ALINOX SP. Z O.O.

Mysłowice

Opinie o ALINOX SP. Z O.O.

Agnieszka

@Dragon, jeżeli jakiś wpis został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z regulaminem portalu GoWork.pl

Dragon

Mam dziwne wrażenie że ktoś usuwa niewygodne wpisy. Jak ma to dać obraz rzetelnej informacji o firmie jak sobie takie jaja robicie z potencjalnych przyszłych pracowników.

kuplung

Masakra brawo xyz :):):):)

xyz

Witam Serdecznie, Chciałbym Przeprosić Kierownika magazyny za dokonane wpisy na przełomie grudnia 2015 a czerwca 2016, które miały na celu oczernienia i znieważenia jego osoby .Przepraszam i tym samym deklaruję ,że Z mojej strony takie wpisy już się nie pojawią na żadnym portalu internetowym. Marcin M

koniec

Firma ogólnie ma za nic starą ekipę, mają robić i się nie odzywać. zastąpienie nas tanią ekipą nie wiąże się z kompetencją i wykonaniem. Kierownictwo ma za nic naszą pracę. Logistyka i magazyn to jedność ale to przeszkadza bo małpy mogą to robić, żenada.....brak szacunku,zaufania a ludzi jest bardzo mało. Żadnych podwyżek, dodatków, zabieranie nawet kasy za pranie bo taniej, w dodatku cięcia kosztów ale tylko magazyn, kpina jakaś. Kim my jesteśmy???? Bydłem? Jak się nie podoba to co? Zwolnij się? Nie tędy droga, trochę szacunku chamy........W życiu nie widziałem takiej obłudy, gnojenia człowieka i brak szczerości, tylko obgadywanie za plecami traktowanie jak śmieci...Ale trafi kosa na kamień......

fagas

Firma jest daremna i ma za nic starych pracowników ...

KJ

Widzę, że łatwo powiedzieć coś takiego, że się nie podoba, żeby lepiej omijać, że cokolwiek, a jakoś nigdy nikt nie powie dlaczego i po co, ja to np. nie rozumiem co w firmie może być nie tak, potrzebuję więcej informacji i to wiarygodnych też, proszę

xyz

Panna lola jeszcze nie zaczęła pracy a już myśli o imprezach?!

womi

Wszystkie dziewczyny w firmie są zadowolone z kierownika Piotra ,zawsze uczynny służy pomocą ,uśmiechnięty i oczywiście świetnie bawiący się z nami na wszystkich imprezach integracyjnych a zwłaszcza w Ustroniu i Wiśle gdzie dziewczyny tańczyły Kankana.

bolo

miro ktorego kolege? bo o ile mnie pamiec nie myli to ostatnio 2 przeniesli a pozatym chyba trza zrobic strajk i tyle ;p wszyscy uz w pon brac ;)

miro

bolo - coś się chłopcze z choinki urwał? wszędzie tak jest że jak się nie pucujesz to nic nie masz. A myślisz że dlaczego ostatnio kolegę przenieśli na inny oddział. Może był zbyt dobry?! A widzisz - łysiną świeci a się umie ustawić, a TY dalej za ledwie 2tys będziesz robił jak murzyn :D:D:D

janek

Ciężka praca,Arek przestań pisać takie głupoty

prawda w oczy kole

Praca na magazynie BARDZO CIĘŻKA wielu chłopaków ma kłopoty z kręgosłupem, kierownik tylko z nazwy , Kierownictwo MA ZAWSZE RACJE nawet jak jej nie ma

granat

Mam dziwne wrażenie że usuwanie wpisów (zapewne tych NIEWYGODNYCH) jest na porządku dziennym. Nie daje to pełnego obrazu o firmie dla osób zainteresowanych. ewidentnie firma ma wiele do ukrycia. Czy był tam ktoś na rozmowie ostatnio? Jaki zarobki na magazynie? Premie? Atmosfera??

Jtj

Jako pomocik na poczatku nie dostaniesz kokosow ale pozniej po 3 miesiacach jest podwyzka i mozliwosc awansu na operatora jak bedziesz kumaty. Jesli robisz swoje to jest ok i ludzie na pile w porzo - a ci co narzekaja mieli za dobrze poczatku i teraz szukaja dziury w calym, bo chca cos za nic.

śfierzynka

robota nie jest ciężka fizycznie, jeśli potrafi się wykorzystywać dostępne narzędzia. wymaga ona jednak MYŚLENIA, a z tym już jest różnie u niektórych pracowników. I chciałbym podziękować chłopakom na magazynie którzy pracują już dobrych kilka lat za naukę, trud pracy i rzetelność w tym co robią. Dzięki nim jest jak jest...

JJA

A ty co xyz nie ogarniasz tak prostej roboty ze sie czepiasz innych?

zainteresowany

Witam. Pojawiło sie ogłoszenie na Pomocnik operatora maszyn CNC - czy ktoś moze rzucić kwotami ile można wyciągnać? Póżnniej już jako Operator. I jak atmosfera? Bo czytam tutaj opinie i odstraszają ludzi. A jaka prawda?

noway

Kłamstwa i obłuda ze strony zarządzających jest na porządku dziennym.

magik

Wypłata była na czas. I tyle w tym temacie. Co do reszty nie ma sensu się wypowiadać bo to co jest niewygodną prawdą zostaje usunięte. Firmy NIE polecam!!!

kuli

czasami moze przesada z tymi kamerami i ciągłym dawaniem do zrozumienia "j am watching you" czyt. telefony itd. on tym stosuje gre psychologiczna ale to tez nie wzieło z nikąd ci co pracuja dłuzej wiedza co mam na mysli. a pozatym kierownik jest po to zeby ludzi wku..ać i tyle ja tam robie swoje i wyjee...ane mam . Pozdro dla całej piły i magazynu(z paroma wyjatkami), aha i oczywiscie dla pan z logistyki i naszych kochanych przedsawicieli ;)

śmieszek

"Podobno normalnie można auta do swoich celów używać" hehe - podobno można też do nocnego jeżdzić i fakture na firmę wystawić hehehe Doktorek to w przychodni pracuje, na produkcji to oprócz starych złośliwych magazynierów to same lewe statyści bo tania siła robocza. Ale ja i tak sobie cenie prace w tej firmie gdyż mam stałą pracę o którą nie muszę się obawiać jak i wypłaty są na czas oraz ludzie bardzo mili na szczeblu handlowo-magazynowym. PS jak wszędzie zdażają się jednostki niedostosowane co wyżej srają aniżeli dupe mają

Julia;

to fakt pracownicy magazynu są bardzo fajni i czasem zabawni, a szczególnie jedna osoba nie będę wymieniała z imienia ale ma napis SID. żartowniś i nastawienie do pracy typowego wesołka. pomoże jak przyjdzie potrzeba, reszta chłopaków również. Ludzie nie powinni przychodzić do pracy jak na pogrzeb tylko z humorem. Miło z takimi ludźmi pracować.

Jtj

Zgadzam sie w 100%, zero kultury u jednego z przelozonych i szacunku do pracownikow. Niewazne kto ma racje , on i tak postawi na swoim i bedzie po jego mysli. Tylko ludzie sa w porzadku i platnosci na czas.

xyz

Hej,a znasz się na materiałach lotniczych?

@pilarek

firma o ustabilizowanej sytuacji na rynku, wypłaty zawsze są o czasie a przede wszystkim ludzkie traktowanie przez kierownictwo. Ze współpracownikiem zawsze można się jakoś dogadać - wystarczy tylko trochę chęci co nie znaczy że wszędzie musicie mieć kolegów i koleżanki. A wyjazdy integracyjne to dobry sposób na wyjaśnianie wszelkich niedomówień. Ja sobie chwalę

pris

Ogolnie to kasa zawsze jest 10 na kacie . jezeli chodzi o zarobki to moze nie bede zdradzal szczegułow ale moge powiedziec ze na reke dostaniesz na pewno wiecj niz u innego pracodawcy nie najnizsza krajawa jak zazwyczaj sie dostaje na poczatku atmosfera jak najbardziej wporzadku praca jak praca wiadomo nikt geniuszem sie rodzi ale pamiec trzeba miec dobra zeby spamietac co gdzie lezy ;) ale potem to juz plaza . (Mysłowice, magazyn, piła) Pozdrawiam ;)

tor

Hej, tak, atmosfera pracy w firmie ALINOX jest naprawdę w porządku, ludzie o dziwo są dla siebie mili, zazwyczaj nie ma żadnych zatargów miedzy pracownikami, a jak już sa to tylko chwilowe, tak normalnie. Firma też płaci na czas pracownikom, nie ma opóźnień, wiec dla mnie są naprawdę wiarygodnym pracodawcą.

Miko

Jak wygląda praca na stanowisku PH w tej firmie, warto aplikować ? Pozdrawiam

Xyz

Odradzam prace w firmie Alinox za te pieniądze jest ciężko ,brudno i ogólna atmosfera w firmie niezbyt ciekawa.

.,!

Sprzataczka jakies interesy robi bo co chwile jakies obce osoby przychodza na magazyn a raczej do sekretariatu i wychodza z czyms w reku

jtj

Jesli chodzi o zarobki wszystko zależy od tego jakie stanowisko zajmujesz . Najlepiej mają się osoby pracujące w dziale handlowym .

jtj

To prawda :) niestety zamiast sprzątaniem to zajmuje wszystkim innym ,tylko nie tym . Skrabnica wiedzy ha ha

Uwaga na sprzątaczkę! Wie o firmie i jej pracownikach tak wiele, że z łatwością mogłaby zastąpić każdego na jego stanowisku. Czas zacząć obawiać się o swoją posadę, nim się obejrzysz to cię "wygryzie". Nie dajcie się zwieźć! Jej drugie imię to Szpieg

kierowca

Mają dostawców gdzieś rozładunki tylko w nocy ale informacji o tym brak

kan

jeśli chodzi o prace na magazynie to praca jest tam na trzy zmiany.

gość

A był ktoś w sprawie pracy na przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki na początek? Samochód? Komputer? Telefon? Prosze o odpowiedź.

Kasia

A czy ktoś z was był na rozmowie do pracy w księgowości? Jak wygladała, o co pytali itp?

janka

Magda i jak tam po rozmowie? Również chcę aplikować na to stanowisko. A jak jest z czasem pracy bo w obecnej firmie mam kilka a czasem więcej godzin w tygodniu a nikt mi za to nie ma zamiaru zapłacić. Z łaską mogę sobie je wybrać tylko nie ma kiedy bo wciąż mnóstwo pracy.

Magda

Ja idę na rozmowę w sprawie pracy jako Logistyk do tej firmy czy ktoś mi coś może doradzić jak zarobki i czy mówić ile sie chce dostać na rękę ? czekam na jakieś info będę wdzięczna :

andorszandordelawe

Wspaniała atmosfera ? Pytam gdzie ? (usunięte przez administratora)

on

Zgadzam się z przedmówcą. Firma Alinox to firma konkretna i poukładana, a najwyższe Kierownictwo podchodzi do sprawy bez owijania w bawełnę. Miła atmosfera już na samym wejściu, jeśli czekasz na rozmowę kwalifikacyjną kilka minut - przeproszą cię za to - rzadko to się kiedy zdarza. Ludzie szanują współpracowników, tam nie ma rotacji. Nie pracuję w firmie, a dostałem się, bo zdecydowałem się na relokację, ale naprawdę polecam aplikowanie, bo to na pewno nie strata czasu. Jeśli po rozmowie powiedzą, że zadzwonią, to zadzwonią - niezależnie z jaka informacją.

realista

Nie zgadzam się z opinią, że w Alinox panują takie warunki. Musiała to napisać osoba, która nie umiała się przystosować do tempa z jaką rozwija się ta firma. Przed pracownikami są stawiane spore wymagania, ale realne. Kierownictwo chętnie współpracuje ze swoimi pracownikami, nie ma żadnego poniżania. Osoba, która to pisała, musiała nie spełniać wymogów, jakie przed nią stawiano, więc już nie pracuje. W związku z tym ma żal. Pozdrawiam.

Świetna firma: nowoczesna, poukładana, dużo się można w niej nauczyć. Szkoda, że jeszcze mało jest takich firm na polskim rynku.

racjonalny

Trzy miesiące w zupełności wystarczą, aby rozeznać się w sytuacji panującej w firmie i w razie czego uciekać gdzie pieprz rośnie. Skoro takie doświadczenia miała ta osoba w tej firmie, to nie widzę w jej wypowiedzi nic \"żałosnego\". To obrona takiego stylu zarządzania woła raczej o pomstę do nieba i powinna dać do myślenia przyszłym ochotnikom do pracy w tej firmie. Etyka to słowo w dzisiejszym świecie często obce kapitalistom albo tylko nadużywany - dla uśpienia sumienia - slogan..

Andromeda

I wypowiedziała się osoba która pracowała 3 miesiące, żałosne

amirat

Fatalne podejście do pracowników przez kadrę kierowniczą (np. wyzywanie, okłamywanie), brak szacunku do pracowników, brak jakiejkolwiek komunikacji, niechęć do zmian, firma niepoważna, jedyny plus że płacą na czas. Nie polecam jako przyszłego pracodawcę.

Zostaw opinię o ALINOX SP. Z O.O. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALINOX SP. Z O.O.