Polskie Karty

Kraków

Opinie o Polskie Karty

andy

niestety nie prowadzili rekrutacji w ostatnim czasie @malinka, opinie o pracy w firmie tez nie są z ostatnich tygodni, czy miesięcy, nie wiem czy pracownicy tu nie zaglądają ?

Życzliwy

Właściciel Firmy przejął handlowców i klientów CART-u - korzystając z okazji jakim stał się wypadek konkurenta i nielojalni jego pracownicy - i na takim fundamencie zbudował swoją potęgę. Mógł też o tym powiedzieć w TV Kraków - przy okazji opłaconego przez siebie filmu o swojej rzekomej przedsiębiorczości. Ciekawe, czy słyszał o klątwie, przez którą konkurent wpadł w swoją chorobę. Obyś chamie nie spał już nigdy spokojnie.

Życzliwa
@Życzliwy 29.01.2015 14:34

Pomylił Pan firmy. Zalecamy sprawdzić dokładnie zanim obsmaruje Pan nie tą osobę, co trzeba.

Jarek

Same plusy !!! Polecam , naprawdę , atmosfera miła , cała reszta równiez :)

Zostaw opinię o Polskie Karty - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Karty