Fabryka Gier

Szczecin

Opinie o Fabryka Gier

bb
użytkownik zarejestrowany

@barek generalnie chyba do zawodu grafika trzeba moim zdaniem mieć smykałkę, i chęć rozwijania się w tym kierunku. Wydaje mi się że w tej branży są ciągłe nowinki, za którymi trzeba nadążać na bieząco

Mnie sie udało

w dodatku cieżko jest znaleźć prace w branży gier, duzo trudniej niz w typowym IT poniewaz nie ma tylu ofert pracy oraz jest duzo specjalizacji. Niemniej jednak zamiast narzekać trzeba szukać, w piątek podpisałem umowę z inna firma w Niemczech i od nowego roku rozpoczynam prace zdalnie, po kilku miesiącach na miejscu, dla Niemców w doświadczonym zespole z bardzo fajna kasą i ekosystemem, a do końca roku jakoś przetrwam w fabrycznej fabryce, w pracy na akord bez czasu na zastanowienie i jakikolwiek rozwój osobisty.

Game. Dev.

Bardzo się z tym nie zgadzam co napisałeś Eryku. Zachłanność, pazerność widoczna była na każdym kroku. Jednak były tez rzeczy, które sa duzo gorsze i nie chce tutaj o nich pisać. Jest mi jednak bardzo przykro, że firma tak pomiatała i oszukiwała ludzi. Na szczęście jest to już dla mnie przeszłość.

Eryk Stańko

Witam. Pracowałem w Fabryce 7 lat - mam zupełnie inne zdanie o firmie niż przeważające opinie w tym wątku. Po pierwsze praca w branży gier to nie pieczenie chleba, kopanie dołów etc. To jest praca kreatywna - gdzie liczy się twoja wyobraźnia i skill w przełożeniu tego na tło, animacje itd. Wiadomo że terminy gonią ( jakbyśmy dostali masę czasu na wszystko - wyszło by na 100 słabo). Bywało różnie - raz gonił mnie deadline narzucony z góry - raz to ja dawałem ciała nie wykorzystując mojego doświadczenia i umiejętność. Ale rzecz, którą uwielbiałem w Fabryce ponad wszystko to ludzie. Pracowałem przed Fabryką w wielu miejscach i jestem w stanie porównać jak się pracuje z ludźmi, którzy nie mają pasji takiej jak twoja. W tej branży nie ma miejsce na ego i co to nie ja(miałem takie momenty i ja - nauczyłem się że to nikomu nie pomaga, gorzej się wspólnie pracuje i jakość finalna projektu jest słabsza). Czy Fabryka to raj? - pewnie że nie, było lepiej i gorzej, ale ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bym nie zamienił tego czasu na coś innego. Pozdrawiam:)

freelancerka
@Eryk Stańko 22.07.2015, 14:15

W wiekszosci czasu nie moglam sie doprosic o wyplate na czas, a historie i obiecywanki szefa na poczatku mnie przekonywaly, a pozniej jego klamastwa staly sie juz doslownie smieszne. Na szczescie inna firma znalazla mnie sama i tak jak mowisz, nigdzie nie jest rozowo, ale przynajmniej nie traktuja mnie jak bezrozumna idiotke, ktora kupi kazda PR zagrywke i opowiesci i ciezkich czasach. Skoro pracownik staly dostaje wynagrodzenie to czemu freelancer ma sie prosic o nie przez kilka tygodni? Czy my nie jemy? Bezczelnosc i brak szacunku.

byly
@freelancerka 02.09.2015, 16:04

Znam to z autopsji. Oczywiscie na poczatku mialo byc cudownie. Do tego proste cwaniactwo szczecinskiego szefa, ktory sam nic nie potrafi, ale wszystkimi na boku pomiata.

benek fenek
użytkownik zarejestrowany

jestem z wykształcenia marketingowcem - informatykiem - grafikiem i obecnie własnie skończyłem uczelnią i chcę znaleźć jakąś pracę. czy mam szansę na zatrudnienie w fabryce gier z tak maulutkim doświadczeniem zawodoym jakie obecnie na moim etapie kariery posiadam?z góry dzięx za odpowiedź i pozdrawiam

programista

nie mialem płacone pelnej wyplaty tak jak sie umawialiśmy. To równiez prawda, że jest tam coraz więcej rodzinki patrzącej kazdemu na ręce. Zachlannosc - to jedyna cecha Pana Kierownika.

były wieloletni fabrykowiec

A tak serio, klimat był niezwykły, ze względu na niezwykły zespół... W pozytywnym znaczeniu. Natomiast firma w której kasę trzyma tylko rodzinka, jest działalnością gospodarczą z ukrytymi dochodami śmierdzi na kilometr... Człowiek jest istotą słabą, w takich warunkach każdego zepsuje zachłanność, obserwowaliśmy to zjawisko :-) grunt, że mamy wiele fajnych wspomnień i niezłe doświadczenie, raczej słyszymy że wszyscy po fabryce złapali o wiele lepsze fuchy, więc kryzys wyszedł nam na dobre. Ja pracuję w korporacji... Komfort psychiczny - bezcenne! Za fabryką nie tęsknie.

Ktoś

Kilka dni goscilem/am myśląc ze będzie miło - zupełne nieporozumienie i nie polecam.

game_artist

ta fabryka tnie wszystko. wartosciowi ludzie zostali usunieci bo za drodzy, pozostali sami odeszli wiec zostaja ci ktorzy wiedza ze nie znajda etatu w branzy bo sa za slabi.

Pokin
@game_artist 31.01.2014, 00:05

Mnie tez wywalili z firmy, ale wiedzielismy ze to chodzi o czas w ktorym leci z firmy kolejna i kolejna osoba. Jak sie jest zachlannym to tak wlasnie sie to konczy.

M***

tak. jak sobie narysujesz ;-) o ile tobie pozwola narysowac. ci co pracowali to wiedza co mam na mysli.

Sebastian

Wyzysk i brak szacunku na każdym kroku, na kazdym kroku i rogu slychac jak szef i jego pół rodzinki pracujacej w firmie kogos obgaduje. Zostawilem ta prace, poniewaz maja duze problemy finansowe i wybralem dużo mniejsza firme i wydawałoby się, iż gorsza, ale jak do tej pory jest duzo lepiej. Traktuja mnie tam jak czlowieka a nie jak nic nie znaczace narzedzie do trzepania kasy szefa.

Jestem-Bylym-Pracownikiem-FabrykiGier

Nie polecam tej firmy. Ja wiele sie nie nauczy³em. Od czlowieka oczekuje sie totalnego podporzadkowania. Nie mozna sobie samemu zaplanowac czasu pracy, bo szef zrobi to za ciebie, rozpisujac ci punkt po punkcie czym masz sie zajmowac - co do minuty. Bieganie co 5 min na spotkanie z szefem, odbieranie telefonów i maili od niego z pytaniami, co juz zrobione, a czego jeszcze nie i kiedy to zrobisz. Totalny brak zaufania do ludzi i ich czau pracy. W firmie bardzo duza rywalizacja, to juz przemawia samo za siebie. Praca dla kogos komu nie przeszkadza pogardliwe odnoszenie sie do niego.

byla pracownica

To w jaki sposob tam traktuje sie ludzi jest nie do opisania, pracownik jest dla nich robotem z ktorym sie nie licza, nie szanuja. Wszystko to oparte jest na ladnym biurze i marketingu. Bez tego ta firma by nie byla w stanie prosperowac. Pracowalam i bardzo nie polecam.

aspra

nudno bylo na praktykach i na koniec wyszlo, ze niczego sie nie nauczylem. bez sensu!!!

progr

nie oceniam tej firemki, jednak czlowiek prowadzacy jest nie do zniesienia i nikt mu o tym niestety nie powie

jato

mialem juz ich kompletnie dosyc i chcialem sie zwolnic, ale na szczescie wlasnie zwolnili mnie sami.

maxdosw

lewe zagrania mi sie nie podobają tam

r3uni

rowniez nie polecam, nie chce mi sie rozwodzic czemu, moje prywatne sprawy, ale takiego traktowania i [usunięte przez moderatora] nie widzialem juz dawno

ksda

nie polecam

Zostaw opinię o Fabryka Gier - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Gier