Opinie o Huuuge Games w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huuuge Games. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huuuge Games o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huuuge Games w Warszawa

Wimir

Hej jakie widełki na testera? (Huuuge Kraków kapelanka) Pozdrawiam Wimir

HuugeTester
@Wimir

4,000-8,000 zł brutto

Klocek w szoku

Pracuję w HG ponad rok, w bydgoskim oddziale i powiem Wam, że jestem totalnie zdziwiona tak negatywnymi komentarzami. Nie wiem czy w warszawskim biurze jest tak źle, ale u nas panuje zupełnie inna atmosfera. Pracowałam wcześniej w kilku innych miejscach i serio uwierzcie mi, że w HG nie ma na co narzekać!!! Przede wszystkim firma dba o pracowników, że aż z chęcią przychodzi się do biura. Stanowiska pracy są na prawdę wysokiej klasy, mega wygodne fotele i wszystko co potrzeba. Do tego przeróżne soki, napoje, różne mleka!!!, syropy do kawy i świeże owoce. Wypłata zawsze na czas. Dział HR zawsze pomocny. Ponadto HG czesto sprawia nam jakieś fajne niespodzianki, wyjścia i daje możliwość uczestnictwa w szkoleniach i różnych branżowych eventach. Atmosfera jest meeeega przyjazna, a ludzie kochani

bdg_hg_employee
@Klocek w szoku

Zgadzam się z powyższą opinią. Pracuję w bydgoskim oddziale HG od prawie 2 lat, jako programista, jest to moja pierwsza praca w ogóle, więc można powiedzieć że zacząłem od zera. Być może w innych miastach jest inaczej, różne plotki tutaj krążą np. o oddziale szczecińskim, ale Bydgoszcz mogę polecić z czystym sumieniem.

HuuugeMistake

Wszystko już zostało powiedziane. Moja przygoda z huuuge dzięki Bogu się już zakończyła. Barak miejsca na kreatywność, managerom brakuje soft skills w zarządzaniu. Najpierw mówią Ci, że pomysł jest bez sensu, a później za Twoimi plecami sprzedają go jako swój - wyżej. Szeregowi pracownicy mili, ale czuć od początku, że atmosfera w pracy jest bardzo gęsta i napieta. Nie ma też ustalonej jakiejś konkretnej struktury HR w firmie... Przez to pojawiają sie zgrzyty w różnych momentach. Ogólnie nie polecam.

Nie nie nie

Wymarzone miejsce pracy. Takie można odnieść wrażenie. Nic bardziej mylnego. Po pewnym czasie zaczyna się dostrzegać jak bardzo jest to nieprzyjazne miejsce. Atmosfera kiepska a ludzie jacyś dziwni i przede wszystkim niegodni zaufania. Oczywiście, nie wszyscy ale to zdecydowana mniejszość, która jeśli nawet czuje się niedoceniana i krzywdzona, woli się nie wychylać i nie narażać. A najsmutniejsze jest, kiedy człowiek zda sobie w końcu sprawę, że swoją pozycję w tej firmie najlepiej zabezpieczyć jest... przez łóżko! Cóż, ryzykowna to gra. Jak to w kasynie. Jednak to w czym ta firma się specjalizuje to uprawianie plotkarstwa, do tego stopnia, że w końcu zadajesz sobie pytanie: czy ci ludzie nie mają nic innego do roboty przez cały dzień?! Ot garstka haruje a reszta radośnie zbija bąki za ciężkie pieniądze. Krew cię zalewa kiedy widzisz jak niekompetentne osoby zarządzają poszczególnymi działami. Bez doświadczenia, bez pojęcia, bez tzw. soft skills, ale za to, co najważniejsze, w przyjacielskich stosunkach z samą górą. Stąd chaos, który na dłuższą metę jest po prostu nie do zniesienia. Podsumowując: koszmarnie niefajne jest to miejsce.

Halinka
@Nie nie nie

Ktore biuro?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Huuuge Games? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ciekawski

@BardzoZle Szczecin czy Bydgoszcz?

BardzoŹle

Co prawda pracowałem w innej odnodze firmy niż warszawska, ale jako że brak podziału firmy na miasta, swoją opinię dodam tutaj TL;DR Firmy nie polecam, ponieważ jest tam absolutny chaos. Zespołami zarządzają osoby z zerowym doświadczeniem, które nawet nigdy nie zajmowały się tym co mają oceniać u osób, którymi zarządzają. Firma płaci bardzo źle, atmosfera jest pełna kolesiostwa, osoby próbujące aktywizować ludzi do robienia rzeczy razem są aktywnie wyśmiewane, jedyne co działa to ukryte kanały na Slacku do obgadywania i obrażania innych.(usunięte przez administratora) Programiści i niektóre działy mają tyle wolnego czasu, że nie wiedzą co ze sobą zrobić, podczas gdy pozostałe działy są tak pełne chaosu i braku doświadczonych zarządców, że nie mają czasu na nic i nigdy nie korzystają z domniemanych bonusów, jak game room. A i to pomijając czyste kolesiostwo, gdy z pracy wyrzuca się lepiej wykwalifikowane osoby, bo "ta druga osoba mieszka w innym mieście i gdyby to ją, pomimo słabych wyników, pozbawić pracy, szef nie miałby u kogo zatrzymać się na noc podczas zwiedzania miasta". Ręce opadają. Na starcie, praca w Huuuge była naprawdę wspaniała. Miałem nad sobą osobę o wieloletnim doświadczeniu, która bezustannie pozostawała po godzinach i rzeczywiście reprezentowała sobą prawdziwego szefa. Nauczyłem się wiele, czułem jak moje umiejętności ulegają poprawie, widziałem efekty swoich działań i słyszałem dobre słowo. Żadnych kłamstw z tej strony, pierwsze pół roku pracy w firmie było niesamowite. Niedługo później nasz dział jednak podzielono, a pracę poprzedniego szefa otrzymała osoba absolutnie niekompetentna. Nie tylko był to ktoś z zerowym (dosłownie) doświadczeniem, kto wcześniej pracował na kasach, ale ta osoba po ledwie paru miesiącach pracy z zupełnie inną częścią obowiązków, nagle otrzymała cały zespół którego efekty musiała sprawdzać pod kątem czegoś z czym nigdy nie miała doświadczenia. W oczywisty sposób miało to niesamowicie negatywny wpływ na efekty naszej pracy. Firma próbowała naprawić sytuację... poprzez nabór kolejnych osób do zespołu, aktywnie odwracając głowę od głównego problemu. Co ciekawe - od tej samej osoby dowiedziałem się przypadkiem jak niskie były moje zarobki w porównaniu do innych. Firma płaciła mi absolutne grosze, bez kłamstwa byłem jedną z najgorzej zarabiających osób w całej firmie, głupio wierząc w częste podwyżki i że firma nigdy nikogo nie wyrzuca oraz szanuje swoich pracowników. Dość powiedzieć, że szacunek ten działał na paru poziomach - niektóre zespoły miały taką formę pracy, że nie starczyło godzin w dniu na wykonanie wszystkich obowiązków. Inne zespoły, jak programiści, których firma naprawdę sprowadzała na kopy, najwidoczniej nie miały co robić, ponieważ na okrągło zajmowali game room lub wychodzili na kolejne kawy czy papierosy. Był to na tyle duży problem, że nawet ślepe szefostwo zdołało go dostrzec - na co dział HR odpowiedział pomachaniem palcem i wszystko wróciło po tygodniu do tej samej sytuacji. Niektóre osoby po prostu wydawały się nie robić nic i otrzymywać za to wynagrodzenie, co stało się frustrujące po pracy w moim zespole, z niedoświadczoną osobą w roli szefa, gdy zawsze brakowało nam na cokolwiek czasu z racji kompletnego braku kompetencji na wyższych szczeblach i ciągłych zmian. Ostatecznie firma jednak zerwała ze mną kontakt w sposób, którego nigdy sobie nie wybaczę. Po rocznym kontrakcie otrzymałem na reewaluacji na początku miesiąca (miesiąc przed końcem umowy) zapewnienia, że nic mi nie grozi i jedyne co mnie czeka to spora podwyżka. Po czym zachorowałem, oferując nawet, że popracuję z domu i bez wypłaty, słysząc później jak zepsułem wszystko swoją chorobą. Po powrocie pod koniec miesiąca powiedziano mi w poniedziałek, że mam się poprawić i na ewaluacji słyszałem jak mnie krytykowano i nie widziano żadnej poprawy w moim zachowaniu (co było kompletnym kłamstwem), a w środę poinformowano mnie o tym, że mój szef od początku nie planował przedłużenia mi umowy - zostałem więc na lodzie, z trzema dniami płatnego urlopu na znalezienie nowego źródła zarobku.

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Huuuge Games? Twoja opinia może okazać się ważna.

Piotr Nartczuk

Aktualna aplikacja to już porażka grając dopiero na 380 lewel nie ułożyłam ani jednego puzla zlotego za 12 zlotych losów nawet 1 komp Bronzu brak dopalacza Xp do lewel od 100 level koniec dobrej gry

@Piotr Nartczuk

Piotr, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem support: http://www.huuugegames.com/support/ Pozdrawiamy

Uwaga
@Piotr Nartczuk

Ten komentarz powinien zostać usunięty, nie odnosi się do pracy w firmie tylko do ich produktu.

Apache

Pracowałem w HG. Nie polecam tą firme. Bardzo słaba atmosfera i beznadziejne traktowanie pracowników.

Inka

Ta firma jest dobra tylko dla kadry zarządzajacej, która wymaga dużo od innych a najmniej od siebie.

Alabaster

Obecnie w miejscu, ktore wydawalo sie byc idealnym miejscem do pracy poziom absurdu siega gornych granic. Atmosfera w dzialach jest tak ciezka, ze mozna ja kroic nozem. Ludzie boja sie odezwac, walczyc wprost o swoje. Jesli choc troche sie wyrozniasz to badz pewnien, ze latwego zycia w tej firmie miec nie bedziesz. Szybko zostaniesz sprowadzony do parteru i przy okazji zmieszny z blotem. Przelozonym brak umiejetnosci zarzadzania. Sa nieprofesjonalni w kontaktach z podwladnymi, faworyzuja jednych, (usunięte przez administratora). A na pomoc nie masz co liczyc bo kazdy dba tam jedynie o wlasne interesy. UNIKAJCIE HUUUGE GAMES, nie bedziecie tam ani sczesliwi, ani docenieni, ani tez traktowani z naleznym wam szacunkiem.

Not a Huuuge Fan

Bylo to moje miejsce pracy. Biuro na pierwszy rzuta oka - wypasione co pozniej okazuje sie byc tylko pierwszym CELOWO wywolanym wrazeniem. Nie mają nic do zaoferowania to postawili na PR. W Huuugu wiedza ze jedyną ich szansa na dobrych pracownikow jest wrazenie... Ale wszystkim DOBRYM pracownikom ODRADZAM TO MIEJSCE, szkoda waszego czasu. To nie jest firma ktora zasluguje na dobrego pracownika. Ich wartosci nic dla nich samych nie znacza. Czegoś innego bys się spodziewal po KASYNIE??? Kandydatowi wydaje sie ze trafil na super firme i super ludzi ale jak tam juz wejdziesz to sie oakzuje ze jest zupelnie inaczej. Probuja udawac atmosfere jak w firmach gamingowych ale im to nie wychodzi bo zespol jest bardzo zróżnicowany - ludzie dziwni, czesto bez doswiadczenia, mniejszosc to dobrzy specjalisci ale traktowani beznadziejnie. Managerowie krzycza na podwladnych i wymuszaja na nich dzialania, biedni ludzie czuja się bez wyjścia, (usunięte przez administratora), gierki, brak poufności, wszyscy o wszystkich wszystko wiedza w tej firmie. Wymuszanie komunikacji w obcym jezyku. Wyzszy szczebel kipi jadem a i nieczesto glupota. Chyba wydaje im sie ze sa gwiazdami rocka? Wyzsza kadra to ludzie ktorzy nie sa specjalistami. Podwladni którym placi się grosze aby wykonywali prace za swoich przelozonych – na porządku dziennym. Jak za dużo zadajesz pytan to nie dobrze bo się okazuje ze przelozony nic nie wie… Nie ma nawet czegos takiego jak tajemnica zawodowa. Już nie wspominajac o niezachowaniu zasad etycznych w relacjach przelozony – podwladna… Ale to tajemnica o której wszyscy wiedza.. niezaleznie od miasta ???? W Huuuge kochaja plotkować i grac w gierki. Nie licz ze dostaniesz tam podwyzke, caly budzet idzie na marketing, PR i gadzety ktorymi stwarzaja wrazenie "fajnej i troskliwej firmy" by skusic tym dobrych specjalistow. Firma zatrudnia coraz więcej osob, ale chyba tylko po to aby z rozmachem pojsc na dno. Filarem firmy ludzie którzy zatrudniają ludzi którzy „odwala za nich robote”.

@Not a Huuuge Fan

Not a Huuuge Fan, dziękujemy za Twoją opinię. Firma się rozrasta i rozwija - w przeciągu 2 lat zmieniliśmy się z firmy 150 osobowej w 400 osobową. Staramy się zmieniać i dostosowywać do nowej sytuacji. Chcemy, żeby pracownikom było u nas jak najlepiej. Przekażemy Twój feedback do naszego działu HR, który na pewno przeanalizuje opisaną przez Ciebie sytuację. Jeżeli będziesz chciał jeszcze z nami porozmawiać to zachęcamy do kontaktu mailowego - careers@huuugegames.com Pozdrawiamy

Alabaster
@Not a Huuuge Fan

KAZDE slowo zawarte w tej opinii to szczera prawda. A autor za tak niezwykle trafne podsumowanie firmy powinien dostac nagrode.

TheOne

Huuuge Games should figure on the Wikipedia site about "Micromanagement".

Huuuge Games Team
@TheOne

Thanks for the feedback, we'd like to know why you think so. Could you send a mail to careers@huuugegames.com ?

Janusz

Zdecydownie nie polecam.

@Janusz

Janusz, przykro nam to słyszeć. Napisz proszę do nas maila (careers@huuugegames.com), opisz w nim co konkretnie jest nie tak, dlaczego nas nie polecasz i postaramy się to poprawić!

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Huuuge Games? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Ekipa Huuuge Games

Hej! U nas wszystko świetnie, świętowaliśmy tydzień temu Chiński Nowy Rok, a dzisiaj mamy prezentację gier z naszego wewnętrznego game jama - OH! Game Jam, na który nasi pracownicy stworzyli rewelacyjne gry (kodowane jak również planszowe). Tak więc w skrócie: rozwijamy się, otwieramy kolejny biura i pracuje dla nas już 350 osób. Jeżeli jesteście ciekawi co się u nas dzieje to zapraszamy Was na nasze kanały, gdzie możecie wszystko na bieżąco obserwować: FB: https://facebook.com/HuuugeGamesCompany/ Twitter: https://twitter.com/HuuugeGames Instagram: https://www.instagram.com/huuugegames/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/42401/ Do usłyszenia!

Bartosz

Super, rozmowa wymagała odemnie poświęcenia, myślenia i co ważne nie poddania się. Ale otrzymałem zaufanie. Dzięki! Rekrutacja na najwyższym poziomie!

@Bartosz

Bartoszu! miło nam to słyszeć. Staramy się utrzymać rekrutację na najwyższym poziomie :). Pozdrawiamy!

Robert

Bardzo przyjemna rekrutacja - jeszcze nie miałem okazji u nich pracować ale myślę że już mogę ich polecać :)

Robert

@Robert

Robert, zapraszamy do nas! Pozdrawiamy! Ekipa Huuuge Games

Wacek

No powiem Wam, że Huuuge Games to na spokojnie sobie radzi, zatrudnia coraz więcej osób, bardzo dobrze.

@Wacek

Wacek, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Staramy się jak możemy! Przesyłamy Huuuge pozdrowienia. Ekipa Huuuge Games

Zostaw merytoryczną opinię o Huuuge Games - Warszawa

• Jak się pracuje w Huuuge Games?

Zobacz opinie na temat firmy Huuuge Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huuuge Games?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huuuge Games
2.4/5 Na podstawie 82 ocen.

Huuuge Games