Opinie o Huuuge Games w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huuuge Games. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huuuge Games o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huuuge Games w Warszawa

Aktualność
Jeden z naszych najnowszych tytułów Rogue Land została uhonorowany wyróżnieniem  w kategorii “Best Competitive Game” przez Google Play’s Best of 2021. Dowiedz się co wyróżnia Rogue Land na tle wybitnej konkurencji z rozmowy z Tomi Hurskainenem, Senior Game Designer w Huuuge. Odwiedź nasz Huuuge Blog

Aktualność
Jaki jest najlepszy sposób na wdrożenie nowej gry mobilnej? Product Marketing Manager w Huuuge, Katarzyna Marques David, przygotowała listę 6 porad, które ułatwią Ci osiągnięcie sukcesu już na samym początku. Dowiedz się więcej na blogu Liftoff (artykuł w języku Angielskim).

Aktualność
2021 był rokiem sukcesu dla Huuuge Games. Nasz CEO, Anton Gauffin, opowiada o osiągnięciach ubiegłego roku, a także przybliża nasze plany rozwoju w Huuuge Blogu (artykuł w języku angielskim).
Jarząbek

Widzę różne opinie, także skrajne. Oczywiście nie jest nigdy tak, żeby każdemu wszystko odpowiadało. Krytykujący powinni zobaczyć jak to jest w dużych korporacjach, gdzie człowiek jest sprowadzony do wirtualnego zasobu ludzkiego, przez każdy szczebel zarządzania, nawet bezpośrednich przełożonych. W Huuuge tak nie jest, kadra średniego szczebla doskonale wie z kim pracuje, trzyma dobry kontakt ze swoimi ludźmi. Nie można wymagać czegoś identycznego od kadry wyższej w firmie, która ma kilkaset osób - a mimo tego nawet to jest wielokrotnie lepsze niż w porównywalnych firmach, które mają wtedy typowe zacięcie korporacyjne. Jakieś zasady muszą być wprowadzane - inaczej kieruje się firmą 30-osobową, inaczej 500-osobową. Zauważcie, jak w ciągu 2-3 lat kiedy tu pracuję, powiększyła się liczba osób, a wszystko od strony socjalnej oraz kierowania pracą działa idealnie, każdy ma co robić, jest odpowiednio "zaopiekowany". Nawet jeśli niektóre procesy nie nadążają za wzrostem odpowiednio szybko, to ich korekty następują cały czas. Firma dalej się rozwija, otwartych pozycji jest mnóstwo (ale dla osób z jakimś doświadczeniem i umiejętnościami, chcących pracować), rotacja pracowników przy takiej skali zatrudnienia jest naturalna i minimalna.

Cwany Lis
@Jarząbek

Widzę, że jarząbek i Bolek to obrona firmy poprzez HR. Na prawdę tak sztuczne komentarze są niepoważne. Oczywistym jest, że przy takim wzroście jest rotacja pracowników. Ale tu nie chodzi o to, tylko o coraz gorsze warunki spowodowane nidorzecznoscia nowo zatrudnianych kierownikow. Jest idealnie? A ile razy pracownicy nie mieli dobrze zaplanowanej rpacy i byli przerzucani miedzy dzialami? Wszystko ze strony socjalnej i kierowniczej dziala idealnie? To przeciez klamstwo w zywe oczy.

Beza
@Jarząbek

Pracuję tutaj i mam dobre zdanie o tej firmie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Huuuge Games? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
A

Firma niestabilna, nie polecam, nie wiadomo kiedy nastąpi kolejna dobra zmiana i wpadniemy w worek zwolnień grupowych. Jedna wielka sinusoida decyzji i projektów, lepiej wybrać ugruntowane firmy niż mieć zniszczone CV.

juzbeztoksyn

Są świetni ludzie, są i totalne toksyczne drapieżniki. Ale nie trzeba pracować w HG by tych fajnych spotykać. Praca? Jeśli ma się jako szefa osobę kompletnie, ale to naprawdę niekompetentną, tylko że ma "chody" na górze - to słabe i żenujące, bo wiele było sygnałów do góry wysyłanych. I takich zespołów jest w sumie wiele. Global Management? Myślą, że są nieomylni, oderwani od rzeczywistości firmowej. HR? Żenada, jaką oni tam mają rotację? 50%? 70%? Ile ludzi tam w ciągu ostatnich 2 lat się przewinęło? Czas się zwijać, zero rozwoju, zero takiej atmosfery że się chce przychodzić.

anton
@juzbeztoksyn

to prawda

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Huuuge Games?

intern

Mają, ale trzeba się zatrudnić najpierw jako intern. Jeśli się sprawdzisz jest szansa, że przedłużą z Tobą umowę.

@intern

Drodzy “Pytanie” i “intern”! Dziękujemy za Wasze zainteresowanie. Odpowiadamy, że zdarza się, że otwieramy rekrutację na staże - zachęcamy do śledzenia naszych ofert na stronie: https://huuugegames.com/careers Na pozostałe pozycje wymagamy doświadczenia, choć nie zawsze komercyjnego. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszych ogłoszeniach o pracę. Zapraszamy także do kontaktu z nami w razie dodatkowych pytań: hr@huuugegames.com Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games

szkoda_czasu

firma która rzekomo potrzebuje doświadczonych specjalistów a odrzuca ludzi właśnie za wysokie kompetencje. jak jesteś robocikiem to się u nich odnajdziesz. jak myślisz samodzielnie i jesteś dobrym specjalistą w swoim fachu to ciebie nie przyjmą. z podanych stawek nie płacą powyżej połowy widełek, także praca raczej dla studentów i świeżych absolwentów. oferta pracy na jedną rolę, a faktycznie szukają na wyższą rolę tylko nie chcą płacić jak za wyższą rolę. dobieranie pracowników na czuja, nie po kompetencjach.

@szkoda_czasu

Dzień Dobry! Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, że w ten sposób odbierasz naszą firmę. Nasz proces rekrutacyjny jest przejrzysty a rekruter wyjaśnia kolejne kroki podczas pierwszej rozmowy. Bardzo zależy nam na tym by ten proces był jak najbardziej pozytywny dla obu stron. Jeśli w Twojej ocenie było inaczej, to zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem hr@huuugagames.com - chętnie porozmawiamy o Twoich spostrzeżeniach i postaramy się przekuć je w jeszcze lepsze doświadczenie procesu rekrutacyjnego. Jeśli chodzi o nasz zespół to właśnie szerokie kompetencje i kwalifikacje są tym, co bardzo wysoko cenimy w Huuuge. Jesteśmy dumni z naszego zespołu ekspertów, dzięki którym mogliśmy rozwinąć się ze startupu do globalnej spółki, notowanej na warszawskiej giełdzie. W Huuuge stosunkowo niewielu jest obecnie studentów, choć sukcesywnie otwieramy się na młodsze pokolenia pracowników. Nie każdy proces rekrutacji kończy się pomyślnie pomimo wysokich kwalifikacji kandydata. Przykro nam jeśli w Twoim przypadku tak właśnie było. W niektórych przypadkach aktualna oferta firmy nie jest dopasowana do potrzeb czy kwalifikacji kandydata i w takich sytuacjach kierujemy się rozsądkiem, co nie zawsze przekłada się na złożenie oferty pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenia, to sukcesywnie pracujemy nad tym by oferować kandydatom konkurencyjne warunki zatrudnienia. Zapewniamy, że warunki zatrudnienia, omawiane z kandydatami podczas procesu rekrutacyjnego, są dla nas wiążące. Jeśli odniosłeś inne wrażenie lub chcesz porozmawiać z nami o Twoim indywidualnym przypadku, zachęcamy do kontaktu z nami. Zespół Huuuge Games.

Jak często są rotacje pracowników ?

@Marcin

Ostatnio coraz większe i ten trend będzie się pogłębiał moim zdaniem.

Agata
@pracownik

Dlaczego? Skąd się ogólnie biorą coraz większe rotacje w firmie? Co jest nie tak w Huuuge Games? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Niezdecydowany
@Agata

Coraz więcej odejść wynika z c... polityki podwyżkowej. Nowi przychodzą czasem za 100% więcej, a obecni pracownicy nie dostaną więcej niż 8-10%. Dochodzi do tego kolesiostwo i brak przejrzystości w wielu obszarach. Taki jest teraz Huuuge. Sam zastanawiam się nad zmianą pracodawcy.

Hashu
@Niezdecydowany

Zgadza się. Blichtr i pozory. Coraz słabiej jest, atmosfera leży i kwiczy, no ale bluzę firmową to założyć trzeba.

Agata
@Niezdecydowany

Przybliżysz mi bardziej temat podwyżek w Huuuge Games? Jak często można się o nią ubiegać w firmie? Jakie są warunki jej przyznawania i ile wynosi? Czy przeważnie osoba ubiegająca się o nią, dostaje ją?

niezdecydowany
@Agata

Z Huuuge podobno odchodzi coraz więcej osób, z czego to wynika? Zastanawiałem się nad aplikowaniem, ale znajomi mówią, że to nie jest firma, w której chcieliby dłużej zostać.

@niezdecydowany

Dzień Dobry! Dziękujemy za zainteresowanie Huuuge Games i naszym procesem podwyżkowym. Jeśli chodzi o podwyżki to, co do zasady, są one efektem rocznej oceny pracowniczej, rozmowy rozwojowej i konkurencyjności wynagrodzenia. Cały proces jest oczywiście przejrzysty i szeroko komunikowany. Decyzja o wysokości podwyżki jest każdorazowo wynikiem analizy poziomu wynagrodzeń dla analogicznych stanowisk pracy. Jako pracodawca dużą wagę przykładamy do bycia konkurencyjnym pracodawcą i dobrym miejscem do pracy. W przypadku indywidualnych pytań, zapraszamy do kontaktu z nami: hr@huuugegames.com Zespół Huuuge Games.

@Niezdecydowany

Dzień Dobry! Dziękujemy za to pytanie. Rotacja pracowników w naszej firmie nie różni się od innych firm w naszej branży. Zależy nam na pozytywnym doświadczeniu zarówno kandydatów jak i pracowników Huuuge. Zachęcamy Cię do sprawdzania tego, jak wyglądają realia pracy w naszej firmie na naszych kanałach w mediach społecznościowych oraz do śledzenia ofert na stronie huuugegames.com w zakładce Kariera. Sporo informacji znajdziesz także w zakładce “Dlaczego my” tu - na portalu GoWork: https://www.gowork.pl/huuuge-games,946073/dlaczego_my). Jeśli masz konkretne pytania do nas, zachęcamy do kontaktu pod adresem: hr@huuugegames.com Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games

Bom
@niezdecydowany

Wychodzi to z tego, że ta firma się stacza z dnia na dzień, kiedyś pracownik był doceniany za jego wkład w pracę, teraz jest tylko parcie na to by wypuścić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Zwłaszcza boli to tych, którzy chcieliby dopracować to nad czym pracują, ale nie mogą bo menagement narzuca swoje deadliny. Największym problemem jest tej firmy jest Izrael, ponieważ cały zarząd skupia się właśnie tam jako, że mają bezpośrednie udziały w tej firmie. (usunięte przez administratora)Ta firma nadaje się jako startowe miejsce, gdzie jeszcze się uczysz, jak jesteś już ogarnięty to szukaj gdzie indziej. Szkoda Twoich nerwów i zdrowia psychicznego. Ja 4 lata patrzyłem jak ta firma zmienia się z mega pozytywnej firmy z ideą na typowe korpo nastawione na zysk.

Bom
@Huuuge Games

Z której strony jest szeroko komunikowany? Może z tej, że na podwyżki czeka się do pół roku od ewaluacji a międzyczasie dostaje się na slaczku fajny pokaz slajdów jak niektórzy pracownicy lecą na Hawaje z VIPami?

Bolek
@Marcin

ta firma to dramat, tylko 8-10% podwyżki co roku. Nie ma co liczyć na 50 lub 100%. Takie to tylko dla nielicznych. (usunięte przez administratora)

Wiz_air
@Bolek

Nie znam firmy...a pracowałem w kilku, które by dawały 50% lub 100% podwyżki :/

Bilioner
@Bolek

Proponuję założyć własną firmę, zatrudnić ludzi i dawać im co roku 100% podwyżki. Sukces gwarantowany.

Zylioner
@Bilioner

Proponuję bardziej zadbać o pracowników a nie podlizywać się Izraelowi i bezkrytycznie podchodzić do ich pomysłów. Elo

Ciekawe

Chyba w Huuuge mają tylko jedno biuro w Polsce, w Warszawie. Ciągle ta sama sprana kanapa i ten "fajowy" widok z okna. W TLV też się nieźle bawią, a reszta biur? Na zadupiu czy już zamknięta?

@Ciekawe

Dzień Dobry! Nasze biura w Polsce mieszczą się w Warszawie, Szczecinie i Bydgoszczy. Mamy też biura w innych lokalizacjach na całym świecie. Wszystkie są nowoczesne, przyjazne i wygodne. Nasi pracownicy mogą tu nie tylko pracować w komfortowych warunkach ale też odpoczywać i dobrze się bawić w game roomach. Zapraszamy do oglądania naszych profilów w mediach społecznościowych gdzie często pokazujemy wnętrza naszych biur.

poka
@Huuuge Games

To fajnie byłoby pokazać też inne zespoły niż warszawski, inne biura, ludzi, widoki z okna

@poka

Dzień Dobry! dziękujemy za ten głos. Z przyjemnością będziemy się dzielić zdjęciami ze wszystkich biur, w których w ostatnim czasie wykonywaliśmy nowe sesje fotograficzne. Niezmiennie, zachęcamy także naszych pracowników do pokazywania tego, jak wygląda codzienna praca w ich lokalizacjach.

Bob
@Huuuge Games

W Game czym? Game room w Szczecinie to chyba nie był od lat używany do innego celu niż spotkania.

Jaki jest wkład kierownictwa Huuuge Games w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Natalia

W sensie w budowanie atmosfery donosicielstwa, zamykanie 2 oddziałów tuż przez Wigilią z zaskoczenia i wysyłania ludzi na bruk, zwiększającą się rotację, czy w spadek jakiejkolwiek chęci do pracy tutaj, trzymanie managerów którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu?Czy o to pytasz?

Dzień Dobry i dziękujemy za pytanie dotyczące wkładu naszego kierownictwa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników. Jak w każdej firmie, tak i w naszej zarząd kieruje zespołem, wyznaczając i realizując wizję firmy oraz jej strategię biznesową. Dobra atmosfera to bardzo ważny aspekt pracy - nie mamy co do tego wątpliwości! Składa się na nią wiele aspektów i pewnie mamy za mało miejsca by omówić wszystkie. Jednym z kluczowych obszarów jest szacunek dla pracowników, respektowanie ich odmienności, różnorodności. Nasz zespół tworzą osoby reprezentujące ponad 24 narodowości. Każdy z nas jest inny, ma inne doświadczenie, pochodzenie, przebywa w innym miejscu. Kierowanie tak różnorodnym zespołem to nie lada wyzwanie, jak możesz się domyśleć. Nasz zarząd stoi na straży łączących nas wartości: Hungry (“głodni” nieustannego rozwoju), Humble (pełni pokory, stawiający na sukces zespołu a nie ego jednostki), Resilient (elastyczni) - tacy jesteśmy. Huuuge jest huuuge właśnie dzięki ludziom, którzy go tworzą. Nasz zarząd promuje te postawy, wspiera je i dzięki zaangażowaniu wielu zespołów, m.in. HR czy Komunikacji, realizuje wiele inicjatyw budujących zaangażowanie pracowników, ich rozwój i dobre samopoczucie. Warto wymienić choćby kilka, jak programy rozwojowe, regularne wydarzenia integracyjne, wsparcie dla pracowników i ich rodzin w tak trudnych jak te - pandemiczne - czasach i wiele innych. Chętnie o nich porozmawiamy! Jeśli jesteś zainteresowany - napisz do nas: hr@huuugegames.com Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games.

@Natalia

Dzień Dobry Natalio! Opinie naszych pracowników i byłych pracowników są dla nas bardzo ważne bo dzięki nim możemy stawać się jeszcze lepszym pracodawcą. Zaniepokoiły nas Twoje słowa, zwłaszcza, że przedstawione sytuacje opisane są bardzo ogólnie i w sposób krzywdzący dla naszej firmy i jej pracowników. Chcemy dokładnie zrozumieć przypadki, o których piszesz. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: hr@huuugegames.com Pozdrawiamy, Zespół Huuuge Games.

@Natalia

aboslutnie się zgadzam z Natlią.

Adele
@Huuuge Games

Natalia ma 100% racji. Tak, opis jest być może ogólny ale jakże prawdziwy. Ludzie z Berlina wylecieli na bruk w sumie z dnia na dzień - dostali odprawę i obietnice "pomocy" w znalezieniu nowej pracy. Budowanie atmosfery donosicielstwa - też trzeba tłumaczyć? Wasze piękne whistleblowing to tylko teoria. Każdy kto zgłaszał jakieś dziwne zachowania kolegów z biura na bliskim wschodzie już tu nie pracuje. Pouciekali nawet Ci, którzy budowali tą firmę od podstaw, cegła po cegle a spora część dostała z dnia na dzień wypowiedzenia - po 5-6 latach pracy. Jeśli ktoś przychodzi tu do pracy z myślą jakiejkolwiek kariery, to srogo się rozczaruje. Można tu spędzić lata a i tak być wartym tyle co pierwszy lepszy pracownik z ulicy a nawet mniej. Podajcie ile procent awansów jest z rekrutacji wewnętrznej? 5-6%? U konkurencji ta liczba dobija do 50-80%. Dostajecie te sygnały co roku na ewaluacjach ale jest to notorycznie ignorowane. W jakim celu ktoś miałby to opisywać na mailu? To chyba praca HRów by się orientować w nastrojach w firmie.

@Adele

Dzień Dobry, Adele. Jesteśmy otwarci na opinie, szczególnie jeśli dzięki nim możemy stawać się jeszcze lepsi. Etykę traktujemy w Huuuge bardzo poważnie. Jesteśmy zdania, że niewłaściwe postępowanie zagraża nie tylko naszej reputacji, ale także bezpieczeństwu naszych pracowników i atmosferze pracy. Dlatego wdrożyliśmy politykę Whistleblowing i zapewniamy pracownikom możliwość zgłaszania ich obaw dotyczących rzeczywistych lub potencjalnych uchybień. Ponieważ zaniepokoiły nas Twoje słowa, zapraszamy Cię do opisania nam konkretnych sytuacji, w których uważasz, że doszło do uchybień. Zajmiemy się nimi indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: hr@huuugegames.com. Dziękujemy! Zespół Huuuge Games.

Bobo
@Huuuge Games

Gdyby większość kadry menadżerskiej nie skupiała się w Izraelu to wszystko było by spoko

Czy w Huuuge Games zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

niezdecydowany

Tak, pojawiło się jeszcze więcej managerów i dyrektorów :D

Dawid
@niezdecydowany

Widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy :D Więc powiedz mi proszę jaka atmosfera panuje w Huuuge Games, dobrze dogadujecie się między sobą? To zawsze ważny czynnik, stąd moje pytanie. :)

A co masz dokładnie na mysli?

Ktoś

Kiedyś w tej firmie zarządzanie można było ocenić bardzo pozytywnie. Wyjątkowo płaska struktura (tym firma się wręcz chwaliła), fajna atmosfera, duży wkład pracownika w rozwój i kształt rozwiązań. Teraz jest inaczej. Całe zarządzanie znajduje się 2600 km stąd na południowy wschód i kieruje się zupełnie innymi metodami, traktując nas - programistów, jak trybiki w ich maszynie. Nie mamy prawie na nic wpływu. Pomimo stażu tutejszych pracowników i ich wiedzy dot. produktów, narzucane są za nas nieadekwatne rozwiązania, technologie i języki programowania. Firma nabrała korporacyjnego charakteru i powstało 7 czy 8 pięter w strukturze. Do tego całkowity brak przejrzystości i ciągłe problemy z komunikacją. Przykro się patrzyło na takie przepoczwarzenie.

Huuuge to startup, który wyrasta ze sowich butów. Dzieje się naprawdę wiele i bardzo dynamicznie. Ja na przestrzeni miesięcy pracy nie mogę powiedzieć złego słowa. Ok pracy jest dużo, czasami jest chaotyczna, ale absurdem było by oczekiwanie zaplanowania wszystkiego wg. procedur w tak szybko rozrastającej się firmie. Czego by nie powiedzieć to szczególnie cenię współpracę w zespole, mamy team spirit i wzajemne wsparcie, co daje mi pewność, że nie jestem z zadaniami sam. Polecam dla ambitnych!

Kiwi
@Adam

Są trzy opcje: 1. Jesteś jeszcze świeży i za mało widziałeś co tutaj się dzieje i co może dziać> A niestety z roku na rok, z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Poczekaj 2-3 lata - ale wątpię czy tu będziesz jeśli jesteś łebski. 2. Ktoś kazał Ci napisać ten post. 3. Na palcach jednej ręki można policzyć teamy, w których w porzo. Jeśli w takim teamie jesteś - masz szczęście. Ale nie proponuj nikomu rosyjskiej ruletki Adasiu, nieładnie tak :).

KandydacieBądźOstrożny

Huuuge Games to organizacja, która nie jest gotowa na doswiadczonych ekspetów czy fachowców. Niby potrzebują zmian, niby o tym wiedzą, ale gdy takie się proponuje od razu niszczą je w zarodku. Firma miota się i sama nie wie czego chce, w którą stronę chce iść. Najprościej rzecz ujmując jest to firma, w której odpowiedzialność jest rozproszona i dlatego nie podejmuje jakichkolwiek racjonalnych decyzji. Hr...to dopiery śmiechy. Niby ma dbać o to by rotacja nie była duża, a są mistrzem rotacji w swoim dziale. Co chwila ktoś z HR odchodzi..tzn. nie odchodzi o zwiewa gdzie pieprz rośnie. Rekrutacja to bałagan, jest coraz gorzej. Milion dwieście rozmów z każdym dosłownie, kto w tej firmie jest managerem.Nikt nie potrafi podjąć decyji, strata czasu, a jak wiemy czas to pieniądz. Szczerze odradzam! Stres, stres, stres i tylko stres. Drogi kandydacie nie brnij, nie odbieraj od nich telefonu, nie skłądaj CV, zapomnij o nich dla swojego psychicznego zdrowia! z pozdrowieniami

Prawdziwy Pracownik
@KandydacieBądźOstrożny

Raczej nie jestes pracownikiem tylko kandydatem któremu sie nie powiodło, i stad ta frustracja HR em i procesem rekrutacyjnym. Pewnie starałeś/łąś sie na stanowisko managerskie albo wyzsze gdzie proces jest rzeczywiscie długi, pozostałe procesy sa standardowo krótkie. Przykładamy duza wage do rekrutacji i aby miec pewność ,że zatrudniamy właściwych ludzi czasami trwa to dłużej i pewnie wiaze sie z wiekszym stresem. Mówiac o ekspertach na których nie jestesmy gotowi to pewnie masz na mysli siebie. No cóz, Mamy wielu doswiadczonych ekspertów a twoim przypadku pewnie nasze wizje i oczekiwania sie po prostu nie spotkały. Zyczymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach. Co do działu HR, twój wpis daje mi 100% pewność ze nie jestes pracownikiem tej firmy tylko sie pod niego podszywasz i zwyczajnie zmyślasz. Od lat nikt z HR nie odszedł, Wiele nowych osób dołaczyło do tego działu w ciagu ostanich 2 latach, albo zmieniały pozycje, dalej ten dział sie rozwija i zatrudnia nowe osoby. Nic co tu napisałes/łas nie jest prawdą.

@Prawdziwy Pracownik

@PrawdziwyPracownik hahahaha nikt nie odszedł z HR'u....no rozbawiłąś mnie ,, Pani z HR'u''. Jestem pracownikiem i dobrze wiem co tam się u Was dzieje. Jak zwykle wypieracie problem, a powyższym wpisem to tylko potwierdzasz. Przecież zespół warszawski to smiech na sali. przychodza mi na myśl przynajmniej 4 osoby w ostatnim roku. W sumie masz rację stamtąd ludzie nie odchodzą, stamtąd ludzie uciekają:) szkoda, że mi się udało i ze mnie zatrudniliście, ze jestem w tej okropnej organizacji, gdzie za nic się ma pracownika i jego potencjał. niestety czas, który tutaj został przeze mnie zmarnowany już nie wróci. Pozdrawiam tylko prawdziwych pracownikow :)

@Prawdziwy Pracownik

a i jeszcze przyszło mi coś do głowy...taka porada...za taką odpowiedź HR'ów na publiczny wpis sfrustrowangeo pracownika - PR powinien zainterweniować i nauczyć paniusie z HR'u jak powinno się publicznie reagować. Wpis ten pokazuje tylko za kogo mają się HR'y i jakie mają o sobie mniemanie. Tak dalej! Tak trzymać! a daleko zajdziecie.

Syndrom Sztokholmski?
@KandydacieBądźOstrożny

To dlaczego to sobie robisz i jeszcze tam pracujesz? :)

Dziwnie piszesz
@KandydacieBądźOstrożny

Chyba jednak nic dalej nie wieszco sie dzieje w HR w tej firmie i w ogole o firmie masz jak nagorsze zdanie. To przykro sluchac zwlaszcza ludziom ktorym ta firma sie podoba i lubia tu pracowac. Moim zdaniem nie powinienes sie tak meczyc i skorzystac z mozliwosci jaki daje wolny rynek i znalesc prace ktora cie bedzie satysfakcjonowac. Od tyle ci moze poradzic rowniez pracownik.

Nijk
@Prawdziwy Pracownik

Co za okropna, nieprofesjonalna odpowiedź. Kogo Wy tam w tych HRach zatrudniacie? Chciałem aplikować do Was, ale chyba dam sobie spokój po tym co tutaj zobaczyłem. Weźcie popracujcie nad PRem, a(usunięte przez administratora)

Peter

If you are not from Israel, you have no career future in this company. Exactly the same job description for hiring, in Poland is for Specialist, in Israel is for Manager. Poor Polish friend, I feel sorry on it.

Blabla

Firma ta na początku była wspaniałym miejscem do nauki i wykazania się, przyjazna atmosfera, team spirit i cudne benefity. Z czasem jak zaczął się chaos spowodowany szybki przyrostem pracowników miejsce to zamieniło się w istną dżunglę. Kadra kierownicza, jest jedną z najbardziej niekompetentnych z jaką przyszło mi współpracować (oczywiście zdarzały się wyjątki). Brak podejścia miękkiego do pracownika, wszechobecne czepialstwo, kolesiostwo, arogancja, zwalanie swoich niekompetencji na pracowników niższego szczebla, brak rozwoju, pomimo licznych rozmów i zapewnień o możliwości rozwoju i zmiany obowiązków - wszystko okazywało się kłamstwem i np. trafiało do innego pracownika. Nagabywanie na innych pracowników za plecami, było nagradzane, a szczerze wypowiedziane inne zdanie na forum było piętnowane.(usunięte przez administratora)Jeżeli pracownik miał problem i poszedł z tym do działu Hr to albo było to zamiatane pod dywan, albo ta osoba wylatywała z pracy (ot takie nowoczesne podejście do pracownika by Huuuge). O innowacyjności tej firmy i elastyczności nie będę wspominać bo naprawdę wypadają blado porównując do innych firm. Jeżeli chcesz przeżyć roller coaster życia i zobaczyć jak się nie zarządza firmą to serdecznie zapraszam.

Kandydatka

Po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej dostałam informację, że niezależnie od wyniku rekrutacji dostanę odpowiedź zwrotną do danego dnia. Po upływie wyznaczonego terminu pomimo mojego zapytania zostałam zignorowana. Bardzo słabe pierwsze wrażenie. Potem taka opinia będzie się za Wami ciągnąć.

@Kandydatka

Polecam na mailu sprawdzić w spamie/all mail. Mi tak raz wpadła odpowiedź i byłem niepotrzebnie rozeźlony. Na rozmowie w Huuuge byłem 2x i odpowiedź HR zawsze była w terminie

Mellon

Moim zdaniem Huuuge na samym początku był wspaniały. Niby trochę startup, ale już jednak bardziej rozwinięty. Atmosfera super, warunki świetne. Z przyjemnością wracało się do pracy po weekendzie czy urlopie. Nie było naprawdę na co narzekać. Wszystko obróciło się o 180 stopni w momencie pojawienia się kierownictwa z Tel Avivu. Straszne kolesiostwo i zatrudnianie "swoich" bez względu na kwalifikacje (a bardzo często totalny ich brak). Jest to częsty powód frustracji i odejść pracowników z innych krajów. To z kolei tamtejszy management często wykorzystuje wrzucając na wakat kogoś od siebie. I razem z tym wszystkim z polskiego Huuuge'a zaczęto wysysać całą pozytywną energię. Benefity powoli topnieją, podczas gdy Naród Wybrany ucztuje na bogato, nawet samą pandemię mając w głębokim poważaniu. Widzę, że to nie pierwsza taka opinia tutaj, gdzie wspomina się o Izraelu i nie jest to absolutnie związane z jakąś niechęcią do tego kraju. Jest za to mocno prawdą. Naprawdę wielka szkoda, ale no cóż... pieniądz ostatecznie najważniejszy.

Hog

(usunięte przez administratora) Mniejsze zarobki, brak podwyżek, gorsze traktowanie, poniżanie. Wielokrotne skargi do hru przechodziły bez echa. Trzymajcie się od nich z daleka dla własnego komfortu psychicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Huuuge Games - Warszawa

• Jak się pracuje w Huuuge Games?

Zobacz opinie na temat firmy Huuuge Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huuuge Games?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huuuge Games
2.4/5 Na podstawie 82 ocen.

Huuuge Games