Opinie o Agencja Ochrony Mienia Asecura Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Agencja Ochrony Mienia Asecura Sp. z o.o.
1 1 6 5 1
Zirytowany Pracownik Nowy wpis

Co tu powiedzieć o tej Firmie Asecura Bydgoszcz. Jeden wielki wałek brak umowy wynagrodzenie płacone nie na czas i w ratach, jak się zatrudnia pracowników to daję się umowę jak i wypłaca wynagrodzenie na czas nie w ratach. Warunki na dzisiejsze czasy 12,00 zł netto na rękę Asecura płaci 8 zł na rękę więc gdzie tu logika , wykorzystywanie ludzi na całego nie polecam tej pseudo Firmy ochroniarskiej. To się tylko nadaję do Państwowej Inspekcji Pracy niech prześwietli tą firmę.

Bogdan Nowy wpis
@Zirytowany Pracownik

Widzę, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Czytałem, że firma zajmuje się też ochroną imprez masowych. Czy za taką plenerową pracę można dostać premie lub dodatki finansowe, które mogą podwyższyć wypłatę?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 147 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agencja Ochrony Mienia Asecura Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza ochrona w której pracowałem. Płacą 8 zł na H wypłaty dostajemy w ratach warunki spartanskie bez umowy na którą nie można się doczekać. Wymówka jak zawsze wykonawca nie płaci na czas stara śpiewaka do nowej gry, omijać tą firmę krzak szerokim łukiem.

Zastrassony prwcownik

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Po nowych zasadach powinniśmy otrzymać 13 brutto za godzinę pracy. Pracodawca płaci nam tylko 5 zł na rękę i jeszcze nie posiadamy żadnej umowy. Cały czas nam grozi, iż ma na nasze miejsce wielu.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiesz coś o zarobkach w firmie Asecura Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Mienia Asecura Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Agencja Ochrony Mienia Asecura Sp. z o.o.