Opinie o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze w Miechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze w Miechów

Tyci

Jest fajnie

Zainteresowana

Dzień dobry Chciałabym zapytać czym u Państwa w Firmie różni się stanowisko ekspedient a kasjer?

@Zainteresowana

Szanowna Pani, Są to stanowiska tożsame. Z poważaniem, Dział Kadr Firma WOŁOCH

Czy F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze zatrudnia studentów?

XYZ

Z tego co wiem to tak ale najlepiej złożyć CV lub zadzwonić i umówić się na spotkanie wtedy się wszystkiego dowiesz i będą to informacje na 100 % pewne. pozdrawiam

@XYZ

Szanowni Państwo, Firma WOŁOCH zatrudnia studentów.

miła

Trzeba pracować, ale wypłata co miesiąc jest w terminie, ludzie fajni , szef oczywiście też , także zapraszamy milusińskich, którzy chcą pracować:)

Sprzedawca

dawno temu, rozmowa przebiegła na świeżym powietrzu, chyba firma ma za mało pomiestrzeń w biurze aby w godziwych warunkach przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne...

Nie pamietam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Iwona

Firma Handlowo- Produkcyjna "Wołoch-Art. Spożywcze" to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie w swojej branży. Firma dokłada wszelkich starań aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie, a dostarczane produkty odpowiedniej jakości i ceny. Klient jest tu z pewnością traktowany jako ważny a nie wygodny. Wiem, że firma chętnie zatrudnia ludzi w różnym wieku, na różne stanowiska, oczywiście jeżeli tylko ktoś chce tą pracę podjąć. Traktuje bardzo poważnie podejście do stosunku pracy. Zawsze wywiązuje się z ustaleń co do zatrudnienia oraz zarobków. Trudno nie wspomnieć o Szefie, który jest człowiekiem posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej branży, wyrozumiałym, pracowitym i nigdy nie odmawia pomocy. Obsługa kadrowo-płacowa profesjonalna i uprzejma. Współpracownicy z różnych działów czy to biuro, marketing, zamówienia, sklepy , hurtownie, księgowość, warsztat to ludzie uprzejmi, życzliwi, pomocni, nie ważne czy ma stanowisko kierownika czy magazyniera i nie zdarzył mi się z ich strony brak szacunku, pomocy czy lekceważenie. Na każdym etapie staramy sobie wzajemnie pomagać i dzielić się zdobytym doświadczeniem. Iwona

@Iwona

W pełni się zgadzam

xxx
@Iwona

ujęłaś to w punkt !

lol

Cześć, pracuję już kilka lat w tej firmie, wcześniej pracowałam w kilku firmach i bywało różnie. Najważniejsza jest dla mnie stabilizacja zarobki mogą być różne ale tu mam pewność że zawsze dostanę wypłatę. Pozdrawiam całą super ekipę.

Witam,w firmie pracuje kilkanaście lat,ogólnie nie narzekam ,raz lepiej raz gorzej - jak wszędzie.Pracować trzeba,jak wszędzie,polecam.

Fajna ;)

Witam, pracuję w tej firmie bardzo długo ;) Różnie bywało, raz lepiej raz gorzej ale zawsze się można dogadać. Szef w porządku. Ma lepsze i gorsze dni. Ale zawsze chętnie pomoże jak jest taka potrzeba. Atmosfera w firmie (przeważnie) miła i sympatyczna. Staramy się być jedną wielką rodziną. Czasami jeden drugiego wkurzy, wiadomo ale gdzie jest idealnie? Zarobki- takie jak wszędzie ;) Jednemu pasuje, drugiemu nie. Każdy ma wybór. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Mi pracuje się dobrze i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam :)

Witam, pracuję w firmie kilkanaście lat , tak samo koleżanki z którymi na co dzień współpracuję. Pytacie często czy jest ciężko ja odpowiem trzeba pracować - po prostu pracować, aż tyle i tylko tyle . Są lepsze i gorsze dni jak to w rodzinie bywa , bo właśnie tak się tu czuję. Firma daje możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, a w trudnych chwilach nawet tych najbardziej osobistych pracownik nigdy nie zostaje sam.

MK

Witam , ja pracuje we firmie od lutego i jestem bardzo zadowolona. praca fajna a ludzie bardzo mili. byłam na dwóch sklepach zanim trafiłam tu gdzie teraz jestem, spotkałam na swojej drodze bardzo fajnych ludzi, panie kierownik z tych sklepów bardzo super osoby , cierpliwe i dobrze wszystko mi wytłumaczyły. Czuć we firmie rodzinną atmosferę , każdy stara się tu każdemu dobrze doradzić. Panie z biura i z kadr z którymi miała przyjemność rozmawiać też bardzo sympatyczne, Pani Menedżer jest bardzo miłą i sympatyczną osobą która chętnie służy pomocą i swoim doświadczeniem nie ważne o której godzinie się zadzwoni. Jeśli chodzi o prace to nie raz jest ciężko ale to w każdej pracy tak jest , jeśli człowiek zdecyduje się iść do pracy żeby zarobić to trza pracować a nie narzekać. pozdrawiam

Witam, orientuje się ktoś dla czego są przyjęcia na hurtownie na kolejowej ? , zwolnili kogoś?

@Ania

Pani Anno, Rekrutacja jest wynikiem rozwoju firmy i wzrostu liczby zamówień. Aktywnie poszukujemy magazynierów, kierowców, przedstawicieli handlowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem kadr pod adresem: kadry@woloch.pl Z poważaniem, FHPWOŁOCH

qwerty

Witam , chciałem złożyć cv , warto pomoże ktoś?

@qwerty

Panie QWERTY, Jeśli szuka Pan stabilnego zatrudnienia, przyjaznej atmosfery w pracy i jasnego zakresu obowiązków to owszem, warto. Obecnie rekrutujemy na stanowiska: - magazynier, - kierowca, - mechanik, - przedstawiciel handlowy, - pracownik gospodarczy, - masarz. Najlepiej sprawdzić warunki pracy podejmując pracę na płatny okres próbny 1 miesiąca. Po tym czasie będzie wiadomo czy praca spełnia Pana oczekiwania. Z poważaniem, Kadry F.H.P. WOŁOCH

zainteresowana

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje pracowników i jaka atmosfera w pracy?

prac

Firma wykorzystuje ludzi , jeden człowiek jest od wszystkiego ( przedstawiciel konsultant tel . a zarazem magazynier czy dostawca ) za jakieś marne pieniądze Nie dajcie się nabrać na to ze bd mieć zadania przypisane do danego stanowiska tam jesteście od wszystkiego

justa

co robia telemarketerzy?

@justa

Szanowna Pani, W zakres obowiązków telemarketerów wchodzi: • przyjmowanie zamówień telefonicznych od klientów, • informowanie o aktualnych promocjach w trakcie rozmów, • tworzenie dokumentów sprzedażowych do przyjętych zamówień, • obsługa dokumentacji dotyczącej dostaw. Praca wykonywana jest w biurze, pracujemy na oprogramowaniu firmy Comarch. Godziny pracy są ułożone w sposób zazębiający czas pracy. Obecnie zmiany telemarketerów przypadają na godziny: • 5-13 • 8-16 • 10-16 • 13-21 Z poważaniem, F.H.P. WOŁOCH

@prac

Szanowni Państwo, W firmie występuje wiele stanowisk pracy: • ekspedient, • magazynier, • kierowca dostawczy, • pracownik gospodarczy, • telemarketer, • pracownik biurowy • kupiec, • przedstawiciel handlowy, • kasjer, • pracownik księgowy, • stanowiska kierownicze. Każde rola niesie ze sobą inny zestaw obowiązków, jak i oferuje odmienne warunki finansowe. Charakterystyką małych i średnich firm jest ich dynamiczne środowisko. Sytuacje, w których pracownikowi przypadają w danym dniu inne obowiązki niż na co dzień mają miejsce, z racji na szeroki zakres działalności przedsiębiorstwa. Rozpiętość płac związana jest bezpośrednio ze stanowiskiem, stażem pracy, zaangażowaniem pracownika , jak i wynikami. Wynagrodzenia zaczynają się od płacy minimalnej, górny pułap jest powyżej średniej krajowej. Z poważaniem, F.H.P WOŁOCH

obserwator
@prac

Minimalne umiejętności =minimalna płaca ! zanim zaczniesz oczerniac pracodawcę spróbuj sam założyć i pokierować firmą będziesz miał wtedy wyobrażenie co to są podatki zusy i niewdzieczny pracownik któremu wydaje sie ze wszystko mu się należy od zaraz! Nikt już nie pamięta pierwszego drewnianego sklepu na małym rynku! Także szacunek za przetrwanie do dzisiejszych czasow!!!

Anabel

Moja znajoma jest zadowolona może zarobki bez rewelacji ale przynajmniej stabilnie. Mi już zaraz kończy się wychowawczy będę zainteresowana pracą w sklepie w Miechowie ktoś wie do kogo zgłosić swoją kandydaturę?

Bożena
@Anabel

Anabel, niestety na stronie internetowej firmy Wołoch Artykuły Spożywcze nie ma podanych aktualnych rekrutacji, niemniej jednak jest wiele sposobów na kontakt z firmą. Polecam Tobie odwiedzić tą stronę http://www.woloch.pl/ i w zakładce ,,kontakt'' będziesz miała wyszczególnione wszelkie formy kontaktu z tym pracodawcą. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem infolinii bądź też mailowo. Napisz proszę jeśli dowiesz się czegoś więcej.

@Anabel

Szanowna Pani, Zapraszam do składania CV. Osobiście można je złożyć na ulicy Krótkiej 5 w Miechowie, w biurze firmy lub wysłać mailowo na adres rekrutacja@woloch.pl Z poważaniem, Kacper Wołoch

Weronika

Dużo jest komentarzy o nadgodzinach i niskiej stawce. Czy przed rozpoczęciem pracy zostaliście powiadomieni o warunkach pracy? Jeżeli zostały naruszone to czemu nikt nie zgłosił tego? Każda informacja o pracy w F.H.P. WOŁOCH będzie ważna.

@Weronika

Szanowna Pani, Na rozmowie rekrutacyjnej pracownik jest informowany o stanowisku, jakie jest mu oferowane, warunkach pracy, jak i godzinach pracy. Ustalane jest również wynagrodzenie. Dopiero po zaakceptowaniu wyżej wymienionych warunków podpisywana jest umowa, a pracownik kierowany jest na wymagane badania. Standardową procedurą jest pierwsza umowa na okres 1 miesiąca. Jeśli wszystko przebiegnie korzystnie kolejna umowa jest na czas nieokreślony. Z poważaniem, F.H.P. WOŁOCH

Weronika

@XXX, na jakim stanowisku pracowałeś?

pazdzioch

Co tam slychac u Wolocha?

!

Bo w każdym sklepie w mniejszej miejscowości są takie godziny otwarcia @Pracownik moja siostra pracuje tak samo i zarabia na umowę o pracę 1700 zł ale co ma innego zrobić, zwolnić się i nie pracować nigdzie? Jak dla mnie to trzeba się cieszyć, że stanowisko jest w ogóle

Witam praca w owej firmie wyglada tak . np. Ekspedientki nieraz pracuja 6 dni w tygodniu i czesto w ndz zarobki slabe liczac godziny pracy to mininum 2300zl za wszystkie nadgodziny a nie 1200 . tu niby sponsporem jest tego tamtego nie dziwne jesli wykorzystuja pracownikow...

Przepraszam zawsze 6 dni i nietaz w niedziele

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze - Miechów

• Jak się pracuje w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Kandydaci do pracy w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze
2.4/5 Na podstawie 107 ocen.

F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze