Huuuge Games

Opinie o Huuuge Games

Bartosz

Super, rozmowa wymagała odemnie poświęcenia, myślenia i co ważne nie poddania się. Ale otrzymałem zaufanie. Dzięki! Rekrutacja na najwyższym poziomie!

@Bartosz 06.09.2017 09:13

Bartoszu! miło nam to słyszeć. Staramy się utrzymać rekrutację na najwyższym poziomie :). Pozdrawiamy!

Robert

Bardzo przyjemna rekrutacja - jeszcze nie miałem okazji u nich pracować ale myślę że już mogę ich polecać :)

Robert

@Robert 19.05.2017 16:43

Robert, zapraszamy do nas! Pozdrawiamy! Ekipa Huuuge Games

Wacek

No powiem Wam, że Huuuge Games to na spokojnie sobie radzi, zatrudnia coraz więcej osób, bardzo dobrze.

@Wacek 14.10.2016 15:00

Wacek, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się jak możemy! Przesyłamy Huuuge pozdrowienia. Ekipa Huuuge Games

Zostaw opinię o Huuuge Games - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huuuge Games