Meble Kocur

Miechów

Opinie o Meble Kocur

mila

Elza' a w zestawach tego firma nie dołącza, może trzeba zwsze pytać,bo cena nie obejmuje tego w zestawie, byc moze trzeba dokupic, ale masz prawo do złożenia reklamacji, wiec dlaczego tego nie zrobisz? Moe faktycznie to jakies nieporozumienie

Elza

Firma kocurmeble-meble na wymiar z Miechowa to jakaś pomyłka nie polecam meble żle wykonane długość dolnych szafek i górnych to 15cm różnicy.Szafki wiszące są 15cm krótsze.Brak listew wykończeniowych i zniszczona ściana po żle wywierconych otworach ( które są widoczne) do powieszenia szafek. Pan Rafał RZerzicha wykonawca mebli miał wszystkie usterki usunąć niestety przez dwa miesiące nie pokazał się u mnie w domu mimo moich telefonów z prośbą o skończenie pracy.Nie polecam to zwykły partacz Elza

Słowa kojarzące się z Meble Kocur (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Bardzo dobre Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500zł brutto Najbardziej podobało mi się w Meble Kocur:Cała firma Najbardziej nie podobało mi się w Meble Kocur:nic

Zostaw opinię o Meble Kocur - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Kocur