Argo Card Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Argo Card Sp. z o.o.

Lidia

@Pati może skontaktuj się z pracodawcą odnośnie obowiązków na tym stanowisku? Powinnaś dostać wtedy jak najszybszą odpowiedź i jak najbardziej precyzyjną. Firma Argo Card Sp. z o.o. bierze na siebie odpowiedzialność społeczno-środowiskowa i w pracy ma wyznaczone zasady, które tej sfery nie powinny naruszać. Dzięki temu została nagrodzona certyfikatem certyfikat zgodności z wymaganiami nowej normy środowiskowej PN-EN ISO 14001:2015.

Pati

ktoś wie co się robi na stanowisku "pracownik drukarni" ?

Robi
@Pati 19.10.2017 14:46
ktoś wie co się robi na stanowisku "pracownik drukarni" ?

pewnie trzeba znać się na drukowaniu

Lidia

@Młoda czyli masz wybór czy chcesz mieć umowę zlecenie czy o pracę? Czy tylko niektóre stanowiska mają umowę o pracę? Mogłabyś podać dla innych użytkowników przykład? @wika czyli w Argo Card jest czas na przerwy i rozmowy? Nikt nie pilnuje pracowników, żeby za długo nie chodzili na przerwy?

Młoda

Firma stabilna, wszystko wypłacane w terminie. Nie ma ściem z zusami i podatkami. Praca ciężka, trzeba się wykazać. Miła atmosfera. Zatrudniają na umowę zlecenie i na umowę o pracę. Zależy gdzie aplikujesz.

edek

ale teraz nie mają ządnych nowych ogłoszeń, by poszukiwlai kogoś na stanwosiko kierowcy a głownie to najbardziej chodliwe stanowisko u nich,chyba ze juz maja kadre w całosci.

erek

Jak nie wiesz to się ich spytaj. Wejdź na ich stronę i będziesz miał kontakt.

Klara

Pracowałam w Argo Card kilka miesięcy przez agencję Gp people. Praca jest lekka. Można mieć słuchawki na uszach. Jednak są częste przestoje także nie polecam.

Na1103

Gorąco polecam prace w tej firmie.Pracowalam tam 3mies na zmiany popoludniowe.Jest super atmosfera,fajne dziewczyny i bardzo mile szefostwo a zwlaszcza pani Iwonka kierownik konfekcji.Wiadomo wszedzie trzeba pracowac,bo za obijanie nie placa ale nikt nie pogania i z checia sluza pomoca.Praca lekka siedziaca.

Barbi

Polecam jeżeli cię wezmą . Myślę że im nie jest potrzebny tłumacz tylko handlowiec z tymi językami bo robimy karty dla Skandynawów też.

Rudzia

Atmosfera przyjazna,fajni ludzie i same dziewczyny.Płacą 7zł/h jeśli już się nie uczysz,studenci mają o złotówke więcej.Dniówka płatna tyle co i nocka, opóżniają się z wypłatami to dzień to dwa. Dosyć długo tam robiłam i jak ktoś chce zachrzaniać za takie grosze to pzdr,jest wiele innych fajniejszych i lepiej płatnych ofert pracy,wystarczy poszukać.

Mary B.
@Rudzia 30.10.2014 14:01

Rudzia co Ty opowiadasz ? Płacą na akord !! 7 zł to masz jak się obijasz . Ja mam 12 do 14 za godzinę ale halówki maja chyba więcej Mi sie tu podoba.

Renata

Przez pierwszy rok miałam zlecenie , teraz mam już umowe stałą. Atmosfera jest fajna , bo same młode laski pracują . Mundurek dostajesz.

Renata

z tym "krzakiem" to chyba przesadziłaś . Zatrudniają parę setek ludków. Płacą regularnie choć mogliby więcej . Siedzę tu póltora roku i podoba mi się że sympatyczne dziewczyny pracują no i jest czysto. Z halówkami da się żyć jak sie nie obijasz

Zoooooha
@Renata 12.08.2013 13:00

Sporo się pozmieniało. Pracujesz tylko na jedną zmianę. Firma jest otwarta od 6 do 16 i przychodzisz jak chcesz. Siedzisz 8h lub mniej. Źle się czujesz- możesz wyjść. Masz swoje miejsce pracy, świetnych ludzi dookoła. Przyjazna atmosfera i jest z kim pogadać. Czas leci mega szybko. Najważniejsza rzecz - chęci do pracy. Mimo, że praktycznie ciągle robisz to samo - nie ma miejsca na nudę i monotonię.

wika
@Zoooooha 29.08.2014 16:44

masz z kim pogadac i chociaż robisz to samo nie ma czasu na monotonię :D trudno o sens haha to samo= monotonia to samo ale masz z kim pogadać (pogaduchy, papierosy i strojenie min...) chyba powoduje że nie ma miejsca na monotonię :D

m

Nie polecam tej pseudo firmy " krzak" , brak umowy,(usunięte przez administratora) na kasie, mimo wyrobionej normy zaniżają stawki, jak trzeba to(usunięte przez administratora) na 3 zmiany, a jak nie ma roboty a często są przestoje, to mają Cię w (usunięte przez administratora)

gościówa 17

Płacą regularnie , choć mogliby więcej:) Pracujesz na akord ile zrobisz tyle zarobisz. Jak sie nie obijasz i sie wprawisz to 2,5 wyciagniesz

beti
@gościówa 17 01.05.2013 18:36

2,5tyś hahaha dobra ściema !!!!!

Ewka

A mi się tu podoba.Dużo fajnych dziewczyn i chłopaków . Halówki nie takie straszne jeżeli się nie obijasz. Sa też królewny co tylko pogadać przychodza i potem beka że nie zarobiły

Gość34

Pracuję od 10 miesięcy w tej firmie . Poprzednio w McDonaldzie , KFC i Realu. Tutaj jest o niebo lepiej !!!! Trzeba zaiwaniać jak chce się zarobić , ale atmosfera sympatyczna i traktują człowieka dużo lepiej . Podoba mi się i polecam

gość

pracuje już tam parę lat ciągle na umowę zlecenie i nigdy nie dostane innej umowy bo mają mnie w dupie, co miesiąc obiecuje sobie że zacznę szukać nowej pracy a wciąż tam jestem :/

Zostaw opinię o Argo Card Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argo Card Sp. z o.o.