastanawiam się czy nie aplikować.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. - Gdynia

Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o.