Opinie o GEZE POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy GEZE POLSKA SP. Z O.O., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEZE POLSKA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEZE POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w GEZE POLSKA SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

idzi Nowy wpis

orka w (usunięte przez administratora) za ciągle taką samą kasę. dodatkowo trzeba robić więcej i więcej i więcej... (usunięte przez administratora) za wszystko

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w GEZE POLSKA SP. Z O.O.?

Props Nowy wpis
Kandydat

Jakie zarobki w Biurze w Warszawie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GEZE POLSKA SP. Z O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Projektowy.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Toruń
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GEZE POLSKA SP. Z O.O.?

Beta

W dziale księgowości atmosfera fatalna, ploty na kogo się da. Absolutnie nie polecam. Piszę o Geze w Warszawie.

Rocco

Witam. Odnośnie pracy w tej firmie. Zarobki, to co chcesz otrzymasz po jakiś dwóch latach. Bezustanne nadgodziny, bo jest mało ludzi. Praca specyficzna, musisz się znać na wszystkim, od elektryki po stolarkę okienną. Oczywiście na rozmowie opowiadane są bajeczki o premiach itd. 3 tyś można zarobić, mając 220 godzin w miesiącu. Najgorsza jest zima, ciągle w przeciągach, gil do pasa. Oczywiście zwolnienia są niemile widziane. Reasumując, masz końskie zdrowie? Chcesz być rypany za byle co? Zostawać na przymusowe nadgodziny? Praca jest dla ciebie!

@Rocco

Mogę zapytać na jakim stanowisku lub w jakim dziale pracowałeś? Zastanawia mnie to, co napisałeś o tym, że musiałeś znać się na tak wielu produktach a jednocześnie praca zimą była w ciężkich warunkach - jak wyglądały Twoje codzienne obowiązki?

Brayli
@Edyta

To jest praca serwisanta w terenie. Musisz mieć pojęcie o budowie drzwi i okien, bo na nich montujesz napędy. Napędy są na 24V do tego czujniki, elektrozaczepy, radary, przekaźniki. To wszystko trzeba podpiąć i uruchomić. A jak zima i stoisz w otwartych drzwiach to wesoło nie jest. Ale rypać się nikomu nie pozwalam. Bo w Niemczech...

Ktoś

Witam, Jak wyglądają zarobki na stanowisku doradcy obiektowego/handlowca?

jomnik
@Ktoś

Zacznijmy od tego że firma jest z Warszawy - chyba ktoś pomylił firmy

Zuza
@Ktoś

Już od jakiegoś czasu ta firma szuka pracownika na stanowisko Doradcy Obiektowego. Z tego co słyszałam to nie ma tam dedykowanego rekrutera tylko na rozmowy prowadzone są przez jakiś dwóch Panów co zamiast profesjonalnie zadawać pytania to opowiadają kim to oni nie są i czego nie potrafią oraz że pracują tam od dawna.... Efekt - przeciąganie rekrutacji w nieskończoność. Tak jak ktoś już wcześniej pisał firma jest z Warszawy a nie z Torunia, należy poprawić. Czytając takze starsze opinie o mobbingu oraz najniższej krajowej, ja bym tam nie chciała pracować. O zarobkach co do tego stanowiska to się nie wypowiem gdyż nie dotarłam do tego etapu...

Goobes

Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak wygląda praca w zespole? Czy praca jest odpowiednia dla nabrania doświadczenia?

Pedro

Może takie stawki dotyczą rozpoczynających karierę zawodową? Mocno przesadzona jest ta opinia.

gonzo
@Pedro

Mam dowody na takie zarobki Pozbywają się inteligentnych nie dających się oszukiwać i wykorzystywać.Jeśli jesteś MIERNY BIERNY to masz szanse popracować w przeciwnym wypadku Twój partner doniesie na Ciebie i gość co jest kierownikiem nazywający się szumnie menagerem wywali Cie z roboty bo jest dla niego zagrożeniem Reasumując musisz być głupszy od swojego przełożonego albo takiego udawać inaczej w tej firmie nie masz szans na dłuższą prace . Z każdym dniem coraz bardziej rzygałem pracą tam !!

@gonzo

To już dosyć poważne zarzuty wobec firmy GEZE POLSKA. Chyba jednak jesteś pod wpływem zbyt dużych emocji i dobrze byłoby, jakbyś chociaż trochę się uspokoił. Ty akurat nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, co nie zmienia faktu, iż może inni chcieliby spróbować swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa. Orientujesz się zatem, jakie stanowiska mają teraz wolne?

gonzo

Zarobki dno totalne jak obiecują wam więcej po 3 miesiącach to nie nie bedzie to więcej ani grosza pozdrawiam !!2500 zł na łape dla specjalisty proponują !!! ja (usunięte przez administratora) !!!

@gonzo

W pierwszej kolejności nalegam, abyś na forum zawsze wypowiadał się w sposób spokojny, a także pamiętał o kulturze słowa. Najlepiej będzie, jeśli zapoznasz się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Poza tym, wspomniana przez Ciebie wysokość wynagrodzenia w GEZE POLSKA jest już na dosyć zadowalającym poziomie. A co z premiami? Są do zdobycia?

Edyta

@pracownik Z Twojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie czy jesteś zadowolony z pracy dla firmy GEZE POLSKA. Prosze rozwiń swoją wypowiedź, być może okaże się ona przydatna dla osób myślących o pracy w firmie GEZE POLSKA. Czy możesz napisać, że GEZE POLSKA jest jednym z lepszych pracodawców w Toruniu? Jak dostałeś się do tej firmy i czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

piknie

xxx

Napiszcie coś o warunkach pracy w tej firmie, zarobkach itd?

Zostaw merytoryczną opinię o GEZE POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

GEZE POLSKA SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marywilska 24
    03-228 Toruń
  • NIP: 1181295292 KRS: 0000131822

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GEZE POLSKA SP. Z O.O.