Huuuge Games

Opinie o Huuuge Games

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Huuuge Games o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Huuuge Games? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

@Administrator 22.02.2018 13:03

Hej! U nas wszystko świetnie, świętowaliśmy tydzień temu Chiński Nowy Rok, a dzisiaj mamy prezentację gier z naszego wewnętrznego game jama - OH! Game Jam, na który nasi pracownicy stworzyli rewelacyjne gry (kodowane jak również planszowe). Tak więc w skrócie: rozwijamy się, otwieramy kolejny biura i pracuje dla nas już 350 osób. Jeżeli jesteście ciekawi co się u nas dzieje to zapraszamy Was na nasze kanały, gdzie możecie wszystko na bieżąco obserwować: FB: https://facebook.com/HuuugeGamesCompany/ Twitter: https://twitter.com/HuuugeGames Instagram: https://www.instagram.com/huuugegames/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/42401/ Do usłyszenia!

Bartosz

Super, rozmowa wymagała odemnie poświęcenia, myślenia i co ważne nie poddania się. Ale otrzymałem zaufanie. Dzięki! Rekrutacja na najwyższym poziomie!

@Bartosz 06.09.2017 09:13

Bartoszu! miło nam to słyszeć. Staramy się utrzymać rekrutację na najwyższym poziomie :). Pozdrawiamy!

Robert

Bardzo przyjemna rekrutacja - jeszcze nie miałem okazji u nich pracować ale myślę że już mogę ich polecać :)

Robert

@Robert 19.05.2017 16:43

Robert, zapraszamy do nas! Pozdrawiamy! Ekipa Huuuge Games

Wacek

No powiem Wam, że Huuuge Games to na spokojnie sobie radzi, zatrudnia coraz więcej osób, bardzo dobrze.

@Wacek 14.10.2016 15:00

Wacek, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się jak możemy! Przesyłamy Huuuge pozdrowienia. Ekipa Huuuge Games

Zostaw opinię o Huuuge Games - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huuuge Games