Opinie o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony PUH VOTUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony PUH VOTUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony PUH VOTUM w Bydgoszcz

t-jay

ja pracuje teraz ale nie jestem zadowolony kierownik często krzyczy i wogóle plusem jest szybka wypląta:)

creg

Właśnie zaczynam pracę w tej firmie, jak na razie jest ok. Podzielę się z wami opinią za jakiś czas. Pozdrowienia

krystynka

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez pracowników firmy, szybko i fachowo

Wroclawska

Swego czasu takze pracowalem w Votum,zarobek 1100 zl.,wlasne paliwo na dojazdy do obiektu,zero talonow na swieta itd.i dziwi mnie ze jeden kretyn z drugim pisze ze zarobki sa ok.Zenada...Ktos dobrze stwierdzil ze najlepsze opinie pisze kierownictwo.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Ochrony PUH VOTUM? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
pracus

Opinie obiektywne sa ocenzurowane przez Votum wiec proponuje zeby w skali od 1 do 6 wpisac wam 7+ i wtedy nastapi och,ach i pozniej... piach.

bartek1972
@pracus

Zajmij się lepiej czymś, co nie wymaga, aż tak wielkiego wysiłku umysłowego, jak pisanie komentarzy. Firma jest ok

bartas

Witam wszystkich ja pracuję nie całe 3 lata w firmie Votum nie narzekam na nic najważniejsze że wypłata jest w terminie jak ktoś nie pije i jest summiennym pracownikiem to się zawsze dogada z kierownikiem oraz szefostwem ja na firmę naprawdę nie mam co narzekać mam nadzieję że będę pracował w wniej jak najdłużej pozdrawiam

ateista

Najlepsze opinie na temat kierownika pisze sam kierownik.Zaden z pracownikow nie potwierdzi tego (usunięte przez administratora)

Miro

Potwierdzam opinię większości. Pracuję w Votum blisko 3 lata, wszystko jak należy, kierownik z Żar w porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Tylko obiboki, lenie i kombinatorzy są niezadowoleni.

kasik56

Potwierdzam opinię beatrix. W Zielonej się uspokoiło od nowego roku. Teraz to można spokojnie pracować.

beatrix

gorąco polecam tę firmę. bardzo dobrze pracuję mi się w milej atmosferze. wynagrodzenie przyzwoite a szefostwo profesjonalne. pozdrawiam i polecam !!!

Rafau

Pracuję już dość długo(2LATA)w firmie VOTUM. Jestem zadowolony zarówno z wynagrodzenia jak i kierownika z Żar.

Elvis

Masz racje,ten bezczelny pasikonik z Zar proponowal ostatnio cztery zlote na godzine,tlumaczac sie trudna sytuacja.Ciekawe co robi z roznica godzinowa.Wykorzystuja sytuaje na swoja korzysc.

tatus

(usunięte przez administratora)Zenada, placa grosze a zbijaja kokosy.(usunięte przez administratora)

zgora

Tych dwóch to szukajcie w Perfect Ochrona. Cały klan został zwolniony z Votum. My pracownicy wiemy dlaczego.

Gall Anonim

Firma Votum Nie jest firmą Godną Polecenia ZDECYDOWANIE! Dobrym tego przykładem jest dwóch Panów z Zielonej Góry (usunięte przez administratora).Coz tego że pracownicy są w pożadku jak szefostwo jest do bani... (usunięte przez administratora)

jac31

Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i nie narzekam kierownictwo z Łodzi bardzo sympatyczne

Gumiś

Właśnie ja tez tego nie rozumiem nikt nikogo na siłę nie trzyma w VOTUM gdyby mi sie tak zle pracwało to 4 lat bym tam nie siedział..........!!!Mi jest tu dobrze i liczy się to ze wypłata na czas zawsze jest .... i jest z czego spłacic terminowo kredyt i inne racchunki..!!

Jurand

Moim zdaniem złe opinie pochodzą najczęściej od osób, które podpadły i zostały zwolnione ,taki mały rewanż!!!!!Zawsze w każdej firmie są jekieś problemy....mi sie dobrze pracuje nie ma kokosów jak to w ochronie , wypłata na czas i z kierownictwem i szefem zawsze można sie dogadać Polecam votum

marianna
@Jurand

Nie mogę zrozumieć pracowników którzy tak krytykują firmę a dalej w niej pracują. Ja na ich miejscu bym się już dawno zwolnił.Pracowałem już w niejednej ochronie, ale w Votum pracuje mi się b.dobrze.Dyrekcja jest b.miła i profesjonalna.Właściciel jest osobą empatyczną, gdyż w potrzebie potrafi pomóc pracownikowi.Polecam votum!!!!!

Żbik
@marianna

Takie opinie jak Twoja piszą pod biurkowe (usunięte przez administratora) pracuje w tej firmie na pełen etat i mam dodatkową prace fakt ok płaca 10 co miesiąc a dlaczego nikt nie wspomni o przerzucaniu pracowników co 2 tygodnie z obiektu na obiekt dodatkowo w firmie nagminnie się łamie kodeksowe ustawy o kontroli osobistej dlaczego osoba nie posiadająca licencji robi rewizje osobistą to nie legalne nato wychodzi że sami morzemy na ulicy rewidować przechodniów kto pracuje ten wie co tu się dzieje tylko strach im nie pozwala się odezwać obawa zwolnienia z pracy jest górą

Staś
@Żbik

Proszę zapoznać się z poniższą podstawą prawną w temacie kontroli osobistej: • art. 41 Konstytucji RP, • art. 217 Kodeksu karnego, • wyrok SN z 13 kwietnia 1972 r. (I PR 153/72, OSNC 1972/10/184). Apropos zmiany obiektów na którym Pan pełni służbę to istnieje taka możliwość, zależy jaką mamy potrzebę. Z wiedzy którą posiadam sytuacja o zmianie miejsca pełnienia służby co 2 tygodnie nie miała nigdy miejsca.

Żbik

Moje zdanie jest takie o firmie Votum zatrudniają rencistów i ich kręcom idą święta a tu nawet paczek o talonach nie wspomne nie ma nic takiego a były paczki teraz po rozwinięciu się firmy usłyszeliśmy tylko odpowiedz że samochody zostały wzięte w lizing tylko pytanie które i dlaczego to my pracownicy tej firmy ponosimy strate bo ktoś z dyrekcji chce mnieć nowsze auto odnośnie dyrekcji sama śmietanka rodzinka to niema co się dziwić że niemają na skromne paczki na święta pracuje w tej firmie od 4 lat i rok w rok gorzej ubranie z magazynu jak zatrudniają dają stare pokimś podarte porościągane jak z lumpexu szok brakuje by obówie pokimś dawali nie patrzą nato by człowiek miał bliski dojast do pracy żucają człowiekiem jak gnojem po polu a tych co piją nagradzają co z tego że kierownik powie że premia zabrana za picie jak i tak średnią krajową mószą dać zamiast enki dają uż dzień urlopu na rządanie czyli picie w tej firmie od naszych premi tak to nazywają podatek mamy odtrącany a pracownicy Z.N.R dostają w kopercie premie wiencej bym opisał tą firme ale poco wszyscy wiemy co tam się dzieje tak samo wiedzą ci co tak zachwalają tą firme

Pewnie że tak . Każda firma szuka pracowników i jak w każdej trzeba chcieć pracować żeby Cie nie zwolniono .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony PUH VOTUM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony PUH VOTUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony PUH VOTUM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony PUH VOTUM