Opinie o BGH Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BGH Polska Sp. z o.o. w Katowice

Joasia Nowy wpis
Inne

U mnie do teraz tak jest, że warunki premiowania są jakieś niejasne i zdaje mi się, że tylko wybrane osoby je otrzymują. Tutaj w komentarzu też takie coś ktoś podkreślał ale nie wiem na ile to sprawdzone. Na dzień dzisiejszy macie już premie normlanie wpisane od jakichś wyników na umowie?

Badi
Pracownik

Praca jest różna w zależności od stanowiska ale są premie, 13ta pensja , wypłacane zyski. BHP przestrzegane, maszyny sprawne. Tak po niemiecku. Atmosfera jest ok

Jrosław Nowy wpis
Pracownik
@Badi

Po pierwsze premie są tylko dla wybrańców, BHP gdzie tu jest przestrzegane jakby przyszła kontrola z PIP-u to zakład zamkną normy hałasu przekroczone, a dostajesz zwykłe stopery, których nie powinno używać się 8 godzin no i zapylenie, a maszyny najpierw je wyeksploatowali w Niemczech, a potem zamiast je zezłomować to przysłali do Polski. A to jak piszesz "Tak po niemiecku" to tylko wyzysk, a atmosfera to (usunięte przez administratora).

Katarzyna Nowy wpis
Inne

Ktos pytał o przyjęcia tutaj a z tego co zauważyłam szukają elektryka utrzymania ruchu właśnie. jesli jest napisane, że "pracownik fizyczny" to należy się nastawić na dźwiganie itp? Kobiety by nie wzięli na takie stanowisko? Jeśli nie to na których innych byłaby tutaj opcja zatrudnienia się i na jakich warunkach?

Katowicki Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Siema sa przyjecia do BGH ? Jak zarobki ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(275 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w dziale laboratorium badań wytrzymałościowych? Jak z atmosferą pracy? Na jakie zarobki (jakieś widełki) może liczyć osoba z wyższym wykształceniem technicznym i kilkuletnim doświadczeniem jako inżynier produkcji/specjalista ds. przygotowania produkcji itp.?

Pracownik

Zarobki nie wymierne do wykonywanej pracy , mobing na każdym kroku ,

Zostaw merytoryczną opinię o BGH Polska Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w BGH Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy BGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w BGH Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BGH Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Żelazna 9
  40-851 Katowice
 • NIP: 7122705604 REGON: 432319715 KRS: 0000079747
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
BGH Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii