Huuuge Games

Huuuge Games

Opinie o Huuuge Games

Apache

Pracowałem w HG. Nie polecam tą firme. Bardzo słaba atmosfera i beznadziejne traktowanie pracowników.

Inka

Ta firma jest dobra tylko dla kadry zarządzajacej, która wymaga dużo od innych a najmniej od siebie.

Alabaster

Obecnie w miejscu, ktore wydawalo sie byc idealnym miejscem do pracy poziom absurdu siega gornych granic. Atmosfera w dzialach jest tak ciezka, ze mozna ja kroic nozem. Ludzie boja sie odezwac, walczyc wprost o swoje. Jesli choc troche sie wyrozniasz to badz pewnien, ze latwego zycia w tej firmie miec nie bedziesz. Szybko zostaniesz sprowadzony do parteru i przy okazji zmieszny z blotem. Przelozonym brak umiejetnosci zarzadzania. Sa nieprofesjonalni w kontaktach z podwladnymi, faworyzuja jednych, dreczac psychicznie innych. A na pomoc nie masz co liczyc bo kazdy dba tam jedynie o wlasne interesy. UNIKAJCIE HUUUGE GAMES, nie bedziecie tam ani sczesliwi, ani docenieni, ani tez traktowani z naleznym wam szacunkiem.

Not a Huuuge Fan

Bylo to moje miejsce pracy. Biuro na pierwszy rzuta oka - wypasione co pozniej okazuje sie byc tylko pierwszym CELOWO wywolanym wrazeniem. Nie mają nic do zaoferowania to postawili na PR. W Huuugu wiedza ze jedyną ich szansa na dobrych pracownikow jest wrazenie... Ale wszystkim DOBRYM pracownikom ODRADZAM TO MIEJSCE, szkoda waszego czasu. To nie jest firma ktora zasluguje na dobrego pracownika. Ich wartosci nic dla nich samych nie znacza. Czegoś innego bys się spodziewal po KASYNIE??? Kandydatowi wydaje sie ze trafil na super firme i super ludzi ale jak tam juz wejdziesz to sie oakzuje ze jest zupelnie inaczej. Probuja udawac atmosfere jak w firmach gamingowych ale im to nie wychodzi bo zespol jest bardzo zróżnicowany - ludzie dziwni, czesto bez doswiadczenia, mniejszosc to dobrzy specjalisci ale traktowani beznadziejnie. Managerowie krzycza na podwladnych i wymuszaja na nich dzialania, biedni ludzie czuja się bez wyjścia, mobbing, gierki, brak poufności, wszyscy o wszystkich wszystko wiedza w tej firmie. Wymuszanie komunikacji w obcym jezyku. Wyzszy szczebel kipi jadem a i nieczesto glupota. Chyba wydaje im sie ze sa gwiazdami rocka? Wyzsza kadra to ludzie ktorzy nie sa specjalistami. Podwladni którym placi się grosze aby wykonywali prace za swoich przelozonych – na porządku dziennym. Jak za dużo zadajesz pytan to nie dobrze bo się okazuje ze przelozony nic nie wie… Nie ma nawet czegos takiego jak tajemnica zawodowa. Już nie wspominajac o niezachowaniu zasad etycznych w relacjach przelozony – podwladna… Ale to tajemnica o której wszyscy wiedza.. niezaleznie od miasta ???? W Huuuge kochaja plotkować i grac w gierki. Nie licz ze dostaniesz tam podwyzke, caly budzet idzie na marketing, PR i gadzety ktorymi stwarzaja wrazenie "fajnej i troskliwej firmy" by skusic tym dobrych specjalistow. Firma zatrudnia coraz więcej osob, ale chyba tylko po to aby z rozmachem pojsc na dno. Filarem firmy ludzie którzy zatrudniają ludzi którzy „odwala za nich robote”.

@Not a Huuuge Fan 06.09.2018 15:52

Not a Huuuge Fan, dziękujemy za Twoją opinię. Firma się rozrasta i rozwija - w przeciągu 2 lat zmieniliśmy się z firmy 150 osobowej w 400 osobową. Staramy się zmieniać i dostosowywać do nowej sytuacji. Chcemy, żeby pracownikom było u nas jak najlepiej. Przekażemy Twój feedback do naszego działu HR, który na pewno przeanalizuje opisaną przez Ciebie sytuację. Jeżeli będziesz chciał jeszcze z nami porozmawiać to zachęcamy do kontaktu mailowego - careers@huuugegames.com Pozdrawiamy

Alabaster
@Not a Huuuge Fan 06.09.2018 15:52

KAZDE slowo zawarte w tej opinii to szczera prawda. A autor za tak niezwykle trafne podsumowanie firmy powinien dostac nagrode.

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Huuuge Games? Twoja opinia może okazać się ważna.

Piotr Nartczuk
@Administrator 25.06.2018 09:27

Aktualna aplikacja to już porażka grając dopiero na 380 lewel nie ułożyłam ani jednego puzla zlotego za 12 zlotych losów nawet 1 komp Bronzu brak dopalacza Xp do lewel od 100 level koniec dobrej gry

@Piotr Nartczuk 27.08.2018 14:13

Piotr, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem support: http://www.huuugegames.com/support/ Pozdrawiamy

TheOne

Huuuge Games should figure on the Wikipedia site about "Micromanagement".

Huuuge Games Team
@TheOne 11.05.2018 14:41

Thanks for the feedback, we'd like to know why you think so. Could you send a mail to careers@huuugegames.com ?

Janusz

Zdecydownie nie polecam.

@Janusz 11.05.2018 10:27

Janusz, przykro nam to słyszeć. Napisz proszę do nas maila (careers@huuugegames.com), opisz w nim co konkretnie jest nie tak, dlaczego nas nie polecasz i postaramy się to poprawić!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Huuuge Games o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Huuuge Games? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

@Administrator 22.02.2018 13:03

Hej! U nas wszystko świetnie, świętowaliśmy tydzień temu Chiński Nowy Rok, a dzisiaj mamy prezentację gier z naszego wewnętrznego game jama - OH! Game Jam, na który nasi pracownicy stworzyli rewelacyjne gry (kodowane jak również planszowe). Tak więc w skrócie: rozwijamy się, otwieramy kolejny biura i pracuje dla nas już 350 osób. Jeżeli jesteście ciekawi co się u nas dzieje to zapraszamy Was na nasze kanały, gdzie możecie wszystko na bieżąco obserwować: FB: https://facebook.com/HuuugeGamesCompany/ Twitter: https://twitter.com/HuuugeGames Instagram: https://www.instagram.com/huuugegames/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/42401/ Do usłyszenia!

Bartosz

Super, rozmowa wymagała odemnie poświęcenia, myślenia i co ważne nie poddania się. Ale otrzymałem zaufanie. Dzięki! Rekrutacja na najwyższym poziomie!

@Bartosz 06.09.2017 09:13

Bartoszu! miło nam to słyszeć. Staramy się utrzymać rekrutację na najwyższym poziomie :). Pozdrawiamy!

Robert

Bardzo przyjemna rekrutacja - jeszcze nie miałem okazji u nich pracować ale myślę że już mogę ich polecać :)

Robert

@Robert 19.05.2017 16:43

Robert, zapraszamy do nas! Pozdrawiamy! Ekipa Huuuge Games

Wacek

No powiem Wam, że Huuuge Games to na spokojnie sobie radzi, zatrudnia coraz więcej osób, bardzo dobrze.

@Wacek 14.10.2016 15:00

Wacek, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się jak możemy! Przesyłamy Huuuge pozdrowienia. Ekipa Huuuge Games

Zostaw opinię o Huuuge Games - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huuuge Games