Opinie o Kanwod w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kanwod. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kanwod na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanwod w Kraków

lottomito

Wiesz jak wyglada ta branża. To typowa sezonowość. Okres od czerwca do grudnia to roboty masa a potem mizeria. I tak jak z robotą tak i z wypłatą. Jest sezon zarabiasz, jest przestój głodujesz. Niestety nie mogłem sobie pozwolić aby robić tylko na przejazdy i sniadanie. Rachunki musi ktoś opłacać.

lottomito

Nie umowę dostajesz normalną po okresie próbnym. Tutaj nie można im nic zarzucić tak jak i pieniądze wypłacane na czas. Problem tkwi w tym że teraz w sezonie faktycznie pieniążek jest ale po sezonie to masakra chyba że zmienił sposób naliczania wypłat.

Normalnie dostaje się u nich umowę o pracę. Praca jak każda inna - kwestia przyzwyczajenia. Trzeba się narobić, ale zarobić też można.

Darek

Dziękuję dobrzy ludzie za opinie o tej firemce. Pozwoliła mi zaoszczędzić czas i nerwy na rozmowę o pseudo- pracę za niby- pieniądze. Hej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kanwod? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lottomito

Załapałem się tam ponieważ szukali wózkowego a miałem dopiero świeże papiery i chciałem mieć udokumentowaną praktykę na wózku. Rzeczywistość mnie zaskoczyła i szybko się zwolniłem.Oczywiście w papierach mam tylko magazynier a ani słowa o wózku. Bo wózek w tej firmie od święta się odpala:)

xyz

lottomito gdzies ty był?!!!

pinko

czegoś tu nie rozumiem, umowa śmieciowa to przecież też umowa, i też się za nią dostaje pieniądze, to że na pewno trochę gorsza od takiej normalnej o pracę to wiem, ale przecież lepiej tak niż żadna no nie? A tak do co Kanwoda, to szukają moze kogoś teraz do pracy? kasa nie jest dla mnie jakoś mocno ważna, chce się gdzieś zaczepić

seba

Statuetki jakie zdobyło Kanwod i chwali się nimi na swojej stronie zrobiły na mnie wrażenie, myślę nad aplikacją, ale nie mogę znaleźć żadnego ogłoszenia, gdzie takie mozna znaleźć?

okił

@Antek, no i jak tam aplikowałeś do kanwod, może teraz napisałbyś jak tam jest albo może ktoś inny wie?

były kan.

Zima mija i jak zwykle znów zaczął się nabór nowego mięska do Kanwodu. Witajcie Nowi. Przychodzić Panowie, zatrudniać się, warunki wyśmienite. Ci co odeszli poproszę o parę słów dla Nowych. I tak do następnego naboru za rok.

Handlowiec

Referent? Chyba telemarketer...wypisywanie faktur i dzwonienie do klientów wyłudzając zamówienia...pierwszy raz spotykam się z czymś takim w tej branży

fan

''handlowiec'' Napisz dlaczego i w jaki sposób odszedłeś z Kanwodu? Pojawiło się ogłoszenie.Po raz kolejny poszukiwany jest REFERENT. Pewnie pojawi się kilku chętnych i kogoś wybiorą ale dlaczego tak często handlowcy się zmieniają??????????

Handlowiec

Niestety wszystkie opinie powyżej są prawdziwe, może i zarobki są OK, pensja wypłacana w terminie, ale atmosfera nie do opisania. Stosunki między pracownikami są w porządku, (usunięte przez administratora) Nie polecam, (usunięte przez administratora)

B

ostrzegam przed tą firmą dużo obiecują a później okazuje się co innego dlatego rotacja pracowników duża, warunki pracy kiepskie , atmosfera w tej firmie dołująca.

Pan [usunięte przez administratora] jest właścicielem magazynów i może robić z nimi co chce. Jeśli chodzi o kondycję firmy w ogóle, to jest ona niezła, jak na obecne warunki.

@@@

@: - 2013-03-14 12:44:53 No tak właściwie to wychodzi,że jak jest sezon to nikt nie miał pretensji ,bo super zarabiał(wiem bo tam pracowałem),ale jak poza sezonem to już do kitu,każdy ma pretensje ,a nikt trochę nie pomyśli skąd właściciel ma zarobić na utrzymanie,fakt gość jest dziwny i choleryczny trzeba się przystosować,z tym brudem to trochę chyba przesada ,bo ktoś ten brud robi jak po sobie nie sprząta,ja w żadnej firmie na magazynie sprzątaczek nie spotkałem,więc panowie po prostu brudasy jesteście skoro w szatni walał się przpełniony kosz ze śmieciami,bo nikt nie raczył go wyrzucić,co do nagrody pakowej to powiem szczerze,że w sezonie na prawdę niezłe zarobki były,i pensja zawsze na koncie z pełnym ZUSem ,ale wnisoki są z Waszych wypowiedzi takie jak w komunie czy się leży czy się siedzi pensyjka się należy a chłop ,który własnymi rękami firmę zbudował to w (usunięte przez administratora) go kopnąć firmę zamknie będzie następny...Ja się zwolniłem ,ale miałem gorszych pracodawcówJa się zwolniłem ,ale miałem gorszych pracodawców- doskonała rekomendacja...

Zostaw merytoryczną opinię o Kanwod - Kraków

• Jak się pracuje w Kanwod?

Zobacz opinie na temat firmy Kanwod tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kanwod
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Macieja Miechowity 13 lok. 16
    31-475 Kraków