Opinie o Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. w Kraków

W Internecie widziałem wzmiankę dotycząca tego, że Kancelaria poszukiwała parę miesięcy temu aplikanta adwokackiego. Nie mogę już doszukać się szczegółów odnośnie tej formy współpracy. czy ona nadal będzie możliwa? zastanawia mnie ten brak komentarzy od lat

Student Nowy wpis

W Kancelarii pracowałem ponad pół roku, godząc to ze studiowaniem prawa. Przez ten czas naprawdę bardzo dużo się nauczyłem. Począwszy od prostych spraw biurowych aż po pisanie różnych pism, kontakt z sądami itd. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Co więcej, wspólnicy to radcowie prawni z dużym doświadczeniem, którzy zawsze służą radą. Rozwój oczywiście zależy od chęci pracownika i zaangażowania. Nie ma potrzeby zostawania po godzinach.

Alicja Nowy wpis
@Student

To świetnie, że w Grupa Prawno - Finansowa nie ma nadgodzin, jest miła atmosfera i wiele można się nauczyć. Może warto rzeczywiście aplikować do tej firmy. A organizują jakieś staże?

kk Nowy wpis
@Student

Pan Michał jest radca czy już nie jest wspólnikiem ? :P

Tosia

Czy firma wciąż poszukuje pracowników?

Gregor

Może trzeba starać się w pracy a nie będzie powodu do pisania tych bzdur?

kk
@Gregor

Który z szefów to pisze? co dokładnie jest bzdurą twoim zdaniem?

Prawnik

Rozmowa miła i przyjemna, pytania metytoryczne o termin przedanienie roszczeń cywilnych. Reszta to miła luźna rozmowa dotycząca tego jak się tam będzie fajnie pracować i jak się będzie dużo zarabiać. Potem niestety zostaje to zweryfikowane i ta praca i zarobki to juz nie takie fajne.

Termin przedawnienia roszczeń cywilnych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Linka

Miałam od nich zaproszenie na rozmowę. Poszukuje raczej współpracy niż pracy, gdyż prowadzę swoją kancelarie. Niestety niezbyt spodobała mi się lokalizacja. Większość dobrych kamcelarii zlokalizowana jest w centrum, a nie na mistrzejowicach. Na stronie brak danych o zespole. Nie jestem już studentem i zarobki na poziomie 1000 zł są dla mnie śmieszne. Straciłabym czas.

Alicja

@tik - rozumiem, że pracodawca nie zapewnia szkoleń, które dla Ciebie byłyby niezbędne dla lepszego poznania stanowiska. Czy ;pomimo samodzielnej nauki można uzyskać w tej pracy doświadczenie zawodowe przydatne w tej branży? Informacje na temat pracodawcy będą bardzo przydatne dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy.

te
@Alicja

ha haa ha szkolenia? oni sami nie wiedza co robia. Wrzucają Cię na głęboką wodę- jak się utopisz i zawalisz sprawę zwalniają cie z dnia na dzień, jak nie to fajnie, ale nie licz na pochwały - mimo że się napracujesz i tak ci powiedzą, że nic nie robisz. serdecznie nie polecam. Kasa też nie powala. co do nadgodzin tez się zgadzam.

Alicja

@Robot czyli uważasz, że pracując w firmie Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. można zdobyć cenne doświadczenie oraz nauczyć się nowych rzeczy? Rozumiem, że istnieje w firmie możliwość rozwoju pracownika?

Laki
@Alicja

Pracowałam tam pół roku , z całą pewnością mogę powiedzieć że niczego prócz naciągania ludzi przez słuchawkę i pisania wezwań do zapłaty się nie nauczysz ... co do kasy i opisywanych marnych warunków to wszystko prawda niestety .

tik
@Alicja

nie, nie i jeszcze raz nie. marna płaca, za dużo pracy , wręcz wymuszanie nadgodzin. nauczyć będziesz musiała się sama - nikt ci nic nie tłumaczy.

kapitan

Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.

Robot

praca dla studentów, którzy chcą się czegoś nauczyć i zobaczyć od środka pracę "kancelarii", a nie patrzą na to jakie będą mieli warunki finansowe

Zaciekawiony

Widać dawno Pana "pracownika" nie było w tej kancelarii, albo specjalnie pisze takie rzeczy. Mam umowę o stałą obsługę z tą kancelaria już ze 2 lata. Firma ma 9 pracowników z czego dwóch jest radcami a jeden adwokatem. Co do wyglądu kancelarii to sprawa indywidualna ale dawno nie widziałem tak ładnej kancelarii. Co do sterty papierów to chyba dobrze, widać, że mają dużo klientów. Oczywiście są to moje subiektywne uwagi. Nie każdy musi się z nimi zgadzać.

te pozytywne komentarze to firma sama sobie pisze, albo każe swoim pracownikom. Co do zarobków: na stanowisku prawnika, który obsługuje sądy zarobek od 700 zł + dodatek na święta. Na stanowisku call center, czyli pozyskiwacza klientów od 500 zł + prowizja od złapanego klienta. Duża rotacja pracowników. Ze stałych pracujących dłużej niż 1 rok są tylko 2 osoby, reszta wymienna. Łącznie pracowników jest 5 osób. Czy to można nazwać dużą firmą? Biuro tragiczne, nie przypomina profesjonalnego. Wygląda jak jeden wielki skład papieru i niepotrzebnych mebli. Tylko Pani Zuzanna ma tytuł radcy, Pan Michał natomiast nie ma żadnego. Pozostali pracownicy to studenci albo absolwenci prawa. Nauczyć się tam można pisać wezwania do zapłaty i pozwy. Praca dla ludzi, którzy nie chcą się narobić a cokolwiek zarobić lub dla tych co czekają na rekrutacje do wymarzonej firmy a chcą się gdzieś zaczepić.

kontrahent

Podczas współpracy już kilkuletniej nie zauważyłem ciągłej zmiany pracowników. O wszystkim jestem informowany na bieżąco a sprawy prowadzone są profesjonalnie. Wszystko ok.

Zadowolony

Z Talio współpracuje już parę lat, nigdy nie miałem problemów. Zawsze starannie podchodzili do spraw, które im zlecałem. Dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Nemo

Tyle opinii ile ludzi. Wiadomo przecież, że Ci co chcieli by odzyskać swoje pieniądze najlepiej za darmo będą niezadowoleni kiedy to się nie uda. Ja korzystam z usług TALIO przy prowadzeniu firmy. Jak do tej pory (odpukać) jestem zadowolony.

Zadowolona

Nie wiem skąd tyle tych negatywnych opinii. Korzystałam już parę razy z usług Talio i jak dotąd mnie nie zawiedli. A po za tym warto zauważyć że na stronie internetowej(usunięte przez administratora)jest kontakt.

zatrudniony

Pracuję w tej firmie od paru lat, więc tezy o ciągłej rotacji pracowników są znacznie przesadzone - większość zespołu pracuje przynajmniej 2 lata. Firma faktycznie nie jest duża (zespół liczy poniżej 10 osób), ale dzięki temu atmosfera pracy jest przyjazna i koleżeńska. Nie uświadczysz tu korpoładu i szefostwa stojącego nad Tobą z batem, to nie ten typ ludzi i nie ten sposób osiągania celu. Na palcach jednej ręki mogę policzyć sytuacje, kiedy musiałem zostać po godzinach, co w innych Kancelariach jest regułą. Warunki finansowe? Takie, na jakie się umówisz, nikt nikogo do pracy tutaj nie zmusza.

Pracuje w ww. firmie już jakiś czas i jestem zadowolony. Zarobki odpowiednie do wykonywanej pracy. Bardzo sympatyczni współpracownicy. Żadna "tragedia" jak to piszą niektórzy.

Miły

Warunki pracy? Praca na pół etatu ale jednak 8 godz dziennie. Zarobki tragiczne, moja babcia sprząta blok 2x w tyg i zarabia więcej. Więcej niż 1000 nie dostaniecie. Ogólnie tragedia, wybierzcie inną firmę, jest ich sporo.

obserwatorka

niezadowoleni klienci to Ci, którzy chcieliby żeby ich sprawy, które na ogół okazują się beznadziejne załatwić szybko i najlepiej pro bono, to tacy którzy mają świadomość ze niewiele można już zrobić a mimo to się dalej upierają.. a na końcu udają, że przecież oni myśleli że się uda i udają zaskoczonych....

były gość

Jeden wielki szwindel!!!! Pan Michał Stoloarski został skreślony z listy aplikantów radcowskich 12.02.2009!!! To jest zwykły oszust,podobno pracujacy jako dyrektor ds.prawnych w szeregach grupy finansowo-prawnej Talio....Omijać szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.
3.8/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Jagiełły 26 lok. 3
    31-711 Kraków

Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.