Opinie o Firma Tarapata Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Tarapata Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Tarapata Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Tarapata Sp. z o.o. w Mielec

Oddział w kolbuszowej, nowym pracownikom na start oferuje więcej niż to co mają starzy pracownicy, ale to jest tylko tak na zachęte. Adaś dobrodziej wie że od stycznia minimalna będzie i tak powyżej 4k brutto.. a jak w ogłoszeniu dał minimalną krajową to nikt nie przychodził.

Tobi
@Bogdan

A wiesz, czy od początku umowa o pracę na czas nieokreślony? Bo dumam, po co pracę zmieniać, jak pewności żadnej, że by przedłużyli taką na czas określony? I właśnie, co z tą aktualną kwotą pensji? Przecież w kwietniu padły słowa, że nowi dostają więcej, niż starzy pracownicy, to logicznie patrząc, nie może to być najniższa krajowa, ale kto to tam wie...

Kobyła

Firma Tarapata to (usunięte przez administratora) , hamstwo, wyzysk ludzi za najniższą krajową To jajgorsza firma w jakiej pracowałam A w biurach to siedzą co niektórzy po znajomości co nie mają zielonego pojęcia

Misiek
@Byly

Na piśmie to zrobili i każdy był o tym poinformowany. Chciałem aplikować i teraz po tym co napisałeś się zastanawiam. Właściwie nie ma na stronie teraz ofert pracy ale napisali że można wysłać Cv i wpadnie do ich bazy danych. Ale jak zatrudniają tylko za minimalną to mnie lekko zniechęciło. Z czasem nie dają podwyżek np. po okresie próbnym?

Robol Nowy wpis

Firma najlepsza w jakiej do tej pory pracowałem a bylo ich kilka , na wyższych stanowiskach produkcyjnych można zarobić lepiej niż u konkurencji ze strefy. Praca na dwie zmiany a na niektórych stanowiskach tylko pierwsza .Przerwa 25 minut ale przełożeni nie stoją z batem jak się wróci minutę czy dwie po dzwonku. Można w trakcie pracy zapalić papierosa jeżeli produkcja idzie zgodnie z planem. Premie świąteczne na Wielkanoc i boże narodzenie i to dość dobre nie rzędu 200 czy 300 zł tylko więcej. Nikt nie gnębi pracownika jak to często bywa w fabrykach w Mielcu. Firma się rozwija cały czas. Amtosfera bardzo przyjazna. Ludzie pracują tutaj latami chociaż narzekają to i tak gdzie indziej jest gorzej. Polecam

Kobyła

@Kobyła

A ile godzin trzeba się napracować żeby dostać tą najniższą? Na czym polega wyzysk, o którym piszesz, nie płacą za dodatkowe godziny? Kogo trzeba tu znać żeby załapać się do biura?

Olo

Tam nie ma nadgodzin a do biura to tylko z rodziny .Dziadostwo nic więcej dopchali się inni do rządzenia i coraz gorzej ludzie się zwalniają w tej firmie nie zrobisz kariery ,a rozwoj tej firmy jest zerowy.A pracują tam tylko ci co chcą do emerytury dociągnąć.Dawali teraz podwyżki szkoda mówić.

@Olo

Nie ma rozwoju bo nie ma szkoleń czy masz na myśli awans jak tylko rodzina na lepszych stanowiskach. Powiesz w jakiej wysokości były podwyżki? Podejrzewam że mało skoro jesteś niezadowolony.

Byly Nowy wpis

Zabrali.premie 300 zl i wsadzili w najniższa krajowa 4242.

Misiek Nowy wpis
@Byly

Czy firma tarapata daje pracownikom jakieś premie świąteczne ?

@Marek

Do swiąt jeszcze trochę ale dobrze wiedzieć. Ja bym też chciał wiedzieć, czy tu w ogóle są premie i czy miesięczne, czy może kwartalne? No i może ktoś z obecnie zatrudnionych napisze, jakie to mogą być kwoty?

Staszek

Premie świąteczne zawsze były. Dodatkowo co miesiąc jest są trzy premie z czego jedna jest teraz zabrana przez kryzys we firmie.

@Staszek

Uuu. A czego ten kryzys dotyczy, i czy poza zniknięciem jednej z premii ma jeszcze jakiś wpływ na to, jak się tu pracuje?

Staszek

Mało zamówień a handlowcy nie potrafią znaleźć innych zleceń. Ogólnie to co chwilę są zwolnienia.

@Staszek

To w miesiącu zawsze kogoś zwalniają, jakie to głównie etaty? Czemu nie umieją znaleźć, nie mają odpowiedniej wiedzy czy jak? Bo to chyba te zlecenia to jest ich kasa? Premie zabierają, ale czy podstawa też jest zmniejszana przez kryzys?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Firma Tarapata Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy elektromonter?

Warto złożyć CV, przyjść na rozmowę i samemu się przekonać. Już tam nie pracuje, najgorzej nie było. Grzegorz

Możesz napisać coś więcej o warunkach pracy tutaj? Jak z atmosferą, zarobkami? I co było powodem Twojego odejścia?

Nie nie warto Firma za cofana,zero rozwoju dalszego .W biurach na stanowiskach siedzą osoby które nie mają zielonego pojęcia o.produkcji.

Hejka, a o brak rozwoju, to chodzi o to, że nie ma opcji awansowania na lepsze stanowisko? Czy brak rozwoju w sensie nie ma szkoleń itd.? I co z kasą? Może dla pensji, chociaż warto tu przyjść? Może fajne bonusy socjalne dają pracownikom, szczególnie pracownikom z dzieci?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Firma Tarapata Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ?
Lukk

Pracowałem tam jakiś czas temu i było naprawdę ok. Jeśli ktoś ceni spokój i zdrowe podejście do pracownika będzie zadowolony, firma z roku na rok się rozrasta i na niektórych stanowiskach naprawdę można się nauczyć wiele rzeczy

Lilka
@Lukk

A jakie konkretnie sytuacje masz na myśli pisząc o zdrowym podejściu do pracownika? Skoro firma tak prężnie się rozwija to co roku też są podwyżki?

Halina

To ile dostaje na start taki pracownik? O jakiej pensji mowa? Ci tacy starsi pracownicy nie dostają podwyżek, bo się o nie nie upominają, czy robią to, ale szef się nie zgadza? (pomijam fakt podniesienia płacy minimalnej)

Julia

Na jakie stanowiska szukają? Martwię się, bo mam mało doświadczenia i już straciłam wiarę, czy znajdę cokolwiek. Tutaj wymagają doświadczenia i jakichś kwalifikacji szczególnych?

Kandy

Złorzylam CV u p.dyrektora i teraz kazali czekać. Cielawe jak długo trwa to w kol.

Julia

Czyli aktualnie nowi mają lepiej :) A umowy na początek w jakiej formie? Zlecenie? Okres próbny standardowo 3 miesiące, jak to jest?

Darek

O jakiej kwocie na start piszesz?

Bidon

To ile daja na start?

Bogdan
@Bidon

Z tego co wiem to najniższą jeżeli nie masz doświadczenia lub więcej jak coś umiesz. Jak to w Mielcu na strefie, wszędzie tak samo

Tobi
@Bogdan

Bidon

Czy sa przyjecia w oddziale Kolbuszowa?

Odpowiadacz
@Bidon

Nie ma oddziału w Kolbuszowej. Firma Tarapata a Zakłady Jan Tarapata to dwie różne firmy

Edward

Coś brakuje pewników. Robię w utrzymaniu ruchu i chcę wiedzieć, czy tu zarobiłbym więcej niż dotychczas, a tymczasem dostępna jest na stronie firmy ogólna oferta i formularz do zgłoszeń. No więc, jakie kwoty są możliwe do wynegocjowania, jeśli tu się zarobki negocjuje w jakimkolwiek zakresie? I czy nie będzie problemu z umową o pracę na czas nieokreślony oraz czasem, który firma daje na wdrożenie?

Bogdan

Czy są oferty pracy w tej firmie w Mielcu ? Szukam spokojnego miejsca, bez szaleństw na 2 zmiany.

Firma Tarapata Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Mielec zatrudnia na stanowisko Inzynier konstruktor. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Konstruktor

Jak jesteś słaby z konstruowania to nie ma tam co wybierać się, potrzebują osoby z doświadczeniem

Bożena
@Konstruktor

A na rozmowie jest jakaś weryfikacja umiejętności? Ciężko się samemu tak ocenić czy się spełni akurat te wymagania... Z ilu etapów składa się ta rekrutacja?

Mielczanin

Dużo zmieniło się w tej firmie, ja już tam nie pracuje ale koledzy sygnalizowali że jest dużo lepiej niż było i lepiej niż w okolicznych podobnych firmach. Nie wracam tam ale dobrze że nastąpiła zmiana.

@Mielczanin

A c koledzy mówili coś więcej np., czego konkretnie ta zmiana mogła dotyczyć? Chodzi o większe stawki np.? Coś z organizacją pracy? Dasz znać?

S

Rewelacja, super się pracuje. Fajne kierownictwo, fajni ludzie

@S

Serio aż tak Ci się podoba? To może dopowiesz coś więcej, żebyśmy jak coś wiedzieli czego się spodziewać

@Izabela

Dobra płaca, premia, brak wywyższania się kierownictwa.

@dominik
@S

Chyba niejest tu mowa o kierowniku ktory namietnie uklada pasiasa?

@@dominik

Ha, ha, W pracy układa? Nikt mu nie powie żeby wziął się za robotę?

mik
@Michał

Chyba nie.

@@dominik

A z którego on działu jest? I ilu tu kierowników tak w sumie jest, jest jakiś uznany za najlepszego?

Pawel

Ile jest zmian ?

Paulina

A ile mniej wiecej firma oferuje w takim razie? :) no i to premia jakaś uznaniowa, czy kwartalna?

Paulina

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko technologa? Ktoś może mi zdradzić czy zadaja jakies konkretne pytania? :(

Antoni

No dobrze, ale skoro padły słowa że poniższe negatywne komentarze nie mają z prawdą nic wspólnego, to niech ktoś zorientowany opisze lepiej panujące tam teraz warunki zatrudnienia czy relacje. Bo inaczej jak to traktować serio?

ada
@Antoni

Ludzie zakładów nie rozróżniają, firma tarapata a zph jan tarapata to dwie rozne firmy

@ada

i w jednej mozna zostac bez watroby a w drugiej bialym murzynem i to jeszcze po 10 latach.

@Adam

haha, poważnie? To jakbyś miał już wybierać, to wolałbyś nie mieć wątroby czy zostać Michaelem Jacksonem? ;)

@Izabela

Najbardziej pijany jest kto??dzień w dzień ? Tata chłopaków

@Ewa

Chyba po takim czasie zgubiłam kontekst. :( O co chodzi?

Jak czytam poniższe opinie to są zwykłe fake newsy nie mające nic wspólnego z prawdą .Jeżeli ktoś ma problemy ze swoimi emocjami i frustracjami życiowymi to niech się tu nie wyżywa .

roma
@Anna

Napisała prawdę . Większość wpisów to bzdury niezgodne z prawdą

@roma

Dlaczego? Bez żadnego argumentu twój wpis średnio mnie przekonuje pewnie się domyślasz zreszta.

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Feniz

Na jakie stanowiska?

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Firma Tarapata Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Technolog Konstruktor. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Olo

Sprzęt do pracy jest , perspektywa też , raczej bezpiecznie

Julia

Widziałam, że jest teraz wolne miejsca pracy dla ślusarza: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/slusarz-produkcyjny,praca.gov.pl45c9fd89498939155da6dbafac946cf6,mielec. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego. Wymagają doświadczenia zawodowego. Czy ktoś może powiedzieć, jak wygląda rozmowa?

Xi
@Julia

Daj se spokój za 13zl/h

Mati
@Julia

Rozmowa prowadzona jest z ciemniakiem ,oszustem, kłamcą który się kiedys nie wywinie..bo puki co się ślizga jak krewetka w odchodach.

Beti
@Xi

To jest kierownik?cały czas nas podrywa, siada na kolana its uśmieszki,weź mu powiedz nie i szukaj nowej roboty automatycznie...nikt nie może tylko on a żona w domu nic nie wie....

To ciekawe
@Beti

Kierownik siada wam na kolana??

@To ciekawe

Mijagii dzisiaj był chwilę do południa

Najlepsi ludzie odchodzą bo szkoda im dac parę groszy więcej. Mają człowieka za nic za zero za (usunięte przez administratora) Kadra ma swoich dwóch trzech pupilow i na tym koniec. Reszta ludzi to dla nich mniej niż zero.

Paulina

Witam. W najbliższym czasie wybieram się pytać o pracę do firmy Tarapata. Czy jest tam praca również dla kobiet, czy tylko dla mężczyzn? I na czym ta praca polega? Czego mogę się spodziewać w tej firmie? Jakie są zarobki? Czy przyjmują ludzi bez doświadczenia i większych wymagań?

Paulina

Nie rozumiem. Co masz na myśli że trzeba mieć twarde kolana?

Zapierdziel
@Paulina

Dej se spokój, praca ciężka jak w kołchozie za śmieszne pieniądze, bez to się ludzie zwalniają stąd

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Tarapata Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Firma Tarapata Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Tarapata Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Tarapata Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Tarapata Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec
  • NIP: 8171863002 REGON: 831206184 KRS: 0000128177

Firma Tarapata Sp. z o.o.