Opinie o Olmet Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Olmet Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olmet Sp. z o.o. w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Olmet Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Olmet Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Anonim Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Nie czekaj na odpowiedź tylko uciekaj

Ania
Były pracownik

Bardzo nie polecam. Pani kierownik nie wiem w jaki sposób pracować z ludźmi. Zdrze jape zamiast normalnie rozmawiać. Taka osoba jest hańba dla firmy. Zatrudniają na dane stanowisko, rzucają cię na sklep, po czym nikt się tobą nie interesuje i tak jest coś nie tak, zrzucają winę na "kota". Jeżeli ktoś szuka rozwoju, szukajcie go w innej firmie.

Kierowniczka
Pracownik
 Pytanie
@Ania

Dziękuje Pani Aniu za opinie, z która nie mogę się zgodzić ale oczywiście doceniam Pani zdanie. Zatrudniając Panią na stanowisko handlowca bez doświadczenia, znajomosci asortymentu, systemu , była Pani poinformowana, ze przeszkolenie przez pierwszy miesiąca jest na sklepie, na co Pani się zgodziła. Warto wiedzieć, bedac handlowcem co dana firma oferuje i czym się zajmuje a najlepszym sposobem poznania jest bezpośrednia obsługa klienta. Pani pracując w poprzedniej firmie z klientem powinna to wiedzieć ? Zarzucając komuś cokolwiek warto jednak pamiętać o wlasnym podejściu do pracy, do współpracownikow z doświadczeniem i starszych stażem oraz szacunku dla nich. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy Pani Aniu.

Ania Nowy wpis
Były pracownik
@Kierowniczka

I o szacunku pisze osoba, która obiecuje przeszkolenie z danego zagadnienia w danym dniu po czym bez słowa, że odwołuje, zajmuje się innymi sprawami bądź wychodzi z firmy. Niestety nie było to jednorazowe akcje. Z takim podejściem cały czas będą się zwalniać osoby i to nawet po dwóch dniach jak to miało miejsce. Proszę pomyśleć o zmianie profesji, bo ewidentnie objęla Pani to stanowisko, bo po prostu nie było za dużego wyboru po masowym zwolnieniach się pracowników, a tylko marnuje Pani potencjał firmy i czas innych ludzi jak np mój. Dziękuję za życzenia w sprawie szukania pracy, ale nie są mi już potrzebne. ;)

Administrator

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w firmie Olmet Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olmet Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Księgowa/Księgowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o Olmet Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Olmet Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Uczniowska 33
  80-530 Gdańsk
 • NIP: 5930105859 REGON: 8478422 KRS: 0000114713
Olmet Sp. z o.o.