Huuuge Games

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Huuuge Games

Witaj!

Cieszymy się, że interesujesz się Huuuge i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl. Znajdziesz tu sporo informacji o tym kim jesteśmy, co jest naszą pasją i jakie wyznajemy wartości. To również miejsce do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat. Wszystkie czytamy z uwagą i cenimy sobie każdy głos

Jesteśmy tu po to, by udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, sugestie i uwagi. Jesteśmy tu dla Ciebie. W imię naszego hasła #PlayTogether, zachęcamy Cię do kulturalnych wypowiedzi i merytorycznych komentarzy - tylko do takich możemy się odnieść.

Pamiętajmy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza publikowania informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw znieważających konkretne osoby. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora, zgodnie z regulaminem portalu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź nasze profile: FB, Instagram, LinkedIn.

Chcesz pracować u jednego z najlepszych producentów i wydawców gier mobilnych na świecie?

Zaaplikuj do nas już dziś! - o tutaj

Let’s #PlayTogether !
Zespół Huuuge Games
JestemZadowolona

Pracuję tu już 2 lata i czuję, że ta firma naprawdę o mnie dba. Nie mam problemów z elastycznym czasem pracy. Mój manager uzgadnia ze mną ilość zadań, które dostaje. Mogę zgłaszać swoje pomysły, z których część doczekała się realizacji. Jeśli udaje mi się osiągać super wyniki to firma to docenia i już kilkukrotnie dostałam za to dodatkową premię w ramach nagrody. Nawet teraz, kiedy nasze wynagrodzenia netto ucierpiały przez Polski Ład, Huuuge nie czekając na proces podwyżkowy, wyrównał wynagrodzenia pracownikom do poziomu sprzed zmian podatkowych. Atmosfera w zespole bardzo przyjazna. Bez dużego stresu. Czasem, jak wszędzie, są momenty, kiedy dużo się dzieje, kiedy coś mnie denerwuje, kiedy trzeba mocno się spiąć, aby zrealizować zadanie. Jeśli jest tego za dużo zgłaszam to managerowi, który pomaga w takich momentach znaleźć rozwiązanie. To bardzo dobre miejsce dla ambitnych, pracowitych osób, które chcą się dużo nauczyć i pracować w super ciekawej branży w dobrej atmosferze. Na minus były zwolnienia grupy pracowników pod koniec 2021. Mimo, iż to bardzo przykre doświadczenie dla nas wszystkich, to trzeba przyznać, że osoby zwolnione dostały bardzo dobrą odprawę i kompleksowy program outplacementowy, nawet stażyści na umowie zleceniu. Powiedzmy sobie szczerze, że inne firmy w podobnych przypadkach nie są tak hojne i płacą niezbędne minimum.

Jarząbek
 Rekomendacja

Widzę różne opinie, także skrajne. Oczywiście nie jest nigdy tak, żeby każdemu wszystko odpowiadało. Krytykujący powinni zobaczyć jak to jest w dużych korporacjach, gdzie człowiek jest sprowadzony do wirtualnego zasobu ludzkiego, przez każdy szczebel zarządzania, nawet bezpośrednich przełożonych. W Huuuge tak nie jest, kadra średniego szczebla doskonale wie z kim pracuje, trzyma dobry kontakt ze swoimi ludźmi. Nie można wymagać czegoś identycznego od kadry wyższej w firmie, która ma kilkaset osób - a mimo tego nawet to jest wielokrotnie lepsze niż w porównywalnych firmach, które mają wtedy typowe zacięcie korporacyjne. Jakieś zasady muszą być wprowadzane - inaczej kieruje się firmą 30-osobową, inaczej 500-osobową. Zauważcie, jak w ciągu 2-3 lat kiedy tu pracuję, powiększyła się liczba osób, a wszystko od strony socjalnej oraz kierowania pracą działa idealnie, każdy ma co robić, jest odpowiednio "zaopiekowany". Nawet jeśli niektóre procesy nie nadążają za wzrostem odpowiednio szybko, to ich korekty następują cały czas. Firma dalej się rozwija, otwartych pozycji jest mnóstwo (ale dla osób z jakimś doświadczeniem i umiejętnościami, chcących pracować), rotacja pracowników przy takiej skali zatrudnienia jest naturalna i minimalna.

Adam

Huuuge to startup, który wyrasta ze sowich butów. Dzieje się naprawdę wiele i bardzo dynamicznie. Ja na przestrzeni miesięcy pracy nie mogę powiedzieć złego słowa. Ok pracy jest dużo, czasami jest chaotyczna, ale absurdem było by oczekiwanie zaplanowania wszystkiego wg. procedur w tak szybko rozrastającej się firmie. Czego by nie powiedzieć to szczególnie cenię współpracę w zespole, mamy team spirit i wzajemne wsparcie, co daje mi pewność, że nie jestem z zadaniami sam. Polecam dla ambitnych!

Cal

Jestem w Huuuge już kilka lat, jeżeli szukacie perfekcyjnego miejsca, to niestety muszę zawieść. Ale czy jest tak źle, jak niektórzy to mówią? No nie. Jest to duża firma, która przeszła przez bardzo szybki wzrost w zasadzie ze startupu na corpo. To też wymogło wiele, dynamicznych zmian. Większość wyszła na dobre, nadal tu jest i się rozwija, nie stała się ofiarą własnego sukcesu. Chodź też nie uniknie się zmian, które są niepopularne lub nawet złe (tak błędy też się zdarzają). Samemu byłem świadkiem takich, z którymi się osobiście nie zgadzałem, które mi utrudniały prace lub po prostu się nie podobały. Ale też będąc tyle w firmie, nauczyłem się ufać ludziom, którzy kierują Huuuge. To nie są osoby gdzieś wysoko w chmurach. Podchodzą, dają sztamę, rozmawiają o grach, śmieją się i nigdy nie dają odczuć, że jesteś jakimś nieznaczącym gruntem. Również pamiętam, że ja robiąc tylko swoją małą część, nie znam wszystkich faktów, gdzie firma ma być za rok, za dwa. Huuuge się zmienia, normalne jest patrzenie na kilka lat wstecz i mówienie "było lepiej" i samemu tak potrafię robić. Było mniej ludzi, było to bardziej rodzinne. I czasami mi brakuje tej atmosfery. Ale też pamiętam, że są rzeczy, które są lepsze, bo przy rozwoju firma też nie zapominała o tych, którzy tu pracują. Więcej benefitów, awanse, lepszy sprzęt, miejsca pracy, podwyżki, mówimy tu o firmie co stworzyła dla pracowników siłownię bo mogli. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie przychodzisz tylko aby zrobić swoje 8h, dostać wypłatę lub piąć się po szczeblach tytułów, to może nie być dla ciebie dobre miejsce. Huuuge promuje ludzi (oni odnoszą największe sukcesy), którzy pracują z pasją, lubią to co robią, rozwijają się, rzucają pomysłami.Tak zdarzą się okresy, kiedy będzie trzeba pracować mocniej, lub trafi się na leada co będzie miał twoje pomysły gdzieś, tylko że nie przetrwa on pierwszej corocznej ewaluacji. Większość managerów to osoby co są tu po kilka, a nawet kilkanaście lat, a firma jeszcze ich wysyła na szkolenia. Znają się, są otwarci na naukę, nie ganią za pytania, tworzą atmosferę, która sprawia, że nie mówisz zły "znowu poniedziałek". Tylko wstajesz, idziesz, spędzasz dzień robiąc to co lubisz, z fajnymi ludźmi. Są o wiele gorsze losy.

Hazardzista420
Klient

Aplikacja jest f2p. Nikt nie każe Ci grać za duże stawki, możesz sobie zbierać darmowe bonusy i za nie grać licząc na szczęście. Kupno żetonów to tylko Twój wybór i nikogo więcej.

Danuta Nowy wpis
@Hazardzista420

A o czym mowa? Nie widzę tamtej opinii, bo cenzura. Dopiero wdrażam się w temat. Wyjaśnisz czym jest f2p?

Ex-Huuuger Nowy wpis
@Danuta

F2P jest modelem biznesowym gry - z angielskiego Free to Play. Oznacza to, że aby rozpocząć rozgrywkę, nie musisz wkładać żadnych pieniędzy, niczego kupować. Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego zrobić jeśli nie chcesz :) są mikrotransakcje/mikropłatności, które często dają Ci różne dodatkowe bonusy. To natomiast bardzo łatwo zepsuć - można utracić BALANS i zwyczajnie przekształcić grę w tak zwane przez graczy P2W - czyli Pay to Win (gracze, którzy dokupują różne elementy mają dużą przewagę z innymi w bezpośredniej konfrontacji)

Fick

W firmie panuje totalny chaos a góra tego nie widzi lub nie chce widzieć. W niektórych działach rotacja na poziomie 80%. Sporo managerów pracuje "przez zasiedzenie " choć ich sposób zarządzania pozostawia sporo do życzenia, nowi jak tylko widzą co tu się dzieje- uciekają gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Do tego co jakiś czas bomba w postaci grupowego zwolnienia. Nikogo nie interesuje, że o godz.19.00 możesz nie mieć czasu na calla (informacje o spotkaniu dostajesz na 3 godziny przed). Generalnie jeśli masz inne propozycje pracy- nie wybieraj Huuuge.

Manga
Klient
@Fick

Firma ostatnio weszła na giełdę i zgarnęła dużo kasy. Z czego wynikają te zwolnienia? Zwykle jak firma dostaje kasę z giełdy to się rozwija i zatrudnia ludzi, a nie robi grupowe zwolnienia...

nick Nowy wpis
@Manga

Bo akcje od debiutu spadły o 66%.

Danuta Nowy wpis
@nick

Aż tyle? A wiesz konkretnie co miało aż taki wpływ na spadek tych akcji?

XAE
Kandydat

Bardzo "profesjonalna" firma.... Niby tacy HUUUGE a jednak nie potrafią w pewne rzeczy, Po drugim i ostatnim etapie ( w przypadku stanowiska na jakie aplikowałam) mimo zapewnień odezwania się w danym terminie bez względu na decyzję się nie odzywa. Po wysłaniu maila z zapytaniem czy łaskawie mogą poinformować na jakim etapie jest rekrutacja zgadnijcie.... zero odpowiedzi XD Dzień po obiecanym terminie odezwania się przez tą "PROFESJONALNĄ I SZANUJĄCĄ SIE FIRMĘ" widzę,ponownie TO SAMO OGŁOSZENIE na wszystkich portalach z ofertami pracy... HUUUGE-LY POOR PLAY. HUUGE GAMES...

@XAE

Dzień Dobry! Bardzo dziękujemy za tę opinię, a przede wszystkim za zwrócenie uwagi na sytuację, która nie powinna mieć miejsca. Zapewniamy, że nasze standardy są wyższe, niż to, czego Pani doświadczyła. Serdecznie za tę sytuację przepraszamy!. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana feedbackiem z naszej strony dotyczącym procesu rekrutacyjnego, w którym Pani brała udział, to prosimy o bezpośredni kontakt z rekruterem. Dziękujemy za zrozumienie! Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games.

XAE
@Huuuge Games

Kontakt bezpośrednio z rekruterem z mojej strony był. To Wy olaliście temat i nie raczyliście odpisać przez kilka dni po rzekomej obietnicy odzewu......Tak się nie robi. "Wysokie" standardy.

Morda
@XAE

Z doświadczenia z hugo, wiem, że tak jest.

@XAE

Podpisuję się pod tym, zero feedbacku mimo zapewnień.

forest
@anonim

HR w tej firmie to najsłabsze ogniwo. Szczera prawda!

Łukasz
@forest

Byleś na rozmowie i nie dostaleś feedbacku? Sam wiesz że firmy głównie odzywają się do kandydatów którzy przeszli weryfikacje pozytywnie. Chociaż powinni. Powiesz coś o rekrutacji bo mam zamiar wysłać CV i trochę się stresuje.

@Łukasz

Nie. Profesjonalne firmy w 2022 roku przekazują feedback niezależnie od wyniku rozmowy, a zwłaszcza gdy obiecują to podczas tej rozmowy. Mamy rynek pracownika, jeśli ja biorę udział w kilku rekrutacjach i dostaję kilka ofert, to fajnie byłoby wiedzieć czy firma jest mną zainteresowana czy nie. Szanujmy swój czas, tylko tyle i aż tyle.

Weronika
@XAE

masz przykre doświadczenia a czy możesz powiedzieć mniej więcej jak wyglądały te dwa pierwsze etapy w których brałaś udział? czy to były rozmowy tel czy spotkania i czy było jakieś zadanie rekrutacyjne?

nick
@Huuuge Games

Żenująca odpowiedz. Zmieńcie PRowca....

Czy często Huuuge Games poszukuje kogoś na stanowisko Designer? Ile osób tam pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Huuuge Games rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Senior C++ Developer?
Wszystko tylko nie huuuge

Mam kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Pracowałam w wielu firmach, w których osiągałam sukcesy. Porównując moich pracodawców huuuge wypada skrajnie źle. To tak jakbym wdepnela w coś całkiem nieładnego na chodniku. Omijajcie szerokim łukiem.

Karol

Pracowałem w firmie 2 lata i 7 miesięcy. Podsumował bym firmę jednym zdaniem. Totalny brak możliwości rozwoju w Polsce! Choćbyście przysłowiowo staneli na głowie i zaklaskali uszami to i tak nie będzie to docenione i absolutnie nic z tego nie uzyskacie, nawet zwykłego dobrego słowa! Jest to spowodowane bardzo słabą kadra menadrzerska średniego szczebla która zupełnie nie ma pojęcia co się dzieje na dole i przedstawia w superlatywach informacje samej górze. Stanowczo odradzam, jest na rynku wiele firm spróbujcie gdzie indziej. Nie dajcie śię zwieść, sloganom, że to fajna fimra zajmująca się grami komputerowymi.

Huuuge Games prowadzi rekrutację na stanowisko Senior Accountant. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

JestemZadowolona

Rafał
@JestemZadowolona

Pracowałem tam cztery lata. Sama wypowiedź jest mocno ukierunkowana na polepszenie odbioru tej firmy na tym portalu. Osoba opisująca nie wskazała nawet działu w którym pracuje ( to firma it zatrudnia zarówno osoby z działu marketingowego, jak i fullstaxk developerów.

Tomer
@Rafał

Dokładnie, ktoś z HR to pisał, już nie pierwszy raz podszywając się pod kogoś innego. Sztuczne.

Były ...
@Tomer

Zabawne jest to forum jak ktoś smaruje na firmę to jest prawdziwy a jak ktoś pisze coś pozytywnego to zaraz jest z HR... :)

Co?
@JestemZadowolona

Bardzo przepraszam, ale wszystkie pozytywy z tej wypowiedzi to kłamstwa ;)

Tomer
@Były ...

Pracownicy nie używają takich zwrotów, jak te wrzucane przez HR jako niby zwykły pracownik. Nie rozumiem dlaczego HR to robi. Każdy mądry człowiek to widzi. Takie sztuczne wybielanie to nie pomoc firmie, ale działanie na jej niekorzyść.

G
@JestemZadowolona

Pracowalem tam 6 lat, bylem na prawde szczesliwy ze tam pracuje, ludzie byli super, fajna atmosfera do czasu az coraz wiekszy procent ludzi z top menagmentu zaczal pochodzic z panstwa na Bliskim Wschodzie na litere I. Wtedy zaczelo sie psuć, było nierówne traktownie , itp. Wczesniej tez bywaly momenty ze bylo srednio ale od 2-3 lat to byla norma. Proces podwyzkowy? Zabawne, podwyzka 0 zl bo 3 lata temu dostales duza podwyzke, odmowienie pracownikowi bonusu rocznego za rok poprzedni bo zlozyl wypowiedzenie zanim ten bonus zostal przyznany (wymogiem bylo przepracowanie co najmniej 6 miesiecy w roku poprzednim) Zwolnienie pracownika bo zarabial wiecej niz menago bo robil nadgodziny kiedy tylko mogl. Lista jest dluuuuga. Nie mowie ze firma jest zla do cna, ale no zrobilo sie bardzo zle.

JestemNiezadowolony
@JestemZadowolona

Propaganda niczym wiadomości w TVP. Nawet HR kiedyś był bardziej profesjonalny i nie posuwałby się do takiej żenady. Prawda jes taka, że od kiedy management przestał być polski, to dostanie rozsądnej podwyżki czy bonusu graniczyło z cudem. Większość negatywnych opinii jest niestety zasłużona i nawet nie ma sensu pojedynczo odnosić się do każdego punktu, o których pisze "Zadowolona".

@G

Dzień Dobry! Dziękujemy za Pana opinię na temat naszej firmy. Chcielibyśmy się odnieść do poruszonych kwestii a w szczególności tematów: procesu podwyżkowego, bonusów oraz zwolnień. Decyzje podwyżkowe w Huuuge podejmowane są w odniesieniu do poziomu kwalifikacji pracownika oraz poziomu wynagrodzeń na rynku. Obecna polityka rocznych nagród finansowych w Huuuge jest jawna i dostępna dla pracowników. Wsłuchując się w głosy naszych pracowników, regularnie przeprowadzamy przeglądy naszych polityk wynagrodzenia i benefitów tak, byśmy mogli oferować pracownikom i kandydatom konkurencyjne warunki zatrudnienia. Jeśli zaś chodzi o zwolnienia, to decyzja o zwolnieniu pracownika zawsze należy do najtrudniejszych. Podejmowana jest ona w oparciu o osiągane wyniki oraz o analizę niezbędnych dla firmy kompetencji. Z chęcią omówimy w wiadomości prywatnej inne obszary, o których zechce Pan porozmawiać. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: hr@huuugegames.com. Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games

Aktualność
Jeden z naszych najnowszych tytułów Rogue Land została uhonorowany wyróżnieniem  w kategorii “Best Competitive Game” przez Google Play’s Best of 2021. Dowiedz się co wyróżnia Rogue Land na tle wybitnej konkurencji z rozmowy z Tomi Hurskainenem, Senior Game Designer w Huuuge. Odwiedź nasz Huuuge Blog

Aktualność
Jaki jest najlepszy sposób na wdrożenie nowej gry mobilnej? Product Marketing Manager w Huuuge, Katarzyna Marques David, przygotowała listę 6 porad, które ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu już na samym początku. Dowiedz się więcej na blogu Liftoff (artykuł w języku Angielskim).

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Analyst w Huuuge Games? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Aktualność
2021 był rokiem sukcesu dla Huuuge Games. Nasz CEO, Anton Gauffin, opowiada o osiągnięciach ubiegłego roku, a także przybliża nasze plany rozwoju w Huuuge Blogu (artykuł w języku angielskim).

Aktualność
Kim są specjaliści stojący za tworzeniem gier? Co trzeba umieć by stać się jednym z nich? Na te, jak i inne pytania znajdziecie odpowiedź w podcaście “8:10” Gazety Wyborczej, w którym gościem była Victoria Chyczewska, Head of Recruitment w Huuuge Games.

Jarząbek
 Rekomendacja

Cwany Lis
@Jarząbek

Widzę, że jarząbek i Bolek to obrona firmy poprzez HR. Na prawdę tak sztuczne komentarze są niepoważne. Oczywistym jest, że przy takim wzroście jest rotacja pracowników. Ale tu nie chodzi o to, tylko o coraz gorsze warunki spowodowane nidorzecznoscia nowo zatrudnianych kierownikow. Jest idealnie? A ile razy pracownicy nie mieli dobrze zaplanowanej rpacy i byli przerzucani miedzy dzialami? Wszystko ze strony socjalnej i kierowniczej dziala idealnie? To przeciez klamstwo w zywe oczy.

Beza
@Jarząbek

Pracuję tutaj i mam dobre zdanie o tej firmie

A

Firma niestabilna, nie polecam, nie wiadomo kiedy nastąpi kolejna dobra zmiana i wpadniemy w worek zwolnień grupowych. Jedna wielka sinusoida decyzji i projektów, lepiej wybrać ugruntowane firmy niż mieć zniszczone CV.

Aktualność
Jako Huuuge Games stale szukamy nowych możliwości na poprawę naszej innowacyjności i rozwój technologiczny. W dużym stopniu jest to możliwe dzięki współpracy z naszymi partnerami. Szkolenie dostarczone nam przez AWS wsparło optymalizacje naszych procesów produkcyjnych i zwiększyło potencjał techniczny. Dzięki temu partnerstwu udało nam się w 2021 roku podnieść kompetencje 110 pracowników! Chcesz znać szczegóły? Czytaj więcej tutaj (artykuł w języku angielskim).

Aktualność
Huuuge Casino to jedna z najbardziej dynamicznych gier w branży Social Casino. W Huuuge nie ustajemy w wysiłkach by wprowadzać nowe formy rywalizacji. Wiemy jak ważne jest dla naszych graczy rywalizacja zespołowa, dlatego właśnie przedstawiamy Huuuge Conquest. Unikalna rywalizacja, która oferuje nowy wymiar zmagań zespołowych, unikalne nagrody drużynowe, niespotykane zestawy kolekcjonerskie i niezwykłe dekoracje. Czytaj więcej w naszym blogu na Medium (artykuł po angielsku)!

juzbeztoksyn

Są świetni ludzie, są i totalne toksyczne drapieżniki. Ale nie trzeba pracować w HG by tych fajnych spotykać. Praca? Jeśli ma się jako szefa osobę kompletnie, ale to naprawdę niekompetentną, tylko że ma "chody" na górze - to słabe i żenujące, bo wiele było sygnałów do góry wysyłanych. I takich zespołów jest w sumie wiele. Global Management? Myślą, że są nieomylni, oderwani od rzeczywistości firmowej. HR? Żenada, jaką oni tam mają rotację? 50%? 70%? Ile ludzi tam w ciągu ostatnich 2 lat się przewinęło? Czas się zwijać, zero rozwoju, zero takiej atmosfery że się chce przychodzić.

anton
@juzbeztoksyn

to prawda

ExStar

Great place to work. Idziesz na ważne spotkanie projektowe, wracasz, a już nie możesz się do komputera zalogować, bo okazuje się, że odcięto Ci w czasie spotkania dostępy! Super rozrywka! Tylko w Huuuge...

CoSieStalo
@ExStar

Co się stało? Brzmi jak zwolnienie…

@CoSieStalo

Zespołowe, do grupowego trochę brakowało

ExHS
@ExStar

Warto nadmienić jak to "góra" zapewniała o tym, że projekt się rozwija i nie ma czego się bać, miesiąc później nagle robi meet, na którym daje wypowiedzenie prawie połowie projektu oznajmiając, że od miesiąca szukali wakatów dla "wyrzuconych" :) Nadmienie tylko, że następnego dnia wrzucili oferty pracy na np. stanowisko Scrum Mastera (wyrzucili 2-3?). (usunięte przez administratora)

Współczuje
@ExStar

Mało stabilne miejsce skoro z dnia na dzień można stracić prace…

Było fajnie
@ExStar

A potem się orientujesz, że to fikcja i hr-owe manipulacje, działania, polityka jakkolwiek. Hr marketing, obrazki reklamowe oderwane od rzeczywistości. Roztaczanie wizji i dopóki "stay huge" jest ok. Poza tym masa świetnych ludzi, którzy również w obawie przed polityką robią swoje i siedzą cicho. Ostatnia akcja masowego instant zwolnienia jednak wzbudziła falę krytyki i obaw. Każdy ma swój rozum niech oceni jak chce, ja się z takim podejściem nigdy nie spotkałem

@Było fajnie

No i właśnie, wszystko można rozegrać po ludzku. Traktować ludzi z szacunkiem i powiedzieć o sytuacji i dalszym kierunku. Zaproponować rozwiązania i wsparcie, a tymczasem... szybko, szybko zróbmy spotkanie, bo musimy Wam zabrać dostępy i powiedzieć, żejesteście zwolnieni...

EEeee
@ExStar

Kiedy myśleliście, że ta akcja była dziwna, co powiecie o kolejnym masowym zwolnieniu losowych ludzi "bo tak"?

Bobek
@EEeee

Słyszałem, zwolnienia były w HSowym stylu. Jednocześnie zwiększyła się liczba stażystów.

Nick
@EEeee

W ostatniej rundzie zwolnień zwolniono nawet ludzi którzy niedawno rzucili inna robotę, specjalnie żeby przejść do Huuuge.

niezdecydowany
@Nick

A z Izraela kogoś zwolnili?

niezdecydowany2
@niezdecydowany

tym razem tak, choć niewiele

niezdecydowany
@niezdecydowany2

tak myślałem

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Huuuge Games?

intern
@Pytanie

Mają, ale trzeba się zatrudnić najpierw jako intern. Jeśli się sprawdzisz jest szansa, że przedłużą z Tobą umowę.

@intern

Drodzy “Pytanie” i “intern”! Dziękujemy za Wasze zainteresowanie. Odpowiadamy, że zdarza się, że otwieramy rekrutację na staże - zachęcamy do śledzenia naszych ofert na stronie: https://huuugegames.com/careers Na pozostałe pozycje wymagamy doświadczenia, choć nie zawsze komercyjnego. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszych ogłoszeniach o pracę. Zapraszamy także do kontaktu z nami w razie dodatkowych pytań: hr@huuugegames.com Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games

Zostaw merytoryczną opinię o Huuuge Games - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Huuuge Games?

Zobacz opinie na temat firmy Huuuge Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huuuge Games?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Huuuge Games?

Liczba opinii klientów firmy Huuuge Games, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huuuge Games