Opinie o Gog Com (Cd Projekt S.A.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CD PROJEKT S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CD PROJEKT S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD PROJEKT S.A. w Warszawa

Gracz

Jak się sprzedaje CP 2077 w 2021 roku? W/g moich informacji bardzo słabo. Czy to prawda? Kto bedzie wiedzial lepiej jak nie ludzie CDR :).

Jaskier

Czy nie jest tak, że tę polską firmę spotyka fala hejtu bo jest polska? Nie twierdzę, że wszystko wyjaśnia moje pierwsze zdanie, na pewno istnieje wiele rzeczy do poprawy, ale w zagranicznych firmach nie jest lepiej, więc what's the problem?

@Jaskier

Tyle, że CDPR chciał uchodzić za bohatera branży. Sami nazywali siebie buntownikami itd. Tak naprawdę CDPR to korpo nie różniące się od innych tylko ubrane w złoty papierek

ostr
@Jaskier

Masz na myśli krytyków z Polski? Zobacz wypowiedzi na międzynarodowych serwisach, forach, pod filmikami na YT. Myślę, że wielu komentujących może nawet nie wiedzieć z jakiego kraju wywodzi się firma. A co do hejtu w Polsce - są zarówno hejterzy jak i fanboje. Firma na pewno nie pomogła sobie też angażując się politycznie po stronie radykalnej, wulgarnej lewicy. Ale to w sumie klimaty jak w CP.

@ostr

No tak większość osób nie wie z jakiego kraju jest CDPR, a kojarzy ich poglądy polityczne. Ta logika poziom AI w cyberpunku. Gra jest w złym stanie na podstawowe konsole, a miała tu działać "zaskakująco dobrze" + spektakularne bugi. Koniec tematu

ostr
@Moira

Moira, Nie unoś się tak. W żadnych miejscu nie sprzeciwiłem się twierdzeniu, że głównym powodem całej sytuacji jest to, co opisałaś/eś. W wątku padło pytanie czy ten hejt nie bierze się stąd, że to polska firma i do tego się odnoszę, bo nie zrozumiałem o co chodzi: a) O to, że Polacy z jakichś powodów hejtują bardziej polską firmę b) O to, że społeczność międzynarodowa hejtuje firmę bardziej niż zasługuje dlatego że jest z PL A wątek o zaangażowaniu politycznym to dodatkowy komentarz tyczący się opcji "a". Z pewnością wśród graczy w PL są przedstawiciele przeróżnych poglądów, ale zaangażowanie się po stronie chorej z nienawiści opcji politycznej zapewne ma wpływ na odczucia pewnej części graczy i klientów w Polsce.

Moira

Nie potrzebuję tęczowej koszulki. Naprawdę myślisz, że przeciętny konsument śledzi pracowników firmy na Twitterze? Na jakim Wy świecie żyjecie. Zresztą poczytaj komentarze dotyczące gry w różnych mediach.

@SIR_Runalot
@Moira

Nie no, są buntownikami branży IT. Tak jak prawie wszędzie się dobrze zarabia, to tutaj kiepsko i na dodatek masz ochotę zatłuc się bananem (organicznym). Rebele jak diabli. Nawet logo wygląda jak rozjechany kurczak.

@SIR_Runalot
@ostr

Chętnie odpowiem. a) Nie b) Nie Dzięki, cieszę się że mogłem pomóc ;)

Dariusz
@@SIR_Runalot

Pomożesz, jak wyrazisz swoje dokładne zdanie o tym właśnie pracodawcy. Nie ukrywam, że chętnie dowiedziałbym się od Ciebie, czy firma ta pod względem warunków zatrudnienia Twoim zdaniem jest godna polecenia. Będziesz na tyle uprzejmy, aby napisać mi, jak pod tym kątem postrzegasz tego pracodawcę? Twoja aktywność będzie pomocna, więc bardzo Cię proszę o opinię. Zrobisz to dla mnie?

CzyTySieDobrzeCzujesz
@ostr

@ostr myślisz, że jesteś taki fajny, bo dałeś się wciągnąć w bezsensowną wojenkę na poziomie podstawówki, to jest lewica-prawica. Ale ta twoja "prawica" (w Polsce prawica nie ma nic wspólnego z tym co w Ameryce) to tak naprawdę niestety tylko fundamentalizm religijny, który ma na celu między innymi zdekryminalizować przemoc w rodzinie. Tacy jesteście beznadziejni w szukaniu partnerek, że musicie zmuszać je do stosunku prawnie? :)

AntyPajac
@CzyTySieDobrzeCzujesz

Ty się za to nie dałeś wciągnąć. Z tego wpisu aż bije otwartością, tolerancją i neutralnością.

Cyberknur 0.2077 codename miek

Kupiłem tę grę na konsole , series x . Ale wersja dedykowana na tą konsole ponoć będzie za rok , a na starsze to ponoć mizerne jest. To oddam tę grę i kupię za rok za 30 złoty. Bo w sumie nie ma wersji dedykowanej a na game pass mam 100 gier za 50 zeta. Nie lubię też dennych fabul że bohater musi umrzeć i to wiadomo w 10÷ gry. Wtedy od razu robię uninstall , bo to zniechęca do gry.

Ucz się od najlepsxych

Zaprojektuj auto , sprzedaj , trzy dni później holuj samochody do fabryki i sprzedawaj je po cenie hulajnogi ... Napisz ksiazke o angolach i zabij ich króla w pierwszym akcie. Potem sprzedaj to w jedynym sklepie jaki mają Angole ... Czy są praktyki na stanowisko strateg biznesowy ? Chętnie we piszę sobie parę Miechów w tak znamienitym towarzystwie. Ewentualnie gorzelnik junior.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w CD PROJEKT S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Controlling Specialist?
CzyPmJestPotrzebny

Kolejny błąd (usunięte przez administratora) Może warto zrezygnować z poganiaczy programistów, po co komu Project Manager, to nie są lata 90-te.

EloStopLewakom

Czemu u Was PMowie nie maja wykształcenia technicznego i nie programistami, ktorzy pelnia funkcje leada/PMa? Wstyd!!!!!!!!

loks

no to po tej premierze cyberpunk chyba sporo osób opuści tę pracę nie ?:)

tester

Miałem okazję krótko popracować w CD Projekt RED, jeszcze na etapie robienia Wiedźmina 3. O ile poszczególni ludzie trafiali się fajni (ale to norma, nawet w dyskoncie spożywczym trafisz niektórych fajnych), to cała firma miała specyficzną atmosferę korpo udającego, że nie jest korpo. Przebywanie tam i obcowanie z osobami z wyższych stanowisk pozostawiało nieprzyjemne wrażenie - miłe, pozbawione znaczenia uśmiechy, kompletnie niezgodne z tym, co później ci ludzie robią. To jakieś androidy. Wśród szeregowych pracowników z kolei było trochę aspirujących fanatyków, zachowujących się, jakby należeli do sekty. Ogólnie cyniczne podejście do community i "fanboyów", tak niezgodne z wizerunkiem, który do dzisiaj firma utrzymuje. Szedłem tam przekonany, że to rzeczywiście team zbudowany z fajnych ludzi, okazało się, że za marketingową fasadą ukrywa się niezbyt ludzkie oblicze.

***** ***

Czyżby solidarnie 8 gwiazdek i ocena 8/10?

Zainteresowana

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat pracy w teamie Zakupowym ;)? od roku pojawiają się dosyć często ogłoszenia na Procurement specialist. Aż taka rotacja? Czy poszerzanie składu?

wow

@szczepan wow w tak znanej firmie programista może liczyć tylko na połowę stawki rynkowej? A jakieś premie czy cokolwiek?

olek

to ILE można zarobić pracując w tej firmie, wszyscy piszą "zarobki marne", "słabe" itp. itd. Konkretnie ILE na rękę ?

szczepan
@olek

A co chcesz robić? Przeważnie pensja w okolicach minimalnej. Chyba że chcesz zostać programistą, to licz na połowę stawki rynkowej. W końcu praca przy produkcji gier to PRESTIŻ.

Żenada
@olek

Ale najważniejsze jest, że marnagiery firemki zdecydowały, żeby poprzeć lempart, burdy i dewastacje na ulicach. "Poparcie dla kobiet". Ta. Jasne. To ile dni w tygodniu się u was teraz pracuje? Kobiety są z tego wyłączone? Ich mężowie i ojcowie też? Ciekawe ile kobiet miało w tej firmie zaburzenia cyklu menstruacyjnego z powodu stresu. "Obrońcy wyboru". Zajmijcie się lepiej pracą, bo coś mi się wydaje, że upadek się zbliża. W końcu, jak mówią: buta kroczy przed upadkiem.

Agent 21

Witam! Mam jak najgorsze skojarzenia z tą firmą. Uzyskać jakąkolwiek pomoc w tej mizernej firmie graniczy z cudem. Miałem problem z grą dystrybuowaną prze CDP. Zadzwoniłem do nich o pomoc, odebrał mało kompetentny pan który nie przejawił odrobiny zainteresowania moim problemem, co więcej w sposób beszczelny i arogancki stwierdził że oni są tylko od sprzedaży płyt z grami, a wszelki problemy z grą to już nie ich bajka i żebym dzwonił lub pisał do Szwajcarii. Dal mnie to niewyobrażalne w dzisiejszych czasach tak potraktować klienta który kupił już u nich nie jedną grę, ale na pewno nie kupi już innej. Wszystkim którzy nie muszą u nich kupować, odradzam dorabianie zwykłych handlarzy. NIEKOPETENCJA i PRZEDMIOTOWE (zarobić kasę na Tobie) TRAKTOWANIE KLIENTA to ich twarz. Pozdrawiam.

Agent 22
@Agent 21

Jaki był problem z grą? Jestem ciekawy, czy problem rzeczywiście był związany z czymś z czym mogli ci pomóc, czy też powiedzieli ci prawdę, że jest to temat do producenta. Z tego co opisałeś nie mam pewności, czy to oni byli niekompetentni, czy może ty.

Potocki
@Agent 21

Samo zdanie „Miałem problem z grą dystrybuowaną prze CDP. Zadzwoniłem do nich o pomoc.." świadczy, że dodzwonił się do CDP (to była obca firma nie związana z CD Projektem, która ostatnio zbankrutowała).. :))

Ann

Witam, czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji do CD projekt RED?

.-.

Praca nawet na urlopie k w weekendy nie ważne ze chcesz odpocząć i nie przejmować się praca Zarobki słabe Jak będą mogli cię wykorzystać to to zrobia

Ciekawski

Hej, dlaczego HR tam dziwnie działa? W sensie - pracowałaś tam? Bo rozmowa kwalifikacyjna (chociaż odmowna) była całkiem ok moim zdaniem

Dariusz

Dlaczego masz taką opinię na temat osoby z działu HR? Czy coś Twoim zdaniem było nie w porządku podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Twój wpis jest bardzo krótki, wyjaśnij dokładniej dlaczego tak uważasz.

fidek

Firma jedzie mocno na starej opinii (bo zrobili Wiedźmina - niektórym to wystarcza), która jest sztucznie podtrzymywana PR-em mającym słabe pokrycie w rzeczywistości. Jak ktoś napisał – dużo propagandy, mało konkretów. Nie polecam nikomu kto ma więcej niż 1-2 lata doświadczenia, ponieważ nie ma tutaj miejsca na jakikolwiek rozwój, a ludzie bywają dramatyczni i wyjaśnię dlaczego. W tej firmie wszystkie sensowne stanowiska zostały już dawno obstawione przez ludzi którzy tu siedzą od zawsze albo ich znajomych. Nawet w mniejszych organizacjach występuje jakaś rotacja na wyższych stanowiskach, tutaj jest bliska 0, chociaż firma to prawie korpo. Zatrudnia się głównie juniorów do najnudniejszej roboty, a specjalistów z doświadczeniem tylko po to żeby ich pouczać, a nie żeby się od nich uczyć, co długofalowo jest strzałem w stopę. W nowych się nie inwestuje, bo po co inwestować w kogoś, dla kogo i tak na dłużej nie ma miejsca i skoro go można szybko zastąpić nowym pracownikiem (słyszałem to wprost wielokrotnie). Dostaniecie co najwyżej awans z juniora na seniora, co w przypadku tej firmy jest zwykłą ściemą i oznacza, że robicie dalej to samo, często za te same pieniądze, tylko sugerują wam, że musicie to robić szybciej. Też spotkałem się z sytuacjami, gdy leadowie przejmowali projekt innych albo celowo nie angażowali ludzi w nowe projekty, żeby przez przypadek nie robić sobie konkurencji. W branży nastawionej na kreatywność jest to nie do pomyślenia. Brak szacunku do nowych pracowników wynika głównie z faktu, że stara gwardia jest traktowana jak święte krowy nie do ruszenia, więc pozwalają sobie na wiele, chociaż gołym okiem widać że część to ludzie bez kompetencji i z przypadku, tyle że długo tutaj pracują, a to jest kluczowe w tym miejscu. Bezczelne odzywki i ustawiczne pokazywanie wyższości spotykałem tu na każdym kroku, tak jakby niektórzy mentalnie zatrzymali się na poziomie nastolatka. Jakość kompletnie nieadekwatna do pozycji na giełdzie – firma awansowała na zewnątrz, ale ludzi w środku nie wymienili na takich, co potrafią temu standardowi sprostać. Człowiek tylko chodzi ciągle zażenowany tym co widzi. Do tego firma ma niewiele do zaoferowania – pensje są niskie w stosunku do rynku, bonusy bez rewelacji, benefity niczym się nie wyróżniają, co łatwo sprawdzić, nadgodziny to oczywistość, warunki pracy poza ubiorem dość sztywne (np. brak home office). Hr-owcy niby są, ale to raczej prawa ręka władzy do trzymania porządku, a nie pomoc dla pracowników, może dlatego jest ich tu tak wielu. Od pierwszego dnia dają ci do zrozumienia, że powinieneś się uśmiechać, a jak zgłosisz uwagę to szybko dadzą ci do zrozumienia, że nie wolno. Przecież tu wszystko jest idealne, prawda? Super, że firma zrobiła kiedyś dobrą grę ale nijak przekłada się to na jakość miejsca pracy, a profity i tak zgarniają nieliczni. Daleko za standardami korporacji z centrum Warszawy. W zasadzie polecić można wyłącznie tzw. turystom – wpadasz na rok, zgarniasz gratisową koszulkę, zamienisz parę słów z kilkoma fajnymi ludźmi, obejrzysz biuro i idziesz dalej robić coś sensownego. Z mojej obserwacji wynika, iż zostają ci naprawdę mało ambitni i bez pomysłu na siebie, stąd liczba wiecznych imprezowiczów też jest tu wysoka. Dla mnie mało poważne miejsce, zalecam kontakt z tą firmą ograniczyć do grania w gierki, o ile to kogoś bawi, bo możecie sobie nieodwracalnie zepsuć w głowie swój wyidealizowany wizerunek firmy bez skazy (niektórych rzeczy lepiej nie widzieć).

Luidzi

Wystarczy starać się w pracy, a będzie każdy zadowolony bo firma jest dobrym pracodawcą!

Jak się pracuje z ludźmi z CD Projekt sp. zo.o.?

Pomocna

To zależy od oczekiwań - jak nie masz żadnych lub niewielkie, to można być zadowolonym. Taki miks skostniałej organizacji pełnej ludzi o mentalności z poprzedniej epoki z dzieciarnią myślącą wyłącznie o kolejnym melanżu. Brakuje racjonalnego środka. Także przychodząc tutaj masz 99% szansy, iż będą cię traktować jak juniora od najprostszych czynności, a jak spróbujesz się wychylić z pomysłem, to albo lead zawinie ci projekt albo zjadą, że masz się nie wychylać. Wkurzałoby to mniej, gdyby leadowie reprezentowali sobą wysoki poziom lub istniała jakaś rotacja, niestety za dużo tu ludzi siedzących za minione zasługi a pojęcie ścieżki kariery nie istnieje. Zarobki dość marne, więc jak ktoś liczył że dorobi się na sukcesie Wiedźmina to może zapomnieć. Organizacyjnie przerost formy nad treścią - dużo propagandy, mało konkretów, infantylny klimat, w czym duża zasługa wspomnianych poniżej hrowców, których jest tu cała armia. Pretensjonalne i aroganckie traktowanie nowych (bo nie należących do "swojaków") i odchodzących pracowników czy patrzenie z wyższością na konkurencję też irytuje. Arogancja to tutaj rzecz tak powszechna, że niektórzy nawet nie zauważają jak bardzo wygląda to żałośnie dla ludzi z zewnątrz.

Zostaw merytoryczną opinię o CD PROJEKT S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CD PROJEKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CD PROJEKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CD PROJEKT S.A.?

CD PROJEKT S.A.
1.9/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Jagiellońska 88
    00-992 Warszawa