Opinie o Ten Square Games S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ten Square Games S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ten Square Games S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ten Square Games S.A. w Wrocław

TSG opinia

TSG to firma absurdów, gdzie brak logicznego oraz perspektywicznego podejście widać na każdej płaszczyźnie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Kilka, ktore krążą po firmie: - w zwolnieniu grupowym poleciała liderka jednego z zespołów, a jej miejsce zajęła inna po urlopie macierzyńskim, która o marketingu oraz zarządzaniu ludźmi nie ma pojęcia... to logiczna decyzja? - poleciały również osoby, które profesjonalnie zajmowały się social-media i ich funkcję przejęły osoby pracujące na recepcji w Warszawie. MOŻNA? MOŻNA! Wystarczy mieć dobre układy z górą. - Z BI wiele osób zostało zwolnionych ale została liderka, która o analityce nie ma pojęcia oraz nigdy nie zarządzala zespołem. Wystarczy kumplować się z szefową HR i pewne stanowisko ma się zagwarantowane. Absurd goni absurd. Dobrze że zmieniłem pracę!

Wujek
@Tomek

A ja nie zgadzam się z twoja opinią. Nawał pracy, liczba osób niedostosowana do złożoności zadań. Najchętniej cały czas dorzucali by nowe obowiązki za tą samą pensję. Ciągle brakuje czasu wiecznie zmiany na ostatnią chwile i albo zostajesz po godzinach albo pracujesz speedrunując.

Jurek

Powiedzmy to wprost - pracownicy zostali zwolnieni, bo byli kiepscy. Ten Square Games to światowa firma, która się rozwija i nie może pozwolić sobie na miernoty. Co myślicie że EA nie zwalnia pracowników co to nie dowożą? Trujecie tutaj sami wiecie co jakby nie wiadomo co się działo. Pracownicy dostali jeszcze odprawy żeby nie gadali a i tak gadają. Ja sobie chwalę pracę w Ten Squere. Nikt nikogo tutaj nie obgaduje, nie ma popularnego teraz “cancel culture”. Wszyscy jedziemy na jednym wózku i tak jak ludzie na górze tak i nam zależy na firmie. Stąd przecież pakiet motywacyjny, czy też o tym zapomnieliście? Pracuję nad jedną z nowych gierek i powiem wam tylko tyle - będzie się działo. Super miejsce, super ludzie - a przynajmniej ci którym chce się pracować. Miejsce dla ludzi z pasją, a nie dla nowego pokolenia który truje tylko o to żeby dostawać coraz więcej i więcej kasy.

Jurek

HR team robi świetną robotę, żeby zadbać o wizerunek TSG. Nie będę już wypowiadał się na temat poziomu umiejętności zwolnionych osób, bo to jak walenie głową w mur. Powiem tylko jedno - naprawdę o wiele lepiej się teraz pracuje. Czuć, że zostali sami profesjonaliści.

Honey

Mam negatywne wrazenie po przebiegu rekturacji chociaz na poczatku pani z HR okazała się miła osoba. Na początku była krótka rozmowa z HR, potem za 2 dni dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna do biura + zadanie w Excel. Było mi odpisane ze wroca z feedback asap, a juz minal miesiac i nic oczywiscie z tego nie będzie , szkoda straconego czasu

NoName
@Honey

Też miałem rozmowę do działu obsługi klienta, rozmowa z liderem działu to jakaś porażka... nie polecam.

Inga Nowy wpis

Game Project Manager teraz w ogłoszeniu ma wpisany minimum rok doświadczenia w zarządzaniu projektami aby wstępnie się zakwalifikować. Jak więc prowadzona jest rozmowa rekrutacyjna i co byłoby jeszcze na niej sprawdzane? Ciekawi mnie jaka podstawa może być ustalona przy tych wymogach

Stary_inwestor? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Czy w Waszej firmie planujecie rozpocząć pracę nad jakąś nową grą? Nie ma żadnych informacji a drobnym inwestorom puszczają już nerwy. Kurs spółki bardzo spadł. Możecie coś napisać na temat obecnej sytuacji w spółce?

Witam, jak będzie mógł zarabiać młodszy programista na backendzie? Myślę nad tą ofertą ze strony. Pisząc w skrócie patrząc na ofertę zastanawiam się czy byłaby możliwość na zarobki rzędu 12 tys na rękę?

Ok młodszy może nie. ale jesteście rozeznani w stawkach? Wczoraj dodali ofertę dla junior java deva i oczywiście jest ona bez widełek. więc na rękę ile tak maksymalnie jako junior się wyciągnie i co potem jak już się awansuje wyżej?

Zawiedziony

Proces rekrutacyjny do tej firmy to jakieś nieporozumienie zmienianie zasad rekrutacji w trakcie jej trwania. Testy na platformie, której regulaminu nie zna ani HR, ani osoba z działu technicznego, która "ocenia" wyniki testu. Oczywiście poinformowałem osobę z HR o tym co było FAQ w mailu od platformy testującej, ale nie dostałem już żadnej odpowiedzi. Pierwszy raz uczestniczyłem w tak żenującym procesie rekrutacyjnym. Jeśli tak traktowani są kandydaci to lepiej nie myśleć jak ta firma traktuje swoich pracowników.

Zespół HR
@Zawiedziony

Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat naszego procesu rekrutacyjnego. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pana oczekiwań. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niejasności czy frustracje, które mogły Pana spotkać po drodze. Ważne dla nas jest, by każdy etap rekrutacji był jasny i zrozumiały dla wszystkich. Chcemy jednak podkreślić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić uczciwe traktowanie każdego kandydata. Kiedy analizowaliśmy Pana zadanie, zauważyliśmy pewne rozbieżności, które musieliśmy dokładniej przeanalizować celem weryfikacji ich poprawności. To dla nas ważne, aby proces był sprawiedliwy dla wszystkich. Wiemy, że takie sytuacje mogą budzić dodatkowe pytania. Jeśli chciałby Pan pogłębić temat lub ma Pan jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą rekruterką. Będzie ona mogła podać Panu więcej szczegółów i omówić Pańskie obawy. Dziękujemy raz jeszcze za opinię. Dla nas jest ona bardzo cenna i pomoże nam ulepszyć nasze procesy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Ktoś spytał się wprost o zarobki dla Account Managera, czy mógłby liczyć na 6 500 zł, co ma oznaczać brak odpowiedzi? Ja spytam odwrotnie, na których stanowiskach można byłoby teraz na spokojnie zarabiać 12 000 zł na rękę? Ktoś kto dostałby się bez doświadczenia po jakim stażu pracy mógłby tyle zarabiać?

Planujecie wznowić Deadlandera?

TSG opinia

@TSG opinia

Nie zgadzam się z twoją opinią. Ogólnie teraz firma kompletnie inaczej wygląda. Nastawienie stricte na produkty. Przydział zadań mega przemyślany. Kierownictwo uważam robi dobra robotę. Wreszcie jest nurt w którym działamy. Nie ma skakania po projektach.

Wujek
@Tomek

Sara

Jak na razie to widzę, że jedynie HR Business Partnera do siebie poszukujecie, a co z osobami bez doświadczenia, które jednak chciałyby wziąć udział w jakimś projekcie? Kiedy byłaby szansa na taka prace? czy dajcie opcje na część etatu? i jakie są typowe ścieżki kariery?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Account Manager można liczyć na 6500 . Czy to prawda?

@Honey

A ja właśnie myślałem nad pracą jako Product Analyst… czy sugerujesz tym samym, że może być nieco trudno się dostać? ja mam akurat doświadczenie i liczę, że jakoś uda mi się sprawdzić… a powiesz tylko, czy na rozmowie mogłaś już wprost pytać o kasę? Czy nawet do tego tematu nie nawiązują wtedy?

Honey

@HA probowalam sie na inne stanowisko jako obsługa klienta, a co do kasy, to jakoś nie byl ten temat nawiązany, u mnie tylko w pierwszej rozmowie z HR zapytała się moje finansowe oczekiwania i tyle

NoName
@Honey

Chcesz coś przy tym zainsynuować odnośnie oprogramowania w firmie? mnie interesowała wcześniej praca jako asystentka admin., ale wiem, że przegapiłam ofertę, że dwa miesiące temu już wygasła. Mimo wszystko jest w ofercie wzmianka o pracy hybrydowej, na tym stanowisku co do domu bym dostała?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ten Square Games S.A.?

Karp

Nijak :p Niby firma przeprowadza badania rynku ale nikt nie ma do tego dostępu - więc jak jesteś underpaid to i tak się nie dowiesz xd Dodatkowo każą podpisywać niezgodny z KP zapis o tajemnicy wynagrodzeń.

PNA

W lipcu tego roku miałam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko seniorskie, TSG wtedy zaproponowało mi o 5 tyś. mniejsze wynagrodzenie niż konkurencja, a dało się odczuć podczas rozmowy, że ta kwota to i tak dla nich "za dużo".

@PNA

5 tys? to ile zarabia Junior Products Specialist? Był ktoś na rozmowie? Jak ktoś celuje w 10 tys to ma czego szukać czy nie bardzo? i tak poza tym jeśli faktycznie zarobki są mniejsze o 5 tys niż u konkurencji to z czego to wynika? firma dopiero jest w stadium rozwoju?

JanT

Praca bardzo stabilna. Po zmianie w zarządzie widzę o wiele dużo pozytywnych zmian. P. Ilczuk odnajduje się o wiele lepiej niż p. Zużałek. Obecnie jesteśmy ukierunkowani mocno na produkty. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki konkurencyjne względem tego co jest na rynku.

Danka
@JanT

Co to znaczy, że jesteście ukierunkowani na produkty? Co konkretnie się zmieniło, dasz znać? teraz nie wiem co z poprzednich opinii na forum jest aktualne a co nie, przyda się konkret. Co do oferowanych warunków, które nazywasz konkurencyjnymi to cokolwiek się zmieniło? Co dodano?

Henio

Część, jak sobie radzicie po restrukturyzacji? Idzie ku dobremu w firmie? Wiele osób na Was liczy...

pracuję tu długo
@Henio

mocno czuć oddech świeżego powietrza, trzeba trochę odpracować zaniedbania i efekty zbyt szybkiego skalowania firmy oraz problemów które wynikły z pandemii. Jestem optymistycznie nastawiony. Klimat jest o niebo lepszy i myśli się o tym jak skutecznie dzialać a nie o tym czy przypadkiem nie czas żeby pomyśleć o zmianie pracy.

radek

Witam. Podobno zmienia się prezes. O tym co odchodzi krążą bardzo negatywne opinie, m.in że firma się kurczy i kasuje projekty, zgarnia kase dla siebie i nie dzieli sie z teamem. Czy jest sens aplikować ? Zmieni się coś na lepsze z nowym liderem? Interesuje mnie firma z perspektywami...

Zespół HR
@radek

Cześć! Zmiany w kierownictwie Ten Square Games są odpowiedzią na nowe plany firmy oraz zmianę strategii, która skupia się na rozwoju jej najważniejszych produktów, takich jak Fishing Clash, Hunting Clash i Wings of Heroes. Bardzo ważne dla nas jest rozwijanie swoich najsilniejszych kompetencji, a dzięki temu wciąż będziemy rozwijać i ulepszać gry, które już teraz są bezkonkurencyjne w rankingach w swoich kategoriach. Poza tym nie zatrzymujemy szkoleń rozwijających dla pracowników i liderów, kontynuujemy programy stażowe, oferujemy bogatą ofertę benefitów i mamy wiele pomysłów na udoskonalanie naszych produktów. To wszystko sprawia, że jeśli widzisz ofertę, na którą chciałbyś aplikować, warto to zrobić :) Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się z jakimkolwiek pytaniem dot. pracy w TSG bezpośrednio do naszych rekruterek np. na Linkedin.

Janek
@radek

Oznacza to że nic się nie zimieni ???? ogólnie nowy prezes wszczesniej też narzucał swoją wolę więc będzie jak było tylko teraz ktoś inny będzie napychal kieszeń

bua
@Jurek

Ile TSG dostało dotacji na zatrudnienie takiego niepełnosprawnego umysłowo człowieka jak ty?

Lawenda
@Jurek

Tak, tak i jeszcze raz TAK. TSG ma swoją kulturę, skupia pasjonatów. Jeśli komuś nie pasuje - tam są drzwi. Odeszłam w zeszłym roku, zarabiam 3x to co w TSG. Firma jest poważniejsza, ale postanowiłam dla własnego rozwoju wyjść z miłego przedszkola. Jeśli komuś się nie podoba ale trzyma go syndrom sztokholmski, to niech nie wylewa tu żali, tylko otworzy oczy, umysł i stronę z ofertami.

Podajson
@Jurek

Jurku, jesli dobrze rozumiem ta cala dyskusje, glowny zarzut polega nam tym ze miernoty wyrzucily miernoty.

Halina
@Jurek

Ale co to znaczy jak tak określasz kogoś? No nie wiem. Moim zdaniem jak ktoś olewa pracę, to faktycznie można go zwolnić, ale jak się stara i mu zależy, ale coś nie wychodzi to nie lepiej porozmawiać niż od razu zwalniać? Myślę, że szkolenie nowych pracowników jest dośc czasochłonne....

CorpoRatsHunter
@Jurek

"Nikt nikogo nie obgaduje" Ale (usunięte przez administratora) w tym samym poście nazywa zwolnionych ludzi miernotami. Ludzi, których można zidentyfikować z imienia i nazwiska bo łatwo sprawdzić kto zmienił pracę w tym okresie.

Andromed
@Jurek

Prymitywny nerd, odcięty od rzeczywistości zapowiada przebój TEN. Cały świat będzie patrzył na waszą grę. Podniecony leszczyk, który pracuje nad jakimś gniotem, ale wkręca sobie, że tworzy coś niezwykłego.

Czesław
@CorpoRatsHunter

Masz racje. Może użył złych słów. Ale jak się ktoś nie nadawał do takiej pracy to trudno go dalej trzymać. Ty tu pracujesz?

Piter
@Czesław

No właśnie

Ciekawe ciekawe
@Jurek

Żeby sprostować Jureczka - pracownicy nie zostali zwolnieni, bo byli kiepscy. Odpalone zostały osoby, które: a) były w firmie relatywnie krótko, albo/i b) miały wysokie wynagrodzenie na swoim stanowisku vs. reszta teamu, albo/i c) zakres ich obowiązków nie był kluczowy dla przetrwania firmy. Fakt, że TSG anulowało zatrudnienie nowych pracowników kilka dni przed rozpoczęciem ich pracy w czerwcu chyba jednoznacznie potwierdza to, że performance miał niewiele wspólnego z decyzją endiego i mzeta o zwolnieniach (trzeba natomiast firmie oddać, że takim osobom również została wypłacona odprawa). Po ubiciu FE poleciało kolejnych kilka osób. Ciekawe co dalej, bo cena akcji szoruje dno. Ja raczej będę się zawijała, nie ma tu już czego szukać.

Aleksandra
@Ciekawe ciekawe

W takim razie czemu zdecydowano się na taki krok? Nie ma nowych zlecen?

TheQueen

O, to była kolejna fala? Ilu wyleciało tym razem? :D

@TheQueen

W poprzedni poniedziałek zostało zwolnionych 120 osób, które pracowały w projektach, o których niektórzy już wiedzieli, że są nieperspektywiczne i skazane na zamknięcie. Każdemu z pracowników życzę powodzenia w dalszej karierze i trzymam kciuki, żeby w następnej pracy wykazali się bardziej niż u nas.

Karafeczka
@Jurek

Więc gry zamknięto, ponieważ każda z tych 120 osób się "za mało wykazała"? :| Wiesz, może być doskonały developer czy designer, ale projekt pada ponieważ jest nieudolnie zorganizowany. Akurat w TSG chaos jest powszechny. Oczywiście, zdarzają się obiboki i (usunięte przez administratora) ale nie 120/120. Pokazujesz zarówno brak myślenia, jak i szacunku do tych, którzy faktycznie pracowali dobrze. Jeśli samozwańczo lub z polecenia reprezentujesz tu interes TSG, robisz to bardzo kiepsko.

@Karafeczka

No ciekawe czemu poleciały z tych projektów, a nie z naszych prawdziwych gwiazd, które przynoszą dochody. Ciekawe. Jak projekt się udaje, to wszystkich się chwali, a jak się wali, to nagle "chaos" jest winny. To może chaos powinni zwolnić? Firma jest firmą, ma przynosić zyski. Trzeba było zwolnić, to się zwolniło. Lepiej pozbyć się ludzi, którzy nie dostarczyli fajnego projektu, niż skrzywdzić kogoś, kto na to nie zasługuje. Ostatnie zdanie zostawię bez komentarza - szanujmy siebie i innych, co?

Karafeczka
@Jurek

Ale ty masz cokolwiek wspólnego z gamedev? Bo brzmi jakbyś miał mierne pojęcie o tym co się składa na sukces lub porażkę gry. Na przykład może być utalentowany i pracowity 2D Designer, a projekt upadnie, bo pomysł słabo pasuje do obecnej mapy rynku. Dziwne, co? Ale zrozumiesz dopiero kiedy sam wylecisz, oj, ale się zdziwisz. No chyba, że masz kolegów w zarządzie, albo jesteś babką z HR.

Zioms

No fajnie, zwolnili 25% załogi, a na wszelkie pytania od pozostałych pracowników odpowiadają "skupcie się na pracy" ???? Nie wróżę dobrej przyszłości

Nowy prezes

Jak oceniacie zmianę prezesa?

Henio

Przepraszam, że pytam ale co stanie się z zespołem tworzącym grę Deadlander i samą grą? Gra wydaje się być bardzo perspektywiczna

@Henio

To absolutnie naturalne, że firma zwalnia pracowników, którzy nie dowożą i nie są w stanie stworzyć gry, która będzie zarabiać pieniądze. Undead Clash/Deadlander są tak martwe jak zombi, z którymi się walczyło. I dobrze! Czas na dalszy rozwój firmy.

@Jurek

A jak oceniacie perspektywy dla Waszej firmy? Będzie synergia z dwoma nowymi spółkami?

Klocek
@Jurek

Deadlander crunchował do samego końca. Wina leży po stronie PMów zmieniających co dwa miesiące wizję gry. A zarząd na to pozwalał po czym zamiast wypróbować nowe gierki, wolał zamknąć je tuż przed końcem i wywalić cały hajs w błoto. Przy takim zarzadzaniu nie widzę jasnej przyszłości dla firmy, proste.

Agrafka
@Klocek

To nie PM, a PO. Czyli niezwalnialny. Łatwiej uznać, że graficy byli "miernotami" i ich zwolnić, po jurkowemu (i przy okazji andrzejkowemu). A przy okazji HR BP, BA, itp osoby, które z tą porażką nie miały nic wspólnego. Ciekawe jakie premie wypłaci sobie zarząd w tym roku.

Janek
@Klocek

Chce tylko nadmienić, że zarząd nie tylko na to pozwala ale często sam narzuca te zmiany. Zespół który tworzy produkt i jest w nim mocno obeznany ma marginalny wpływ na to jakie decyzję zapadają przy stole przy którym siedzą osoby które czasem nawet nie zagrali w tą grę od wielu tygodni.

Niemotka

Niecały rok i kolejna fala zwolnień... 120 osób stanowi jakieś 25% firmy. Akcje z miesiąca na miesiąc obniżają wartość. Aż żal serce ściska! Z fajnej firmy na rozwój zawodowy i towarzyski, robi się miejsce o niepewnej przyszłości, ze skłonnością do coraz większej presji na wyniki... co jest całkiem naturalne w obecnej sytuacji. Patrząc na przebieg zarządzania firmą w ciągu ostatnich 2 lat, zaskakuje mnie jedynie, że nadal pracuje tam tak wiele osób, zamiast znalezienia nowego, bardziej stabilnego zatrudnienia. Skasowane ostatnio gry od samego początku sprawiały wrażenie bardzo nieefektywnych i kosztochłonnych produkcji, a pierwsze demo zebrały tragiczne opinie. Firma na fali sukcesu, inwestowała w podtrzymywanie wizerunku i dobre imprezy, nie brała pod uwagę zmiennej dynamiki rynku mobilnego, i zamiast oszczędzać na gorszy czas, wydawała będąc pewna sukcesu. Ale sukces nie przyszedł, zabrakło racjonalnego zarządzania i trochę szczęścia... Z perspektywy czasu, jestem wdzięczna firmie że dostałam wypowiedzenie podczas pierwszej fali zwolnień. Obecna sytuacja na rynku nie jest korzystna dla pracownika. Mam nadzieję że rynek szybko wchłonie taką ilość kompetentnych ludzi, dając im satysfakcjonujące zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ten Square Games S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ten Square Games S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ten Square Games S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ten Square Games S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ten Square Games S.A.?

Kandydaci do pracy w Ten Square Games S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ten Square Games S.A.
3.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Ten Square Games S.A.